KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
15. říj 2011

Holky já už chci testííkovat asi to nevydržím a zííítra testnu 😀 ikdyž sem slíbyla, že testnu až 7.den 😅

mufinka26
15. říj 2011

@hypo ahojky, tak co ta tvoje mrcha??? dneska je sobota, dneska by to šlo ne??? 😀 😀 😀 😀

ipuska
15. říj 2011

@mufinka26 Ahoj mufinko, ano jsem také čekatelka, no doufám, že ano...... 😀 😀 , 1 ET se povedl napoprvé, máme Amálku a měli jsme ještě 6 mrazáčků, měla jsem jít na KET ve středu, jenže 4 to rozmražení nepřežili ☹ ☹ , to jsem teda nečekala, no a v pátek rozmrazili poslední 2 ve stádiu blastocysty a ty přežili na jedno embryo jsem si nechala udělala AH a chtěla jsem i to lepidýlko, ale to už bylo pozdě☹.......jinak chodím k dr Alexandrovi, první ET mi dělal dr Korecký a včera KET dr Poláková....... 😉

ipuska
15. říj 2011

jinak břicho se mi také nafukuje 😕 , doufám, že se tam ty broučci pořádně zavrtávají....... 🙂

ipuska
15. říj 2011

@mufinka26 jinak při ET jsem měla pozitivní test už 7. den po ET, viz moje album

mufinka26
15. říj 2011

@ipuska koukám taky ti Et dělá pokaždý někdo jiný, to u nás u Apolináře taky 😀 ale nejradši to mám od pani doktorky Jarošoví, ta my udělala i UTZ, jestly je bobánek kde má, když sem ho uviděla tak sem prostě věděla, že to vyjde a ten pocit mám pořád 😀 😀 😀 To je super, že se vám hnedka povedla Amálka 😀 😀 já mám Danielku přirozeně akorád po porodu se to moje tělo nějak porouchalo 😅 😅

mufinka26
15. říj 2011

@ipuska máš krásnou princeznu 😀

flyaway
16. říj 2011

Huráááá, v pátek jdu na KET!!! 😀 😀 😀
Sliznice sice žádná sláva, jen nějakých 6,5 mm, ale prý to stačí a navíc ještě do pátku trošku doroste 🙂 .
Holky, já se tááák těším! 😵

mufinka26
16. říj 2011

@flyaway supéééér, to je prostě supééééér 😀 😀 😀
Mě dneska bolí tak břicho jako bych to měla každou minutou dostat ☹ dneska sem 5.den po KETíku, ale dneska je to fakt síla

hypo
16. říj 2011

@flyaway
@mufinka26
ahojky, tak u me stale nic, (jsem byla ted na chalupe porad sebou taham prasky jak blb, porad to stehuju z jednoho baraku na druhej a mrcha je proste mimon) jako zitra to bude 12den po vyvolavacce pokud nedorazi do stredy tak se objednavam opet do CARu at me prohlidnou a nejak uklidnej

hypo
16. říj 2011

doctu vas vecer ted vybaluju a silim ze vseho a ze vsech........

mufinka26
17. říj 2011

@hypo no tak to je mazec, ježíš snad to do tý středy dostaneš, to by bylo už na čase

ipuska
17. říj 2011

@mufinka26 mě také bolí břicho a i v kříži, jako na ms, musíme doufat, že se tam ty mimísci zavrtávají....... 😒 😉

mufinka26
17. říj 2011

@ipuska určitě je to tím, já včera měla šílený křeče na pravý straně, sem jednu chvíly myslela, že je to snad slepák 😒 ale dneska je to lepší 😉 jenom mám problém z vyprazdnováním 😒 no uvidíme co bude na testíku za dva dny 😉

ipuska
17. říj 2011

@mufinka26 držím palečky ať jsou tam koleje.......mě to čeká v pátek........ 🙂 a samozřejmě mi to vůbec neutíká....... 😀

mufinka26
17. říj 2011

@ipuska no já to právě zkusím možná už zítra, to budu 7.den 😉 tak snad dušík by se už ukázal 😉 jinak ofiko mám testovat až 14.den 😉

ipuska
17. říj 2011

@mufinka26 já bych měla testovat nejdříve 12. den po KET, ale vydrž to 😕 , jak jsem říkala po IVF jsem testovala 7. den a čárky už byly vidět, nevím jestli to bylo tím, že jsem čekala 2, ale byly tam........každopádně držím palečky 😉 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@ipuska to já tobě taky 😉 já když měla biochemický těhu tak sem měla ducha už 5.den, ale muselo to být z první ranní moči... No mě ty těhotenský testy tentokrát úplně magycky přitahujííí 😀 😀 😀 😀

ipuska
17. říj 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 😀 tak jsem se zasmála, já si je ještě radši ani nekoupila, bych bláznila už teď jak se znám 😀 😀 😀 , já měla mimoděložní, to mi prasklo, takže mám jen jeden vejcovod, a teď mi řekli v CARu, že pokud se nepovede tenhle KET, tak bych si měla nechat odstranit i ten druhý, protože je nefunkční ☹ , takže se modlím ať to vyjde......to mimoděl. bylo před IVF přirozeně, čekala jsem na ms před stimulkou...... ☹

mufinka26
17. říj 2011

@ipuska jejda ☹ to je nemilé ☹ ale neboj ted to vyšlo uvidíš 😉 😀 já v 16.letech otěhotněla přirozeně a mám krásnou holku, pak sem nemohla otěhotnět ani kdybych se stavěla na hlavu, před dvěma lety sem zázrakem otěhotněla zase přirozeně a v 11tt sem měla zmlklý těhu, takže revize... no a letos v lednu sme se z manželem dohodly, že do toho našeho snažení zapojíme CAR a v květnu 1.IVF a od tý doby stále KETíky, taky doufáme, že ted už to bude to pravé 😀

flyaway
17. říj 2011

@hypo Ach jo, teda ta na sebe fakt nechává čekat 😖
Držím všechny palečky, ať do té středy opravdu dorazí!!!
A jak se cítíš fyzicky, jsi v pohodě nebo Ti není dobře...?

flyaway
17. říj 2011

@mufinka26 Ahoj brouči, tak co, testovala, testovala nebo jsi vydržela? 😉

hypo
17. říj 2011

@flyaway ahojky, tak jsem ted zacala uplne malinko spinit tak snad nebudu jen spinit ale mrcha se rozjede kdyz mam tak vysokou sliznici tak snad musi ven no ne ? 🙂
jinak me celych 14 dnu boli bricho jinak nic.....
a s radosti odpovidam za mufinku: nasla na tehu testiku ducha ma ho v albu 🙂 hura

hypo
17. říj 2011

@flyaway a koukam ze se chstas na ketik, ufuf drzim palce ja to mam stale v nedohlednu ☹

mufinka26
18. říj 2011

@flyaway
@hypo ahojky holky 😀 tak sem nemohla ani dospat a testla sem, čárečka se nestratila, akorád mi přijde stejně silná jako ta včera, ale ono se má stejně porvnávat síla obden, to prý nejvíc skáčou hodnoty 😀 asi na tom něco bude 5.den sněhobílo a 6.den tlustý duch 😀
hypo tak snad se to pěkně rozjede a konečně budeš moct začít stimulovat na bobíška, šup pěkně at je u aminy v bříšku 😉 flyaway tobě se to taky pěkně krátí vid? už se jenom 4x vyspíš a budeš mít broučka u sebe 😉 😀
Jinak ta naše druhá čárka se objevuje vždy do minuty 😀 to by taky mohlo být dobré znamení, že? 😀

ipuska
18. říj 2011

Ahoj, teď jsem se někde dočetla, že KET v nativním cyklu nemá moc šancí na úspěch, je to pravda? Jsem jen na utroši a před tím vůbec nic.......transfer proveden 15.DC, ovulku jsem měla 8DC 😒 😒

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska tohle vůbec nečti, ono hodně lidí píše, že KETy jsou horší, ale jak vidíš neni to pravda, znám holky co těhotní jenom z KETu 😀 ty si měla svojí ovulaci to máš výhodu, já jí nemám vůbec takže ještě k utroši dlabu estrofem 😉 tak sem si udělala ráno test a i ted v 10:00 test a čárečka je pořád stejně silnááá 😀 to je prostě zázrak 😀

ipuska
18. říj 2011

@mufinka26 už z toho zase blbnu, taky se divím, že jsem měla ovu, nemám jí tak často ☹ , ty máš krásný čárečky, teď už jen čekat na utz, je to krásný pocit, viď 🙂 🙂 ........Mufi, kolikátý den jsi testovala poprvé? 😕

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska poprvé pátý den od KET a test byl sněhobílí, v ten den mě i strašně moc bolelo břicho celý den pomalu sem si nemohla dojít na záchod, čekala sem, že to každou chvíly dostanu, no tak sem si druhý den tedy 6.den v 10:50 udělala test, s tím, že bude zase sněhobílo, protože to nebylo z první moči a hle byla tam a objevyla se hnedka do minuty, to samé dneska už z ranní moči... dnes jsem 7.den 🙂 ted sem to zkusila znova a pořád tam je a stejně krásná jako ráno 😀 měly sme čtyřdenní morulku 😀 😀

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska jinak každá máme tu hladinu jinou, takže někomu se čárečka ukáže později 😉 kolikátý si dneska den?