KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
23. říj 2011

@flyaway u nás v CARu se nechodí, pokud je těhu test pozityvní tak se chodí rovnou na UTZ 😉 to máš jakoby si otěhotněla normálně 😀 taky sem šla rovnou na UTZ 😀

mufinka26
23. říj 2011

@flyaway jen se hezky válej, já sem taky malátná.. jenže švagrová je zdravotní sestra tak my měřila tlak a mám ho sakra vysokej, takže je to jasný sem těhule, jinak mám totiž tlak ukázkovej, ale při mým každým těhu co sem byla tlak vylítne hnedka 😒

flyaway
23. říj 2011

@ipuska A v to pondělí to bude 14. den po KET, že? Tak uvidíš, ještě má embryjko týden čas na zavrtání a třeba je to špinění a bolest bříška opravdu dobré znamení 😉

flyaway
23. říj 2011

@mufinka26 Tak držím palečky, ať UTZ ukáže ukázkově zavrtaného mufináčka přesně tam, kde má být zavrtanej!!! 🙂
Tan tlak snad doktoři dokážou ohlídat, ne? Já ho mám běžně nízkej, ale je pravda, že po všech těch hormonech mi hrozně buší srdce - no ale když je to pro dobrou věc... 😀

ipuska
23. říj 2011

@flyaway 16. den od ket, mám test pořád negativní, měla jsem to krvácení i při ET, ale testy jsem měla pozitivní.a mám Amálku......teď se modlím, ať tam zbyde aspoň jeden brouček......myslíš, že embryjko ještě nemusí být po 9. dnech zavrtané?......já pořád něco hledám, ale spíš se už uklidňuju a dávám si ještě naděje 😅 😅 😕 😕 😎 😎
A kdy tebe čeká test?

flyaway
23. říj 2011

@ipuska Tak já si říkám, že pokud Ti ho tam dávali už 14. den, tak možná to zavrtávání trvalo déle, ale to je jen moje laická úvaha 😨
9. den ale může být ještě na testík opravdu brzy, třeba tentokrát tělo produkuje HCG pomaleji, tak zatím buď v klidu, ještě může být vše O.K. 😉
Já bych měla správně testíkovat až příští pondělí, kdy Ty jdeš do CARu, ale nepředpokládám, že bych to vydržela 😀 . Jako reálný termín bych viděla příští víkend... 😎

ipuska
23. říj 2011

@flyaway jedu toho 31.10. v den, kdy máš ofiko testovat 😀 , tak 7. den už to můžeš zkusit 😉 😉 já mám naštěstí malou u sestry až do úterý tak můžu trochu odpočívat.......je to dráček........už si umí prosadit svou 😖 😖 🙂 🙂 , ale jsem ráda, že jí máme.......

mufinka26
24. říj 2011

Ahojky holky tak 2.11 v 9:30 máme ultrazvuk 😀 možná bysme mohly už vidět srdíčko, kéž by 😀

flyaway
24. říj 2011

@mufinka26 Jééé, tak to Ti moc přeju! A pak se hlavně nezapomeň pochlubit! 😉

mufinka26
24. říj 2011

@flyaway neboj, nezapomenu 😀 doufám, že dostaneme fotečku 😀

flyaway
24. říj 2011

@mufinka26 To určitě, už se na ni moooc těším!!! 😀

hypo
24. říj 2011

ahojky, tak jako vzdy nic nestiham, nicmene moje dlouho ocekavana MS trvala pouze 3 dny, tak snad to neva.... zobu estrofem a jsem pekne podrazdena... ze by ty hormony na me tak pusobily? pred IVF jsem zadne nalady nepocitovala.... a ted bych vrazdila na pockani.....
@flyaway tak uz mas po transferu? drzim palce, kdy testujes?

@mufinka26 juuuu, uz bude utz, parada, chci videt bublinku 🙂

mufinka26
24. říj 2011

@hypo ahojky, to máš jedno, že trvala, jen tři dny, ale hlavně, že dorazila 😀 neboj pokud dostaneme fotečku, tak hnedka hodím do albumu 😀

flyaway
24. říj 2011

@hypo Ahoj Ty naše podrážděná KEŤačko 😀
Klidně buď protivná, však Ti naši chlapi to vydrží 😉
Já měla transfer v pátek v poledne, celý víkend jsem poctivě odpočívala a manžel kolem mě běhal, zlatíčko moje 😵 . Dnes jsem chtěla pokračovat v lenošení, ale šéf se rozhodl mě odvolat z dovolené, takže konec prázdnin - no snad už je červíček zavrtaný pořádně hluboko 😎
Testíkovat bych chtěla až o víkendu, nejlépe v neděli, pokud to teda vydržím... 😕

flyaway
26. říj 2011

Děvčátka moje, tak jsem doufala, že se tomu vyhnu, ale ne, je to tady - už se zase přehnaně pozoruju 😀
A co vy, jak je? 😉

mufinka26
26. říj 2011

@flyaway ahojky, no to já taky, a pořád my přijde, že nemám pořádný těhu příznaky, když mě pobolívá podbřišek bojim se, že je to špatně, když mě nebolí je to zase špatně, no prostě klasika 😀 a už jenom týden a uvidíme zlatíčko na UTZ 😀

flyaway
27. říj 2011

Holky, tak bych skoro dala ruku do ohně za to, že jsem fakt v tom (ale raděj budu končetinami šetřit, pro všechny případy 😀 ). Takhle prapodivně mě břicho fakt ještě nikdy před ms nebolelo, na bolesti hlavy taky netrpívám (i když to asi může být i z těch hormonů) a mám zvýšenou teplotu, což by mohl být taky pozitivní příznak 😵 . No včera jsem tomu opravdu opět začala věřit, ale toho testování se pořád ještě trochu bojím, bojím... 😕

caricia1
autor
27. říj 2011

@flyaway MOC MOC ti držím pěsti a všechno co mam!!!Kdy budeš testit zlatíčko? 😉

mufinka26
27. říj 2011

@flyaway holka moc ti držím palečky 🙂 kdy budeš testíkovat, kolikátý vlastně si den? 🙂

mufinka26
27. říj 2011

@flyaway už to vidím, dneska šestý den, no to by se ti tam už ta druhá mohla ukázat 😀

flyaway
27. říj 2011

@caricia1
@mufinka26
Děkuju za pěsti i palce! 😀
Jsem rozhodnutá vydžet do soboty, to bude 8. den a už by se tam mohlo něco objevit 😵
A co vy dvě těhule, jak je, nevolnosti ještě neútočí?

caricia1
autor
27. říj 2011

@flyaway Budu na tebe moc myslet 😉 😉
Nevolnosti utočí,ráno je to dobrý,začína to zhruba dvě hodiny po tom co vztanu a trvá to až do odpoledne,většinou kolem té 15h až je to dobrý,to je hrůza..

flyaway
27. říj 2011

@caricia1 Tak se drž, ať to brzo přejde! Je dobře, že jsi doma, být s nevolnostmi v práci by byl asi záhul 😒
No a v tu sobotu doufám, že se k vám konečně přidám 😵

caricia1
autor
27. říj 2011

@flyaway To je jasná věc že přidáš! 😵 😵 😵 😵 😉 😉

flyaway
27. říj 2011

@ipuska Tak co, zkoušela jsi ještě testíkovat nebo to necháváš až na to pondělí?

ipuska
28. říj 2011

@flyaway ahojky, už jsem ani nezkoušela, mám normální mrchu, trvá už od neděle a pořád jí mám, v pondělí jedeme do Prahy tak půjdeme do 2.IVF........tobě přeji ať tam zítra máš // 😉 🙂

flyaway
28. říj 2011

@ipuska Ach jo, tak to mě mrzí 😒 . Ale 2. IVF už bude určitě úspěšnější 😉 !
A chceš se do toho pustit hned nebo si dáš chvilku pauzu?

flyaway
30. říj 2011

Holky, je to tam!!! 😀
Sice je ta druhá čárka ještě slabá, ale je jasně viditelná 😵
Zítra krev na definitivní potvrzení 🙂

mufinka26
30. říj 2011

@flyaway to je supééér, zítra ti to z krve jen potvrdí 😀

flyaway
30. říj 2011

@mufinka26 Tak to doufám, to by mě fakt naštvali, kdyby ne! 😀