KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

hypo
14. lis 2011

ahojky, tak zitra jdu do caru, dnes jsem volala ze mi dochazeji leky a ze tam jdu na krev, tak na me na recepci bude cekat recept s lekama..... hura
jinak se tak nejak vseho bojim ☹ nevolnosti zmyzeli, prsa neboli...... u amalky my bylo zle od zacatku a o prsou jsem taky vedela.... test si bojim udelat kdyby tam byla slaba carka tak me svihne..... jsem zvedava zitra na krevale jsem zitra teprve 11den po KET tak ani nevim jak vysoky ma byt hcG ...

blanula85
14. lis 2011

hypo@ za jak dlouho jsi měla nevolnosti po ket?

hypo
14. lis 2011

jo a do toho jsem nachcipana a dnes operuji babicku (prababicku) v 81letech srdicko ☹ samozrejme ma komplikace tak uvidime vecer...... nevim na co mam myslet na sebe a tehu na babicku a operaci, ze vseho se mi chce brecet..... a do hoto mi amalka prestala v poledne spat takze prudi a prudi.....

hypo
14. lis 2011

@blanula85 ted po ket asi od 4 dne 🙂 a hlavne bolesti v krizi..... po IVF jsem mela nevolnosti taky desne brzy ale ty se pak vysridali s blitim a to vydrzelo az do 14tt

blanula85
14. lis 2011

já jdu ve čtvrtek na transfer,tak jak jsem tady četla tak skoro každé je nějak špatně 🙂 tak jestli to taky mám nějak tak sledovat 😀 .já při malé ,,prozvracela,, celých 9 měsíců. 😒

hypo
14. lis 2011

@blanula85 ty blahu 9 mesicu, dej pokoj 🙂 me stacily ty 3 mesice..... ale za to jsem vrhala 5-6 denne, prakticky kazde dve hodiny.... tak na ctvrtek drzim palce... kam chodis???? a jdes na KET???

blanula85
14. lis 2011

dnes když jsem volala na potvrzení rozmražení,tak mě řekli že mě je budou rozmrazovat už ve středu,takže když máme 3 KM tak myslíš že se za ten jeden den můžou dostat do stadia blastocysty nebo hatchující blastule?nějak jsem se jich na to zapoměla zeptat 🙂

hypo
14. lis 2011

@mufinka26 jak je? co zaludek, drzim palce na stredu na srdicko........

blanula85
14. lis 2011

no řeknu ti bylo to fakt děsný 🙂 mohla jsem tak akorát hovězí vývar a čokoládu.taky jsem za celé těhu přibrala jen 5 kilo.chodíme do Brna na Unicu.jo jo jdu na KET.

hypo
14. lis 2011

@blanula85 jejda tak to fakt nerusim, ja mela zamrazeny 5-ti denni blastocysty, rano je rozmrazily s tim ze kdyz mi volali tak rikali ze je schopne transferu jen jedno a kdyz jsem tam ve 14.hod dorazila tak to dohnalo i to druhe, jedno co mi davali se uz klubalo s obalu... mam i jeho fotku 🙂 druhy jsme museli znicit protoze uz neslo znovu zamrazit ☹ bylo mi to mooooc lito ale manza nechtela davat dve.... tak aspon ze se chytlo a snad to doklepem do cervence 🙂

blanula85
14. lis 2011

my máme zamražených osm po čtyřech.nechám si zavést dvě.takže ty dvě zbylé taky budou nazmar-chudata.tak snad se nějaké chytne a vydrží 🙂 .to si piš že to dobře doklepnete 🙂 a bude další štěstíčko na světě 🙂

hypo
14. lis 2011

@blanula85 taaaakova uroda mrazacku 🙂 me meli jen dve zamrazene...... urco to ve ctvrtek vyjde 😉

blanula85
14. lis 2011

🙂 doufám že ano.

blanula85
14. lis 2011

za jak dlouho je možné testovat?ty jsi měla pozitivní už ten osmý den že.

blanula85
14. lis 2011

pač si myslím že to asi do oficiálního termínu nevydržím.

hypo
14. lis 2011

@blanula85 no poravde jsem testovala snad uz 6 den ale to byl jen maly duch 🙂 8 den byla carka neprehlednutelna, u amalky jsem testovala taky 8 den a taky byla neprehlednutelna....

hypo
14. lis 2011

@blanula85 ale taky myslim ze je to individualni..... ale v ramci zachovani dusevniho zdravi bych doopravdy driv jak 6 den netestovala, pak se budes klepat ze je vse spatne a mozna zbytecne 🙂

blanula85
14. lis 2011

jo jo dřív jak po týdnu ne,ale to čekání je hrozný 🙂 u ivf-ka jsem testovala po tom týdnu a nic.a pak vubec nic.

hypo
14. lis 2011

@blanula85 ivf nevyslo? a blanicka je prirozene?

blanula85
14. lis 2011

nevyšlo.měla jsem počkat tří menstr. a pak na ket.na ivf.jsem byla v září 08 a v prosinci jsem už byla těhotná spontálně.před ivf mi dělali dilataci děl.čípku.možná že to k tomu těhotenství přispělo.

hypo
14. lis 2011

@blanula85 hezky 🙂 nam vyslo ivf na poprve a ted ten ket... mno nic jdu neco delat tak zatim pa

blanula85
14. lis 2011

@hypo 🙂 ahoj a děkuji za povykládání

mufinka26
14. lis 2011

@hypo no žaludek nic moc, sice nezvracím, už i hooodně víc papkám, ale pořád je mi zle. Do toho mám strach z toho UTZ 😅

hypo
15. lis 2011

tak jsem byla dnes na krvi, odpoledne vysledky... jsem dnes 12den po ket....
@mufinka26 jaky jsi mela hcG? jen pro zvedavost 🙂
jo a taky jsem pekne chcipla, ryma kasel paradicka 😢

mufinka26
15. lis 2011

@hypo mě HCG neměřily, u nás v CARu se na něj nechodí, pokud máš poz. testík, tak je rovnou UTZ 😀 tak budu na tebe myslet at jsou hodnoty pěkně vysoké 😀

hypo
15. lis 2011

@mufinka26 aha 🙂 tak uvidime..... dneska se objednavam na utz ale az za 3 tydny to bude doba ☹

mufinka26
15. lis 2011

@hypo no mi měly první UTZ 3.týdny po transféru, no a ted mě to čeká zítra ☹ mám taovej strach, že sem už dneska ani nespala 😒

hypo
15. lis 2011

@mufinka26 vy mate jedno utz misto nasi krve 🙂 ja pujdu rovnou na srdicko 🙂 s amalkou jsem byla na krvy i na utz ted to uz nejak vynechavaji 🙂
neboj zitra to urco dopadne, zaludek se porad klepe no ne? 🙂

mufinka26
15. lis 2011

@hypo to jo, špatně je mi pořád 😝 ale to bych snad ani nebyla já, abych se nebála 😅

alex001
15. lis 2011

@mufinka26 ahoj tak Ty jdeš zítra na ultrazvuk to je super já jdu taky a jsem šílené nervózní.... Tak Ti přeju aby bylo vse v poradku a dostanete krasnou fotecku!!!! 🙂