KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
22. zář 2011

@hypo no mě se to zase právě po porodu rozházelo, pani doktorka říkala, že to může být tím, že sem měla malou moc brzy, ale zase ještě že jí mám 😀 😀 mě sliznice rostla v pohodě, jen ty vajíčka 🙄 no ale při OPU sem jich snesla docela hodně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hypo
22. zář 2011

@mufinka26 😀 ja pri OPU mela 21 folikul ale z toho tusim 17 vajec taky mi hrozilo OHSS tak jsem si musela redit krev.... bricho me bolelo jak cert ale vse dobre dopadlo 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@hypo mě taky bolelo břicho, ale nic sem na to nedostala, tak sme se doma dohodly, že pokud dojde k 2.IVF tak si je rovnou necháme zamrazit a budeme pak chodit jenom na KETík. myslím, že je to pro mí tělo i šetrnější 😀

mufinka26
23. zář 2011

ahojky holky, tak já zase čekám na tu mrchu co by měla doufejmě dorazit do neděle a kolem 13.10 bude další KETík, dneska to máme ofiko, jenom se modlím, aby sliznice v pořádku vyrostla a aby se nám pak bobíšek pěkně rozmrazil 😀

flyaway
24. zář 2011

@mufinka26 Tak to máme stejně - taky čekám na mršku, mě by měla dorazit cca o týden později než Tobě a pak taky doufání, že sliznice naroste. Už se na toho mýho prvního mrazáčka moooc těším 😵

mufinka26
24. zář 2011

@flyaway tak dneska mám1.DC 😀 😀 😀 v pondělí si budu volat do ceru a objednám se na UZ 😀 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 ahojky koukam 1.DC tak gratulace........ ja ji cekam nekdy pristi tyden..... jako @flyaway

mufinka26
24. zář 2011

@hypo děkuji, no ted sem jenom zvědavá jak nám dopadne UZ který má být 12.DC, jestly ten KETík povolí 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 uz jsi na utz objednana? 🙂 ja si mam volat 1 DC a objednat se na 10 DC na UTZ.......

mufinka26
24. zář 2011

@hypo budu tam volat v pondělí 🙂 u nás je rozharní od 10.-12.DC takže já to nechám až na ten 12.DC 🙂

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 jj taky dr. rekla 10-12 dc ale do protokolu mi napsala objednat 10dc.... jejda jak se uz tesim az to dostanu abych byla zas o krok doperedu 🙂

mufinka26
24. zář 2011

@hypo no já se strašně těším, ale zároven mám strach, aby byla sliznice v pořádku a ten bobísek se nám v pořádku rozmrazil 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 no to samozrejme ja taky!!! ale zatim si to nepripoustim..... a 1DC se zacnu hroutit 🙂 sakrys to je porad neco: aby byla sliznice, aby se rozmrazil, aby se delil, aby se uchytil, aby tam vydrzel........ ufff 😉

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 a jak to vubec je casove po UTZ ten 12 dc kdyz zjisti ze sliznice je OK??? ten den jeste rozmrazi a pak se ceka treba cca 5 dnu?? nebo jaK NEVIS???

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 ja myslim ze to dostanu nekdy kolem 29.9. takze nekdy kolem 9.10. utz..... ty jo ja planuju a planuju a pritom zatim nemam ani tu MS

mufinka26
24. zář 2011

@hypo nene, rozmrazuje se až v den transféru a záleží na tom, jak stará ty embryjka jsou, třeba my máme 4denní takže KET je vždy 18.DC 😀

mufinka26
24. zář 2011

@hypo to je dobře že plánuješ, alespon myslíš dopředu, já taky vždycky plánuju 😀 😀 nám pokud to ted po čtvrtý nevyjde tak po novém roce nás bude čekat 2.IVF 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 jo taaak.... ty jo ja si snad uz ani nepamatuju kdy je zamrazovali, tusim ze jsme meli 5-ti denni prodlouzenou kultivaci, vim ze ty co nam davali na IVF byly blastocysty (nebo jak se to jmenovalo) ale nejak nevim jak na tom byli ty co jsme zamrazili, asi podobne....

mufinka26
24. zář 2011

@hypo aha to my máme morulky 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 poctvrte? nejak jsem nedocetla celou tvou cestu na mimi.... takze mate 1 ivf a pak 2 ket??

mufinka26
24. zář 2011

@hypo ano, přesně tak, ted se chystáme na třetí KET... jinak o miminko se snažíme už osm dlouhých let, ale teprve od února tohoto roku sme zapojily do snažení i CAR 😀

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 a jaky CAR? my chodime do Gennetu

hypo
24. zář 2011

@mufinka26 tyjo 8 let by me svidlo 😒 u nas to bylo rychle prakticky za cca neco malo pres rok od snazreni jsme byli tehu ale diky IVF

mufinka26
24. zář 2011

@hypo my chodíme k Apolináři, ale naše úplně první návštěva tam byla tento rok v únoru, jinak sme se snažily doma, nejdřív z bývalým manželem, tam to ale vedlo k rozvodu a ted z mým drahým mužem to jde jako po másle, moc miminko chce 😀 a moje holka mu říká táto, sme konečně štastná rodinka 😀

flyaway
26. zář 2011

Ahoj děvčata 😉 !
Tak jsem se zas jednou konečně dostala ke psaní, nějak poslední dobou nic nestíhám 😒 .
Ale nakonec je to asi dobře - alespoň nemyslím na to, jak se to čekání strašně vleče 🙄 .
No já si ve čtvrtek vezmu poslední piluli, snad to pak co nejdřv dostanu, pokračování s dalšími hormony pro růst sliznice a cca za tři týdny KONEČNĚ prďolka půjde k mamce - a doufám tam i zůstane 😀
A co vy, jakpak se daří? 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@flyaway ahojky 😀 já mám 5.10 UZ jestly je sliznice připravená a nejspíš 11.10 bude KETík 😀 odedneška piju kontryhelový čajík 3xdenně a zobu pěkně estrofem 😀 😀 taky doufám, že už počvrtý bude poslední ET a mrňousek tam vydrží celých devět měsíců 😀

flyaway
26. zář 2011

@mufinka26 Nepochybuj, tentokrát už je to tutovka 😉 . To Ty budeš testíkovat zhruba v tu dobu, co já půjdu pro mrazáčka 🙂 A doufám, že nejpozděj za měsíc už všechny z této diskuze budeme řešit těhotenský nevolnosti a další mateřské radosti 😀

mufinka26
27. zář 2011

@flyaway no v to já doufám taky 😀

hypo
27. zář 2011

ahojky, tak jak se mate? ja tise doufam ze ve ctvrtek dorazi MS a pak rychle objednavka na UTZ se nejak ty dny vlecnou to je des.....

mufinka26
27. zář 2011

@hypo ahojky, no mě to docela utíká, jak dělám krátkej- dlouhej v práci, tak to volno je hnedka pryč a nejednou je pryč celý týden 😀 😀 😀 ale už se taky nemůžu zase dočkat UZ 😀 mám ho 5.10 😀