KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

caricia1
autor
27. zář 2011

Ahojda,tak jak jste tu pokročili zlatíčka?? 😉 😉

flyaway
30. zář 2011

@caricia1 Já osobně zatím moc pokroková nejsem 😀 , ale už se mi to pomalu blíží - včera jsem dozobala pilule, abych to dostala a nejpozděj do pěti dní by měla mrška dorazit. No a pak za 14 dní UTZ a snad KET!!! 😵
No a co Ty? Jak dopadl UTZ a co KET, už máš bobka u sebe?

caricia1
autor
30. zář 2011

@flyaway Mám u sebe dva bobky...Nakonec museli rozmrazit všechny tři a jeden to vzdal.Ale jsou jen 4 a 6 ti buněčné takže šance teda nic moc...Tomuhle nevěříme,ale nějak to neberu vážně,spíš se těším na další stimulku 😀 Dnes jsem 3.den po KET a dnes první den mě nebolí břicho,do včerejška jsem měla bolesti,občas k večeru až křeč,tak nevím nevím.

flyaway
30. zář 2011

@caricia1 Dej jim šanci, jsou dva a ve dvou se to lépe táhne a to by bylo, aby se nechytli 😉
Testíkování máš tedy až konec příštího týdne, co? Budu na Tebe myslet a držet palečky, ať se pěkně zavrtávají! 😵
A jsi doma nebo funguješ normálně pracovně?

flyaway
30. zář 2011

@caricia1 Jo a s tou stimulkou se musím smát - já se během toho období injekcí a po OPU, kdy mi hrozil hyperstimulák dušovala, že do dalšího kola už nikdy v životě nejdu - a teď už si tak říkám, že pokud nevyjdou KETíky, tak hned hupky dupky do IVF č. 2 😀

caricia1
autor
30. zář 2011

@flyaway Samozřejmě že tajně doufam a věřim alespon v jedno 😉 Ale na druhou stanu stojím při zemi,koukám na to taky trochu reálně.Je fakt,že ani emryoložka se na ně netvářila zrovna důvěryhodně,takže tohle berem tak nějak sportovně.A je fakt,že když to beru takhle tak je mi psychicky mnohem líp,neodpočítávám minuty do testu a nemyslim na to pořád. 😀 😀
Myslím že je rozumný jít hned do dalšího pokusu,dokud jsme tak nějak nastartované 😀 pravda je,že nám neni dobře a všechno nás bolí,ale na co čekat?Proč zbytečně ztácet čas?
Jsem na neschopence,už od července-od samého začátku 😒

caricia1
autor
30. zář 2011

@flyaway Jo a test mám doma jen jeden jediný který mi zbyl z toho milionu testů po ET..A zatím nehodlám kupovat další,otázkou je,jestli to vydržím..Testovat bych chtěla až 7.10 a nejradši bych byla kdybych vydržela třeba až do 10.10,protože jdu na krev 12.10. 😀 😀

flyaway
30. zář 2011

@caricia1 Tak alespoň jsi v klidu a nemáš zbytečný stresy ještě z práce - já byla taky od začátku stimulky doma, ale měla jsem možnost home office, takže neschopenka nebyla nutná. No a když to nevyšlo, tak zpět do práce. Teď pořád přemýšlím a zvažuju, zda v případě úspěchu normálně pracovat nebo pracovat z domu nebo se na to vykašlat úplně a jít na neschopenku - ale to budu řešit až tak nejdřív koncem října, takže času dost 🙂

flyaway
30. zář 2011

@caricia1 Koukám, že to máme naskládaný tak nějak skoro za sebou - Ty budeš testíkovat zhruba v tu dobu, co bude mít @mufinka26 KETík, a až bude testíkovat mufinka, tak si půjdu pro prďolku já 🙂
Tak doufám, že nám tu ty // budou pěkně přibývat!!! 😎 A tím myslím nám úplně všem! 😀

caricia1
autor
1. říj 2011

@flyaway No když máš možnost pracovat z domu tak je to fajn..Já jako zdr sestra tu možnost nemám 😀 😀 😀
Každopádně to záleží na tom na co se budeš cítit 😉 Jo,za sebou to máme pěkně tak aby to k něčemu bylo 😀
Víš co by mě zajímalo?Když by se ted nechytli vůbec,jestli můžu na stimulku hned tenhle měsíc(už by to byly 3 měsíce od první stymulky)nebo počkat až do listopadového cyklu.?

flyaway
1. říj 2011

@caricia1 Jo tak jako sestřička by to z domu asi fakt nešlo 😀 . A je dobře, že jsi doma, protože zvlášť teď v podzimním období, kdy je plno chřipek a jiných bacilů, by to byl velkej risk 🤐 .
No s tou stimulkou je to asi podle toho, jaký by byl protokol, resp. z jaké fáze cyklu by se začínalo. Ale podle mě už by nic nebránilo volně navázat, když už jsou to 3 měsíce. No ale doktoři mají stejně poslední slovo, že jo 🙂 .
A vůbec, co je to za řeči, kdyby se nechytli 😠 . Na ty je času dost! 😉

hypo
3. říj 2011

@mufinka26 ahojky tak jak je? kdy mas ten UTZ?? ja porad cekam na MS jako nekde se mi zatoulala ☹ asi se zitra objednam na vyvolavacku.... dnes jsem 32DC

mufinka26
4. říj 2011

@hypo ahojky, již zííítra 😀 nemůžu se dočkat a zároven se bojím a sem nohama na zemi, pořád si říkám, že nemusí být sliznice OK, nebo se nám boban špatně rozmrazí, připravená sem na vše 😉 😀 Koukám, že tě mrcha pěkně napíná, potvora jedna.

hypo
4. říj 2011

@mufinka26 zitra jdu na vyvolavacku..... mi to pekne stve ☹ snad mi ji pichnou a rychle prijde MS

flyaway
4. říj 2011

@mufinka26 Na zítřek tfuj tfuj, plivu štěstíčko, ať je sliznice ukázková - o bezproblémovém rozmražení bobana vůbec nepochybuju 😉

flyaway
4. říj 2011

@hypo Já taky čekala na ms a pořád nikde nic - nakonec jsem dostala nějaké hormony a čekala na ni dalších 14 dní. Ale po té vyvolávačce by to mělo být šup šup, do víkendu určitě dorazí 😉

hypo
5. říj 2011

@flyaway

@mufinka26
tak jsem zpet od dr. mam v sobe Agolutin a sliznici ukazkovou 12mm (takovou jsem nemela ani kdyz jsem byla na IVF 🙂 bych to mela fakt dostat co nevidet..... tak snad do vikendu... jinak me nervy buchnou

mufinka26
5. říj 2011

@hypo moc ti držím palce aby ta mrcha dorazila co nejdříve 😀 já měla dneska sliznici 8,5mm 😀 což je supéééér 😀 ted jenom aby se ten náš nanuk pěkně a v pořádku rozmrazil 😀

hypo
5. říj 2011

@mufinka26 juuuu, sliznice krasna 😉 ja sla na IVF tusim s 10mm mozna ani to ne 🙂 drzim vsechny palce co mam a davej o sobe vedet 🙂 ja si jeste pockam

mufinka26
5. říj 2011

@hypo no pani doktorka říkala, že nám do úterý ještě vyroste, takže počítá tak 10mm taky 😉 určitě o sobě dám vědět, ale ted do neděle nebudu moc stíhat, budu v práci a tam bude ted fofr 😒

flyaway
5. říj 2011

@mufinka26 Krásný, takže v pondělí si jdeš pro něj? 🙂
@hypo Páni, tak to dorazí opravdu brzo brzičko, taková vysoká podestýlka, nádhera 😎
Holkýýýý, já cu taky takovou krásnou sliznicíííí 😀

flyaway
5. říj 2011

Jinak já poctivě zobám další hormonky, k tomu jsem přidala i pití kontryhelu a doufám, že toho 16.10. bude pelech pěkně připravenej a drobek se nám v pořádku rozmrazí 😵

mufinka26
5. říj 2011

@flyaway v úterý 😀 jinak mě nejspíš hodně pomohl ten kontryhelový čaj, já sem si totiž ten estrofem začala brát až 3.DC místo 1.DC chtěla sem si dát trošku pauzičku od něj.. 😀 ty už taky budeš brzy KETíkovat, kdyže tě to čeká?

mufinka26
5. říj 2011

@flyaway neboj, rozmrazí se OK 😀 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

@flyaway
@mufinka26
Holky je jasný že se rozmrazí v pořádku jasnýýý!! 😀 😀 😀 Nebujte,vždyt oni se k vám taky tak těší 😉

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26 ahuj,nemáš ozkoušeno jak dlouho se v těle srží Pregnyl?

mufinka26
5. říj 2011

@caricia1 to nevím, já ho nikdy neměla, ale myslím co takhle psaly holky tak sedm dní minimálně, ale nevím to na 100% 🙄 tobě se blíží pomalu, ale jistě testíkování vid? Už se taky moc těšííím 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26 Já už jsem testovala dneska-8.den po KET 😀 😀 😀 😀 znáš mě 😀 😀 😀 😀 Je pozitivní,// je slabá ale viditelná,žádný duch to neni..Jen nevím zda to nemůže být ještě ten Pregnyl..Jsem 14.den po aplikaci pregnylu.Tak už by nemusel ale kdo ví.Hlavně vím,po mé první zkušenosti že // ještě opravdu nic neznamenají.. 😒

flyaway
5. říj 2011

@mufinka26 No mě to čeká až tak kolem 20.10., ale to už snad vydržím 🙂
Máme 3 mrazáčky, zatím ještě žádný KET nebyl, tak jsem zvědavá, jak to vlastně bude probíhat - předpokládám, že když náš CAR preferuje přenos jen jednoho embrya, že je máme zamražené po jednom a nebudeme "plýtvat". No začínám být tak hezky nervózní, konečně se něco děje... 🙂

mufinka26
5. říj 2011

@caricia1 potichočká gratulace 😀 😀 😀 tohle nebude pregnyl, ale mimísek 😀 😀 😀 😀 neboj ted se tě bude držet zuby nehty a už se tě nepustí 😀 😀 😀 😀 já mám z tebe takovou radooost, jak kdybych ty // našla jááá 😀 😀 😀 😀 mooocinky ti to přejuuu 😀 😀 😀 😀 😀