KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
12. říj 2011

@hypo to se my nelíbí 😠 😒

mufinka26
12. říj 2011

@hypo už by mohla dorazit

hypo
12. říj 2011

@mufinka26 me taky ne, ale jako neni se cemu divit ja ms nikdy vlastne nemela a kdyz tak po vyvolavacce a ta dorazila 10-14 den, jen ted jsem si buh vi co myslela ze kdyz mam tak krasnou sliznici tak dorazi driv....
mno ani za dr. nemuzu protoze ten s tim taky nic neudela kdyz uz mam vyvolavacku v sobe ☹ na utz nic divneho nenasli, tehotna nejsem (uz jsem si delala dva testy 🙂))

hypo
12. říj 2011

a jeste mam dnes depku, vstavala jsem o pul paty nebot jsem nemohla spat, amalka nechce ted v poledne usnout a to jdeme od ctyr na hudebku takze to bude protivna..... a do toho to desny pocasi ☹ ach jo

mufinka26
12. říj 2011

@hypo je to jedno z druhým vid? 😉

hypo
12. říj 2011

@mufinka26 porad neco.... tak amalku vzdavam dneska spat nebude..... uz dve hodiny si v postylce povida a nespi a nespi a uz se ji to zacina nelibit
jdu pro ni
zatim se mej

flyaway
13. říj 2011

@antoa Ahojky, já beru Ethinylestradiol, je to německý lék, v ČR se neprodává, mám to přímo z CARu, ale myslím, že to všechno funguje na stejném principu. 1.-7. DC jedna tabletka, 8.-14. DC dvě tabletky, pak kontrolní UTZ na sliznici a od 15. DC zas jen jedna tabletka. A pokud bude sliznice O.K., tak 19. DC půjde prďolka k mamce do bříška 🙂 . My máme šestidenní embryjka, takže podle toho se pak vrací zpět, aby se zachoval co nejpřirozenější "sled událostí", prostě jako při přirozeném početí 😎
No a samozřejmě kontryhelový čajík, ten taky poctivě piju, stejně jako @mufinka26 ... 😉

flyaway
13. říj 2011

@hypo Tak co, furt nic? 😖

flyaway
13. říj 2011

@mufinka26 Tak co, mamko? 😉 Jak se cítíš, co dobrý pocit, stále sílí? 🙂

flyaway
13. říj 2011

@caricia1 Děvčico, Ty se nám vůbec nepochlubíš - co včerejší krev?! 😵

mufinka26
13. říj 2011

@flyaway jojo můj dobrý pocit stále přetrvává 😀 dneska mě celý den dost píchá v podbřišku, myslím, že by to mohlo být jak se mrnousek zahnizduje 😀 Dneska sem si udělala krásnou dopolední podzimní procházku a pak sem dvě hodinky chrupkala, jak kdybych dělala dvanáctku 😉 😀

caricia1
autor
13. říj 2011

@flyaway Ahoj..Dopadlo to skvěle,HCG 374 😀 😉

flyaway
13. říj 2011

@caricia1 Já už jsem si Tě mezitím našla na jiné diskuzi 😉
Tak tedy teď už ne potichoučku, ale pěkně nahlas - GRATULUJUUUUUUUUUU!!! 😀
Myslím jsi tam někde psala, že 20.10. jdeš na UTZ, že? 🙂

flyaway
13. říj 2011

@mufinka26 No jistě, spánek je zdravý! 😀
To tady budeme mít příští týden další skvělé zprávy 😉

antoa
13. říj 2011

@flyaway díky za odpověď 😉
@caricia1 moooc gratuluji máš první kousek mozaiky za sebou 😉

caricia1
autor
13. říj 2011

@flyaway jojo jdu..Docela se bojim,ale snad to bude dobrý 😉
@antoa moc vám holky děkuju 😉
@flyaway

flyaway
13. říj 2011

@caricia1 To víš, že to bude dobrý 😉
A já si možná ty Tvé dobré zprávy z UTZ už budu číst s bobánkem v bříšku... 😵 A nebo den přetím, ale to už budu ve sladkém očekávání věcí příštích, takže na nějakém tom dni už nesejde 😀

caricia1
autor
14. říj 2011

@flyaway To je dobře,za pár dní už se budeš těhulit 😉 😉

mufinka26
14. říj 2011

@flyaway
@caricia1 ahojky holky, jak se dneska máte? mě pořád píchá v podbřišku, vždycky na jednom místě jak kdyby my tam projel nůž a pak to přejde.. chjoooo..

caricia1
autor
14. říj 2011

@mufinka26 Ahuj zlato...Mě taky tak píchalo po celou dobu od KET ,takže to ber jako dobré znamení 🙂

mufinka26
14. říj 2011

@caricia1 já to beru jako dobrý znamení, jen je to někdy hustý 😉 dokonce se my dneska zdálo, že sem našla už 5.den na testíku // už my hrabe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Prosím tě a píchalo tě v podbřišku střídavě na stranách? mě totiž jo a někdy jakoby uprostřed

caricia1
autor
14. říj 2011

@mufinka26 ano,občas na staně,občas uprostřed a mam to i ted 😉

antoa
14. říj 2011

Ahojky, tak hlásím dobré zprávy. Sliznice 9mm a středa KEtík. Ted budou muset zabojovat prcci. 🙂

mufinka26
14. říj 2011

@antoa to je supéééér. dobré zprávičky 😉 a prcci určiě zabojují 😉 😀

mufinka26
14. říj 2011

@hypo ahojky, tak co dorazila mrška?

ipuska
14. říj 2011

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli vás někoho po KETu bolelo břicho jako na ms a záda v kříži? Jinak KET proběhl dnes.......díky

caricia1
autor
14. říj 2011

@ipuska Ahojky,já jsem po KET byla jako šílená,hrozně mě bolelo břicho,občas trochu křeč ale bolelo pořád a vyšlo to..Jsem 5+0tt..Držim palečky hodně štěstí 😉

ipuska
14. říj 2011

@caricia1 moc děkuji, to bylo rychlé........já si ET už moc nepamatuju 😕 .........a já gratuluju a ať je vše v pořádku 😉

caricia1
autor
14. říj 2011

@ipuska děkuju moc..jsem teprve na začátku,ty bolesti mám od 1.dne po KET až doted (ted už mírnější a méně časté) a dr říkal že jr to normální 😉

mufinka26
15. říj 2011

@ipuska tak to si taky čekatelka na testíkování, no ona carcia1 na nás určitě bude prskat ty těhu bacílky 😀 😀 😀 Jinak mě píchá v podbřišku od KETu 😉

Dneska mám i nějak nafouklé bříško, sem jak pučmelounek 😅 😀 😀 😀