KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

flyaway
13. srp 2011

@caricia1 Ahojky, tak se přidávám, třeba se nám to tu rozproudí 😉
Bohužel mi taktéž nevyšlo ET, dnes potvrzena smutná realita... 😒
Máme naštěstí ještě 3 mrazáčky, tak snad to vyjde 🙂
Už víš nějaký termín?

caricia1
autor
13. srp 2011

@flyaway To mě mrzí,ale nebuj,ted to klapne 😉 😉 My máme taky tři nanučky,tak snad...Jinak termín zatím nevim,mam zavolat do CARU první den cyklu v září..Takže by to mělo vycházet na druhou polovinu měsíce...Co ty? 😉

flyaway
14. srp 2011

Aha, tak Tobě asi dali měsíc pauzičku, já mám přijít na UTZ 14. DC, což vychází na konec srpna, no a pokud bude sliznice O.K., tak 20. DC už by měl proběhnout KET. 🙂
Akorát teď přemýšlím a hledám všude možně, jak je to s tím zamražením a rozmražením - myslíš, že jsou ta embryjka zamražena po jednom a vždycky rozmrazí jen jedno nebo jsou zamražený všechny naráz? 😕
Jsem z toho jelen, ráda bych přenos jen jednoho embryjka a zbytek nechat na příště - tentokrát doufám až tak za 2 roky... 😀
Ty máš v plánu taky jen jedno nebo dvojčátka? 😵

mufinka26
14. srp 2011

ahojky holky můžu se k vám přidat? mě čeká KET začátkem září nejspíš 🙂

mufinka26
14. srp 2011

@flyaway nám zaváděli dvě, takže rozmrazily tři 😉 myslím, že jsou zamražená pojednom, protože máme ještě dva mrazáčky v zásobě 😀

flyaway
14. srp 2011

@mufinka26 No jasně, pojďme to rozjet! 😀
Tak ten začátek září budeme mít stejně, pokud by vše klaplo, vychází mi to tak plus mínus na 3.9., tak to budeme nervačit při čekání na testík tak nějak společně 😎
A koukám nová fotečka, viď? 🙂

mufinka26
14. srp 2011

@flyaway jojo nová fotečka 😀 mě by to původně vycházelo na 5.9.. ale vypadá to, že mrcha přijde dřív 😀 😀 možná budeme úplně nastejno 😀 alespon si zkrátíme čekací dobu tady 😀 pořád říkám, že tentokrát to prostě vyjít musí 😀

caricia1
autor
14. srp 2011

@flyaway Mě daly jeden cyklus pauzu protože se embryjka chytli ale neudrželi..Potrat v ranné fázy takže paza...Jinak bych chtěla na KET dvě ale právě taky vůbec nevim jak je to s tim rozmrazovánim 😉 😉

flyaway
14. srp 2011

@mufinka26 No to doufám a věřím a prostě jo a basta!!! 😀 😀 😀

caricia1
autor
14. srp 2011

@mufinka26 Tak vy to budete mít nastejno a já budu pozadu joooo????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@flyaway Že vám neni hanba!! 😀 😀 😀 😀 Já budu až na konci záříííííí 😀

mufinka26
14. srp 2011

@caricia1 počkej oni my to zase odložej při mím štěstí... ale to už bych asi křičela.... Jinak jak ste se ptaly jak je to stím rozmrazením, když chcete zavést dvě tak většinou rozmrazí tři, kdyby se náhodou to jedno nerozmrazilo v pořádku, alespon u nás to tak bylo a je fakt, že nám jedno nevydrželo... ted máme poslední dva a nejlépe je chceme zavést obě 😀 tak doufám, že se bobani rozmrazí OK 😀

flyaway
14. srp 2011

@caricia1 No jo vlastně, vždyť jsi o tom psala na jiné diskuzi 🤐 .
Po té pauzičce bude organismus krásně zregenerovaný a to by bylo, aby se drobci nejen nezavrtali, ale i nezůstali tam, kde mají - u maminky 😵
A jak je, už je Ti lépe - fyzicky i psychicky?

flyaway
14. srp 2011

Neboj, společně nám to uteče - začátek nebo konec září, vždyť je to pořád jen v rámci jednoho měsíce 😉

flyaway
14. srp 2011

@mufinka26 Aha, a co když chci zavést jedno a oni rozmrazí dvě a obě budou O.K.? 😲
To bych samozřejmě raděj obě k sobě... 😵

mufinka26
14. srp 2011

@flyaway už aby to bylo 🙂 tohle čekání je pomalu horší, než čekání na testování 😀

mufinka26
14. srp 2011

@flyaway juj tak to nevím 😉 to by chtělo probrat z embrijoložkou 🙂

caricia1
autor
14. srp 2011

@flyaway Nu fyzicky už je to relativně dobrý,občas trošku píchne podbřišek ale dobrý...Psychicky mám občas slabé chvilky,mám i výčitky že kdyby to a kdyby to tak by to tak nedopadlo... 😒 Ale sbíram optimismus na KET,musim myslet pozitivně. 😉

caricia1
autor
14. srp 2011

Děvčátka já ted zmizim,jedeme se podívat k našim,nalákali nás na svíčkovou,papa

caricia1
autor
14. srp 2011

😀 😉 😉

mufinka26
14. srp 2011

@caricia1 😀 😀 😀 😀

flyaway
26. srp 2011

@caricia1
@mufinka26
Ahojky spoluKETovnice 😀 !
Jakpak se cítíte a těšíte?
Dneska mi v CARu potvrdili, že mám přijít na UTZ v neděli 28.8., tak snad to tam budu mít všecko v cajku a připravený k nastěhování 😀

mufinka26
26. srp 2011

@flyaway ahojky já mám UZ 30.8 a dozvíme se termín KETu. Jinak UZ co sem měla tedka byl v pořádku, takže by tam neměla už být žádná překážka 😀 Ted sem v práci, takže se pomalu vůbec nedostanu na net ☹

flyaway
28. srp 2011

@mufinka26 Tak u mě to nakonec nedopadlo, mám sliznici jen 4mm (protože mě vůbec nestimulovali), takže KETík až příští měsíc 😒
No co už teď, nic nenadělám, zas jen čekat a čekat... ☹

flyaway
28. srp 2011

@caricia1 No vidíš to, nakonec mě obě předběhnete... 😀
Teď se mi ten termínek posunul až na začátek října, a to už obě budete těhulkovatět 😉

mufinka26
28. srp 2011

@flyaway to je my líto. Tebe vlastně nestymulovaly, protože máš normálně ovulaci vid? No já sem moc zvědavá na to úterý co my poví, ale po tom estrofenu mám vždycky sliznici pěknou. No když už budeme z @caricia1 těhulkovatět jak píšeš, tak na tebe budeme aspon prskat ty těhubacily a KETík se ti zdárně povede 😀 😀

caricia1
autor
28. srp 2011

@flyaway No to se neví,doufam že mi to taky neposunou,to se uvidí nu ale snad ne 😉

flyaway
28. srp 2011

@caricia1 Určitě ne! 😉
U mě se rostě předpokládalo, že naroste a ona si mrška jedna holt nenarostla - takže příští měsíc to pojistíme estrogenem a to by bylo, aby nebylo 😎

flyaway
28. srp 2011

@mufinka26 Tak Tobě už přece řekli, že UTZ dopadl O.K., takže 30.8. Ti pouze potvrdí termínek, ne? To bude úplně v pohodě a v době, kdy já budu testíkovat, tak Ty už budeš mít pomalu fotečku mimouše 😉

caricia1
autor
28. srp 2011

@flyaway I tak je to dlouhý na konec září.Nemůžu se dočkat 😀

flyaway
28. srp 2011

@caricia1 Já myslela, že to budeš mít už v půlce září 😲 - tak to mě to vychází na začátek října, tak budeme možná testíkovat plus mínus stejně 😵