KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

ipuska
20. říj 2011

@mufinka26 no uvidíme, manžel mi vynadal, že tak brzy testuju, kdyby věděl kolik těch testů už mám za sebou 😕 😕 😕 😕 😕 😕 no každopádně ještě tam naděje je, ale fakt jsem si říkala, že nebudu plašit a plaším snad ještě víc než při ETu 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅

mufinka26
20. říj 2011

@ipuska to je normální, já sem taky říkala, jak budu statečná a testnu až ten 14.den a vidíš jak sem dopadla už 5.den sem musela testnout jak mě svrběly ruce 🙂 🙂 🙂 ale je fakt, že sem nějak podvědomně cítila, že to vyšlo, už když sme vylezly z ordinace 🙂 no beznadějný blázen 😅 😅 ale je to u tebe opravdu moc brzy 😉

ipuska
20. říj 2011

@mufinka26 teda dnes mi je opravdu nějak špatně, bolí mě břicho, je mi na zvracení, bolí mě žaludek......chjo a ještě začala bolet prsa....... 😒 😒 😒

mufinka26
20. říj 2011

@ipuska no to mužou být ty těhu příznaky 😉 🙂

ipuska
20. říj 2011

@mufinka26 no ještě se k tomu přidala hlava takže super, to mám z toho, že pořád čučim do toho počítače...... 🙄

mufinka26
21. říj 2011

@ipuska ahojky tak co? moc na tebe myslím 😉

ipuska
21. říj 2011

@mufinka26 mufi, sněhobílo........ 😒

mufinka26
21. říj 2011

@ipuska to mě moc mrzí ☹ a jakým testem testuješ? máte ještě nějakého záložníčka v mrazáčku?

ipuska
21. říj 2011

@mufinka26 MAMATEST, právě, že nám zbyli poslední dva bojovníčci, který mám v sobě, to rozmražení nepřežili, takže bych musela znova na IVF......opět nanovo

mufinka26
21. říj 2011

@ipuska a půjdete do toho, určitě jo vid? nesmí se to vzdávat, já vím, že si asi řekneš, že se my to kecá, ale ted když sme na to šly, tak sme i počítaly s tím, že budu muset na tu hysteroskopii, dokonce my v CARu braly krev na imunologii, jestly neni problém tam.. no a stal se zázrak a z šesti bojovníčků co sme měli se nám ten poslední chytil 😉

ipuska
21. říj 2011

@mufinka26 půjdeme, ale až příští rok, teď to necháme ☹ 😒 ......ty odpočívej a opatruj se 🙂

flyaway
21. říj 2011

Děvčátka, tak už mám broučka v bříšku, celé odpoledne jsem ležela, aby mi náhodou nevypadl 😀
Tak doufám, že ten dobrý pocit přetrvá a za 10 dní najdu na testíku // 😵

flyaway
21. říj 2011

@ipuska Držím palečky, ať se ty // přeci jen ukážou - nebo se třeba mimi ozve až z krve 😉

ipuska
21. říj 2011

@flyaway děkuji moc, no uvidíme, je to týden od KETu, naděje umírá poslední 🙂 🙂, tobě přeji aťse zadaří a najdeš brzy // 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉






































































































@flyaway

mufinka26
22. říj 2011

@flyaway zlatí doufám, že tě ten dobrý pocit nepřejde, jako mě a taky se budeš radovat z // 🙂

flyaway
23. říj 2011

@ipuska
@mufinka26
Děkuju moc, taky doufám a věřím ve //, i se cítím jinak, než po prvním ET, ale nevím, zda to není jen síla sugesce 😀
No uvidíme, nezbývá, než čekat... 🙂

ipuska
23. říj 2011

@flyaway musíš věřit, já začala špinit, ale jen růžově, zatím ležím a čekám.......při ET jsem také špinila........a povedlo se teď si nejsem jistá, oni mi ten KET dělali už 14 DC, dostat to mám až 31.10.

mufinka26
23. říj 2011

@ipuska tobě ho dělaly už 14.DC? jak si měla stará embryjka?

ipuska
23. říj 2011

poslední menzes byla 31.9., 6.10. jsem byla na utz a folikul už byl 20mm velký, ovulka přišla za 2 dny a transfer měl být nejdříve 12.10., ale nepřežili to mrazáčci, tkže se to dělalo v pátek 14.10. emryjka byla 5 dní stará, teda myslím......

ipuska
23. říj 2011

@mufinka26 tak nevím co to je, jestli mrcha dorazí dřív........mám si utroš teď vkládat nebo polykat?

mufinka26
23. říj 2011

@ipuska já utroš vkládám od začátku, je to prý účinější

ipuska
23. říj 2011

@mufinka26 jenže ve zprávě mám napsáno, že pokud přijde špinění nebo slabé krvácení tak mám polykat

mufinka26
23. říj 2011

@ipuska tak se řid zprávou, mě tam nic o špinění nepíšou, ono je asi lepší polikat, když je nějaký problém 😉 budu na tebe moc myslet, třeba se to ještě objeví z krve, že si těhulka 😀

ipuska
23. říj 2011

@mufinka26 no naděje si nedávám, ale uvnitř mě mi nšco říká, že ano 😕 , ten transfer jsem měla dost brzo

ipuska
23. říj 2011

@ipuska před půl hodinou jsem spokla 2 utroše a sotva držím oči, ješrě, že si dnes ségra odvezla Amálku, mám trochu klidu......, protože to tahání Amálky mi taky moc nepomáhalo, manžel byl na rybách a byla jsem na všechno sama, takže záhul

mufinka26
23. říj 2011

@ipuska to se ti nedivím já když utrouš polikala na srovnání ciklu a to sem polikala jenom jeden tak sem byla jak spící panna 😉

flyaway
23. říj 2011

@ipuska A kdypak jdeš na tu krev?
No docela jsi mě překvapila s tím ET už 14. den, to mi vážně připadá brzo, ale tak snad v CARu vědí, co dělají 😎
Budu na Tebe myslet, aby ses brzo dozvěděla jen dobré zprávy! 🙂

flyaway
23. říj 2011

Teda holky, nevím čím to je, ale břicho mě celkem pobolívá, taková bodavá bolest, jsem malátná, ospalá a děsně mě už třetí den bolí hlava 🙄 .
Tak si tak říkám, že se buď něco děje, nebo si to fakt jen vsugerovávám a nebo jsou to prostě jen ty hormony a to, že jsem se teď pořád jen válela a nic nedělala a už z toho začínám magořit 😅
No uvidíme, co se bude dít dál - příští týden mám dovču, takže povalování může vesele pokračovat... 😀

flyaway
23. říj 2011

@mufinka26 Kdypak jdeš na potvrzení z krve? 🙂

ipuska
23. říj 2011

@flyaway na kontrolu do Caru jedeme 31.10. pondělí, mě pořád taky bolí břicho, ale začalo až dnes jinak od KETu mě nic nebolelo, chjo to je pech ☹ ☹ 🙄 🙄