KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
15. zář 2011

@darazv tak tě tu vítám 🙂 koukám užila sis taky své... ale věřím, že se dočkáme brzy toho drobečka vytouženýho 🙂 jinak já mám zasebou 1.IVF z toho sem ted už 10.dní po 2. KETu 😀 a čekám až si budu moct udělat testík, kterýho se tentokrát bojím

antoa
15. zář 2011

Ahojky, v říjnu se chystám na 1. KEt, můžu se přidat do diskuze? Jinak mám za sebou 3 IVF. 1IVF negativní, 2IVF biochemické těh. a 3IVF revize v 13tt kvůli neuzavřené hlavičce...nyní mne čeká 1KET a moc nevím co mě čeká a co od toho ve výsledku očekávat 😉

mufinka26
15. zář 2011

@antoa ahojky, vítám tě mezi náma 🙂 teda holka ty si bojovnice 😉 ničeho se neboj Ket je proti OPU úplná brnkačka... 🙂 já od 1.DC stymuluji estrofenem, aby dobře rostlka sliznice, pak je 12.den UZ a tam my už řeknou přesné datum, kdy bude ET. většinou 18.DC 🙂 já sem dneska 10.den od ET, ale ještě sem netestovala. Jinak mám zasebou 2. ET tohle byl 3.ET 🙂 jednou negat. druhý biochemický těhu, tak snad ted to bude už to pravý

antoa
15. zář 2011

@mufinka26 my máme zmražený jen dvě embryjka a tak doufám, že se obě pěkně rozmrazí, ale vím, že obecně je u KET nižší šance na těhu. U druhýho IVF jsem měla děsnej hyperstimulák i s hospitalizací v nem.

darazv
15. zář 2011

Ahojte Kočky,ja sa strašne bojím toho že mi to v pondelok doktor neschvali hned po ivf na ket zajtra idem na krv či hcg uplne kleslo bo som po biochemickej gravi, mate s tym skusenost že ste mohli hned akurat mam 5 den menzes ☹

antoa
15. zář 2011

@mufinka26 jo a jinak jsem doma testila jen u 1IVF , u dalších jsem šla až na krev do CARu, nechávala jsem si tak naději až do poslední chvilky, bála jsem se, že na testu bude prázdno a pak to ořvu dřív, přeci jen ta naděje....

darazv
15. zář 2011

@mufinka26 dakujem mojka neboj určite sa dočkaš vytuženeho miminka a kolko si si dala embryi?

antoa
15. zář 2011

@darazv s tímto zkušenost nemám, já po biochemickém měla doporučeno aspoň měsíc pauzu, ale jinak jít do dalšího ivf nejpozději do 3 měsíců, kdy si tělo pamatuje těhu hormony. Po revizi mi řekli, že si mám dát půl roku pauzu....ale obecně si myslím, že všude je to jinak, říkají to jak se jim to hodí...

mufinka26
15. zář 2011

@darazv no já měla biochemický těhu po 1.KEtu, a musela sem jeden měsíc počkat, sice sem začala stymulovat na KET, ale sliznice byla špatná, takže proto se to odložilo až na září 🙂 jinak měly sme dva mrazáčky, ale rozhodly mse se, že necháme zavést jenom jednoho a ten druhý na nás čeká v mrazáčku, měly sme embryjka dobrý kvality tak naštěstí se i dobře rozm,razily 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@antoa já testovala po 1. i 2. ET jak divá, ale jak sem měla to biochemický tak mě to teda vyléčilo a ted se testovat strašně bojím

antoa
15. zář 2011

@mufinka26 no právě 😉

mufinka26
15. zář 2011

@antoa naštěstí i manžel nechce, abych takhle brzy testovala u náv v CARu doporučují dělat test až 14.-17. den po ET 🙂 no a pak stejně krev, aby potvrdila výsledek 🙂

darazv
15. zář 2011

Dik moc za odpoved no uvidim čo mi povie doktor,lebo sestričky povedali že by som mohla hned,každopadne čo sa má stat stane sa a mi to nijak neovplivnime 😉 som rada že už nemusim na ivf je to hnusna liečba hormony robia svoje som si dost vytrpela,,takže dakujem že mam 15embryi v zalohe,,,a čo sa tyka testavania bola som jak blazon drogerii už na mna kukali ako na šibnutu ked som chcela každy druhy den test 😢 😖 a ako to skončilo?radost že mam dve čiarky a nakoniec nič z toho takže po ketu do 14dni testy nechcem vidiet,,

antoa
15. zář 2011

@mufinka26 u nás se testuje 12 den a na krev se jde také 12den a to i při neg testu

mufinka26
15. zář 2011

@antoa no právě při tom neg. testu se jde pro jistotu na krev 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@darazv takhle sem to měla přesně já ☹ proto ted testovat nechci, ale budu muset... jinak já očividně budu těhotnět jenom z mrazáčků, protože po OPU to bylo šílený, bolelo mě břicho a už od začátku sem tušila, že to nevyjde

mufinka26
16. zář 2011

dobré ránko, tak holky jak my bylo zle včera, tak to pokračovalo i v noci a dneska ☹ asi nějaká viroza. jinak sem srababa a ještě sem netestovala, uvidíme možná o víkendu

flyaway
17. zář 2011

@darazv No páni, 15 embryjek, to je docela zásobička 🙂 . Taková malá odměna za ten nepříjemný zážitek s hyperstimulákem, viď? 🙄
A kdypak se na KET chystáš?

flyaway
17. zář 2011

@antoa Ahojky, koukám sis teda už taky vytrpěla svý 😒
A chceš teď zkusit rovnou obě embryjka nebo jen jedno?

flyaway
17. zář 2011

@mufinka26 Jinak já jsem dnes už 34. DC a ms stále nedorazila 😒
Dokonce jsem už volala do CARu, co se děje a co mám dělat a bylo mi řečeno, ať ještě 2-3 dny počkám a pokud nedorazí, ať přijdu na UTZ.
Ach jo, a já už chtěla připravovat "pelíšek"... ☹

mufinka26
18. zář 2011

@flyaway ahojky, my byly včera u známíchna grilovačce, docela sem si tam psychycky odpočinula, ale dneska na mě padnul celý svět. ☹ budu ti moc držet palečky, at brzy dorazí mrcha a at máš brzy bobíška v bříšku a hlásíš //

antoa
19. zář 2011

@flyaway asi obě...

mufinka26
19. zář 2011

Tak holky sem připravena k dalšímu boji, necháme ted jeden cyklus pauzu a v listopadu hurá zase do toho 😀 😀 😀

hypo
22. zář 2011

krasny den, KETacky...... mohu se pridat??? prave cekam na MS a od prvniho DC zacinam zobat pilule a pak hura 10 DC me ceka UTZ a snad bude vse OK a jde se vec,..... pokud teda nysi dva mrazacci vydrzi a budou se delit po rozmrazeni 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@hypo ahojky vítej, já mám zasebou dneska krev na potvrzení neg. výsledku na HCG a v neděli snad dorazí mrcha a pak hurá do čtvrtýho ET 😀 takže možná budeme to mít nastejno 😀

hypo
22. zář 2011

@mufinka26 tak tak neg.vysledek HCG me mrzi ale drzim palce do dalsiho kola..... my mame jen dva mrazacky tak pevne doufam ze budou pouzitelni a dojde na KET a pak samozrejme doufam ze se na poprve chytne (jedno) manza dvojcata v zadnem pripade nechce...... dava mu zabrat Amalka co mame doma 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@hypo tak to my bysme klidně braly i dvojčata, naše Danielka je už veliká a rádi bysme alespon dětičky tři, bud budou postupně nebo najednou 😀 ale zase kvůli tomu, že sem Danielku rodila císařem, tak necháváme zavádět jen jedno 😀 přeci jen, nebudeme riskovat nějaký ten těhu průser

hypo
22. zář 2011

@mufinka26 tak to chapu, ja bych chtela zavest jen jedno ale uvidime jak na tom budem 🙂 my male Amalku po prvnim IVF, to jsme meli zavedeny 2 embrya a obe se ujaly ale jedno se jeste stacilo rozdelit na jednovajecne dvojcata tak jsme meli najednou tri ...... dr. nam doporucila redukci a jelikoz jednovajedna dvojcata meli vetsi moznost vyvojovych vad tak jsme je museli dat pryc...... ale aspon ze mame amalku... ted chcem kluka takze to bude urcite opet holky (mimochodem vsechny tri byli totiz holcicky dle amniocentezy co mi delali pri redukci)

mufinka26
22. zář 2011

@hypo manža by chtěl taky kluka 😀 a naše princezna taky, já mám Danielku přirozenou cestou počatou. no a najednou druhý nešlo, z prvním manželem, nakonec to skončilo rozvodem. Teprve ted z mým ninějším mužem se to dalo kupředu, konečně sme navštívyly CAR a hnedka začal kolotoč, chyba je jen ve mě, nedochází u mě k dozrávání vajíček 😒 no naštěstí na hormony reaguji dobře, tak ted už jen aby se to uchytilo 😀

hypo
22. zář 2011

@mufinka26 ja mam PCO (polycisticke vajecniky) takze asi jako ty, nedozravaji vajicka a neroste sliznice.... prakticky jsem nikdy nemela prirozenou MS jen diky praskum injekcim apod..... ted se to po porodu trochu srovnalo ale mimi se nepodarilo tak jdem pro mrazacky 🙂