KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

cuddle
30. srp 2011

@flyaway jojo ja roznašeč tehubacilu 😀 😀 😀

cuddle
30. srp 2011

@flyaway normalne pracuju ☹ ale v pondeli jdu k obvodacce, pac jsem byla predtim na vysetreni na interne kvuli tlaku , kam me poslala gynekolozka, kdyz mi opakovane namerila 140/100, takze mam zapis z testu, co jsem mela pristoj, ktery zaznamenaval tlak kazdych 15 min, tak jsem zvedava, pry v pripade tehu by prvni trimest zkusila uplne bez leku a pak pripadne ty pro tehotne, tak jsem zvedava, pokud to bude nutne, tak pujdu klidne na rizikove

flyaway
30. srp 2011

@cuddle Teda jo, hlavně opatrně, ať jsi Ty i mimi v pořádku!
Páni, já už se tááák těším, ať už ten měsíc utečeee!!! 😀

caricia1
autor
30. srp 2011

@flyaway Ani mi nemluv...A jak! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mufinka26
31. srp 2011

tak holky snad my ty dva dny v práci utečou a pak i víkend no a v pondělí pro toho našeho broučka 🙂 🙂 já se na něj tak těším, doufám, že pořádně zabojuje 🙂

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1
@flyaway holky nemohlo by být už pondělí, klidně už večer 😀 😀 😀

caricia1
autor
31. srp 2011

@mufinka26 😀 nebuj nebuj,bude co nevidět 😉 Uteče to a budeš mít bobíska pěkně na svém místě 😉 😉 😵

mufinka26
31. srp 2011

@caricia1 už aby to bylo, předtím my to nepřišlo, že to neutíká, ale dneska, jak vím, že to bude v pondělí my přijde, že se zastavyl čas a ani tomu moc nepomáhá, že jsem v práci 😅

flyaway
31. srp 2011

@mufinka26 Jojo, čím blíž je ten osudný den, tím víc se ten čas zpomaluje, to je naprostá klasika 😀
Ale neboj, v pondělí už Ti zas bude připadat, že to uteklo... 😉

mufinka26
31. srp 2011

😀 @flyaway doufejme 😀

flyaway
1. zář 2011

Proč se to tak vlečééééééé???!!!!! 🙄

mufinka26
4. zář 2011

holky tak zítra máme den D 😀 doufám, že se bude bobískovi nebo bobískům u mě líbyt 😀

mufinka26
5. zář 2011

@flyaway
@caricia1 tak holky, v 11:45 je to tady 😀 jenom doufám, že se to naše zlatíčko v pořádku rozmrazí a šupky zpátky do připravenýho pelíšku 😀 začínám být trošku nervozní 😅

mufinka26
5. zář 2011

@flyaway
@caricia1 tak holky, jeden bojovníček je v bříšku a jeden je ještě v mrazáčku 😀 takže už jenom deset dní a budu zase testovat jak o život, ikdyž testovat mám ofiko až 16.den 😀 ale znám se 😀 😅

caricia1
autor
5. zář 2011

@mufinka26 Jéé tak to je fajn..Jak ti je??Hele jestli vydržíš netestovat až do 10tého dne tak jsi dobrá..Znám sebe 😀 😀

mufinka26
5. zář 2011

@caricia1 no to je u mě talky ten problém, ale tím, že budu chodit do práce a jezdit z mladou do školy tak ani nebudu mít dřív čas 😅 takže by teoreticky mělo být testování možná i ten 14.den 😀 jinak se cítím docela dobře, jen mě trošku trápí střeva, ale to je těma hormonama co do sebe láduju, hodně se dneska prolejvám vodou, tak už by to mělo být zítra OK 😀 hodně sem v poho, že máme ještě jednoho bobana v záloze 😀 😀

caricia1
autor
5. zář 2011

@mufinka26 14tý den??Tak tomu sama nevěříš.Už od 7.dne budeš počítat kdy uuuuuž bude ten 10.den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moc ti držím palečky,uvidíš jak se u maminky nanuček krásně zavrtá 😵 😵 😵 😵

mufinka26
6. zář 2011

@caricia1 zase máš pravdu 🙂 ale já za to nemůžuuuu, nejradši bych už začala testovat dneska 😅

caricia1
autor
6. zář 2011

@mufinka26 To ti věřim🙂 Jen pěkně vyderžaj🙂

flyaway
7. zář 2011

@mufinka26 Gratuluju k bobískovi a držím palce, ať se za pár dní objeví // 😉

@caricia1 Už se nám to pěkně krátí, viď? 🙂

caricia1
autor
7. zář 2011

@flyaway Krátí...Ale ms zatim nedorazila abych se mohla obj.na uz..Potvora jedna 😀 😀

flyaway
7. zář 2011

@caricia1 Neboj, dorazí každým dnem 😉 Taky začneš užívat hormony na růst sliznice?
No mě by měla mrška dorazit v průběhu příštího týdne, tak doufám, že se nebude moc loudat a dorazí na čas 😵

caricia1
autor
8. zář 2011

@flyaway Vůbec nevim jestli budu něco brát,asi jo.Mam zavolat 1DC a oni mi poví. 😀

flyaway
8. zář 2011

@caricia1 Tak to jo, to já už mám bonbónky-hormónky doma i s rozpisem, jak je užívat, tak doufám, že tentokrát už mi ta sliznice naroste tak, že embryjko nebude mít šanci se nezabořit 😀
A kdypak vlastně ta mrška jedna měla dorazit?

caricia1
autor
9. zář 2011

@flyaway Ahojda.Měla dorazit 6.9..Ale nevadí,dnes už konečně dorazila a jsem objednaná na 21.9 na UTZ-konečně 😉 😉 😉

mufinka26
10. zář 2011

@flyaway
@caricia1 ahojda holky, já už chci testovaaatttttt, zadržte mě někdo 😅 😵 ne já to vydržím silou vůle 😉 jak se jinak máte?

mufinka26
11. zář 2011

@flyaway
@caricia1 holky něco je jinak 🙂 plet mám jak miminko a vůbec nevím, že mám nějaký podbřišek a prsa a to normálně se prsou nemůžu ani dotknout a podbřišek mě bolí taky pořád a plet sem měla vždycky jako ten největší puberťák a ted vůbec nic 😵

flyaway
11. zář 2011

@mufinka26 To bude dobré znamení 😉
Držím palečky, ale s tím testíkováním ještě vydrž! 😎

mufinka26
11. zář 2011

@flyaway holka neboj testovat jen tak nebudu, dostala sem strašnej strach z testování, řekla bych až panickou hrůzu ☹ 😢 mám totální strach, taková se vůbec neznám, vždycky sem byla v pohodě a testíkovala ated tohle, nepoznávám se ☹

darazv
15. zář 2011

Ahojte Ja som, po neuspešnom IVF-ICSI a chcem hned podstupit ket mam chvalabohu 15embryi zamrazenych tak som rada pretože som mala 2stupen hyper,syndrom a som povedala nikdy to už nechcem zažit!!!dufam že ket vyjde na jedničku,,,chcem mimi pod srdcom nosit 😅