KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
14. bře 2012

@flyaway já mám taky placentu na přední straně a pohyby sem cítila už v 16tt 😉 ale jako druhorodička už sem je poznala. jinak kopance, který byly i krásně vidět byly ve 20tt 😀

hypo
14. bře 2012

@flyaway ja pri prvnim tehu citila pohyby tusim kolem 20tt, u druheho je to vzdy citit driv takze vesele bublinkuju asi od 16tt.....
@mufinka26 ja jdu na 3D 7.4 uz se taky tesim 🙂

flyaway
12. črc 2012

@hypo Čauky, tak koukám, že za chvilku už tu zůstanu sama - pěkně se Ti ten termín blíží 🙂 .
@mufinka26 už má Jarouška doma, Rosálka ho bude za chvíli následovat, jen já si ještě aspoň tak měsíc počkám 🙂 .
A jak je, už jsou nějaké předzvěsti porodu nebo zatím pohodička?

hypo
13. črc 2012

@flyaway ahojky, co ti budu povidat uz aby to bylo za mnou.... do toho ty vedra, jsem uplne mimon.... u me se zatim nerodi, zas to vidim na prenaseni, dnes mam presne tyden do porodu a klidek..... chvilku uvazovali o cisari kvuli herpesu ktery mam preleceny a monetalne v klidu tak cisare zas stahli a hezky budu zas rodit 4kg dite sama...... ne ze bych byla nadsenim bez sebe 🙂 ale uz to chci mit za sebou

flyaway
13. črc 2012

@hypo No ty vedra byly děsný, já se ploužila jak stín a to mám "ještě" 50 dní do porodu, tak si dokážu představit, jak muselo být Tobě 😒 .
Neboj, třeba se s tou váhou spletli a malá přijde znenadání ještě tento týden 😉 .
Každopádně tfuj tfuj tfuj, ať je to co nejdřív a co nejrychlejší!!! 😵