KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
5. říj 2011

@flyaway nebud nervozníí, KET je v podstatě to samé jako když ti broučka zaváděly po OPU a určitě plítvat nebudou, pokud preferují zavádění jednoho, jako u nás, taky sme je měly zamražený pojednom 😀
Holky já se už zase nemůůůžu dočkat a tentokrát budu testíííkovat beze strachu, protože tomu strašně moc věřííím 😀 😀 😀

flyaway
5. říj 2011

@caricia1 Jejda, tak to jsou skvělý zprávy!!! 😀
A Ty to říkáš jen tak, Ty jedna... 😝
14 dní po aplikaci už to určitě není pregnyl - já tenkrát po ET zkoušela testíkovat hned ten 6. den, abych měla jistotu, že až budu testovat příště, už by to nebylo z pregnylu, no a žádné // (bohužel ani později nebyly, ale to už je život). Samozřejmě se každému může v těle držet různě dlouho, ale 14 dní už podle mě v žádném případě 😉
Takže - skoro už je čas k tichounkým gratulacím!!! 😵

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26 Jsi zlatíčko,děkuju 😵 Ale zůstavam pořád při zemi..Někde jsem četla že Pregnylovka byla ještě 15.den po ket a někdo už 7.dešn měl bílo tak je to asi opravdu různé.Uvidíme zítra.Pregnylovka by měla mizet.Ale i kdyby to byl mimísek tak se zatím neraduju protože za pár dní to tak už být nemusí,minule jsem měla // a 13.den po ET krvácení a HCG 16.35,šlo to pryč takže zatím nejásam.

caricia1
autor
5. říj 2011

@flyaway právě,mě se zdá 14 dní taky dost.Nu nevim,uvidíme...Nebudu se zatim radovat.Ale je fakt že je to pěkný pohled na testík 😀

mufinka26
5. říj 2011

@caricia1 to chápu, ale tu smůlu sme si už vybraly a ty taky takže ted, to bude jenom dobré, musíme věřit, doufat 😵

flyaway
5. říj 2011

@mufinka26 Však máš taky důvod věřit, mimísek si dával na čas, ale co by ne, na důležité věci stojí zato si počkat, ne? A teď to rozjede v plné parádě a bude radosti plný dům! 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

A ke všemu se mojí spolužačce a sousedce předevčírem narodil syn.Dali fotky na facebook a já to samozřejmě co??Přece ořvala 😀 je nádhernej,kouzelnej prostě užasnej ..Ach jo holky,já chci taky už takovýho bobíka 😵 😵 😵

mufinka26
5. říj 2011

@flyaway
@caricia1 holky říííjen je náš měsíííc a věřím z celého srdce, že od listopadu budeme všechny v diskusi o těhotenství 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26 no v to doufam 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

Holky nechce se mi věřit že by ty naše ,,nekvalitní,,béčka to opravdu zvládly..Nebo alespon jedno..Pořád tu čárku svádim na Pregnyl jak se bojim 😀 😀 😀

mufinka26
5. říj 2011

@caricia1 já ti říkala, že je nemáš podcenovat, víš kolik v uvozovkách nekvalitních embrijí ted běhá po světě? No přeci hodněěě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flyaway
5. říj 2011

@caricia1 Hele, já věřím tomu, že se jim jen prostě nelíbilo v tom umělým laboratorním prostředí a hned jak se dostala k mamce do bříška, tak se z béček stala naprosto ukázková áčka a ještě ukážou, co dovedou 😉

flyaway
5. říj 2011

@mufinka26 No to doufám, páč já už chci taky diskutovat o záživnějších věcech, než o sliznicích - už je prostě čas na ranní nevolnosti 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26
@flyaway
To je fakt,už mě nebaví dokola omílat sliznice,menstruace,ovulace,transfer a jim podobné..Máme už nárok na srdíčka,utz,fotečky,nevolnosti a vše co k tomu patří 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
5. říj 2011

@mufinka26
@flyaway
jéé a jak já se těšim až mi bude všechno malý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hypo
5. říj 2011

@flyaway a kontryhel pomaha na sliznici? ja ho kdysi pila tusim kvuli srovnani MS ...... tak taky zajdu do lekarny 🙂 dnes mam sliznici krasnou ale za mesic muze byt vse jinak ....

flyaway
5. říj 2011

@hypo Jojo, je to takový ženský všelék - když se začne pít 1.DC a pije se do ovulace (v našem případě do UTZ kontroly před KET 🙂 ), tak by měl podpořit růst sliznice. Spousta holek na něj nedá dopustit, ale znáš to, každému zabírá něco jiného. Nicméně proč to nevyzkoušet, když je to prověřeno, že? 😎

flyaway
5. říj 2011

@hypo A Ty před KET nemáš vyfasovaný žádný hormonky?

hypo
5. říj 2011

@flyaway jojo mam estroferm nabo jak se to jmenuje 🙂 ale asi dokoupim i ten kontryhel......

mufinka26
5. říj 2011

@hypo já taky nedám na kontryhel dopustit 😀 myslím, že my ted pomohl k lepší sliznici 😀

hypo
5. říj 2011

@mufinka26 ja ho kdysi pila kvuli MS ale nic mi nestrovnal ale to se nedivim preci jen jsem mela PCO a ne jen rozhozeny cyklus 🙂 tak ho budu pit i ted a uvidime jaka bude sliznice 🙂

mufinka26
6. říj 2011

@hypo mě taky mrchu nesrovnal, ale ta sliznice 😀 paráda 😀

hypo
9. říj 2011

@mufinka26 ahojky tak jak, predpokladam ze utz byl ok sliznice paradni a za chcilku te ceka ket, ne???? jako si predstav ze ja porad MS nikde.... uz mi z toho hrabe a uz se mi v noci zdaji sny ze konecne prisla MS jsem normalni psycho ☹

mufinka26
9. říj 2011

@hypo ahojky, sliznice byla ukázková 🙂 pokud se nám ten náš bobíšek v pořádku rozmrazí, tak mě to čeká v úterý 😉 tentokrát půjdu na neschopenku, v práci my strašně natejkaji nohy atd.. a je to ted docela fuška. tahání těžkých krabic a stání 12hod v kuse je makačka... teda kde se ti ta mrcha toulá? nechtělo by to silnější vyvolávačku.. to je jak naschvál vid?

hypo
9. říj 2011

@mufinka26 neschopenka je fajn ja byla na neschopence cele tehu 🙂 vlastne od OPU 🙂 tak drzim vsechny palce na uterek...... ja tu moji mrchu nechapu, jako je to dnes teprve 4 den po vyvolavacce a minule jsem to dfostala az 14 den po vyvolavacce ale to jsem nemela skoro zadnou sliznici ted ji mam 12mm a ms stejne nikde... se picnu ☹

mufinka26
9. říj 2011

@hypo to je fakt šílený, když jí člověk chce tak nejde, a když jí nechceme tak si to klidně přifaří 😒 děkuji za držení palečků. já na tebe budu myslet, aby dorazila co nejdříve 😉

flyaway
9. říj 2011

@hypo No páni, ještě nedorazila? 😲
To si teda dává na čas, potvůrka podivná 😖 .
A co Ti pověděli doktoři, za jak dlouho bys to měla dostat?

flyaway
9. říj 2011

@mufinka26 V úterý na Tebe budu myslet, jdeš na KETík asi až někdy odpolko, že? Úplně Ti závidím, už bych taky chtěla hladit bříško 🙂 . A s tou neschopenkou naprosto souhlasím, zvlášť při takové fyzicky náročné práci. Pěkně odpočívej, ať má mimi klid pro zavrtání 😉

flyaway
9. říj 2011

Já jsem dnes týden po ms a začátku stimulace sliznice estradiolem a doslova úplně cítím, jak mi ta sliznice roste - někdy je to až nepříjemný, takový tlak a pobolívání, jak kdybych to každým okamžikem měla dostat 😒 . No, snad je to normální a je to dobré znamení 🙂 . Za týden UTZ a snad už konečně hurááá pro našeho prvního nanučka!!! 😀

hypo
9. říj 2011

@flyaway normalne by mela dorazit ms po 10-14 dnech od agolutinu, ale ja si myslela ze je to otazka par dnu (i dr to rikala) kdyz jsem mela sliznici pres 12mm........ mno nic tak snad zitra 🙂