KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

ipuska
18. říj 2011

@mufinka26 transfer mi dělali v pátek, takže 4. den? Jinak mě zaváděli 5-ti denní blastocysty........doufám, že máš plnou skříň testů 😀 😀 😀 😉 😉

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska to si piš 😀 mám mamatesty10 pak clearblue25 😉 jakmile to bude vidět natom 25 tak budu snad ještě štastnější 😉 a kdy budeš testovat ty? kdy máš ofiko termín?

ipuska
18. říj 2011

já testovala dnes 😅 😅 😅 no a nic, sněhobílo.........(co jsem taky měla čekat 😕 😕 ), ofiko mám testovat 12-14 dní po KETu, ale to bych nevydržela, teď jsem řekla, že testnu až v pátek........ 😵 a kdy jdeš do CARu?

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska do Caru si budu volat 14.den po KETu, pokud bude sílit a bude vše ok tak ten 14.den mě rovnou bjednají na UTZ 😀

mufinka26
18. říj 2011

@ipuska to je ještě hodně brzy, jak sem psala 5.den sněhobílo 😉

flyaway
18. říj 2011

@hypo Tak od špinění je už jen malý krůček k červené, teď už to bude šup šup 😉
A neboj, teď už to uteče a v půlce listopadu už budeš pěkně testíkovat 🙂

flyaway
18. říj 2011

@mufinka26 Mufi, jsem fakt moc ráda, že tam ty // jsou a že se konečně po tom dlouhým čekání zadařilo - teď už budou jen sílit 🙂
No mě se to krátí, už se těším 😵 - jen doufám, že sliznice ještě trošku povyroste, ať se mám mimis kam zavrtat 🙂

mufinka26
18. říj 2011

@flyaway neboj pelíšek bude skvělííí 🙂 ze mě se ted stává testovací manijak 🙂 udělala sem si test i ve 13:45 a ta čárka tam pořád je 🙂 holka ted to bude to praavééé 😉 🙂 A už se těším, až tu bude za chvíly hlásit // ty 🙂

flyaway
18. říj 2011

@mufinka26 😀 Ty jsi dobrý maniak 😀
Ale předpokládám, že se těch čárek taky nebudu moct nabažit - vždyť by to byly první //, které bych v životě viděla (teda ty, co by byly moje 🙂 )
Já se pokusím vydržet s testováním alespoň do příští neděle, to bude 9. den po ET, tak to už bych možná mohla něco objevit 😵

mufinka26
18. říj 2011

@flyaway no to stopro najdeš krásný // 🙂 pro mě to byl ten šestý den šok 🙂 spíš si myslím, že nějak nemůžu uvěřit, že tam sou, mám je na stolečku a pořád na ně musím čučet 🙂 jsou hezky vdět 🙂

hypo
18. říj 2011

@flyaway tak jako to spineni ani nestoji za rec, jen rano trochu uz dva dny a nic...zitra rano 14 po vyvolavacce volam do caru at mi pichnou dalsi ......

mufinka26
18. říj 2011

@hypo holka ty to nemůžeš mít jednoduchý co?

hypo
18. říj 2011

@mufinka26 no co ti budu povidat, nas.... jsem silene 😢
¨vzdy jsem to po vyvolavacce dostala max ten 10 den !!!

mufinka26
19. říj 2011

@hypo Dej vědět co ti řekly v CARu, jestly ti dají silnější injekci 😉

Holky čárka nám sííílllíííí 😀

hypo
19. říj 2011

@mufinka26
@flyaway
tak holky dnes rano dorazila mrcha cervena, hezky pekne 48DC a 14 den po vyvolavacce...... je mi krasne zle! 🙂 chvilkama to vypada ze vykrvacim a ty krece, no parada 🙂 hlavne ze tu je..... takze jsem i dnes zacala zobat hormony a ted se jdu objednat na UTZ

mufinka26
19. říj 2011

@hypo sláááváááá to se musííí oslavit 😀 😀 😀 😀 to budeš za chvíly těhulka 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
19. říj 2011

@ipuska ahojky, jak se dneska daří? 😉

ipuska
19. říj 2011

@mufinka26 No Mufi zatím nic, nic mě nebolí, dnes 5.den po KET, test negativní, ale opravdu nic mě nebolí, jen mám citlivé bradavky, ale to bude tím utrošem asi.......co ty těhulko? Nic nebolí? vše v pořádku? 🙂

mufinka26
19. říj 2011

@ipuska ahojky bolí mě bříško, občas tam mám píchání 😉 já měla test 5.den taky sněhobílí no aa druhý den šup a už tam byla 😉 a dneska je krásně silnější 🙂 budu na tebe myslet a posílám ti hodně těhu bacilůůůů 😀 😀 😀

ipuska
19. říj 2011

@mufinka26 děkuji moc, posílej, posílej 😀 😀 😀 , snad jsem je chytla 😀 😀 😀 😀 , no tak uvidíme zítra, budu se hlásit 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufinka26
19. říj 2011

@ipuska prskááááám 😀 😀 😀 😀 😀

flyaway
19. říj 2011

@hypo Gratulace obrovská! 😀
Bych nikdy nevěřila, že budu někomu gratulovat k tomu, že má bolesti a křeče, ale v tomto případě to bylo tolik očekávané, že prostě musím... 😀 😀 😀
Tak teď už se ani nenaděješ a sněhuláček bude u Tebe 😵

flyaway
19. říj 2011

@mufinka26 Pro mě prosím taky alespoň jeden bacilek... 😎

mufinka26
19. říj 2011

@flyaway klidně celej vagooooon 😀 😀 😀

hypo
19. říj 2011

no holky ja mrchu slavim v posteli s cajem a horkou flaskou na brise 🙂 ale nestezuju si...hlavne ze ji mam
v patek 28.10 jdu na utz jen jeste nevim hodinu pry mi den predem zavolaji (je zrovna svatek tak snad na me nezapomenou) 😀

hypo
19. říj 2011

@mufinka26 a chci taky bacily hoooodne 🙂

mufinka26
20. říj 2011

@hypo holka neboj aky prskáááááááám 😀 😀

mufinka26
20. říj 2011

Jinak zaltíčka, dneska 9.ten po KET je čárka pomalu stejně silná jako kontrolní 😀 😀 😀

ipuska
20. říj 2011

@mufinka26 tak hlasím sněhobílo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bacily mě asi minuly ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dnes jsem 6. tý den po KET

mufinka26
20. říj 2011

@ipuska holka to je ještě brzy, každýmu se to ukazuje jinak 😉 ještě musíš věřit 😉 🙂 nezapomen, že naděje umírá poslední, naše příbuzná na tom byla v září, čeká dvojčátka a test jí to ukázal až devátý den, takže nevzdávat se 🙂 😀