KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

hypo
2. lis 2011

@flyaway tak to me fakt mrzi...... ale priste to bude urcite ono!!!!!

@mufinka26 dik, jako dneska asi neusnu..... pomoc.... mezi 9-10 hod budou volat jak se rozmrazili, moje nervy

flyaway
2. lis 2011

@hypo Zlatíčko, to dopadne skvěle, uvidíš!!! 😉
Budu na Tebe moc myslet a držet palečky i na nohách! 🙂

hypo
2. lis 2011

@flyaway dekuji...... jako zacina me pekne bolet bricho.... asi nervy........ a taky se mi vyvalily hemeroidy 😀 😕 to mam od porodu 😠 to jako bude zitra narez

flyaway
2. lis 2011

@hypo 😀 Já myslím, že doktoři jsou zvyklí na ledacos 😉
Čehopak se bojíš? Že se nerozmrazí nebo že se Ti tam netrefí? Neboooj, vždyť ti mrazáčci se na Tebe celou tu dobu těší a všechno bude oukej!!! 😎
Na stresování budeš mít času dost po transferu... 😉

flyaway
2. lis 2011

@hypo Dej si na spaní posledního frťánka - dalšího si užiješ až za devět měsíců... 😵

hypo
2. lis 2011

@flyaway aaale ani nevim ceho se bojim, jsem proste stresor 🙂 to prejde...... zitra ve 15.00 hod budu stresovat zas z neceho jineho 🙂

flyaway
2. lis 2011

@hypo Klasika 🙂
Běž pěkně spinkat, ať jseš odpočatá a svěží, až si půjdeš pro embryjko, ať se mu líbíš... 😉

mufinka26
3. lis 2011

@hypo moc na tebe dneska myslím neboj, já taky stresovala, jestly se nám vůbec rozmrazí, jestly se udrží a včera sem nespala, jestly na UTZ bude a hle 😀 máme takový krásný obrázek a ty se ho dočkáš zase taky 😀 a nebude to dlouho trvat 😀

hypo
3. lis 2011

@mufinka26 tak volali z caru a dobre se rozmrazilo jen jedno embryo, coz teda me staci ale zas je ve me mensi dusicka..... o pul druhe tam mame byt
@flyaway

mufinka26
3. lis 2011

@hypo já měla taky jenom jednoho bobíska 😀

darazv
3. lis 2011

Ahojte,tak dlho som tu nepísala,chcem mifinke popriat všetko dobré konečne si sa dočkala 🙂 Mne konečne po vyvolavačke dorazila mrcha (53MC) tak som, volala do caru a 11.11 na (11MC)idem na ultrazuvuk či som oki aj sliznica a potom hurá moj prvy Ketík 🙂 Chcem to už mat za sebou so štastnym koncom pa

hypo
3. lis 2011

ahojky, tak mame jednoho bajovnika, pocit zatim neutral pac celej den na houby....... snad bude zitra lepsi nalada a lepsi pocity..... za 14 dnu testovat dokonce jsem dostala tehu test a fotku embryjka 🙂

flyaway
4. lis 2011

@hypo Tak jak je, mamčo? 😉
Co to čtu, jaký den na houby? Vždyť se k Tobě stěhovalo miminko! 😲
Tak se pěkně šetři, hlaď bříško a užívej si zavrtávání embrýska! 😵

flyaway
4. lis 2011

@darazv To víš, že bude vše O.K. - ještě aby nebylo, když je to takový krásný datum, 11.11.11, samý jedničky, tak to přece musí dopadnout na jedničku! 😉
Budu držet palečky, pak dej vědět, jak jsi dopadla a kdy Tě čeká KETík 🙂

darazv
4. lis 2011

@flyaway mojka dakujem 😀 určite dam vediet

hypo
4. lis 2011

@flyaway ahojky, ale tak nejak nalada na bodu mrazu... mame problemy s bytem a vse se na me nachystalo na ctvrtek dopo, telefon za telefonem a zadna hezka zprava...... jako snazim se setrit ale s malou cacorkou to nejde, po ivf jsem jen lezela a odpocivala, ted musim kmitat a dokonce jsem se dnes prestehovala na 5 dnu k babi a musela tahat tasky, mno co dodat ☹

mufinka26
5. lis 2011

@hypo ahojky teda to ti nezávidím, když se to s..e tak pořádně co. No já byla dneska na pohotovosti, měla sem šílený křeče v podbřišku a trošičku sem zašpinila, naštěstí je všechno v pořádku, dokonce pan doktor viděl záchvěv srdeční akce, ale ještě to nemohl potvrdit, nemaji na pohotovosti moc dobrý UTZ, ale uklidnily mě, mimísek má 4mm, hrdlo je zavřené a nic nenasvětšuje, že by se chystal potrat 🙂 ta bolest byla od toho , jak se rozpínala děloha, a tím, že sem měla císaře, tak je to oto intenzivnější bolest. Ale naštěstí je vše OK 😀 dokonce my stále přetrvávají nevolnosti, potvůrky, mám nařízený klidový režim 🙂

hypo
5. lis 2011

@mufinka26 hlavne ze je vse ok...... ja jo pocity nic moc, bricho boli porad tos i zas rikam ze je dobre ze se tam neco deje ale jinak nic, ale co bych taky chtela 3 den po KET ze? 🙂 snazim se na to nemyslet a za 14 dnu uvidime co na to tehu test

hypo
6. lis 2011

ahoj holky, tak jak je? ja jsem v nejake depce, podrazdena, amalka ma rymu je taky protivka, boli me bricho i zada ☹ ach jo.... to cekani me zabije ale zadne priznaky nepocituji, kdyz jsem cekala amalku tak prakticky od pozitivniho tehu testu jsem blila a blila.... co bych ted za to dala 🙂))))

mufinka26
6. lis 2011

@hypo neboj, i podrážděnost je příznak 😀 já zas u holky nezvracela a ted, celý dny mi je špatně 😉 každý těhulkování je jiný a hlavně u tebe je ještě hoooodně brzy na nějaký příznaky 😉

hypo
6. lis 2011

@mufinka26 ja vim, ja si ty priznaky vsugerovavam takze za tyden budu blejt, bolet prsa, apod 🙂 jinak ja blila do 14tt a to kazdy den tak 5-6x....... uffff, jsem myslela ze nic horsiho neni 🙂 😀

mufinka26
6. lis 2011

@hypo no já zvracela dneska jenom jednou a to ráno, ale jinak je mi strašně zle celý den, divná pachut v puse, která nejde ničím přebýt 😉 ale jsem ted vděčná, že je mi špatně, jelikož si aspon říkám, že je všechno v pořádku 🙂

hypo
6. lis 2011

@mufinka26 chapu chapu, taky chci blinkat 🙂🙂🙂
ted si jdu lehnout, jak amalka rymickuje tak v noci nespime, zatim paaaaa

flyaway
7. lis 2011

@hypo Tak co, už se situace trošku zklidnila a pěkně odpočíváš? 🙂
A co pocity? Cítíš zavrtávání nebo nějaké jiné pozitivní příznaky? 😉
Dneska jsi vlastně 4. den po transferu, že? To už by mohl být prcet dozavrtanej a v takový čtvrtek, pátek už by mohl být nějaký duch 😎 . Nebo to vydržíš? 😵

hypo
8. lis 2011

@flyaway ahojky, situace stale stejna, rozhodne moc neodpocivam protoze mi amalka dava zabrat..... a pocity pozitivni teda zadne, nqopak jsem z toho nejaka mimo, vse je jinak nez po ivf...... asi vydrzim a testovat budu v nedeli, to jdeme do divadla 🙂

hypo
8. lis 2011

@flyaway jo a priznaky, citim prsa ale to je po utrosi, jsem rozezrana ale to nebude tehu priznak ale nervy 🙂 na tehu je to brzy..... boli bricho ale minimalne a zadaboli fest (spatne spani u babi)
proste celkove nic moc 😔 pocit ani nalada

hypo
8. lis 2011

tak holky zacinam byt nervozni ze mi nic neni 🙂 a ze nemam tehu priznaky 🙂 asi udelam test driv a pak si budu nadavat protoze bude urcite bilej...... chjo
@mufinka26 od kdy ti je zle?? 🙂 ja si u me pamatuju ze uz 8den po ET mi bylo soufl a taky uz jsem mela na testiku krasny carky..... ted nevim jestli vydrzim aspon do te nedele kdy budu 10 po KET

mufinka26
8. lis 2011

@hypo no já testila ten 6.den a byly tam 😀 jinak opravdu zle mi bylo až když sem začínala 5.tt 😉 akorád sem chodila pořád na malou

flyaway
8. lis 2011

@hypo Já myslím, že pokud bys byla těhu, tak už to můžeš zkusit ten 6.-7. den - po mé zkušenosti, kdy jsem testila ještě ráno před kontrolním odběrem krve, měla slabé // a pak byl výsledek HCG jen 6, věřím tomu, že ty testy jsou opravdu hodně citlivé a zachytí to hned na začátku 😉

flyaway
8. lis 2011

@hypo A neděs se, že Ti nic není a že je to úplně jiné než u prvního těhu - všichni se shodují na tom, že každé těhu je jiné 😉 . Třeba moje mamina u prvního těhu blila jak amina a když čekala mě, tak jí nebylo absolutně nic a pomalu do třetího měsíce si skoro myslela, že má jen zaražený prdy 😀
Takže asi tak - prostě vydrž aspoň do čtvrtku-pátku a pak by tam už měly být //... 😎