KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

z4401
22. lis 2011

Ahojte holky, narazila jsem na tuto diskusy, ktera me zaujala. Dnes jsem 5 den po KET a tak hledam vselijake informace co se KETu tyce. Hlavne uspesnost. My mame uz z 1.IVF dcerku a ted jsem podstoupili KET aby mela sourozenecka.

caricia1
autor
22. lis 2011

@flyaway Ahoj zlatíčko,to snad už neni možný jakou ty máš smůlu!!!! 😒 😒 Ach jo,moc mě to mrzí...Ale víš co,hele budeš mít bezhormonální Vánoce,můžeš si dát i svařák a Silvestra pěkně zapít a do Nového roku budeš plná sil a to by bylo aby to nebylo!Na další Vánoce už budete 3. 😉 😉 😉 😉 😉

caricia1
autor
22. lis 2011

@z4401 Ahoj ,držim palce,já jsem taky po KET.Vyšel nám hned první 😉

z4401
23. lis 2011

@caricia1 Ahojky, jééé tak to moc blahopřeji. To je hned lepší náladička, takové povzbuzeníčko. Můžu se zeptat, zda jsi cítila nějaké příznaky. Já jsem totiž úplně v pohodě a nic zvláštního na sobě nepozoruji :( tak mám obavy, že asi nic :(

caricia1
autor
23. lis 2011

@z4401 Mě dost bolelo břicho...Ale poprvé když jsem byla na ET tak mi nebylo vůbec nic a taky jsem otěhotněla,akorád to nedopadlo...Je to pokaždé jiné..Kdy budeš testovat? 😉

marsik82
23. lis 2011

Ahojky holky, všechny vás tady zdravim a držím všem palečky. Mužu se k vám přidat! 😉 Mám za sebou 7 den po KETu a je to muj první ket. ( cejtim že bude asi neuspěšný). Nemám žádné příznaky jen mě trochu pnou prsa a nic víc. Tak jsem z toho trochu smutná..

z4401
23. lis 2011

@caricia1 No já mám sem tam takové pnutí v podbřišku, ale to spíš svádím na hornony. Mě první IVF vyšlo napoprvé, z něj máme Nellinku, ale už jsou to 3 roky co jsem otěhotněla, takže už si tak na příznaky nepamatuji, ale mám dojem, že také nic extra mě nebylo. Já měla vlastně celé těhu bezproblémové, kdybych nevěděla, že jsem po IVF tak jsem nevěděla ani že jsem těhu 🙂)))
Já právě nevím zda budu mít odvahu na testík, na krev jdu až příští pátek, vlastně 14 dní po KET.

z4401
23. lis 2011

@marsik82 Ahojky, tak já jsem o jeden den míň a také po prvním KET a příznaky skoro žádné :( tak nevím zda je to dobře a zda ne. Kdy jdeš na krev? Jinak prsa můžou být i citlivější po hormonech, aspoň u mě to tak bývávalo. Budu držet moc palečky ať jsou pak na testíku //

caricia1
autor
23. lis 2011

@z4401 Tak to ti docela závidim,mě je totiš hrozně zle 😒 Asi tři dny mi nic nebylo tak jsem se radovala jak už nemám nevolnosti,nezvracim atd.a najednou jako když utne zase zle ☹ Nechutenství,zvracení a tím pádem i jsem i mrzutá 😀 😀 😀 Já jsem s testíkem nevydržela,testila jsem už 8.den 😀

z4401
23. lis 2011

už 8 den :o to se me zda celkem brzo ne? A byly tam videt //??? Nebo az pozdeji.
No a jinak v kolikátem mesici jsi? Ja opravdu pri Nell jsem byla uplne v pohode a vubec jsem nezavidela holkam, co jim bylo na zvraceni. Kdysi me bylo zle z jidla a to jsem nevedela zda mam brecet nebo jit zvracet atd. No hnus, nedovedu si predstavit, ze bych mela tak trpet. Ale u druheho me to muze klido potkat, rika se, ze kazde tehu je jine, tak se necham prekvapit.

mufinka26
24. lis 2011

@z4401 ahoj, taky ti držím palečky, já měla ducha na testíku 6.den 😉 měly sme čtyřdenní morulku 😉 🙂 jinak u prvního těhu mi nebylo vůbec nic a ted, je mi strašně zle už od 5.tt 🙂

z4401
24. lis 2011

@mufinka26 Ahojky, tak to jsi další případ, co slyším, že první těhu úplně jiné než druhé. Tak to se mám na co těšit, u prvního mě také nic nebylo 🙂))))
Moc gratuluji k těhu. Já se testíkovat ještě bojím. S malou jsem si dělala test 11 den a to tam byl jen slaby duch, tak mám strach, aby tam teď vůbec něco bylo :(

flyaway
14. led 2012

Ahoj děvčátka, koukám to tady docela usnulo... 😔
Jakpak se všechny máte? Spousta z vás koukám vesele těhotní, to je dobře 🙂
Mě se nakonec podařilo v tom nestimulovaným cyklu, kdy jsem si měla dát pauzičku, vypěstovat za pomoci přírodních zdrojů natolik vysokou sliznici, že mohl KETík proběhnout ještě před vánocemi a teď je z toho šestitýdenní embryjko - a doufám, že vše dotáhneme až do zdárného konce... 😵
Všem přeji hodně zdravíčka a pohodový průběh těhulení! 😎

mufinka26
15. led 2012

@flyaway ahojky ještě jednou ti moooc gratuluju, to víš, že to dotáhnete do zdárnýho konce 😀
Mě konečně na konci 15tt přešly nevolnosti a nastala slastná doba, kdy nevím co sežrat 😀 😀 trápí mě vysoký krevní tlak, na který sem dostala prášky, tak se to trošku rovná, no ještě čekám, že my potvrdí těhu cukrovku, abych toho v tom těhotenství neměla málo 😀 jinak 17.2 nás čeká už velký UTZ 😀 snad se dozvíme tam co čekáme a budeme se objednávat na 3D UTZ do Hořovic, tam stojí polovičku co v Praze 😀

flyaway
15. led 2012

@mufinka26 Tak to mě se nevolnosti teprve začínají rozjíždět, takže mě to "nejlepší" teprve čeká 🙂
Neblázni, cukrovku - nemusíš mít přece všechno 😉 . Kdypak jdeš na testy?
Jejda, tak vy už brzo budete vědět, zda ladit do růžova nebo do modra, to je pěkný 😵
Tak ať to rychle uteče a pak dej určitě vědět! 😉

mufinka26
15. led 2012

@flyaway no mi sme se to mohly dovědět už minulý týden, ale mimísek byl špatně natočenej 😀

flyaway
15. led 2012

@mufinka26 Holt tajnůstkář 😀
Třeba si to bude nechávat až do porodu, i taková "zlomyslná" miminka prý jsou 😀

mufinka26
15. led 2012

@flyaway no on se ukáže, Danielka se taky pak ukázala 😀 dneska od rána pěkně kopká 😀

flyaway
17. led 2012

@mufinka26 Tak co, tak co, tak co, už víte, kdopak to tam pro vás roste? 😵

mufinka26
18. led 2012

@flyaway ještě nee na gyndu jdu až 31.1 😉 včera sem byla na kardiologii, dělaly mi echo srdce a to je v pořádku, tak sem si oddychla 🙂

hypo
18. led 2012

@flyaway
@mufinka26
ahojky, koukam ze se tady zas klabosi 🙂 sice moc nic nestiham ale taky prispeji trochou do mlyna 🙂
za prve velka gratulace
@flyaway
u me taky zacaly nevolnosti sutupovat, jako dobre mi neni ale uz nebleju tak huraaa. v patek jdu na registraci do podoli tak snad to klapne, rodila jsem tam uz amalku tak se mi jinem nechce, kdyz uz to tam znam 🙂
u nas prvni screening v pohode tak uz se tesim na dalsi utz 26.1. a pak dalsi a dalsi,,,,, hlavne chci vedet jestli je to konecne vytouzeny kluk nebo ne, v rodine mame sami holky (celkem 4 kousky tak by to chlapa chtelo)

mufinka26
18. led 2012

@hypo jééé tak to by to toho chlapáka opravdu chtělo 😉 😀

flyaway
18. led 2012

@hypo Tak jestli se zadaří chlapeček, aby se mezi samejma ženskejma nebál 😀
Teda ale utíká to neskutečně - onehdy jsme ještě společně vyhlížely // a teď už jsi ve 14tt 😎
Je dobře, že už je Ti lépe, ty nevolnosti nejsou nic moc, mě už to nebaví teď a to se mi ještě ani pořádně nerozjely 😀
Ať se vám oběma s prckem takhle skvěle daří i nadále! 😉

hypo
2. únor 2012

@mufinka26
@flyaway ahojky, tak mi pohlavi zatim porad nevime.... dalsi kontrola az 23.2. tak ta to snad rozlopuskne... a jak se mate vy????

flyaway
2. únor 2012

@hypo No mě čeká NT screening - krev 13.2. a UTZ až 22.2.
Naposledy jsem mimouška viděla 20.1. a teď až za měsíc, to asi nevydržím 😒
Hlavně doufám, že bude všechno v pořádku 🙂 !
A říkáš, že máte stydlínka? Tak teď na kontrole už by to asi mohlo být vidět, pokud se nebude nějak extra schovávat 🙂

mufinka26
3. únor 2012

@hypo holka s toho si nic nedělej, taky čekáme stydlínka 😀 my jdeme na velký UTZ 17.2 už se těšííím 🙂

flyaway
13. únor 2012

@mufinka26 Tak to už máte za pár 🙂 .
Já dnes viděla drobka na UTZ a už to byl fakt malej človíček - dokonce nám "zamával" 🙂
Za týden NT UTZ a pak už mi opravdu spadne kámen ze srdce a začnu si to těhotenství užívat naplno 😎

hypo
13. bře 2012

@flyaway
@mufinka26
hojte maminy 🙂 tak cekame na 100% holcicku (opet), uz jsem smirenaa natesena ale zklamani bylo.... mala je zdrava tak ted uz jen doklepat do konce a stastny rychly porod 🙂 jak se mate????

mufinka26
14. bře 2012

@hypo jéé holčičku, tu jsem zase strašně chtěla já, ikdyž doma už jednu mám 😀 Hlavně, že je zdravá. U mě zatím vše OK, cukrovku nemáme, malinkej krásně kope a konečně se to začíná pěkně krátit 😀 v pátek mám další kontrolu u mojí mudry a 4.dubna nás čeká 3D UZ 😀

flyaway
14. bře 2012

@hypo Ahojda 🙂 , tak prostě budeš mít doma 2 princezny a aspoň máš pěkně zásoby oblečků pro holčičky, ne? 😉 A jak píše @mufinka26 , hlavně že je malá v pořádku, vše ostatní je podružný 😵 .
My byli včera na kontrole, všechno je v naprostém pořádku, jen placentu mám vepředu, takže si na pohyby asi počkám o něco déle, ale tak co, kdo si počká, ten se dočká 😎 . Kdypak jste mimčo prvně zaznamenaly vy?
No a trochu jsem doufala, že mi mudr. potvrdí tu holčičku, kterou nám tipovali při NT v CARu, ale byl opatrnej a nechtěl dělat závěry, nicméně už teď miminku říkáme Eliško - snad se z něj nakonec přeci jen nevyklube Tomášek, to by v tom měl asi pěknej bordel... 😀