Klinika Reprogenesis v Brně, máte zkušenost?

petunie28
21. bře 2015

Ahoj mate nekdo zkusenost s klinikou reprogenesis?

denca17
11. říj 2016

Holky můžu se zeptat, kolik tak přibližně doplácíte? Jaké jsou ceny v této klinice?

jesie28
11. říj 2016

@denca17 já jsem samoplátce a mám minimálku. Cena cca 40tis. ☹

petula91
12. říj 2016

@kimisekk Dekuji moc! 🙂

kimisekk
13. říj 2016

@denca17 Ahoj, já to měla přes pojišťovnu a základ 24 tisíc, plus 6 jsme dávali za zamražení.

denca17
13. říj 2016

Holky a existuje kromě umělého oplodnění ještě nějaká klinika kde vám s otěhotnění poradí? Myslím tím, že napíší manželovi léky na kvalitní spermie. Podle spermiogramu jich má málo a z poloviny mrtvé ☹ Byli jsme před 3 roky v Unice a dopláceli cca 32 000 Kč. Ale můj gynekolog mi právě tvrdil, že napíše žádanku a že je to zdarma - psala jsem už do 3 center v Brně, zda je to někde plně hrazené , nebo s žádankou levnější a odepsali mi, že je všude spoluúčast pacienta na platbě a žádanka je mi k ničemu, na tu prý nemusím čekat ☹
Tak přemýšlím kam k odborníkovi v Brně zajít, aby nás to hlavně moc nestálo, jelikož teď budujeme a finance moc nejsou ☹ už jsem bezradná. Děkuji za rady

misula29
13. říj 2016

@denca17 bohužel to jsou všechno vitamínové doplňky a ty si hradíš sama, stačí se poradit v lékárně.Je toho hodně. Zadarmo je pouze to umělé oplodnění jako takové, vše okolo si musíš platit sama

kimisekk
13. říj 2016

@denca17 Já bych teda ještě zkusila nějakou alternativu-třeba akupunkturu...taky si ji ale platíš...šla bych za nějakou akupunkturistkou alespoň na ten vstupní pohovor a uvidíte...Jinak jak bylo řečeno, v žádném centru to nebudeš mít zadarmo, to by tam byli všichni...vždy máš spoluúčast a přes tu dvacku se to přehoupne..

jesie28
13. říj 2016

@denca17 zkusit koupit vitamíny. Koukni na www.otehotnet.cz je tam spousta přípravku a taky přes email poradi co by bylo pro vás dobrý 😉

jesie28
13. říj 2016

@kimisekk

@petula91 holky můžu se zeptat, kolik jste si nechaly zavézt embryek?

kimisekk
14. říj 2016

@jesie28 No jelikož jsem to měla přes pojišťovnu, musela jsem si nechat zavést pouze jedno embrijko...pokud jsi samoplátce, můžeš samozřejmě víc🙂

denca17
14. říj 2016

@jesie28 ahoj, já si nechala zavést 2 a neudrželo se ani jedno ☹ A tím že jsem si nechala 2, tak mám jen 3 pokusy prý hrazené pojišťovnou, kdo si nechává jen 1 embrijko tak má prý 4 pokusy placené pojišťovnou. tak mě to vysvětlovali v Unice, nebo jsem to tak pochopila. Snad neuvádím v omyl.

petula91
15. říj 2016

@jesie28 1, víc bych se bála když vidim ty předčasný porody ve 20tt ☹

jesie28
20. říj 2016

@kimisekk
@petula91 holky kdy jste začaly testovat? Cítily jste na sobě nějakou změnu?
@denca17

kimisekk
21. říj 2016

@jesie28 no desaty den po transferu uz byla krasne viditelna druha carka..ale priznam se, ze jsem testla uz sedmy, dusik tam byl😉jinak jsem na sobe nic necitila, myslim, ze nema cenu se pozorovat, protoze stejne na nic neprijdes..clovek si toho strasne moc vsugerovava, vim to z vlastni zkusenosti, jak si to moc prejes, mozek blbne😒

petula91
23. říj 2016

@jesie28 Ja mela 7. den ducha. Jinak me to vzdy zacina 3. den dvoudenni migrenou a tak od 4. dne me silene zacly bolet prsa, ale to jsem prikladala Utrogestanu 🙂.

77hanivi
1. kvě 2017

Ahoj holky,jsem tady nová. Rozhodujeme se pro další IVF v Reprogenesis a chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenost s darovanýma vajíčkama a jak to cenově vychází. Děkuju za odpověd

brussali
14. kvě 2017

Ahoj holky,
zítra jdeme poprvé do Reprogenesis.. uz jsme se odhodlali. Manžel má jít na spg a pak máme "konzultaci". Jakou máte zkušenost, co se na této první konzultaci řeší? A je možné, aby měli vysledek spg k dispozici již o půl hodiny později na té konzultaci? Díky za možné odpovědi..

misaelka
21. kvě 2017

@brussali my sme prisli o hodinu skorej na spg... pocas konzultacie uz vysledky boli dostupne...

brussali
21. kvě 2017

@misaelka děkuji, ano, i u nás to tak bylo. Stihly se výsledky spg i můj utz. Zatím jsme byli s jednáním a tak spokojeni. Můžu se zeptat, zda to u vás, co se jednání týká, také bylo Ok? Netlacili vás např. brzy do ivf?

misaelka
21. kvě 2017

@brussali ja som bola velki spokojna... vzhladom na moju dg. Je ivf jedinou moznostou...ale viem povedat tolko ze maximalne respektuju nase zelania...takze ak nebudete nakloneni ivf urcite to budu brat do uvahy...

ella123
4. říj 2017

Ahoj,
má někdo zkušenost s Mudr.Koukalem? Jsem k němu objednaná, ale nevím, jestli si nemám radši počkat na Štecla.

blanka29
4. říj 2017

Mudr.Koukal je super lekar chodila jsem k nemu.

brussali
4. říj 2017

@ella123 byla jsem u nej na kontrolu před iui a na samotné IUI, protože moje doktorka nebyla přítomna. Byl moc příjemný, věcný, vyzaroval z něj klid.

jesie28
5. říj 2017

@ella123 taky jsme meli p.Koukala. Je moc prijemny.😉

ella123
5. říj 2017

Díky za info holky🙂

hannyy
24. říj 2017

Holky ja jsem v Heliosu, do posl.kontroly v po jsem byla spokojena ovsem po se nepovedlo,ve zkratce jsme asi meli spatny den vsichni...tenhle mesic dojedu dle planu ivf v Heliosu ovsem pokud by to nevyslo, pujdu do Reprogenesis 😉

denca17
25. říj 2017

@hannyy taky jsem byla v Heliosu. Prvně jsem byla v Unica a tam se nepodařilo. V Heliosu super přístup a povedlo se na poprvé. Určitě i pro další miminko půjdu do Heliosu. Reprogenesis neznám, tam jsme nebyli, tak nemůžu soudit. V tom Heliosu jsme si připláceli snad za všechny možné výhody - myslím že se podařilo hlavně díky magnetu, který vybíral jen ty nejlepší spermie = ta metoda stála 6000 Kč, ale nám se vyplatilo i do toho zainvestovat. Určitě nedoporučuji Unica - tam nejsou tak pečlivý, nehlídají vás tolik. V Heliosu se chodilo často na krev a vše měli v plánu a pečlivě studovali. V té Unice to bylo jen v ten den dojdite na odběr vajíček, za 5 dní vám to tam vložíme a hotovo. Ale v Heliosu je to přesně na hodiny a opravdu mě mile překvapil přístup. Každopádně přeji aby i vám se zadařilo a dočkala jste se miminka.

ella123
24. led 2018

Prosím o info, kdo byl na IVF dlouhý nebo krátký protokol. Odebírali Vám v průběhu stimulace krev pro zhodnocení, jak hormony fungují? Díky

jeanne_g
24. led 2018

@ella123 Ahoj, krev v průběhu stimulace mi v Rg neodebírali, dělal se jen ultrazvuk. Ale i tak stimulace dopadla o dost líp než v Heliosu, i když tam mi krev odebírali :

ella123
25. led 2018

@jeanne_g Díky za info🙂