Kolik dní po IUI jste měly pozitivní těhotenský test?

maximka33
31. říj 2012

Holky, jsem 12. den po iui a zatím test je negativní. rozhodně vím, že před iui jsme se nesnažili, až pak. ale stejně se bojím. prosím o vaše zkušenosti.

mpetula
1. lis 2012

@maximka33 Ahoj Luci, tak co, jak se cítíš? Já přemýšlela, že dnes testnu, abych ukončila své trápení a nakonec jsem se na to vyprdla, že počkám do zítra - jestli do té doby nedorazí ms. Bolí mě břicho, jak už fakt hdně a uplně na ms. Vím že to může bolet i když se to povee, ale myslím, že už svoje tělo znám a takových nadějí už jsem sí dávala tolik... Jsem z toho zase nějaká rozhozená, nechápu proč se nedaří. Kdyby se nepodařilo ani jednou, tak si řeknu, že k sobě třeba ,,nesedíme", ale když se to dvakrát povedlo od té doby nic. V ledn to bude už tři roky, co jse našla prvně // 😢 Rok už lítám měsíc co měsíc po doktorech a prostě nic, už jsem z oho nějaká unavená. Omlouvám se za román, ale potřebovala jsem se vypsat.

maximka33
autor
1. lis 2012

@mpetula tak to jsme na tom asi hodně podobně. mně se už asi rozjíždí ms... ráno jsem to poznala podle známých bolestí. a řeknu ti, pěkně mě to sebralo...u nás už to taky brzy budou tři roky, co se snažíme, a dva potraty... rozhodla jsem se, že do konce roku už nic podnikat nebudem, prostě necháme to tak. přijde mi, že se mi nějak zkrátil cyklus, te´d jsem to dostala po 27 dnech.. asi mi ty hormony nesedí..

mendie
1. lis 2012

@maximka33 Ahoj holky, já sice nejsem po iui, ale chystáme se. Můžu se zeptat, jak to probíhá? Bolí to? byla jsem teď nedavno na laparoskopickém vyšetření průchodnosti vejcovodů, sice dopadlo dobře, ale bolelo to jako čert a teď mám rozhozený cyklus a musím nějak zjistit, na kdy se můžeme objednat na IUI. Doktorka řekla příští cyklus pár dní před ovulací, jenže já jsem teď hrozne rozhozená a nevím, co stím ☹

maximka33
autor
1. lis 2012

@mendie ahoj, mně to nebolelo skoro vůbec. záleží na tom, jak je doktor šetrný, v každém případě je to skoro stejné jako normální gyn. vyšetření se zrcadly. akorát se předtím víckrát chodí na ultrazvuk na kontrolu, jak rostou folíci. nic to není. ale možná jsem divná, byla jsem i na plodovce a bylo to, jak kdyby ti brali krev, nic strašného.

mendie
1. lis 2012

@maximka33 No jo, tak uvidíme, já už mám po to vyšetření vejcovodů týden zpožděnou MS, test negativní, takže je to spíš trápení, kdy už to konečně přijde. Jsem naštvaná, že se mi možnost IUI oddaluje, už jsem mohla být objednaná aspoň na konzultaci a ultrazvuk ☹

mpetula
1. lis 2012

@mendie Ahoj, tak na laparce kvůli průchodnosti jsem byla taky a taky au au 😠 Ale cyklus jsem měla v poho. Na utz před IUIse objednávám vždy na 9dc a pak chodím jak je potřeba. A jak psala maximka, tak IUI nebolí, normál vyšetření, nic hrozného 😉 Kam do car se chystáš?

cigaas
12. dub 2016

Ahojky devcata,sem tu nova jsem 8 den po IUI a ze zvedavosti sem skusila mamatest ale byl negativni☹ myslite ze mam jeste sanci do tech 14 dnu? Beru utrogestan 1-0-1 mela ste to naka taky tak? Diky moc

valeri10
12. dub 2016

@cigaas Ahoj mě čeká první IUI koncem dubna. Co jsem si tady načetla o testech tak někomu ukáží ducha už 8 DPO a někomu třeba až po týdnu vynechané ms. Takže šance určitě je!!!!!A hodně holek tady nadává na mamatesty, že dělají falešné duchy. Hodně tu teď frčí testy dr. Max.

cigaas
12. dub 2016

@valeri10 dekuji za nadeji vis byla jsem tehotna pred necelymi dvemi lety a prirozene .ale ve 38 tydnu sme o dceru prisly a trvalo nez sem se dala dohromady po roce sem otehotnela znova ale jelikoz mam fizicky narocnou praci tak sem opet o miminko prisla tak sme se z pritelem rozhodly o UIU doporucene tak uz bych nechtela byt sklamana take sem cetla ze je uspesnejsi pry az treti ppkus...? Tak nevim jen doufam

valeri10
12. dub 2016

@cigaas tak to je mi moc líto.ja o iui zatim moc nacteneho nemam takze nevim s tim tretim pokusem

cigaas
12. dub 2016

@valeri10 jasny tomu rozumim tak drzim paleckky at vam to vijde hned na poprve🙂 ja cetla hlavne jen diskuse devcat a neco malo co vlastne inseminace je🙂

valeri10
12. dub 2016

@cigaas ja se do toho čtení mistnich diskuzi chci zakousnout večer🙂

cigaas
12. dub 2016

@valeri10 jasny tomu rozumim tak drzim paleckky at vam to vijde hned na poprve🙂 ja cetla hlavne jen diskuse devcat a neco malo co vlastne inseminace je🙂

cigaas
12. dub 2016

To jo se zakousni je to poctenicko🙂

valeri10
12. dub 2016

@cigaas taky drzim palce.kouknu za par dnu na tvuj pozitivni test 🙂

cigaas
12. dub 2016

@valeri10 to doufam a moc dekuji za podporu taky se tesim az ukazes testik🙂zatim papa zitra si muzem napsat novinky

cigaas
12. dub 2016

Devctata poradite mi naka jaky je je nejlepsi den udelat test sem 8 den po IUI diky moc ...

cigaas
13. dub 2016

Ahojky devcata dnes sem 9 den po IUI a skousela sem testik a opet nic ☹ znamena to ze nemam uz nadeji?

lefik02
13. dub 2016

Ahojky holky, já jsem dneska 15 dní od IUI a můžu Vám říct, že mě pěkně nervičky jedou. MS zatím nikde, ale ještě si myslím, že mám čas. Zavádím si Utrogestan. Řekla jsem si, že to vydržím do nedělě a uvidíme, Buď MS dorazí nebo ne... I když nedorazí, tak mám strach, že test bude negativní. ☹

cigaas
13. dub 2016

@lefik02 ahojky tak to ti drzim palecky 😉 a co sem cetla tak ms utrogestan muze spozdit dokud se nevysadi znama ho brala kvuli tomu aby ms zdrzela ale verim ze vam to vijde ste trpeliva ja sem po IUI 9 den a hned sem test skusila ale bohuzel nic☹ tak doufam ze nadeji mam...🙂

sarusinka
13. dub 2016

@cigaas jsem dnes 9.den po IUI a take mam snehobilo. Nemam ani zadne priznaky. Musime jen doufat 😉

cigaas
13. dub 2016

@sarusinka juuu tak to jsme dve tak doufam ze se nam zadari ja mam prvni pokus ☹ a hodne devcat co sem cetla tak na poprve se nechytly tak nevim☹ byla sem nedockava tak sem si udelala tt ale nic jedna carka tak jen doufam ze nadeji mam a ty snad taky🙂

sarusinka
13. dub 2016

@cigaas musime 🙂 mne vyslo prvni iui s clostilbegytem 🙂 tohle je po peti letech,skoro presne na den,tak doufam a doufam. Chci zkusit zas test v patek,jak ty?

lefik02
14. dub 2016

@cigaas děkují. no já právě to taky četla, takže z toho nejsem zrovna nadšená... ☹ uvidíme no... já se držím tak dlouho, protože jsem minule testovala 10 a 12 den, nic.. no a pak jsem se dozvěděla dle krve atd... že to nejspíše bylo biochemické těhotenství.. Je to jako normální věc, ale zamrzelo mě to... a bojím se o to víc, protože jsem si i pěkně užila... Manžel mě musel domu odvést po třech hodinách v práci, bylo mi na omdlení atd... takže hned do postele.. no a v noci mě vzbudila brutální bolest břicha, tak jsem si zalezla do sprchy a byla tam min. půl hodiny a ohřívala se teplou vodou... no i jsem si pobrečela bolestma, což já nejsem cíťa, ale fakt to bolelo... 😢 no a až za několik dní jsem si volala pro výsledky, přišlo mi to zbytečné, protože jsem věděla, že nic.. no a pak jsem se dozvěděla z krve co a jak... 😖 😖 takže proto tak dlouho čekám... nervičky pracují na plné obrátky.. 😕 držím vám pěstičky, taky se brzo určitě zadaří 🙂 🙂

cigaas
14. dub 2016

@lefik02 tak to mi je lito Ale verim ze se zadari 🙂 ja sem dnes 10 den a teatovala sem a nic☹ tak nevim no docela uz stracim nadeji a nevim jestli to ma vlliv i to ze sem nastydla tak nevim ale sem docela sklamana no uvidime🙂

cigaas
14. dub 2016

@sarusinka ano ten sem brala taky pri menstruaci a sem 10 den a testla s a bohuzel zase negativni nevim jestli ma vliv i ze sem nastydla? Ale nevim jestli nadeji mam☹

cigaas
14. dub 2016

Jsem hrozne nervozni vim ze bych nemela na to myslet ale bohuzel sem byla Netrpeliva a kdyz uz 8 den po iui sem skusila tt☹ tak 10 den znova ale opet negativni☹ moc se zvlastne necitim jen me pobolivaji prsa a mam i docela chute ale nevim jestli to neni vsugerace???🙂

valeri10
14. dub 2016

@cigaas ja na tvem miste budu za par tydnu.s tim testem si nelam hlavu.je hrozne brzy aby byl pozitivni

sarusinka
14. dub 2016

@cigaas já jak zkusila v tu středu test, a byl bílý, tak jak kdyby mi všechny příznaky do té doby zmizely. takže je mi jasné, že jsem si je všechny jen vsugerovala... testnu v neděli, tak jak mi bylo doporučeno a v pondělí stejně jedu do CAR kvůli hematologii, tak se hned zeptám, zda zkusíme IUI i v dalším cyklu.
ty budeš asi taky zkoušet v tu neděli znovu, že?

cigaas
15. dub 2016

@valeri10 myslis doufam ze to tak je ale pomalu se zacinam smirovat ze budu muset vyzvednout clostibegyt aby sme mohly ba druhy pokus ale moc dekuji za podporu