Kolik dní po IUI jste měly pozitivní těhotenský test?

maximka33
31. říj 2012

Holky, jsem 12. den po iui a zatím test je negativní. rozhodně vím, že před iui jsme se nesnažili, až pak. ale stejně se bojím. prosím o vaše zkušenosti.

cigaas
15. dub 2016

@sarusinka taky si myslim ze mam vsugerace no dnes sem 11 den pp iui tak skusim test po nedeli tak uvidime no kazdopadne nam obou drzim palecky🙂

lefik02
15. dub 2016

A já jsem dneska 32DC, začalo mě bolet břicho, takže tuším, že MS dorazí do konce týdne... ☹ a to jsem nestihla dělat ani TT, takže je vlastně dobře, že jsem si ho nekoupila 😀 😀

cigaas
15. dub 2016

@lefik02 ale treba te boly bricho s toho duvodu ze si tehu?? 🙂 no uvidis treba ms neprijde tak tt skusis drzim palce🙂

lefik02
15. dub 2016

@cigaas folikul jsem měla vlevo pred IUI, bolí me však vpravo a záda... 😢 ja ti nevim, ale tohle je jak na MS. O víkendu budu chytřejší. Udělám test, protože to jsou jen porad naděje a " příznaky " jako koukala bych, kdyby to vyšlo ❤️❤️ dam vedet 😉 a myslím na vas ostatní 👍 jednou se nám zadari.

cigaas
15. dub 2016

@lefik02 vidis to to ja ani nevim jak sem to s temi folikulami mela🙂 ale jako dnes me opravdu boli hrozne prsa je to normalni? No skusime obe po nedeli a uvidime i kdyz ja se rozhodla ze kdyzb bude tt negativni tak pujdu na krevni testy a uvidime jestli tam je naky hcg ....jelikoz kdyz sem byla minule leto tehotna coz bylo prirozenou cestou tak sem byla necely mesic a ukazal mi teprve tt ducha takze to myslim ze by to bylo podobne ....kdyby se to ale samozrejme chytlo🙂 ale bohuzel jsem nakonec potratila ☹ proto sme se rozhodly touto cestou...🙂

lefik02
15. dub 2016

@cigaas aha, tak to me mrzí, ze se mimco neudrželo. Neboj, ono to vyjde 🙂 jen by me zajímalo, jak to máme nastavené " osud, příroda " me teda výjimečně prsa nebolí, ale MS mě vždy bolí, takže možná díky utrogestanu se to uklidnilo tento měsíc. No a ja se rozhoduji, kdyz to nevyjde, jestli půjdu hned na třetí, nebo si dam dva, tři měsíce voraz. Protože to čekání a zklamaní me docela na psychice ubiji.. Máme za sebou sice jen druhé IUI, ale skoro dva a půl roku se o mimco snažíme... ☹ takže u vas neni problem v početí, ale udržení miminka?

lefik02
16. dub 2016

@cigaas tak jsem teď testla.. A druhy pokus opět nevyšel.

cigaas
16. dub 2016

@lefik02 no abych rekla pravdu tak asi spise de o to ze mam slabe ovu dny☹ jsem.z pritelem 7 let apo 4,,5 roce snazeni jsem konecne prirodne byla tehu ale bohuzel v 38 tydnu se mi dceera uskrtila pupecnikovou snurou a zemrela mi☹ a pak presne po roce sem byla tehu asi mesic a potratila sem samovolne a tak proto uz sme zvolily pomoc u pronatalu v krci ze uz nechceme ani dal cekat .....🙂 nevisel tt????? Tak to me mrzi ale nezoufej jeste ms nemusi dorazit ja testnu az v pondeli ale take uz nemam nadeji

lefik02
16. dub 2016

@cigaas jo az takhle 😮 tak to ja si ještě ničím takovým neprošla, to muzu mit v " klidu " a nevysilovat. Co mas říkat po tom všem ty.. Moc me to mrzí. No u nas test nevyšel. Vysadila jsem utroš a budu čekat na MS.. Snad do týdne nejpo dorazi...

cigaas
16. dub 2016

@lefik02 no prave ze uz sem tak zoufala ze to asi je i psychykou☹ no uvidime kazdopadne nezoufej priste to vijde🙂 u nas obou....🙂

sarusinka
18. dub 2016

Tak ja mam snehobily test. Tak zas v kvetnu.

lefik02
18. dub 2016

@cigaas no moje psychika taky neni úplně OK a nemusela jsem prožít co ty, jsem je zoufalá z toho, jak se kolem nas všem dari jedna báseň a my porad nic.. Přeji to všem, ale i my chceme trosku do toho zapadnout 🙂 Jj, další pokus bude nas osudovej!!! Budeme si držet pěsti navzájem a určo to vyjde 🙂

cigaas
20. dub 2016

@lefik02 ano ocekavam v nejblizsi dobe ms a hned nasadim clostibelgyt a pak druhy pokus iui tak doufam ze uz to vijde a ty podstoupis kdy druhe iui???

cigaas
20. dub 2016

@sarusinka nezoufej sme na tom stejne🙂 taky pujdu na druhy pokus asi nak zacatkem kvetna tak doufam ze uz to vijde

lefik02
20. dub 2016

@cigaas ja jdu na třetí. No a v pátek příští týden půjdu na ultrazvuk a podle toho se uvidí. 🙂 MS mi dorazila, tajze aspoň vim co a jak 😉 držím pesticky 😉

sarusinka
20. dub 2016

@cigaas jenze já mám jen jeden vejcovod :( a na tom jsem měla folikul teď. takže předpokládám, že v květnu bude iui zbytečné...jenže nechci zase čekat na přirozenou ovulaci, protože té bych se nedočkala...

lefik02
21. dub 2016

@sarusinka tak se zeptej DR na clostilbegyt ;) na přirozenou ovulaci bych si taky počkala, to mi věř.. Poté co jsem 2x vyzkoušela clostilbegyt, měla jsou folikul a injekci pregnyl 🙂 a poté hurá na IUI 🙂

nita1984
21. dub 2016

Tak holky, já jsem dneska po odběrech, první den clostík a příští týden UTZ, tak jsem zvědavá...

sarusinka
22. dub 2016

@lefik02 mela jsem ted iui s clostilem 😉 bez nej neovuluju. Zitra beru prvni prasek 🙂

lefik02
22. dub 2016

@sarusinka aha, tak to pak jo.. Ja uz dneska beru třetí den prášky 🙂 a v pátek ve 12DC na ultrazvuk a pak se uvidí, zda bude třetí IUI nebo ne 😉 vám držím pěsti at to vyjde ;)

cigaas
25. dub 2016

@lefik02 tak super ja zitra doberu taky posledni prasek closti a objednam se na ultrazvuk 🙂 tak taky doufam ze do 2.5 pujdem na druhy pokus IUI 🙂

sarusinka
25. dub 2016

já jsem v půlce 🙂 ještě dva 🙂 a v pátek jdu taky na kontrolní UZ :D to se nám prostě tenhle měsíc můsí povést :D

sarusinka
2. kvě 2016

tak u mě tenhle měsíc skončil. jsem tak naštvaná, že měním CAR. mám tam dva 17mm folikuly, a inseminaci mi neprovedou, a ještě mi zakázali sex. Že prý dvojčata nejsou žádoucí po CS. Jsem po císaři. Taková šance. sliznice 9mm, dva folikuly, že aspoň jeden by se třeba chytil a nic.
snažení doma je k ničemu, mám protilátky proti spermiím. Tak snad jste úspěšnější.
Na nabídku nativu za 17.000,- jsem je poslala do háje...

salenas
2. kvě 2016

@sarusinka to je divný,já měla též dvě vajíčka a inseminaci nám udělali a to mám za sebou císaře tři..

sarusinka
2. kvě 2016

@salenas je to divný. co si tak čtu na fórech dělají to běžně. ale už od začátku mám pocit, že me stále nutí do cyklu IVF. syna mám z druhé IUI. já prostě do IVF nepůjdu dřív jak po páté inseminaci...
Jde jim asi jen o to, aby se to nepovedlo a já šla na IVF. ale to mají smůlu. už jsem se objednala do jiného CAR...

lefik02
3. kvě 2016

@sarusinka já jdu dneska na třetí IUI a prijde mi, ze nas taky tlačí do IVF, ale ja proste do něho nejdu.. Cítíme to tak s manželem, takže hold na nas si zatím " nevydelaji " 🙂

lefik02
3. kvě 2016

Dámy, takže za hodinu me čeká další " třetí " IUI a leje jak z konve, tak si říkám, ze nám prší štěstí 😀😉 a kdyz ne, tak máme do podzimu vystaráno a budeme se věnovat sami sobě.. Dva a půl roku jsme zaměřeni porad na něco jiné " miminko, svatba, miminko, rekonstrukce domu " je potřeba myslet i na sebe 😉😉 přeji všem hodně štěstíčka 😘

ellisabetha
3. kvě 2016

@lefik02 Držím moc palce !!!!!!!!!! 🙂

wwerru
3. kvě 2016

@maximka33 ahojky ja mam dnes taky 12ty den po IUI a na testu nic a zacinam spinit ☹ na krev jdu za dva dny

broucziyk
3. kvě 2016

hele já měla po IUI pozitivní test už 12DC...ale říká se že do 14týho dne nemáš testovat že to může být ovlivněno i pregnylem...