Kolik dní po IUI jste měly pozitivní těhotenský test?

maximka33
31. říj 2012

Holky, jsem 12. den po iui a zatím test je negativní. rozhodně vím, že před iui jsme se nesnažili, až pak. ale stejně se bojím. prosím o vaše zkušenosti.

wwerru
3. kvě 2016

@mendie ahojky jak se ti podařilo otěhotnět? IUI?

wwerru
3. kvě 2016

@lefik02 tak drzim pesti ☺ my mame za sebou prvni zrejme nepodarenou IUI a pred sebou jeste dve IUI a pak uz IVF doporucuje doktorka. Ale uvidime. Verim v dalsi pokusy na prvni to vyjde malo komu 😉

sarusinka
3. kvě 2016

@wwerru mne vyšlo první s CC 🙂 předtím bylo bez CC jedno

blauen
3. kvě 2016

Mně se ukázal slabý po IUI dušík 11DPO, a pak si ještě tři dny to se mně dělalo srandu ráno skoro nic na testu a večer zase silnější...a ráno zase slabší...pěkně mi to haprovalo a zahrálo na nervíky, už nikdy bych tak brzy netestovala, jsem byla pěkně vynervovaná z toho.

wwerru
3. kvě 2016

@sarusinka CC je co?

sarusinka
3. kvě 2016

@wwerru clostilbegyt

lefik02
9. kvě 2016

Ahojky holky, tak jsem dneska 6 den po IUI od soboty mě bolí v pravém boku " asi vaječník " tam kde byl ten folikul.. a bolel i v neděli i dnes... takovej divnej tlak... mám stresovat a volat dr, nebo prostě týden ještě počkat a potom se uvidí? 🙂

lenickaslunicko
9. kvě 2016

@wwerru ahojky, taky nám nevyšla první IUI, ve středu nás čeká 2 pokus. S doktorem jsme domluveni na 3 pokusy, pak laparka... věřím, že nám ten druhý pokus vyjde. Zatím jsem úplně bez léků, tak uvidíme co si řeknou ve středu. Brala bych i dvojčátka 🙂

valeri10
9. kvě 2016

Ahoj já jsem byla na první IUI v sobotu. A měla jsem z toho hrozně dobrej pocit 😀

lenickaslunicko
9. kvě 2016

@valeri10 jj, jako kdyby jsi lítala, že jo??? Taky jsem to měla tak, měla jsem skvělý pocit a cítila jsem se moc dobře. Musíme věřit 🙂 🙂 🙂

valeri10
9. kvě 2016

@lenickaslunicko Přesně. A přišla jsem si horzně důležitá 😀 😀 . Ale dnes už jsem naštěstí v normálu. Jen mě bolí vaječníky, ale to mě bolí vždycky tak týden před ovu a týden po ovu. Měla jsem ve čtvrtek pregnyl a v pátek mi z něj bylo zle. Dnes jsem zase nafouklá jako bych snědla meloun v celku.

lenickaslunicko
9. kvě 2016

@valeri10 budu ti držet palečky. Taky jsem tomu moc věřila, že to vyjde hned na poprvé. Víra je hodně důležitá 🙂 Mysli na mě ve středu 🙂

valeri10
9. kvě 2016

@lenickaslunicko Teď to postupně dočítám. Takže ve středu druhý pokus? Tak to budu mooooc držet palce

lenickaslunicko
9. kvě 2016

@valeri10 jj, druhý pokus.. ms mám normálně, ale na iui jezdím až 16 DC. Pomalu mě dozrávají ty folikuly :(

valeri10
9. kvě 2016

@lenickaslunicko ja mivam ovu 18-20dca ted byla az 26dc tedy spis iui.uz jsem to chtela vzdat ze to je anovulak.naštěstí jsem vytrvala a porad dokola chodila na utz.jinak jsme oba v pořádku a v sobotu mel manzel dokonce nadprůměrný spermio.mudr rikala at ho pochvalim.tak se pak celej den nosil jak pav 🙂

lenickaslunicko
9. kvě 2016

@valeri10 manža taky tak. Po roce kontrolní spermio a nosil se taky tak. Výsledky dopadli na výbornou, tak teď nevíme. Oba jsme taky v pořádku a stejně nic... Psychika je mocná, po prvním nezdařeném IUI jsem to chtěla taky vzdát, tak uvidím co bude teď.

cigaas
9. kvě 2016

Holky mam dotaz myslite ze mi test ukaze neco po 5 dnechIUI??🙂 asi jak komu ze?🙂

valeri10
9. kvě 2016

@cigaas Jestli jsi měla pregnyl tak ti ukáže pozitivní test. Jinak je to blbost, aby na testu něco bylo. Cca týden trvá uhnízdění a až potom začne tělo produkovat HCG.

broucziyk
9. kvě 2016

@cigaas já měla pozitivní po 12dnech ale čekám dvojky a to je pak vidět // dříve...jinak mi bylo řečeno testovat až tak po 14ti dnech nejdříve

cigaas
9. kvě 2016

@valeri10 pregnil sem nemepa ja mela ovitrele ale jako hodne hodne slabiho ducha mam ale nebudu delat zavery🙂

cigaas
9. kvě 2016

@broucziyk ano me taky bylo receno 14 dni a jsem po druhe IUI ale mozna jako ten hodne hodne slabi dusik je🙂 ale nebudu delat zavery samozrejme pockam

valeri10
9. kvě 2016

@cigaas tak toho ducha udělal ten ovitrele. Přečti si na netu o početí a uvidíš, že 5 dnů po IUI je to fakt blbost. I kdybys čekala paterčata

cigaas
9. kvě 2016

@valeri10 jasny no to mas asi pravdu no necham se prekvapit sklamana uz sem byla.nekolikrat takze jen se necham prekvapit🙂 a jak valcis ty?

valeri10
9. kvě 2016

@cigaas u mě vše při strarém. V sobotu jsem byla poprvé na iui. Dnes mě dost bolí vaječníky, ale to mě bolí vždycky po ovu.

salenas
9. kvě 2016

@cigaas po pěti dnech ještě ne,to teprve oplodněné vajíčko docestovalo do dělohy,otrivele i pregnyl ukazují duchy

wwerru
9. kvě 2016

@lenickaslunicko tak drzim pesti. Co je to laparka? my jdem taky na druhé iui a celkem taky 3 pokusy a pak ivf uz.

lenickaslunicko
10. kvě 2016

@wwerru , takže to máme podobné. Laparka je, že se do tebe podívají pod narkozou. Pokud ti něco najdou, tak to řeší. Někdy se u toho dělá i to profukování vaječníků. Takže vy jdete na tři a potom rovnou na IVF??? Nám právě doktor říkal, že máme nárok na 6 IUI, po 3 uděláme laparku a potom by se vybrali další 3 IUI. Tak uvidíme.

lefik02
11. kvě 2016

Včera utz pro bolest břicha v pravém boku, že by vaječník, kde byl folikul? zjištěna cysta na levé straně.. bolest nechápu.. ( manžel mi řekl, že tam miminko bojuje " Paní dr mi vzala krev na HCG a nějaké RG nebo tak něco, zda nemám zánět v těle " začínající slepák atd" dnes jsem si volala pro výsledky... zánět negativní, takže super 🙂 a HCG je lehunce pozitvní, ale to bude nejspíše kvůli pregnylu, byla jsem včera totiž teprve 7 den po IUI.. A co vy dámy? 🙂 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@lefik02 Já mám bolesti po ovulaci vždycky takže umě je vše v normálu. Včera jsem začala s utrogetanem. A je mi šoufl i když ho zavádím. Mě je prostě zle z utrogestanu, z pregnylu z clostilu to je děs. V sobotu večer jsem měla bolesti největší i zimnici což mívám při ovu tak beru, že ovu byla v sobotu v den iui.Takže jsem 4 DPO. Tak už "jen" 13 dnů 😀 😀

lefik02
11. kvě 2016

@valeri10 no já takové bolesti měla po první IUI, kdy se mimčo chytlo, ale neudrželo... a teď mám stejné bolesti, takže uvidíme co s tím udělám utrogestan, který beru.. 🙂 neboj, to ti uteče 😀 ale to čekání je mor, že? My teď byli na třetí IUI a do podzimu pokud to nevyjde, tak na posledním, protože si chceme dát oddych.. tak se necháme překvapit, jak si to příroda udělá podle sebe... 🙂 a vy máte kolikáté IUI za sebou?? 🙂