Kolik dní po IUI jste měly pozitivní těhotenský test?

maximka33
31. říj 2012

Holky, jsem 12. den po iui a zatím test je negativní. rozhodně vím, že před iui jsme se nesnažili, až pak. ale stejně se bojím. prosím o vaše zkušenosti.

lefik02
11. kvě 2016

@valeri10 už to vidím, poprvé 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@lefik02 Byli jsme na prvním. Snažíme se už asi tři roky (s přestávkama kdy jsme se snažili víc a pak zase pár měsíců míň) takže chci jít v září na IVF když to nevyjde.

lefik02
11. kvě 2016

@valeri10 tak držím pěstičky. My se teď budeme snažit dva a půl roku.. Máme za sebou třetí IUI a do IVF zatím jít nechceme, takže si dáme oddych a pak zkusíme zase IUI, pokud nic, tak uvidíme časem, třebas k tomu IVF taky přistoupíme. 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@lefik02 Mě se taky nechce do IVF, ale to se taky nemusí podařit a je mi 35. A po 35 roce rapidně klesá produkce vajíček tak mám trochu strach. A při IVF se jich pár rovnou zamrazí tak si pak můžu třeba dát do 38 pauzu. Jinak jsme oba v pořádku.

lefik02
13. kvě 2016

@valeri10 aha, tak to zase chápu. Ja ve svých 30 si muzu ještě pískat. Dneska jssm pro srandu králíků testla " 10 den po IUI " nečekala jssm zázraky a taky se ani nedejí. Bílo jak na horách v zimě.. 😀😀 zkusím ještě za par dni 😉

valeri10
13. kvě 2016

@lefik02 Zkus ještě za pár dní. třeba se tam něco vyloupne 🙂

lefik02
13. kvě 2016

@valeri10 jj, to mám v plánu 🙂

cigaas
14. kvě 2016

Ja sem dnes devcata taky 10 den pp IUI ale bohuzel kdyz semtestla tak se mi tam nic neukazalo je to ma druha IUI ale uz sem byla toliktat sklamana ze uz nemam silu☹

salenas
14. kvě 2016

@cigaas ale no tááák,co mají říkat ženský,co byly třeba 5 krát na ivf...hlavu vzhůru!ještě máš spoustu možností,tak vydrž,hold to nemáme " zadarmo "

valeri10
14. kvě 2016

@cigaas
@salenas presne tak.hlavu vzhuru.holt musíš zatnout zuby a zabojovat.neboj miminka se dockas.kdyz nevyjde iui tak pujdes na ivf a chytnout se ti ješte nakonec dvě mimca🙂

cigaas
15. kvě 2016

@salenas ano samozrejme musim vyckat ale po mych skusenostech a co vse co se mi uz stalo je to pro me zacarovany kruh vis byla sem pred dbema lety tehu ale v 36 tydnu mi dcera umrela pupecni snurou se mi udusila a pak po roce sem otehotnela ale prisla sem oto hned na zacatku tak proto skousim IUI jelikoz si myslim ze uz i moje psychyka ma vliv tak nevim ve stredu jsem 14 dni po IUI ale pochybuji ze se mi neco ukaze a kdyz ne skusim si rict o pregnil injekci tak je pry lepsi nez ovitrele nevim uvidim

salenas
15. kvě 2016

@cigaas a přesto ,čím hrozným jsi prošla,ti napíšu,at bojuješ dál a nevzdáváš to ! Nevím,jestli je pregnyl lepší nebo ne,měla jsem oboje na spuštění prasknutí folikulů

lefik02
17. kvě 2016

tak dneska jsem si dělala test. Já tam viděla pidi ducha a manžel si myslí, že spíše tá druhá čárka prosvítá. Dneska jsem si zavolala k dr a zítra jdu na krev. Dochází mě utroš, tak mi ho předepíše a uvidíme.. 🙂 ☹ jsem teda docela nervózní... 🙂

wwerru
17. kvě 2016

@lenickaslunicko aha. Jj nam rekla doktorka ze by doporucovala 3 IUI a pak uz IVF. Zitra mam pred sebou druhe IUi.

lenickaslunicko
17. kvě 2016

@wwerru ahojky, tak to ti moc drzim palecky. My jsme byli minulou stredu na 2 iui tak uvidime jestli jsme meli stesti. Prvni jsem mela bez hormonu, ted uz mi dali pregnyl a utrogestan. Tak snad se zadari. Zitra na tebe budu myslet 🙂 vyjde to, uvidis 🙂

lenickaslunicko
19. kvě 2016

@wwerru ahojky, myslela jsem na tebe, doufám že vše probehlo o.k. Držím palečky.. 🙂

wwerru
20. kvě 2016

@lenickaslunicko dekuju moc zes na me myslela ☺ moc me to potesilo ☺ tak uz mame po druhem IUI a ted budu 14 dni cekat a pak jdu na krev tak uvidim. Testovat asi ani nebudu. Stejne to driv jak za 14 dni nema cenu. Co tyy? Jak to vypada?

lenickaslunicko
20. kvě 2016

@wwerru tak podpora je taky dulezita. S manzou jsme nikomu nerekli, ze podstupujeme Iui, tak neni velice s kym to probrat. Akorat mi prijde, ze manza je tento tyden bez chuti do zivota, takze velice zadna debata. Tak ja uvidim, zda prijde v ut ms nebo ne. Jestli budu testovat nevim, moc se mi do toho nechce... Posledni tyden jsem opet na nervy z me tchyne, tak nvim jestli je dobre se takhle nervovat..

wwerru
21. kvě 2016

@lenickaslunicko to je dulezity byt v klidu asi no tak se nenervuj nestoji ti to za to ☺nic a nikdo ti za nervy nestoji kor kdyz chcete mimco. taky jsme to nikomu nerekli takze to mame podobny.Dej urco vedet pak jak jste dopadli. Ja budu vedet az za 14 dni. Drzim pesti!a dekuju ☺

lenickaslunicko
22. kvě 2016

@wwerru pisu, ze zvedavost u me byla nakonec tak velka, ze jsem se 12 dnu po iui testla a test byl rano pozitivni. Zkusim to jeste za dva dny 🙂. 🙂. Ze by se na nas usmalo stesti????? 🙂 🙂 🙂

wwerru
23. kvě 2016

@lenickaslunicko no nekecej moc a moc drzim pesti a moc ti to preju! tak pak dej vedet jestli se to potvrdilo 😉

lefik02
23. kvě 2016

@lenickaslunicko tak držíme pěstičky ať to dobře dopadne.. 🙂

lenickaslunicko
23. kvě 2016

Holky moc diky, snad bude carecka silit 🙂 🙂 🙂

lefik02
27. kvě 2016

@lenickaslunicko zajisté bude!! hlavně ať to nedopadne jak u mě 😉 😉 takže pozitivní myšlení 🙂

lenickaslunicko
27. kvě 2016

@lefik02 děkuji moc, jsi zlatá... Tak zatím mám utrogestan brát a pokud nedorazí ms přes víkend, tak pondělí mám dojet do centra... Mrzí mě, že vám to do třetice nevyšlo ☹ u nás je to druhá IUI. Jednou se to podařit musí 🙂 🙂 🙂

lefik02
27. kvě 2016

@lenickaslunicko za málo, hlavně pozitivní myšlení 🙂 u nás se 2x chytlo, ale ani jednou neudrželo.. psychika je momentálně v háji, takže si dáváme do konce roku oddych od léků, dr... apod... no a uvidíme... 🙂 musíme se teď zaměřit na sebe a manžela, abych taky fungovala jako manželka 🙂 harmonizovat se budu a ono to časem vyjde 🙂 jen si asi na správný čas budeme muset počkat.. 🙂 takže pak dej zprávu o sobě, jak to vypadá 🙂))

lenickaslunicko
27. kvě 2016

@lefik02 jj, tak uvidíš, důležité je dát se do klidu. Taky jsem už domluvená v práci, že si dám dva měsíce volníčko, budu sice na neschopence, ale potřebuji to jako sůl... JJ, pozitivně se snažím myslet i když je to někdy mazec... Budu na vás myslet a třeba se vám to podaří i přirozeně... Nám řekli, že jsme oba v pořádku, tak nevím kde je zakopaný pes... člověk udělá všechno, aby měl mimísko, tak uvidíme, co všechno ještě budeme muset absolvovat.

lefik02
27. kvě 2016

@lenickaslunicko tak je super, že to máš v práci domluvené. V jednu chvíli jsem taky uvažovala aspoň o NP na měsíc, jenže nevím kdo by mi jí napsal a na co... :( tak to si pěkně doma odpočiň 🙂 my odjíždíme zítra ráno směr Německo za manželovou tetou, tak budeme mít na týden relax 🙂 v podobě Bavorského prostředí 🙂

dendaaa06
6. črc 2016

Holky pročítám si tu vaši debatu a jsem jak ne jehlach jak vám to dopadlo a najednou konec diskuze? To jste se odstěhovaly kecat jinam? 😀 jdu teď v sobotu na 1 IUI tak jsem zvědavá 😉

nita1984
6. črc 2016

@dendaaa06 u mě první IUI nevyšlo