Kolik dní před ket začít brát progesteron?

myhsah
28. zář 2021

Ahoj, včera jsem byla na kontrole 12.dc ve stimulovanem cyklu (můj dr.mel volno tak tam byl zástup) všechno bylo ok, ket naplánoval na 19.dc s tím že jsem včera dostala intralipidy a že amelgen a utrogestan mám brát od 13.dc. Ale mě to přijde brzo mám za sebou už 4 kety a když byl ket 17dc tak jsem brala od 12dc progesteron a když 18dc tak od 13dc. Myslíte si že se dr spletl? Transferovat se má 5.denni embryo horší kvality. Do car se nedovolal je svatek

kocila
28. zář 2021

@myhsah ano,normlani postup je 5dnu pred vkladem,ale asi jeden den navic nevadi (spis bych se bala,kdyby byla kratsi doba)

myhsah
autor
28. zář 2021

@kocila takže když si to vezmu podle toho jak jsem to měla předtím čili ne od toho 13. Ale až od 14. To bude potom den ketu 6.den brani tak to bude ok právě se bojím že když to budu brát o ten den vic aby se tím neposunul okno pro implantaci

kocila
28. zář 2021

@myhsah ja bych brala fakt jen 5dnu pred ketem,pokud 19.dc uz je termin na 100%

stockib
29. zář 2021

@myhsah Já jdu na ket dneska a taky beru 6. den, naplánovala mi to tak moje "hlavní" doktorka. 😀 Takže si myslím, že je to v pohodě. 😉

worena
29. zář 2021

@myhsah No jak to tu čtu, já teda měla fofr...15.9 punkce od toho dne utrogestan 3x2 v sobotu transfer 18.9 13 DC transfer...Test 4.10..Vše šlo jako po másle vše bylo v pořádku 🍀🍀🙏🙏 Tak doufám že...🐣🐣🍀🍀🍀🍀