Kolik embryí na IVF?

kapunka
13. říj 2008

ahoj řešily jste nebo řešíte tuhle otázku?? díky za zkušennosti.... 😉

zuzali
17. říj 2008

ahojte, dnes mám pred sebou 5 injekciu Diphereline, v nedeľu pridávam Fostimon 150 a najbližšiu kontrolu mám 24.10. Odber predpokladám okolo 28.10., uvidíme

Bambuľky všetky čo stimulujete, pridajte sa k nám v téme stimulka október 2008, tešíme sa na vás 😉

kapunka
autor
17. říj 2008

ahoj tak jich tam mám cca 10 až 15 - ale posunou mi odběr asi až na pátek .- měl být ve středu - dostala jsme na ty dny ještě gonal/puregon jim došel/ a zítra a pozítří merional...tak ud¨vidíme.. sliznice je prý přes 8mm 😀

zuzali
17. říj 2008

tak to je paráda, držím palčeky 🙂

kapunka
autor
17. říj 2008

😀

kapunka
autor
18. říj 2008

tak co holky jak je?? Len - neco nového??? 😀 😀 😀 😀

kapunka
autor
29. říj 2008

tak holky - 2 od pondělí v bříšku a 10 mrazáčků... 🙂 jsme doma - dost mě bolí břicho jako na ms. 😝 .tak snad to nic špatného neznamená.. ☹

orsulka
29. říj 2008

kapunka...gratulujem..to su prekrasne cisla 🙂)))))) držim place......

a opytam sa....tie embryjka su aj nejako oznamkovane kvalitou?????

len
29. říj 2008

Kapunko, nic si z toho nedělej, já mám pocity jako na MS už od transferu, což už je... no fuj, už 14 dní! Takže zítra testuju 😉 Jinak mi taky zavedli dva, ovšem na mražení nepřežil žádný 😒

orsulka
29. říj 2008

len......takto som to mala pri posledom cykle...dv vložili a na mrazenie neostal žiadny......nevadi.. nech to vyjde!!!!!!

len
29. říj 2008

Díky 🙂 No, ono jich bylo málo už na začátku, takže žádný div, ale nemůžu říct, že by mě to nemrzelo 😉 To člověk spekuluje a spekuluje, kolik jich zavést, no a pak to příroda vyřeší sama...

orsulka
29. říj 2008

len...to chapem, to zamrzi vždy....ale čo už takto je a takto to treba aj prijat...ja si v takomto pripade poviem, chvala bohu aj za tie dve .-)

len
29. říj 2008

Tak 🙂 Když se udrží aspoň jedno, okamžitě zapomenu na jedenáct nevyužitých folikulů 😉 Někomu se zadaří ze třech a jinému nestačí třicet 😒

orsulka
29. říj 2008

je to tak a s tym nič neurobime... takže zajtra ides na test????? a nedostala si meszes??????

len
29. říj 2008

Já beru Utrogestan, ten mi to oddálí vždycky... Zítra doma čůrám na papírek 😉

orsulka
29. říj 2008

len......beriem utrogestan tiež....a ked mi to urobil prvykrat.....už som si myslela, aže sa to podarilo...ale krvny test bol negativny.... vtedy ma to hodne položilo....lebo som nevedela, že to može ten utrogestan urobiť...
a zase som mudrejšia .-) 😝

len
29. říj 2008

Já ho beru potřetí... A ač jsem do té doby brala dávky 2-0-2 a 1-1-1, tak pokaždé MS dorazila až 3-4 dny po jeho dobrání, odsunulo ji to klidně o 10 dní 😒 Takže teď, když beru 2-2-2, tak faktu, že MS zatím nepřišla, nepřikládám téměř žádnou váhu 😉

orsulka
29. říj 2008

ja ked som ho brala 1x po IVF tak mi menzes prisiel normal...ale ked som sla na KET a brala, tak vtedy sami to zdržalo....na dalsi cyklus zas....a menzes prisiel normalne.... ale už viem, že to može urobiť a už si nebudem namyslat 🙂

kapunka
autor
29. říj 2008

len tak to držím palečky, trochu si mě uklidnila..taky beru utroš - ale přijde mi že pak ze mě všechen vyteče ven...fakt divný-.. 😢

jo a taky mi vůbec po ET to břicho nesplasklo...spíš naopak.. 🙄

a mám hroznou zácpu 😨

orsulka
29. říj 2008

kapunka....davaš si ho dostatočne hlboko????? ale inak aj tie pocity su asi normal...

len
29. říj 2008

Já měla zase průjem 😀 Od ET břicho splasklo tak za týden... Jinak mi dr. říkala, že když ho zavedu dostatečně hluboko, tak co se má vstřebat, tak se vstřebá, a zbytek klidně může vytéct 😉

orsulka
29. říj 2008

ano..tak to je.....žiadne strachy kapunka 😎 pohoda....

kapunka
autor
29. říj 2008

no myslím že dost hluboko...kam dosahnu... 😀 😀 😀

len
29. říj 2008

No tak to je OK 🙂 Kolik ho bereš?
Vybav se zásobou slipovek, obrň se trpělivostí a není se čeho bát 😉

kapunka
autor
29. říj 2008

len ma to 2 ráno a 2 večer...slipovky mi nevadí, nosím je stejně skoro pořád kvůli hygiene - spíš si říkám,m aby se tam fakt vstřebalo to co má......a bolí me bříško jako před ms..a to mám 3 den po ET - měli jsme PK, takže mi dávali emrya stará 96 hodin..to už by se tam něco mohlo dít, že jo?? 😲

miska66
10. lis 2008

kapunka ty si aj tu? ja jsem s tim mela ale veliky problem, kolik. A nakonec dve a dve sme nechali zamrazackovat

mmmk
4. únor 2010

ufuf • snž • 30. leden 2010 ve 23:33
Zdar kočky,jsem po OPU,na ET jdu po víkendu a řeším, kolik si nechat těch potvůrek zavést. Je to můj čtvrtý transfer, zatím se pokaždé chytlo a taky pokaždé zhruba v 6tt taky skončilo zamlklým potratem. Je mi 40, partner jaksi nefunguje, spíš to byla přátelská výpomoc. Nějak si neumím představit, že bych sama vychovávala, a taky živila, dvojčata. Vím, je to asi rouhání, ale ráda bych jen jedno. Jaká je pravděpodobnost, že se chytí obě? Přemýšlela jste nějaká nad tím? Dík za názor.

marhulinka • 35tt • 31. leden 2010 v 08:40
Ahojky samozřejmě se zavedenými dvěmi embr.je větší pravděpodobnost na uchycení,ale to třeba jen jednoho....jen tam prostě je to "riziko",že se ujmou obě...Já měla nyní zavedenou jednu bublinku,ta se chytila a pustí se mě až za pár týdnů u porodu 😉

eustoma • snž • 31. leden 2010 v 08:42
ja som sa na tou otazkou zamyslala. odpoved, neviem aka je sanca ze sa uchiti jedno. ako ja by som velmi rada dvojicky a bojim sa ze by sa uchytilo iba jedno, alebo ani jedno. to je trosku iny pohlad.
ako ked niekto ma svoje prve dieta, tak nevie porovnat, ci je zlozitejsie sa starat o dvojicky. to mozu porovnat iba mamicky, ktore mali predtym jedno a potom dvojicky. kazdopadne, zastav nazor, ze dve decka su vescia radost 😉. ked budu uplne malinke, tak bude trosku viacej prace, ale potom sa spolu pekne hraju a tak.
neboj sa toho.

pikusa • 1d • 31. leden 2010 v 08:52
Ufuf,taky jsem to řešila...jedno nebo 2??
nakonec to v CARU rozhodli za mě......díky hyperstimulaci---řekli mi bud ted jedno,nebo za měsíc,dva vložíme 2.
No tak jsem si jela pro to jedno a povedlo se....
Ale k tobě....přeci jen,je ti 40 a když ti zavedou 1 a nechytí se,nebo se nedej bože zase něco stane,mohla by sis to vyčítat---a říkat si--kdyby tam byly 2,třeba by to jedno vydrželo???co kdyby to druhé bylo právě to silné a měla bych miminko????
A dvojčata musí být záhul,kor bez tatínka,ale zase to za to určitě stojí...
takže já bych nechala 2.
A asi 4 moje kamarádky z 2 embryí čekají jedno mimčo.....ale to je sázka do loterie,že 😒

len • 31. leden 2010 v 10:20
Přibližná statistika je:

Při zavedení jednoho 35 %, že se chytí (jedno) a 65 %, že se nechytí nic.

Při zavedení dvou 10 %, že se chytí obě, 40 % že se chytí jen jedno a 50 %, že se nechytí nic.

Každé z uchycených pak má cca 25% šanci, že dojde k potratu.

Tvoje soukromá statistika je - s uhnízděním problém nemáš žádný, s potraty veliký.

Je to jen a jen na tobě, jak si to sežvejkáš, ale já bych asi zaváděla dvě (osobně jsem měla 2 dvakrát, jednou se jedno chytlo a potratilo, podruhé nic, potřetí nebylo ani jedno k transferu). Na druhou stranu - pokud jsou pro tebe dvojčata absolutně nepřijatelná a pokud bys je čekala, uvažovala bys třeba o redukci, tak do dvou raději nechoď

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz