Kolik embryí si mám nechat zavést?

ramdy
1. črc 2012

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat na Váš názor týkající se kolik emryí si nechat zavést, mám dvě oplodněná vajíčka anevím zda si nechat zavést jen jedno nebo dvě. Podstupuji první IVF a mám se do zítra rozhodnout. Zítra máme první rok od svatby a možná to je znamení nechat si zavést obě dvě a nechat tomu volný průběh. Děkuji za Vaše příspěvky.

verry
1. črc 2012

ahoj, já se tu už taky jednou ptala, mrkni sem:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-koli...

jinak my si dali zavést jedno při ET- nevyšlo
a při KET jsme si dali zavést dvě - a čekám jednoho mimíska 😵

caricia1
1. črc 2012

Já jsem pro dvě...Je větší šance-někdo tvrdí že ne,ale mě v CARU řekli že ano,poslechla jsem,nechala si zavézt dvě a vyplatilo se mi to 😵 😵 😵 😵 moc držim palce!! 🙂 😉

ramdy
autor
1. črc 2012

No s manželem jsme se rozhodli pro dvě, asi to necháme osudu. Odebrali mi pouze dvě vajíčka a obě byla plná, dneska jsem si volala na výsledky, obě jsou oplozená a vypadají prý výborně, takže asi půjdeme do dvou a třeba vyjde aspoň jedna fazolka, když dvě tak to bude taky super. Taky si myslím, že dvě emrya zvyšují šanci na úspěch. Moc Vám děkuju

hexelucka
1. črc 2012

já měla pokaždé(3x zavedené dvě)až ted jsme váhali ale nakonec jsme i po čtvrté nechali zavést dvě při posledním pokusu se chytlo jen jedno tak se tím určo zvyšuje šance🙂můj milovanej doktror z caru mi říkal, že jen kdybych měla 150 cm a 50 kilo že by mi ty dvě rozmlouval ale já že zvládnu i dvojčata🙂tak hodně štěstí všem🙂