Kolik IVF/ICSI jste podstoupily, než jste otěhotněly?

andys
5. říj 2013

Zajimalo by me, kolik pokusu jste pdstoupili, at uz i Kryo?
A kde byla pro Vas hranice?

My jsme momentalne ve 2.ICSI, ktere se nevyviji dobre a moralne se pripravujeme na to, ze to neklapne.
Do 3.tiho pokusu pujde,e urcit, ale az v novem roce.

Puvodne jsme si rekli, ze dame 3 pokusy a pak se uvidi. Tohodle se zatim drzim.
A doufam, ze 4ty pokus nebude treba

ratatooy
5. říj 2013

tak mi máme z 1ivf kluka a ted čekáme z ketu co zbylo z prvniho ivf druhyho kluka a ještě zbylo na třetí,jinak teda nevim vubec jsem nepřemejšlela nad tim že by se to nepovedlo,takže sme danou hranici neměly,a kdyby to nevyšlo tak by jsme šly asi tak daleko jak by bylo v našich silách a finančních možnostech

anina32
5. říj 2013

My jsme do toho šli s tím že víc než jednou si celý ten cyklus dovolit nemůžem. Z 13ti vajíček zbylo nakonec 6 embrií, 2 mi zavedli a povedl se Petříček. 4 máme ještě u ledu, za rok chceme zkusit KET. Popravdě na to poslední dobou dost myslím protože mám kolem sebe pár mamin se stejně starými dětmi a už čekají další. Moc bych chtěla ještě jednoho broučka, ale vím že je to poslední šance, že znovu do toho nepůjdeme a stát se může cokoliv, něco se nepovede při rozmražení a k transferu nemusí ani dojít a nebo bude transfer a prostě se to nepovede. Je to jako sázka do loterie, jako los na který si člověk přeje vyhrát, a zároveň myslí na to že když to nevyjde tak další los si už koupit nemůže... Moc držím pěsti ať to tentokrát už vyjde!

l.u.c.i.e
7. říj 2013

1. IVF - 3 oplodněná vajíčka, 2 zavedena embrya (8A, 7B) - syn
2. IVF - 2 oplodněna vajíčka, 1 zevedeno embryo (8B) - biochemické těhotenství
3. IVF - 3 oplodněna vajíčka, 2 zavedena embrya (7B, 7C) - čekáme kluka
Nikdy nedošlo k zamražení, manžel měl morfologii pokaždé 0, takže si říkám, že i to druhé těhotenství je pro nás zázrak!

kamilkana
7. říj 2013

Ahojda, chtěla bych podporit všechny co podstupuji IVF. Nam se zadaril az 9 pokus a bylo to ze zamrazeneho embryjka. Jinak to bylo ze 3 IVF, měli jsme vždy dost na zamrazeni. Potom po 2 letech jsem otěhotněla prirozene, takze mame dve krasny deti 🙂 Vsem moc drzim palce a nevzdávejte to. Moji kámošce vysel az 13 prenos!

asineda
7. říj 2013

Ahoj holky, jen pisu pro povzbuzeni- pratele se 10 let snazili o miminko, nejdriv prirozene a pak pomoci reprodukce, nekolik potratu,spoustu penez...byli dost na dne, a pak kdyz to vzdali a zazadali o adopci( kterou jim schvalili) tak pocali prirozene a tak maji dve holcicky🙂 snad to nekterou z vas povzbudi🙂

biolage
7. říj 2013

Prvni pokus s ICSI a povedlo se. Podle me hodne zalezi v cem je u daneho paru problem. Drzim palce urcite to vyjde! Ja si zadny cisla nedavala, vubec jsem si nepripoustela,ze by to nevyslo

radka78
7. říj 2013

ahojky,no my jsme ted podstupovali 3.10 už 6té IVF...4x v Pronatalu v Teplicich a nic!Poté jsme šli do Teplic do Stellartu a hned napoprvé se povedlo,měli jsme jen jedno emryjko,ale neudržela jsem to☹,ted jsme tedy ve Stellartu podruhé a čekáme,až uděláme testík,máme tři embryjka,snad se aspon jedno uchytí...také jsme si řekli.půjdeme jen třikrát a prdíme na to,ale vždy se ty penízky nějak ušetřily,ikdyž těžce☹máme ještě 10 mražáčků.tak to nevzdáváme🙂,ale dali sjme si i žádost o adopci,takže nevěště hlavu... 😎 hodně moc štěstíčka

kotcheva
7. říj 2013

Ahoj, nam se podarilo na 4. pokus: 1. IVF nic, 1. KET - biochem. tehotenstvi , 2. IVF nic, 2. KET - konecne holcicka🙂. Vzdycky mi zavadeli 2 embrya. Ja jsem v poradku, problem ve spermiogramu u manzela.

ivarei
7. říj 2013

2 IVF, obě vyšla

dobranadeje
28. pro 2016

Ahoj, mám za sebou tento rok 1. IVF+ICSI s jedním "čerstvým" embryem, 5denní blastocysta 8A, neúspěšně. Zamraženy 3 embrya. Poté jsem absolvovala KET v nativním cyklu s jedním embryem 8A, opět neúspěšně. Nyní jsem po dalším KETu v substituovaném cyklu s dvěma embryjky a dnes 12. den negativní TT z moči. :( Je mi čerstvě 30 let, jsem zdravá - problém je v manželově spermiogramu. Snad to někomu pomůže, že na ty neúspěšné pokusy nebude sám :(.

inka39
30. bře 2017

Ahoj holky jsem 10 den po et a mirne krvacim...myslite,ze je nejaka sance byt tehotna i tak?Po 9dnech test a nic.Mate nekdo podobnou zkusenost?