Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

kacenla1991
7. čer 2017

@raelyn to je ještě brzo na testování ještě vydrž chvilku par dni ,vím ze teď se mi to píše ale až budu na tom stejně jako ty tak taky budu chtít vědět výsledek co nejdříve. Já po prvním ivf začala krvavé 6ty den a to jsme věděla te ke to pase.

raelyn
8. čer 2017

holky, tak smutně hlásím, že ranní TT a bílo 😢 ani náznak dušíka nic

kacenla1991
8. čer 2017

@raelyn pokud jsi to ještě nedostala tak není nic ztraceno někomu se dvě carky ukážou až po termínu menstruace... ještě naděje je 🙂

raelyn
8. čer 2017

@kacenla1991 děkuji, ale myslím, že né. Měla jsem dvě embryjka a myslím, že aspoň dušík by už byl. Ještě to do pondělí, kdy jdu na krev, nevzdávám, i léky beru to jo. Ale moc tomu nedávám.

kacenla1991
8. čer 2017

@raelyn třeba se ještě ukáže. Vím jak je to těžké... ale v pondělí se uvidí.

raelyn
12. čer 2017

Tak je konec, dnes hCG 0 😢

kacenla1991
12. čer 2017

@raelyn nesmutni já dneska byla na ultrazvuku sliznici mám dobrou ale žádný KET se nekoná musím ještě měsíc počkat teda snad jen měsíc dostala jsem další kupu hormonu. Doktorovi se něco nezdá tak ze tak 🙂 nejsi v tom sama

raelyn
12. čer 2017

@kacenla1991 tak ať je to za měsíc lepší a můžeš na KET, já si dám teď oddych a uvidí se 🙂
Určitě písni, jak to pokračuje 😉

kacenla1991
12. čer 2017

@raelyn to víš ze nápisu ale bídě to dlouhý měsíc tak doufám ze bude stát za to... když mě tak jak píšeš ty i naši dam oddych 🙂 tak uvidíme, ale jsme bojovnice nějak to spolu zvladneme

raelyn
12. čer 2017

@kacenla1991 určitě

lorakv
19. črc 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak je to s dvojčaty? Vím, že dříve se většinou zaváděly dvě emrya, ale ted se to neděla. Je možnost o to s manželem požádat? Chceme se alespoň pokusit o dvojčata, když už nám to nejde přirozeně Moc děkuji za odpověď.

80marge
19. črc 2017

@lorakv Ahoj, byla jsem 2x na IVF a vždy jsem trvala na zavedení 2 embryí. Neměli s tím problém jen si musíte stát za svým... Chytlo se mi vždy jen jedno 🙂 ale ta pravděpodobnost , že se mimco chytí o hodně stoupá....

nita1984
19. črc 2017

@lorakv mám za sebou ET jednoho a KET jednoho embrya. Teď při dalším KET dáme dvě embrya. Můj dr s tím nemá problém, kamarádka embryoložka to vyloženě doporučila 🙂

lorakv
19. črc 2017

@80marge @nita1984 to jsem rads. Moc vam deluji. Tak jsem zvedava co nas ted v budoucnu ceka 🙂

dayisa
27. říj 2017

Ahoj,

tak u nás:
6x IUI (z druhého Biochemko)
2x IVF - 1x ET neg. Ještě tento rok se chystáme na KET.
Snažíme se 4 roky.

belinka013
24. lis 2017

Ahoj, pridavam nase snazeni
1.IVF - 1embryo
KET - 2
2.IVF - 1
3.IVF - 2
KET - 2
KET - 2
4.IVF - 2 - chytlo se 1 - zamlkly potrat v 9.tydnu
KET - 2
Je to mazec 😢 ale jeste tam neco na kety mame tak se budem snazit dal...

80marge
24. lis 2017

@lorakv Je, teď koukám, že budete mít miminko no tak to velká gratulace 🙂

absintka19
24. lis 2017

Ahoj,
Pridavam se:
1.IVF 27.8.2016-KET-7 embryjek-blastocyst, 1 embryjko zavedeno-uspesne ( Adelka), 6 embryjek v mrazaku

evawest
24. lis 2017

Ahoj, my jsme to meli takhle: IVF #1 zavedena 2 embrya, negativni, nic na zamrazeni; IVF #2 zavedene jedine, co se oplodnilo, jinak by byla 2, negativni; IVF #3 opet dve, negativni, nic na zamrazeni; IVF #4 opet 2, negativni, nic na zamrazeni. V lednu 2018 mame schuzku na nove klinice.

lorakv
24. lis 2017

@80marge
Moc dekujeme!
Nakonec zabral Clostilbegyt 😀
Jen zabral nějak moc a cekame ty miminka 3 😨😀

80marge
24. lis 2017

@lorakv 😂😂😂😂😂 No to bude nadílka !!! Tak to jsem nečekala ! Budu se těšit na fotecky !

libith
1. led 2018

Ahoj, taky se přidám😉:
1 IVF

KET vloženo 1 embryo, syn 2 roky❤️

listopad KET vloženo 1 nic
prosinec KET vloženo 1 opět nic

Ještě máme jednoho mrazačka s PGS a tři bez PGS. Už teď mám strach, aby se to vůbec povedlo. Dame si pauzu na načerpání sil do boje😉.

Držte se ✊

libith
1. led 2018

Ahoj, koukala jsem do papírů a opravím se:
1 IVM bez úspěchu

1 IVF
ET vloženo 1 embryo, syn 2 roky ❤️

listopad KET vloženo 1 nic
prosinec KET vloženo 1 opět nic

Ještě máme jednoho mrazačka s PGS a tři bez PGS.

ebby26
24. dub 2018

@80marge Ahojky ,mohla bych se zeptat na jaké klinice jsi byla?Já mám odoperovene oba vejcovody a dospěly jsme z manželem k rozhodnutí že by jsme si chtěli založit rodinu a tak hledám vhodnou kliniku s dobrou recenzi.Moc děkuji za odpověď.

80marge
24. dub 2018

@ebby26 Ahoj , Apolinar Praha za mne top. Držím palce !

levana33
10. srp 2018

Takze podle statistik je otehotneni pri 1 ivf temer nulova :( to se mam na co tesit, chystam se na studii, zatim mam za sebou ruzna vysetreni

80marge
11. srp 2018

@levana33 Kašli na statistiky a bud pozitivní 😉 Mam.uz 3 letou holcicku zrovna z 1 IVF a k tomu hned po 2 IVF 7.měsíční...

gacinka
5. črc 2020

1.IVF - 1 embryo - neúspěšně
2. IVF - 2 embrya - uchytilo se 1, mám 4 letou dceru