Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

honzikovabarunka
3. bře 2014

2x IUI - neúspěšné
1. IVF - nedošlo k ET, nezralá vajíčka
2. IVF - 3 mrazáčci, zavedeno 1 embrio, potrat ve 20.tt
1KET - zavedeno 1 embrio... nic, 2 po rozmrazení špatná, takže časem 3. IVF

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

piskotka8
23. črc 2015

ahoj holky, my jsme byli letos na prvním IVF v březnu, ale kvůli OHSS jsme dali všechny zamrazit, měla jsem 42 vajíček, z toho cca 21 bylo dobrých a oplodněných.. z toho máme 15 zamražených...

Prní KET - 1 embryo a nic
Druhý KET - ted minulý pátek a čekáme. Dnes jsem si dělala test a //, moje radost a štěstí trvalo asi 10min po tom co jsem si uvědomila že jsem si píchala před 3 dny Pregnyl a ty čárky budou asi z toho 😢 😢 vůbec mi to prvně nedošlo 😢 😢 😢 ale tak uvidíme, třeba se to povede - moc doufám, snažíme se o mimi už 3 roky..
Čtu tady že jsou tady některé na tom i hůř a KET podstoupili už několik krát, držím všem palečky a přejeme hodně štěstí, štastná tá maminka které se to podaří napoprvé, to by jsme si přála asi každá, že?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

piskotka8
23. črc 2015

@clarinula odesláno, snad vám to pomůže, zuzka

tehulka1167
26. srp 2015

Ahoj holky,jsem tu nová a včera po prvním ebryotransferu. Nechala jsem si transferovat jedno embryo. Klidový režim tak nějak téměř normální. Určitě netahám nic těžkýho. Jinak dělám běžný domácí práce mezi tím si na chvíli lehnu a takhle se to opakuje. Myslím si,že pokud se to má chytit tak se to chytne i bez klidu na posteli. Tak ted už jen čekat do doby kdy budu moci testovat. 😀

mikjamo
4. zář 2015

Ahojky, ja mam za sebou ET před 5 dny 31.8. Kdy budeš testit ?

tehulka1167
5. zář 2015

@mikjamo Ahoj? Testují od sedmého dne.

mikjamo
5. zář 2015

Už jsem k tobě s dovolením nakoukla a blahopřeji k // 🙂 já dnes zkuksila 6 den po ET a sněhobílo :( vím že je to brzy..

tehulka1167
5. zář 2015

@mikjamo ano je to brzy. Ja tam taky den předtím nic neměla. Kam chodíš do Caru? Kolikátý den ti řekli ,že máš testovat?

mikjamo
5. zář 2015

Jezdím do Reprofitu v Olomouci, testovat až 12 dní od ET. jen jsem to zkusila,koukala jsem , že holky píšou už o pozitivních testech 7-8 den 🙂

piskotka8
6. zář 2015

Určitě testovat až po 14dnech, pak jsou pozitivní testy kvůli Pregnylu ☹ JInak naše první IVF, a naše 4 ET nevyšelo, no máme zamražené ještě 2 a 3 mrazáčky... tak uvidíme, ted si dám měsíc pauzu, protože už mi dost hrabe z toho 6 měsičního maratonu braní léku a vkládání vajíček, zkusíme zase v říjnu... Stále se ptám: proč to nejde? proč se neujme, proč alespon jedno ne? Já bych tak moc chtěla a ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Je to těžké hlavně na psychiku a na to jak jsem byla pořád pozitivní a veselý člověk tak se ze mně pomalu stáva uplakaná ženská která už přestává věřit... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 Držím ale všem palečky holky... 😉

netanel
6. zář 2015

U nás 1 IVF, 1 KET a zatím potvrzeno těhotenství. Pozitivní test osmý den. Repromeda Brno.

tehulka1167
6. zář 2015

@mikjamo tak pokud tam budeš mit potom dvě čárky tak vis,ze to není pregnyl proto ze uz jsi si test dělala a byl negativní. Jak psala kolegyně o pregnylu...🙂 nakonec jsi četla ktera to jak mela s testy 🙂 drzim palečky.

mikjamo
6. zář 2015

@piskotka8 tak držím moc palce, máš pravdu, je to vyčerpávající. Taky chodím jak tělo bez duše delší dobu a manžel je už mírně naštvaný.. :(

mikjamo
6. zář 2015

@tehulka1167 zkusím ještě 10 den, pak teda 12 tý...máš pravdu, pokud by byl ted pozitivní, věděla bych, že už to není Pregnylem 😅 ale obávám se, že to neklapne. Opravdu mám pocity na MS 😠

daushka
12. led 2016

Ahojky holky je mi 38 a před rokem jsme podstoupili IVF jelikož přítel měl špatné hodnoty spermiogramu. podstupovali jsme metodu ICSI stimulace , odběr vajíček , oplodnění mimo tělo , pak následné zavedení embrya. Při této metodě jsme si navíc nechali udělat PGD embrií což je preimplantační genetika , kterou nám doporučila naše lékařka . Takže hned jak jme se dozvěděli , že máme dvě zdravá embrya jsme na její doporučení nechali zmrazit proběhnout ještě jeden cyklus/ je to lepší / a 15 den cyklu jsem šla na UZV a byla provedena KET /kryoembryotransfer/ poté jsme byli poučení co a jak brala jsem Anopyrin, Prednison a Utrogestan 10 den po zavedení jsem si dělala těhu test a mela zavolat podařilo se embryo se uhnízdilo , šla jsem na kontrolu za týden UZV dostala ještě již zmíněné léky a ty jsem brala až do 12 týdne těhu a ok dneska máme ročního neposedu . Máme zmrazené ještě jedno tak jdeme příští rok znovu . Dle toho jak nás vedla naše lékařka je lepší zavádět jedno embryo a raději ostatní uschovat.... tak Vám všem přeji hodně úspěchu a nezoufejte

daushka
12. led 2016

byli jsme na Repromeda Brno perfektní konkrétně paní doktorka Hromadová bezvadná

vampiras
18. led 2016

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala. Jsem po neuspesne IUI, ted jsem v kratkem protokolu.

Holky jez mate za sebou IVF a měli jste nějaký mrazíky...Jak je to s doplacenim za ten KET?

A náhodou není tu někdo kdo chodil do FN Obilní trh Brno? 😎

tehulka1167
18. led 2016

@vampiras Ahoj,my platili za Ket 6800

vampiras
18. led 2016

@tehulka1167 A v kterem CARu jste byli?

tehulka1167
18. led 2016

@vampiras Jezdíme do Pronatalu v Praze. 5000 je rozmrazění, 1700 katetr a stovka za lůžko

koderly
18. led 2016

1. IVF - 2 embrya - neuspesne
KET - 3 emrya - jeden chlapecek😀

Ted se chystane na druhe IVF a premyslim, jestli dam 2 embrya...ale asi ano...

koderly
18. led 2016

@piskotka8 delali vam podrobnou imunologii v Podoli??

ni_ki
19. led 2016

13 vajíček/ 8 zralých a oplozených přirozeným splynutím/do 3. dne zůstaly 3 embrya a transfer:
1. IVF a následný ET - 1 embryo - neúspěšný (2 embrya zamražena)
1. KET - 2 embrya - neúspěšný (v dost CAR mrazí po dvou, takže nemáte ani na výběr)

zvažujeme přestup do jiného CAR, ve stávajícím (Art ČB) nejsme úplně spokojeni, než půjdeme do dalšího IVF, chci udělat další vyšetření, alespoň imunologii (genetiku máme a vše v pořádku)

koderly
19. led 2016

@ni_ki imuno je nejdulezitejsi - me treba ted prisli, ze mam snizenou bunecnou imunitu a zabiju spermie i embrya, takze bysme mohli zkouset IVF furt dokola a stejne by to nikdy nevyslo.... Kdyz nam nevyslo prvni ET a bylo pred KET (tenkrat jsme to s imunologii jeste nevedela - ve vetsine caru to neresi) nechala jsem si nasadit naslepo Prednison a vyslo to! A ted jsem si to propojila, kdyz mi v jinem caru (Motol) konecne udelali poradna vysetreni.... Drzim palce a nechodne do dalsiho pokusu bez vysetreni😉 A pozor, nekde delaji takova zbezna vysetreni imuno (jen z tve krve), to je na nic, musi se vzit krev obou partneru a sperma... Delaji to v imunologickem ustavu v Podoli

tehulka1167
19. led 2016

@koderly Přesně jak píšeš, já jsem v srpnu měla 1 IVF z toho bylo biochemický těhu. Pak Ket-nic a druhý Ket a zase biochemko. Tak jsem obešla svýho gynekologa a zařídila si imuno, krev nam brali a sperma. V Hradci . Muj gynekolog mi říkal,že imuno nepotřebuju. No naštěstí jsem si to zařídila a chci jít do 2 IVF připravená a vyšetřená. Problém je,že Prednison nesnesu. Je mi po něm hrozně. Takže nasadím Medrol.

koderly
19. led 2016

@tehulka1167 jj Medrol je lepsi snad jeste😉

tehulka1167
19. led 2016

@koderly Jak dlouho jsi před transferem brala Prednison? On začíná působit až po 25 dnech užívání. To mi ted doktorka řekla na imunu.

koderly
19. led 2016

@tehulka1167 pred tim Ketem to bylo tak, ze bylo nepovedene ET a hned dalsi cyklus jsme sli na KET, takze tak nejak kolem 30dni (mela jsem ovulaci 30DC)
Ted ho beru jiz 3 mesice

tehulka1167
19. led 2016

To je ono,to chce takhle dlouho před. Nám ho nasazovali všem až po trasferu,ale to je pozdě.