Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

petrala
14. bře 2011

@eimmy Ahoj,to je velmi dobra otazka kolik si nechat zavest emryi...?Doufam ze sem nekdo jeste napise....moc by nam to pomohlo🙂

crca
14. bře 2011

1 IVF-2 embria-neúspěšné,zbylo na jeden Ket dvě embria-opět neúspěšné,2IVF-2 embria-úspěšné,ale v 6tt zamlklé těhu,zbylo na dva Kety(4 embria),Další Ket-2 embria-úspěšné(viz profil 😀 )Po této zkušenosti s dvojčátky už další fakt nechci-vyškolili mě 😀 jsem o 10 let starší,nervy na dranc 😀 takže zbylá dvě jsme darovali 😵 Koneckonců ještě máme 3IVF,ale fakt neeee 😀
Ne,tím nechci strašit,jsou sice hrozné chvilky,ale za to i dvojnásob radosti,je to úžasný 😉
Radu nevím,záleží na budoucí mamince ,ale mě se nějak neptali kolik jich chci a při větším počtu je větší šance na úspěch,ale do 3 bych teda nešla 😅

eimmy
autor
14. bře 2011

@crca ahoj,
moc si vážím toho co jsi napsala... já ted řeším tuto otázku snad denně... neumím si představit dvojčátka.. asi bych to nedala

eimmy
autor
14. bře 2011

@petrala kam chodíš do CARU:????

ebony222
14. bře 2011

Ahoj @eimmy u me 3x IVF s 2 embryama neuspesne. Na 4 pokus doktor zavedl 3 embrya. Byla jsem z toho trochu v soku, ale verila jsem, ze vi, co dela. Chytlo se jedno. Mozna prave to treti. 😵

crca
14. bře 2011

@eimmy určitě dala 😉 Ono to fakt zní děsivě,ale prostě jen to,co by jsi udělala jednou,uděláš dvakrát-teda to platí i s vytočením,protože jednoho od někud sundáš,vynadáš a v momentě tam je druhý 😀 ,ale když se pak chytnou za ručičky jdou ke mě třeba do kuchyně..... 😵 je to náročné,to bych kecala,já na ně byla a jsem prakticky celý den sama,manžel v práci do "večera"chodí tak kolem 16-17hod,někdypříjde těsně před koupáním a žiju 😀 spíš jsem se bála průběhu těhotenství,ale po těch IVF a nadějích bych se stejně bála i kdyby tam bylo jen jedno 😉 Zvykneš si hrozně rychle a najednou zpětně když koukám,tak si říkám,jak jsem to mohla zvládnout 😲 a zvládla 😉 Držím všem palečky ať s jedním nebo s více miminkama,ale ať se zadaří co nejdřív 😉

lentilka81
14. bře 2011

Ahoj, posílám svojí statistiku:
1x IUI neúspěšné
1. IVF + ICSI (zavedeno 1 embryo z důvodu OHSS, prodloužená kultivace, nic k mražení) - neúspěšné
2. IVF + ICSI ( zavedeny 2 embrya, prodložená kultivace, nic k mražení) - čekáme chlapečka 😉

Držím palce, stojí to za to 😉

eimmy
autor
15. bře 2011

@crca jj já vím že bych to nějak musela zvládnout... u nás by to bylo asi jako u vás.. manžel do 19 v práci.. takže sama celý den.. 😒 ale věřim že se to dá.. zvládly to jiné tak já bych musela taky...
no uvidíme.. 18.3. začínáme 1 injekci dlouhého protokolu.. pokud vše pujde podle plánu okolo 18.4. ET... všechny vajíčka budeme mít ICSI. Asi se rozhodnu kolik si nechám zavést embryi až podle toho kolik nám jich v den ET zbyde... pokud jbudou 2-3 je jasné že ET 2 embryi pokud jich bude 4 s více ( zbude na zamražení ) tak si nechám 1.

eimmy
autor
15. bře 2011

@lentilka81 ahoj,
děkuji za info o sobě.. Kam chodíš do CAR?

eimmy
autor
15. bře 2011

@ebony222 hele tak to tě obdivuju .... muselo to být hodně náročné na psychiku.... 😒

evelina75
15. bře 2011

Ahoj,
tak já mám 3x IVF + 6x KET- pokaždé 3 embrya - 1x se chytilo 1 - bohužel mimoděložně
4té IVF - nativ - 2 embrya - dvojčátka- 3 roky
5té IVF- nativ - 1 embryo - chlapeček - 3měs.

Hodně zdaru, jednou se to povede každé 🙂)

sponiarka
15. bře 2011

Ahoj
1.IVF neúspěšné nic zamražené,2.IVF také neúspěšné tři zamražené 1.KET neúspěšné,2.KET to čekám na testování jsem sedmí den po KET vždy vkládali jen jedno takže mám ještě jedno zamražené dr.mi nedoporučují vkládat dvě jsem po operaci miomu ale přemýšlíme když se tohle nepovede a půjdu na třetí IVF nechám vložit asi dvě po konzultaci z dr.

petrala
15. bře 2011

@eimmy ahoj chodim do Iscare Praha Jankovcova ul🙂 kam ty?

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala no tak odtamtud jsem odešla..... ted chodím k Apolináři

petrala
15. bře 2011

@eimmy a muzu vedet proc jsi odesla?ja tam jsem celkem spokojena🙂

eimmy
autor
15. bře 2011

@sponiarka tak moc držím palce !!!!!!!!! dej nám pak vědět 🙂

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala jj jasně... já se tím netajím... 😉
chodila jsem tam skoro 2 roky. Byla jsem tam za začátku taky moc spokojená... přístup sester super !!! Primář Mrázek jednička.
jen mi začal vadit přístup dr. Pyrachni... nevím jak se vlastně jmenuje. Byla při mé stimulaci na IVF VELMI nepříjemná a chovala se jako když jí obtěžuje každá pacientka ( a to není názor jen můj) taky byla při vyšetření ultrazvukem i neopatrná a vždy to bolelo a měla nemístné poznámky a vyvrcholilo to při ET kdy jsme se na sále trochu chytly díky jejímm poznámkám o tom že jsem přecitlivělá při tom když mi ( omlouvám se za výraz ) roztahovala nohy a štěkala na mě at se uvolnim a at jí nezdržuju...
myslím že při tom kolik jsme jim tam nechali peněz by to chtělo lepší přístup... a když jsem srovnala kolik vyjde IVF v Iscaru a u Apoli tak jsem šla do kolen.... v Iscaru platíš totálně vše ( snad i pozdrav )

petrala
15. bře 2011

@eimmy ja s touto dr,mam take spatne zkusenosti proto chcodim k dr,Turkove...a muzu se zeptat kolik stoji ivf u apolinare?JA IVF take planuji....ale tech penez co chteji v caru?neuveritelne....cca 20tic

karlikos
15. bře 2011

Ahojky,
8 x kompletní cyklus IVF.
4x zavedena 2 embrya, na mražení nebylo nikdy nic - 4x neúspěšný cyklus
2x neproběhl ani transfer, embrya se rozpadla dřív - 2x neúspěšný cyklus
1x embryo dárce - neúspěšný cyklus
1x zavedena 3 vlastní embrya - nejkrásnější chlapeček na světě!!!!
Kdyby přestal věřit i manžel a k poslednímu cyklu mě nedonutil, prcka nemáme! Nikdo neví, jak je to všechno šílený, ale holky vydržte, vyplatí se to.....

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala záleží na tom jaké si necháš dát hormony pokud ty lepší/čisté ( zde se doplácí cca 4-5 tis) nebo zda budeš stimulovat s hormony které plně hradí pojištovna ( bez doplatku - ale reakce na stimulaci je menší než na ty dražší ) pak záleží zda si budeš nechat dělat ISCI ( zde je doplatek 6-8 tis. podle počtu vajíček) pokud bude klasická IVF tak to je bez doplatku....
já budu mít ISCI a dražší hormony a vyjde mě to cca 10 -15 tis. V Iscaru mě to vyšlo 27 tis. za STEJNE služby...
( též mi bylo sděleno že to bude stát cca 20 tis. ale pak se to jaksi prodražilo tisícovka tady dva tam a pak jsem koukala ... )

eimmy
autor
15. bře 2011

@karlikos takže trošku maraton... ale se super cílem !!!!! 😵

petrala
15. bře 2011

@eimmy a jak si presla k apolinari?jen tak?te tam vzali?chteli po tobe znova dalsi vysetreni?

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala nechala jsem si v ISCARU udělat výpis z karty ( 300,-- Kč ) a zavolala jsem si k Apoli o termín konzultace v CAR ( cca 2-3 měsíce čakačka - já to měla přes známého doktora co tam dělá tak jsem šla za 14 dní - první konzultace 3.3. a 18.3. začínám s dlouhým protokolem) Ale dodělávali mi nějaká vyšetření co v ISCARU nědělali....

karlikos
15. bře 2011

@eimmy To si piš!!! A sakra to za to stálo...

eimmy
autor
15. bře 2011

@karlikos to věřím ...!!!!!!!!!!!!!!! ženské toho vydrží že .... 😀 😀 😀

petrala
15. bře 2011

@eimmy hm...a nemas cenik?vsech sluzeb?klidne bych taky presla pokud je tam tak velky rozdil v placeni...

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala ceník ISCARU nebo APOLI ???

petrala
15. bře 2011

@eimmy apolinare

eimmy
autor
15. bře 2011

@petrala mám ho doma v Praze budu tam ve čtvrtek tak ti ho pak pošlu... ( jestli můžu radit tak si tam zavolej a objednej si termín - ta čekačka tam je dlouhá .... vždy ho můžeš zrušit.... a nebo jestli chceš tak já ti nechám svůj termín 11.5. měla jsem ho zamluvený když jsem si tam volala ofiko .... )
ceník ISCARU ale asi ho máš : http://www.iscare.cz/cenik_ivf.html

petoule
15. bře 2011

ahoj holky
toto dilema, taky řešíme mám dvě IVF za sebou první IVF sanus hradec kralove dávali mě 2 embrija a nic a dalsí pokus praha pronatal a 2 embrija a nic hlavně říkali jak je to kvalitní a v závěru nám nic nezamrazili měla jsem 14 vajíček. tomu nerozumím. a teď máme poslední pokus v neděli jsem byla na odběru teď čekáme a rozhoduji se mezi 2 a 3 vajíčkama. fakt nevím. zklamání velké. chtěla jsem od Vás poradit a potom zda po zavedení embrya se musí ležet? poraďte díky