Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

koderly
19. led 2016

@tehulka1167 no to je pozde no...kdyz je prokazany problem, nasazuje se az ty 3 mesice dopredu...me to evidentne zabralo uz za ten 1 mesic aspon

tehulka1167
19. led 2016

@koderly ano castokrát se to nasazuje 6 týdnů před transferém.

ni_ki
19. led 2016

@koderly ....jj, zaujala jsem k tomu stejný postup, než vyplácat další IVF a možná naprosto zbytečně, tak chci mít všechna vyšetření a mít jistotu, že není problém někde jinde. Dnes jsem byla na kontrole a dostali jsme doporučení na reprodukční imunologii do Plzně (Gallová-Ulčová), takže krev, manžel spermiogram, já ještě cervikální hlen a atd. Krajním vyšetřením pak prý ještě popř. bude laparoskopie a hysteroskopie. Tak uvidíme, jestli na něco přijdou

jennye
19. únor 2016

Ahoj holky, možná je to na samostatnou diskuzi, ale chtěla bych říct KAŽDÉMU, kdo se chystá na IVF, důležitou věc.
Pokud myslíte, že Vám zbudou nějaká embrya, která už nebudete chtít, nechte si s partnerem udělat všechny TESTY PRO DÁRCE!! Jinak se vám pak může stát, že ty ebryjka, co zbudou, nebudete moct darovat!!
Nevím, jak se na to kdo díváte, ale pro každého to v pohodě není.

Hodím to pro jistotu ještě do další diskuze, jestli vám to nevadí. 😔

snazimse
29. únor 2016

@eimmy Já mám za sebou během roku a půl jedno tehu prirozene bohužel zamlkle v 8tt teď v lednu ivf icsi 2 embryjka, bohužel SP v 5+2tt, zítra mě čeká UZ a doufám,že nám brzy vyjde KET ,jinak zklamáni obrovske, ale doufám, že se štěstí usmeje Kacka

snazimse
29. únor 2016

Ahoj holky, mám za sebou jedno tehu prirozene zamlkle v 8tt, pak dlouho nic,nyní Car podoli po vysetreni doporučeno ivf icsi prodlouzena kultivace, OPU 19 vajuch ET 2 embrya blascocysta SP v 5+1tt, máme ještě 5 mrazacku takže mě čeká KET, jakou máte vy úspěšnost? Ja jsem ten neuspech strašně obrecela, ale pořád doufám, že to vyjede. Jak jste na tom vy?

mikjamo
26. bře 2016

Ahoj, u mne KET úspěšnější než první přímý transfer "nemrazáčka". Ten se nepovedl, první KET stimulovaný se povedl, ale v 8 tt odešlo :( a 2.KET jsem si nechala v nativu a jsem v 9 tt a snad už vše klapne 🙂 držím pěsti

rokytka1
1. črc 2016

Jsem po neúspěšných ET+KeT s darovanymi vajicky i embryi můj dotaz zni ktere klinice důvěřovat, ktera má kvalitnejsi postupy i embrya . Je lepsi KET kolik ebryi vam dali embryi a jakou kvalitu a kolik se jich ujalo je lepsi Brno REPRPFIT nebo Helios nebo Reprogenesis a na zaver která dava tri embrya . Dekuji za laskavou odpověď

lentylka7
30. črc 2016

Ahoj, taky přispěju svou statistickou troškou do mlýna:3x IUI s dárcem - na třetí pokus syn, 1 IVF s darovanými spermiemi - 10 embryí - ET 1 embryo - spontánní potrat v 5.tt 1. KET 1 embryo - negativní, 2. KET - 1 embryo spontánní potrat v 6. tt, 3. KET 1 embryo - čerstvě pozitivní test.

80marge
21. srp 2016

Ahoj holky , mám za sebou 1x IVF zavedené 2 embrijka a povedla se 1 krásná teď už roční holčička a v září jdu na Ket zbylo nám jedno tak snad se povede.

jankadvor
24. srp 2016

Já za sebou 3IUI bez úspěchu, 2krat IVF, kdy z 1.IVF byl neúspěšný ET i KET a u druhého IVF bohužel nebyl ani transfer, embrijka se v 6.dni kultivace začala rozpadat ☹ Nevíte některá o výborném sanatoriu v Brně? Já jsem ted v Heliosu. Dekuji

salenas
24. srp 2016

@jankadvor ahoj, mám dotaz, proč jste nechávali kultivovat do 6 dne ?

jankadvor
24. srp 2016

@salenas v Heliosu vždy prodloužena kultivace. Jinak 5.den jsem nemohla na transfer, protože mám mírně OHSS ☹ A tak mi transfer ne doporučil, mohlo by se to zhoršit. Jinak by to dopadlo nejspíš stejně. Pokud se to jediné embrijko dnes rozpadá, stalo by se to nejspíš i ve me. ☹

salenas
24. srp 2016

@jankadvor aha, já že všude spíš doporučují pátý den nebo raději zamrazit. drž se, ale na helios je samá chvála, sice je mnohem draží než jiná centra, ale lepší kliniky v Brně prý není,

jankadvor
24. srp 2016

@salenas Slyším chválu na Reprofit v Brně, tak nevím. Ještě je tu Reprogenesis a možná ještě jedna.

hanulkasa
24. srp 2016

@jankadvor já chodila do Unicy a byla jsem spokojená, jsem 14tt a máme i mrazacky ještě.

megara
30. led 2017

Ahoj dámy, sobotu 3.12.216 jsem ve 22+5 tt přišla o dvojčátka :,(, chlapečka a holčičku, podařili se nám z 3 IVF v Podolí (první v Podolí). Můžu se zeptat kdo jste něco podobného zažil, kolik jste si nechávali při dalším IVF vložit embryí? Embryoložka mi při transferu říkala, že se dvěma embryi je větší šance, že se něco chytí, a to je fajn. Já mám ale strašný strach, že se to bude opakovat, zvlášť když mi dr. řekla že to u mě vypadá na inkopetenci děložního hrdla a může se to opakovat.

absintka19
30. led 2017

@megara moc bycj s embryolozkou nesouhlasila. Nam primar vysvetlil, ze kdyz se daji napr.2 a jedno z nich bufe casem slabsi "a odejde" tak muze se sebou vzit i to zdrave. Takze jsme sli do 1. Je mi lito co se vam stalo :(

absintka19
30. led 2017

@jankadvor spise nez Reprofit v Brne je znamy Helios, nedam na nej dopustit.

megara
30. led 2017

@absintka19 To samé mi říkali i ostatní holky tady, jenže každý říká něco jiného, tak co si z toho má člověk vybrat. V Podolí s námi alespoň embryoložka mluvila, v Gennetu v Liberci se ani neobtěžovala přijít za námi. Z pitevní zprávy vím, že prckové byli naprosto zdraví, ani infekci jsem neměla, ani jiné poškození nebylo, o to je to horší. Tak mi pořád vrtá hlavou kolik embryí vložit, manžel říká že se tentokrát nemusí opakovat dvojčátka.

absintka19
30. led 2017

@megara verim ze je to tezke :( kdybych mohla poradit tak 1, je tam vetsi sance ze to cipek vydrzi a mozna to nebude takovy napor na telo, buh vi. Jste moc silna ze do toho jdete. Moc drzim palecky.

megara
30. led 2017

@absintka19 Asi to bude nejlepší dát jen 1. Nevím jestli bych to rozdýchala kdyby se to mělo opakovat, ale zároveň bych nedokázala dát jedno pryč. Musím se objednat a domluvit se kdy budeme moci začít znovu a taky hlavně došetřit korunky.

absintka19
30. led 2017

@megara moc vam to preji. Nebudu psat ze vim jak se citite, to ani netusim. Ja bych se minimalne zhroutila. Budu potichucku drzet palecky.

megara
30. led 2017

@absintka19 Nebýt manžela a psů, asi bych se zhroutila, ale snažím si ze všeho co mě potká vzít něco pozitivního, a teď vím po 5 letech snažení že dokážu otěhotnět a to mi dává naději do budoucna i když je mi po miminkách stále smutno. Děkuju za palečky

ni_ki
28. únor 2017

....jak jsme (ne)pokročili:
- 2 x IUI neúspěšně
- 1.IVF - ET a KET neúspěšně (3 denní embrya)
- 2.IVF - ET úspěšný (5 denní blastocysta) - zamlklé těhotenství v 7 týdnu

nevzdáváme se a budeme zkoušet další IVF, ale už na jiné klinice

aluuunka
28. únor 2017

@ni_ki To je smutné :( A můžu se zeptat, na jakou kliniku jsi chodila?

ni_ki
28. únor 2017

@aluuunka ...Art Ceske Budejovice, budeme prechazet do Helios Brno

nevesta172
19. bře 2017

@tehulka1167 ahoj, prosim te, za jak dlouho po nasazeni Medrolu se zadarilo? Koukala jsem na profil, ze uz mas mimco, myslis, ze to mohlo byt prave tim medrolem? Beru ho 2 mesice, ted probehlo ket, ale bohuzel zase nic... dekuji ;)

tehulka1167
20. bře 2017

@nevesta172 brala jsem ho od února a Ket byl v dubnu (úspěšný ) ale mela jsem spatnou štítnou žlázu a tu jsem taky začala v ty době s léčbou. Tak těžko říct co pomohlo. Možná jsem jen neměla ty spravny embrya. Pak to mohlo byt třeba i Tim, že ten poslední transfer jsem šla o den dyl než obvykle. .nevím no.

raelyn
4. dub 2017

Ahoj, já měla ETy i KETy vždy po jednom a zatím se nezadařilo. Uvidím kdy půjdu do dalšího, ale uvažuji nad vložením dvou. Všem moc držím palce 😉