Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

venicca
17. bře 2011

Ahoj holky, přidávám svoje zkušenosti do statistiky:
1. IVF 3 oocyty, z toho dvě životaschopná embrya, obě vložena a nic
2. IVF 7 oocytů, z toho 7 embryí, dvě vložena a pět zamraženo, výsledkem byla dvojčátka-děvčátka, bohužel potrat ve dvacátém týdnu
Aktuálně jsem na hormonální léčbě před KET a určitě si nechám zavést jen jedno embryo - nechci riskovat stejnou tragedii jako při 2. IVF

petoule
18. bře 2011

ahoj holky tak jsem včera byla pro miminka ale jaky podraz na nás v Praze pronatalu udělali to jsem nečekala, chtěli jsme 3, ale bez naše souhlasu nám zamrazili a nechali jen dvě a ještě říkali, že ztratili naši kartu. tak uvídíme, ale dost mě to včera zamrzlo. teď mě dost dost bolí břicho jako když mám dostat menstruaci. tak uvidíme.

sedmitecka
18. bře 2011

@petoule cože???? chápu to dobře, že vám zavedli jen dvě a zbytek zamrazili???? jak se to mohlo stát???, a s tou kartou, to je teda síla, jak ti to odůvodnili? přece kartu s tvým podpisem nemůžou jen tak ztratit????

sedmitecka
18. bře 2011

@venicca ☹ ☹ ☹ ve 20. týdnu???, to je mi moc líto......a zjistila se příčina??? jak se léčíš???

petoule
18. bře 2011

@sedmitecka my jsme byli na odběru v neděli to je náš poslední pokus hrazení pojištovnou, ale stejně platili jsme 30 000 takže taky dost a my chtěli 3 embria a oni že po telefonu když tak jsme volali nemohou nic říci do telefonu až se domluvíme osobně, tak jsme včera jeli a embriolog pořád říkal je to Váš první pokus v této klinice přitom to už byl druhý a první sanus hradec králové. a nám to bylo divné proč první a on že teda se omlouvá, že naši kartu neměl a z počítače se nic konkrétního nedozvěděl tak nám bez našeho souhlasu dal dvě a zbytek zamrazit. nevím musí to být pěkný podrazáci, protože když se dají 3 embria je větší šance . a další věc paní co byly z ciziny, platili eurama měli přednost a zaváděl embria docent a my češi jsme si počkali až příjde doktorka. tak uvidíme jak to dopadne aspoň jedno by mohlo dopadnout, ale hrozně mě bolí břicho

eimmy
autor
19. bře 2011

VENICCA:1. IVF ET 2 embyi - neůspěch
2. IVF ET 2 embryi dvojčátka-děvčátka, bohužel potrat ve dvacátém týdnu
Aktuálně na hormonální léčbě před KET - transfér 1 embrya

EIMMY: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF - 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF - stimulace

SEDMITECKA: 1x IUI - neúspěšné
1x IVF - ET 2 embrya - pozitivní, zamlklé těhu a spontánní potrat v 7. tt.
1x KET 1 embrya - negativní

PETRALA : 4x IUI - bez úspěchu

CRCA: IVF 2 embrya bez úspěchu1 KET 2 embrya bez úspěchu 2 IVF - 2 embrya ZP 6tt, 1 KET 2 embrya dvojčátka

EBONY222: 3xIVF s 2 embyi bez úspěchu, 4 IVF - zavedena 3 embrya -1 miminko

LENTILKA81: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya - čeká 1 miminko

EVELINA75:3x IVF + 6x KET- pokaždé 3 embrya - 1x se chytilo 1 - bohužel mimoděložně
4té IVF - nativ - 2 embrya - dvojčátka- 3 roky
5té IVF- nativ - 1 embryo - chlapeček - 3měs.

SPONIARKA : 2xIVF bez úspěchu, 1 KET bez uspěchu, 2 KET - čeká na test

KARLIKOS:8 x kompletní cyklus IVF.
4x zavedena 2 embrya, na mražení nebylo nikdy nic - 4x neúspěšný cyklus
2x neproběhl ani transfer, embrya se rozpadla dřív - 2x neúspěšný cyklus
1x embryo dárce - neúspěšný cyklus
1x zavedena 3 vlastní embrya - nejkrásnější chlapeček na světě!!!!

PETOULE:1 IVF - 2 embrya bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya bez úspěhu, 3 IVF rozhodování zda 2-3 embrya

KKAMCA:1 IVF bez úspěchu

NIKI2:1. IVF - ET 2 embrya - nic
KET 2 embrya - nic
KET 1 embryo - syn 6 let
2. IVF - ET 1embryo - nic
3. IVF - ET 1 embryo - zamlkle tehotenstvi v 9.tt
KET 1 embryo - syn 3 roky

TADYSEK:2 x IUI bez úspěchu, 1 IVF nedošlo k transferu nebyla kvalitní embrya, 2 IVF 2 embrya 1 dítě

EVENA: 1IVF ET 3 embryi - nevyšlo, 1 KET ET 3 embryi - nevyšlo, zadařilo se samo

STEFFI77:5x IUI bez úspěchu
1.IVF vloženo jedno, nic
1.KET vloženy 2 nic
2.IVF .ET zavedeny 2 - jedno dítě

VLCKULKA: 1x IUI neúspěšné, 1 IVF ET 2 embryi - neúspěšné, 2 IVF 2 embrya dvojčátka

venicca
19. bře 2011

@sedmitecka děkuju..... oficiálně prý moje tělo nezvládlo dvojčetné těhotenství, ale já vím (konzultovala jsem svůj případ s českým odborníkem, kterému věřím) , že doktoři neudělali, co měli a to, co udělali, bylo špatně. Takže podle mě jsem o děti přišla kvůli infekci (trpím na ni a následné výtoky od puberty a to je 50% důvodů všech potratů) a neschopnosti doktorů - infekci ignorovali (žiju v Piešťanech a už v životě nepůjdu do zdejší nemocnice, i gynekologa jsem změnila).

sedmitecka
19. bře 2011

@petoule tak to je síla celkem...ale mě při KET musím říct taky nakrkli, domluva na nic, doktor mě objednal na KET místo 7.2. na 7.3, a když jsem volala do laborky, embryologové o mě vůbec nevěděli, že mám přijít....naštětsí jsme měli v mrazáku blastocystu, tak jí stihli rozmrazit, ale jinak bych měla smůlu....a ještě mi ten doktor pořád povídal , že tam máme 3 embrya, přitim jsme věděla, že jen jedno...trošku bordýlek no....a ano, před movitými cizinkami se tam klaní až k zemi, tak to je 😠 😠 😠 😠

sedmitecka
19. bře 2011

@venicca to je hrozný, co je všechno možný...já mám sice před doktory velikánskou úctu a respekt, ale někteří stojí vážně za to, to je síla...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

michule
20. bře 2011

Ahoj bojovnice. Přidám se i já do statistiky.
1 IVF - 13 oocytu ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
2 IVF - 19 oocytu ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
CAR Ostrava
--------------------------------------------------------------------
Po imunologii v Plzni
3 IVF - 26 oocytu ET 2 embryí - pozitivní
CAR Olomouc
Stálo to moc moc moc peněz, ale stálo to za to. Držím všechny palce co doma máme a jďete do všeho a vydržte!!!!!! Roky bolesti a slz budou pak zapomenuty v tom celodenním spěchu.

sedmitecka
20. bře 2011

@michule ahojky, můžu se zeptat, co ti zjistili na imunologii a jak tě léčili??? byla to příčina neúspěchu? co dělali v Olomouci jinak, že se hned zadařilo???? děkuju 🙂

michule
21. bře 2011

@sedmitecka - v Olomouci byli machři. Opravdu jim záleželo na úspěchu, kdežto Ostrava jen inkasovala!!!! V OL nás poslali do Plzně a tam nám MUDr Ulčová sepsala ,, kuchařku ,, jak postupovat při posledním IVF. Píchali jsme si injekce oba. Manžel bral léky na posílení spermatu. Nebylo nic jiného při stimulaci, jen jsem si ještě musela píchat fraxiparin na ředění krve ( mám trombofilii ). A já při posledním pokusu neležela!!!! Chodila do práce, na procházky, zkrátka úplně normální zápřah. Pokaždé jsem ležela téměř s nohama nahoře, byla opatrná a stejně nic. Tak jsem si řekla, že zapomenu na to, že mám zavedene embryjka. A taky po 6ti dnech od transféru na testu čárky jak hrom a já byla v šoku. Úplně jsem ztrácela naději. Brala jsem to tak, že už jedno dítě mám a další mi není přáno. Pohledám na své diskuzi co jsem všechno brala a co si píchala a hned ti to tu pošlu.

michule
21. bře 2011

Tak jsm to našla - injekce Decapeptyl - ( to bylo těsně před stimulaci ), Pregnyl, Menopur, Dexamed -( ten jsme si s manželem píchali společně a fraxiparin na ředění krve ), po OPU Prednison až do 12 týdne.

sedmitecka
21. bře 2011

@michule moc ti děkuju za informace 🙂 nás teď taky čeká imuno, tak jsem zvědavá na další postup......já stimulovala gonalem, pregnyl taky a od OPU prednison, stejný postup.....musím si vygooglit, co je Dexamed 😉

eimmy
autor
22. bře 2011

VENICCA:1. IVF ET 2 embyi - neůspěch
2. IVF ET 2 embryi dvojčátka-děvčátka, bohužel potrat ve dvacátém týdnu
Aktuálně na hormonální léčbě před KET - transfér 1 embrya

EIMMY: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF - 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF - stimulace

SEDMITECKA: 1x IUI - neúspěšné
1x IVF - ET 2 embrya - pozitivní, zamlklé těhu a spontánní potrat v 7. tt.
1x KET 1 embrya - negativní

PETRALA : 4x IUI - bez úspěchu

CRCA: IVF 2 embrya bez úspěchu1 KET 2 embrya bez úspěchu 2 IVF - 2 embrya ZP 6tt, 1 KET 2 embrya dvojčátka

EBONY222: 3xIVF s 2 embyi bez úspěchu, 4 IVF - zavedena 3 embrya -1 miminko

LENTILKA81: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya - čeká 1 miminko

EVELINA75:3x IVF + 6x KET- pokaždé 3 embrya - 1x se chytilo 1 - bohužel mimoděložně
4té IVF - nativ - 2 embrya - dvojčátka- 3 roky
5té IVF- nativ - 1 embryo - chlapeček - 3měs.

SPONIARKA : 2xIVF bez úspěchu, 1 KET bez uspěchu, 2 KET - čeká na test

KARLIKOS:8 x kompletní cyklus IVF.
4x zavedena 2 embrya, na mražení nebylo nikdy nic - 4x neúspěšný cyklus
2x neproběhl ani transfer, embrya se rozpadla dřív - 2x neúspěšný cyklus
1x embryo dárce - neúspěšný cyklus
1x zavedena 3 vlastní embrya - nejkrásnější chlapeček na světě!!!!

PETOULE:1 IVF - 2 embrya bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya bez úspěhu, 3 IVF rozhodování zda 2-3 embrya

KKAMCA:1 IVF bez úspěchu

NIKI2:1. IVF - ET 2 embrya - nic
KET 2 embrya - nic
KET 1 embryo - syn 6 let
2. IVF - ET 1embryo - nic
3. IVF - ET 1 embryo - zamlkle tehotenstvi v 9.tt
KET 1 embryo - syn 3 roky

TADYSEK:2 x IUI bez úspěchu, 1 IVF nedošlo k transferu nebyla kvalitní embrya, 2 IVF 2 embrya 1 dítě

EVENA: 1IVF ET 3 embryi - nevyšlo, 1 KET ET 3 embryi - nevyšlo, zadařilo se samo

STEFFI77:5x IUI bez úspěchu
1.IVF vloženo jedno, nic
1.KET vloženy 2 nic
2.IVF .ET zavedeny 2 - jedno dítě

VLCKULKA: 1x IUI neúspěšné, 1 IVF ET 2 embryi - neúspěšné, 2 IVF 2 embrya dvojčátka

MICHULE:1 IVF - ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
2 IVF - ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
3 IVF - ET 2 embryí - pozitivní 1 dítě

sponiarka
22. bře 2011

Ahoj tak jsem to dostala zítra jdu na krev jen pro kontrolu test nic neukázal a menstruace přišla tak je to jasné.

eimmy
autor
22. bře 2011

@sponiarka kolik jsi méla transferovaných embryi????

eimmy
autor
22. bře 2011

Upravila jsem tabulku:
SNAŽILKY značené jsou ty ,co stimuluju, či se chystají zahájit stimulku
MATKY:jsou ty co jsou těhu nebo už matky
TESTOVATELKY: jsou ty co jsou po ET a čekají na výsledek
ČEKATELKY: ty co tomu nechávají volný průběh před možnou další IVF

SNAŽILKY:
VENICCA:
1. IVF ET 2 embrya - neúspěch
2. IVF ET 2 embryi dvojčátka-děvčátka, bohužel potrat ve dvacátém týdnu
Aktuálně na hormonální léčbě před KET - transfér 1 embrya

EIMMY: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF - 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF - stimulace

SEDMITECKA:
1x IUI - neúspěšné
1x IVF - ET 2 embrya - pozitivní, zamlklé těhu a spontánní potrat v 7. tt.
1x KET 1 embrya - negativní

PETRALA : 4x IUI - bez úspěchu - čeká na stimulaci na IVF
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MATKY
CRCA: IVF 2 embrya bez úspěchu1 KET 2 embrya bez úspěchu 2 IVF - 2 embrya ZP 6tt, 1 KET 2 embrya dvojčátka
EBONY222: 3xIVF s 2 embyi bez úspěchu, 4 IVF - zavedena 3 embrya -1 miminko

LENTILKA81: 1xIUI bez úspěchu, 1 IVF 1 embryo bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya - čeká 1 miminko


EVELINA75:3x IVF + 6x KET- pokaždé 3 embrya - 1x se chytilo 1 - bohužel mimoděložně
4té IVF - nativ - 2 embrya - dvojčátka- 3 roky
5té IVF- nativ - 1 embryo - chlapeček - 3měs.
KARLIKOS:8 x kompletní cyklus IVF.
4x zavedena 2 embrya, na mražení nebylo nikdy nic - 4x neúspěšný cyklus
2x neproběhl ani transfer, embrya se rozpadla dřív - 2x neúspěšný cyklus
1x embryo dárce - neúspěšný cyklus
1x zavedena 3 vlastní embrya - nejkrásnější chlapeček na světě!!!!
NIKI2:1. IVF - ET 2 embrya - nic
KET 2 embrya - nic
KET 1 embryo - syn 6 let
2. IVF - ET 1embryo - nic
3. IVF - ET 1 embryo - zamlkle tehotenstvi v 9.tt
KET 1 embryo - syn 3 roky

TADYSEK:2 x IUI bez úspěchu, 1 IVF nedošlo k transferu nebyla kvalitní embrya, 2 IVF 2 embrya 1 dítě

EVENA: 1IVF ET 3 embryi - nevyšlo, 1 KET ET 3 embryi - nevyšlo, zadařilo se samo

STEFFI77:5x IUI bez úspěchu
1.IVF vloženo jedno, nic
1.KET vloženy 2 nic
2.IVF .ET zavedeny 2 - jedno dítě

VLCKULKA: 1x IUI neúspěšné, 1 IVF ET 2 embryi - neúspěšné, 2 IVF 2 embrya dvojčátka

MICHULE:1 IVF - ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
2 IVF - ET 3 embryí - negativní
KET 3 embryí - negativní
3 IVF - ET 2 embryí - pozitivní 1 dítě
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TESTOVATELKY
SPONIARKA : 2xIVF bez úspěchu, 1 KET bez uspěchu, 2 KET - čeká na test

PETOULE:1 IVF - 2 embrya bez úspěchu, 2 IVF 2 embrya bez úspěchu, 3 IVF ET 3 embrya čeká na test
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ČEKATELKY
KKAMCA:1 IVF bez úspěchu nechává tomu volný průběh

tadysek
23. bře 2011

@eimmy nevím jestli jsem ti to už psala, tak píši radši znovu já jsem si nechala udělat po prvním IVF (sama jsem si o to řekla a u nás v CARu vydou vstříc) vše co jde imunibiologii i genetiku....nikde se nezjistilo nic zásadního, všude tak trošku něco...takže jsem pak brala anopyrin, prednison...

eimmy
autor
23. bře 2011

@tadysek mě taky dělali imun i genetiku a našli 2 mutace ale prý ty co nejsou nějak extra závažné...

sponiarka
23. bře 2011

@eimmy Dávají mi jen jedno.

eimmy
autor
23. bře 2011

@sponiarka jj to není myšlené tak že 2 embrya ale že druhý KET

sponiarka
23. bře 2011

@eimmy aha ano druhý KET máme ještě jedno zamražené

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka jak jsi na tom ??? kdy budeš testovat????

eimmy
autor
29. bře 2011

@petoule ahojky, tak jak to s tebou vypadá????

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy Ahoj už jsem to dostala i přes léky tak mám počkat na další menstruaci pak se zase začnu připravovat na další KET

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka hmmmm tak to je mi líto...... tak budu držet palce.....

nám se asi povedlo...

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy děkuji tobě potichonku gratuluji aby všechno dobře dopadlo

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka děkuji snad to bude ok když se zadařilo přirozeně... ;)

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy už jsi byla na krvi nebo na ultrazvuku