Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy tak to je krásné povedlo se přirozeně máš na to nějaký figl 😉

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka jdu ve čtvrtek ráno
myslím že za to hodně může mobilizace... měla jsem po ní ukázkovou OVU a pak i ten agolutin co mi píchli na vyvolání MS a dlabu listovku... ale hlavně HOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍ...... 😉

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka MYSLÍM ALE ŽE TO JE ZE SÍLÍCÍCH TESTŮ VIDĚT ŽE TO BUDE OK NEBO MYSLÍŠ ŽE NÉÉÉÉ??????

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy to víš že to bude dobrý musíš věřit budu držet palce

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka Moc děkuji !!! Já věřim že to bude ok... už ted mímo miluju ,,,, 😵 😵 😵 😵 😵

sponiarka
29. bře 2011

@eimmy jasně že bude

eimmy
autor
29. bře 2011

@sponiarka 😉 🙂 😵

venicca
29. dub 2011

Tak holky, pro doplnění: po KETě jednoho embrya (blastocysty) se nám podařilo otěhotnět! 😀 Hodně štěstí všem!!!

luucia
29. dub 2011

U nás 1.KET jednoho 12ti buněčného embrya nic, 2.KET jednoho 8mi buněčného embrya a je z toho Emil 😀 😀 😀
Držím pěsti všem snažilkám 😵

misanda
29. dub 2011

ahoj holky,

tak my toho už máme za sebou taky dost :

duben 2009 - 1.IUI
červen 2009 - 2.IUI
leden 2010 - 1.IVF - transfer jednoho embrya - negativní
červen 2010 - 2.IVF - transfer dvou embryí - negativní
říjen 2010 - 3.IVF - bez transferu
leden 2011 - 4.IVF - transfer dvou embryí a naše první // co jsme kdy viděli 😝

A čekáme dvojčátka 🙂 😵 a jsem za to mooooc šťastná, pač vim, že tenhle kolotoč nebudu muset už nikdy podstupovat...

smima
30. dub 2011

Ahoj holky, tak to Vám moc závidím, že se Vám to povedlo. Nám to už nevychází 5 let, a kdoví, jak to bude dál...
září 2009 - potrat v 5. týdnu, těhotenství spontánní
květen 2010 - IVF+ET 2 embyí - negativní
červenec 2010 - KET 3 embyí - negativní
říjen 2010 - potrat v 8. týdnu, těhotenství spontánní
leden 2011 - KET 1 embya - negativní
březen 2011 - KET 1 embya - negativní
Už jsem vyhledala léčitelku tradiční čínské medicíny a beru přírodní kapky GYNEX, jinak nevím, co dál. Lékař tvrdí, že udělal již vše...

verulinka24
20. čer 2011

😀 ahojky nemohla by jste mi některá říct jak probíhá v Gennetu nebo jinde ET
😖

trinity1973
24. čer 2011

@misanda Tak to ti mooooc gratuluju...ja taky tim prosla a ted cekam do 29. jak to dopadne...vim,ze se to nema delat ,ale ja dnes po tydnu testila a byl tam duch..myslis,ze to bude opravdu,nebo je to vlivem utrogestanu? mudr mi transferoval 2 embrijka 17.6.,dnes je to teprve tyden,ale ta nedockavost je hrozna...od transferu mam nafoukle bricho a trosku bolesti jako pred mrchou,jsem jako vzducholod. U tebe vse bylo ok,zadny priznak? pekny den.

misanda
24. čer 2011

@trinity1973 🙂 na ten utrogestan jsem se taky ptala, když jsem objevila ducha 😀 ten to ovlivnit nemůže 🙂 jedině PRegnyl, pokud jsi měla, jakože asi ano...??? U mě příznak...v sobotu byl ET a další sobotu hrozný MS bolesti, že jsem nemohla fungovat, od soboty každý večer žaludek na vodě 😉 v pondělí pozitivní test po litrech vypitýho čaje k snídani - nechtěla jsem testovat, jsem se bála, že tam zase nic nebude 🙂 . Tak držím co mám, dej vědět!!!!

trinity1973
24. čer 2011

Tak to je bajecny,moc gratuluju k mimiskum..A ducha jsi mela hned dobre viditelnyho??? Ja dostala pregnyl v den odberu vajuch a to bylo 13.6. a 17.6. jsem byla na transferu.,no,jak rikam,je to teprve tyden...uz od transferu jsem jako balon a mam pocit,jako ze to mam dostat. dnes zaludek jako na vode,boleni pupika neprestava a mam ducha ...no,pockam do ctvrtka i kdyz to cekani je horsi,nez cela procedura stimulovani 😀 ....moc dekuji za radu a odpoved. doufam,ze bude alespon jedno v pupiku 😀 dam vedet...

vanicel
26. čer 2012

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat na váš názor. Mám za sebou 2x neuspěšnou IUI 😒 teď jsme měli před první IVF a píchala jsem si fostinom. Po 13té injekci nic. Mám prý pěknou sliznici, pravá strana vaječníku neuděla vůbec nic a levá tam je jen malá pravděpodobnost na úspěch IVF. Takže anulovaný ciklus. Dvakrát za poslední rok mi dr. řekla že mám vše pěkné a v pořádku a to jednou při druhé IUI , jinak to každý měsíc nestálo za nic moc. Máme teď pouze plánované početí. Kamarádka mi řekla že chodí darovat vajíčka, a že bych mohla tedy dostat vajíčka dárkyně-tomuto moc nerozumím. Máte s tímto někdo skušenosti? A dodávám že u manžela je špatná pohyblivost spermií, a špatný tvar-nevím tedy čím to je ale po prvním spermiogramu nám řekli že je muž neplodný, po druhém todle. Při první IUI spermiogram nic moc, při druhé IUI prý dobrý. Myslíte že vajíčka od dárkyně by nám mohli pomoci? ☹ o mimčo se snažíme 3roky, a i když vím že jsou na tom páry hůř, bere mi to nervy. Otázky jsou tedy- myslíte že můžu takhle otěhotnět normálně pouze na plánované početí s injekcí hormonů na ovulaci, a co tedy víte o tom dárcovství vajíček?? Děkuji všem 😔

marion14
26. únor 2013

Ahojky, přidávám svou statistiku:
1. IVF - k ET nedošlo kvůli OHSS,
1. KET dvou embryí - nic,
2. KET dvou embryí - mimoděložní těhotenství,
3. KET dvou embryí - čekáme na test (pro případ neúspěchu máme už zažádáno na pojišťovnu o další cyklus IVF).

Co další, přidáte své bilance?😉

kotcheva
26. únor 2013

Ahoj, moje statistika:

1. IVF - 2 embrya, neuspesnesne, zamrazena 4 embrya
1. KET - 2 embrya, otehotnela jsem, ale potratila jsem v 8.tt
2. IVF - opet 2 embrya, neuspesne, zbyla 3 embrya k zamrazeni
2. KET - 2 embrya, uspesne se "udrzelo" jedno

frami
28. bře 2013

moje statistika:
1. IVF - 2 embrya, obě se chytla, v 8 tt to jedno vzdalo, druhé: syn 3 roky
1. KET - 1 embryo: neúspěšné
2. KET - 1 embryo: syn 10 měsíců

ratatooy
29. bře 2013

1.IVF-1embryo-syn 2,5roku
1.KET-čekáme jak dopadne,zavest nechame nejspíš dvě

snazilkaxyz
29. bře 2013

Ahoj holky, nase statistika:
1. IVF - 6 embryí - 2 na ET (negativní), 1. KET 2 embrya (negativní), 2. KET 2 embrya (negativní)
2. IVF - 6 embryí - 2 na ET (negativní),
Ještě zamraženy 1x2 a 2x1, tedy na 3 KETy (v květnu bude KET, chci tentokrát jedno)
Tohle v rozmezí cca 3 let, jsme zdraví, průměrní, pouze fraxiparin navíc, vždy vydržíme až do testování a nikdy se neuchytí, Dr. neví proč, při 3. IVF navrhují darovaná vajíčka, ale já osobně k tomu nevidím důvod, máme ukázková embrya (PK 5 dní, vše blastocysty)
Co zlepšit?? Jak pomoci uchycení?? Ztrácím naději...Díky

lucina100
29. bře 2013

1.IVF- 2 embrya- negativní
1.KET- 2 embrya- negativní
2.IVF- jiné gyncentrum- 2 embrya- syn 3 roky nyní
Nyní KET začátkem dubna, tak uvidíme. Máme 4 nanučky, tak snad se rozmrazí aspoň 2. Nechala bych si zavést i 3, hlavně aby se alespoň 1 chytl.

ratatooy
22. dub 2013

takže se dopisuji pač už vím
1 ivf.1embryo-kluk
1.ket 2 embrya -jedno mimi

petulinkaaaaa
22. dub 2013

Ahoj holky, naše statistika:

2010 - 1.IVF -1 embryo, kvůli OHSS zavedeno až při KET - negativní
2012 - 2.IVF -1 embryo, otěhotněla jsem, ale v 6.tt MA
2013 - 3.IVF -zatím jsme ve stádiu stimulace, tak uvidíme, jak to vyjde
Jinak mezitím 3x IUI a nic...

martasek33
25. dub 2013

Ahojky,
taky napíši svoji statistiku.
12/2010 těhotenství 5tt.+5 MT
10/2012 návštěva CAR - zjištěna nízká hladina hormonu AMH (pod 0,1 ng/ml)
02/2013 1.IVF dvě embrya zavedena, uchytlo se jedno.
03/2013 Bohužel to skončilo ZT v 8-9 tt. přestalo bít srdíčko
mám 3 sněhuláčky, teď čekáme na porevizní menses. Asi pak ještě na další a potom teprve na KET

marion14
15. kvě 2013

@marion14 Tak jen doplním:1.IVF-30 vajíček, k transferu nedošlo kvůli OHSS,
1.KET 2 embryí-nic,
2.KET 2 embryí-mimoděložní těhotenství,
3.KET 2 embryí- opět neúspěšný,
2.IVF-33 vajíček,vloženo 1-nic,
další KET-vložena 3 embrya a nic. Teď tomu dáme čas, necháme si
udělat imunologii, začnu cvičit Mojžíšovou a na podzim snad další KET .

martasek33
28. črc 2013

ahojky. Porevizní menses už mám dávno za sebou. Tento týden ve čtvrtek si už pojedeme pro miminka na kliniku. Budou se rozmrazovat.

renca76
12. zář 2013

ahoj holky taky přidám svou statistiku🙂
1)1IVF rok 2008: 20vajíček vloženo 1embryo podařilo se ale 7tt redukce plodu nevyvíjelo se
2)2IVF rok 2009 17vajíček vloženo1embryo nic
3)3IVF rok 2013 2embrya nic
ale nevzdávám to, ted jedu do lázní a v listopadu chci jít na další IVF🙂)

lily30
26. říj 2013

Ahoj holky 🙂, ráda bych taky přidala svojí statistiku a podělila se s Vámi o tu bolest, trápení, čekání a nekonečné snažení ☹
7x IUI...neúspěšné
1IVF...4 embryjka...blastocysty....2 vložena...úspěšné, ale v 8 tt zamlké těhu....2 zamražena
1KET...2 emrya....nic
2IVF...4 emrya...blastocysty...2 vložena...nic...2 zamražena
CAR Pronatal Praha
návštěva imunologa, zjištěný větší výskyt NKT buněk (to jsou nějací paraziti v krvi), který prý zřejmě způsobili můj potrat, po potratu přemnožení a z toho důvodu neúspěšný další pokusy...dnes po roční léčbě...před KET

lenuli2
3. bře 2014

1 IVF-jedno embryo-7+1tt revize
2IVF-dve zavedeny-nic,dvě na KET-4+6 biochemické
3 IVF- jedno zavedený-nic,dvě na KET-nic
5xIUI-nic
4IVF minimalka-jedno zavedeny-nic,dvě na KET-6tt-čekáme obě zatím 🙂