Kolik jste platily za injekci pro uvolnění vajíčka?

mionella
22. zář 2022

Byla jsem včera poprvé na klinice IVF a mudr mi řekla že ikdyž ovulace hormonalne proběhla...viděla vysokou sliznici 4DPO,... tak vajíčko prý celkem velké zůstalo tam neuvolněno...přitom uvu test byl pozitivní a teplota stoupla...ale vajíčko se neuvolnilo a nebo pry byly dvě a jedno se uvolnilo a jedno ne...mam si přijít 11.10 pro injekci...kolik prosím ijnekce stojí ?? a pomohlo to někomu?moc děkuji předem za odpověď.

wladimira
22. zář 2022

@mionella asi mate na mysli Ovitrelle injekce na spuštění ovulace … stojí něco málo přes 100kc

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
mionella
autor
22. zář 2022

@wladimira děkuji za odpověď 😊

mionella
autor
22. zář 2022

@zet83 vidím ze ceny jsou asi všude jiné..děkuji ta odpověď 😊

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
mionella
autor
22. zář 2022

@zet83 není to třeba o věku??...nevím prave kolik vam je ze třeba starší to mají za plnou cenu a nemaji to uz na pojistovnu??

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
wladimira
22. zář 2022

@mionella Teď jsem koukala ze mě ji hradila z větší části pojišťovna a já jen doplácela

mionella
autor
22. zář 2022

@wladimira ja jsem právě starší určo zaplatím celé... ale i tak mi to nepřijde zase taková velká částka..

handulkak
22. zář 2022

@mionella hradila jsem sama a platila jsem za nej 480 Kč (naposledy) 🙂

mionella
autor
22. zář 2022

@handulkak děkuji za odpověď 😊

wladimira
22. zář 2022

@mionella Ovitrelle by vám měla hradit je to normální léčebny postup … tady jde spis o IVF ze pojišťovna doplácí jen do 40roku

wladimira
22. zář 2022

@handulkak ono asi záleží jakou mate pojišťovnu a do jakého centra dochazite … v gennetu jsem doplacela cca 100

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
mionella
autor
22. zář 2022

@wladimira ja jsem začala chodit do IVF Zlín tak nevím...

mionella
autor
22. zář 2022

@zet83 děkuji za odpověď 😊

handulkak
22. zář 2022

@wladimira opravdu jde o to, kolik si řekne dané centrum. Ale jelikož jsem to řešila s pojišťovnou, a u všeho jsem davala maximální doplatek (který se samozřejmě letos mohl změnit), tak pocitam, ze víc jak 800 to nebude 🙂

natalko
22. zář 2022

@mionella v rozmezi 100-400kc. V lekarne v CAR cca 100kc, mimo (myslim Benu) 400