Kolik vás stálo IVF?

petra123
13. dub 2011

Holky v kratkosti kolik vás stalo IVF je jedno v jakém censtu prostě kolik vas to stalo než to vyšlo nevyšlo?prí jsou 3 IVF zadarmo je to pravda a pokud ano jak to docílit?řešíme s přítelem že četl že je zadarmo 3x?je to pravda?

fiedlermonika
4. zář 2013

holky to je fakt hruza....budu muset hodne setrit, abych si mohla poridit miminko. ☹ ale zase na druhou stranu bych dala cokoliv, asi jako kazda zena.

gebymaruska
25. bře 2014

Tak naše 1. IVF nás stálo 23000Kč + cca 3500Kč léky - 13x ICSI, AH, PK
a nyní 2. stálo 24000Kč + cca 3000Kč léky - 8x PISCI, 2x ISCI, AH, PK
Ani jeden pokus jsme nemrazili, protože už nezbylo co. Oba pokusy proběhly v CAR Eurofertil Ostrava. Oba pokusy jsem měla dlouhy protokol a stimulovala Elonvou, v první IVF jsem dopichovala Menopury asi 9ampulek. A teď při druhém stačila jenom ta Elonva.

verulix
1. dub 2014

Nás necelých 12000Kč s icsi, mesa-tese a dárcem. Ve fakultce v Olomouci ale teď prý trochu zdražili,ale pořád jsou podstatně levnější než soukromý CAR.

pavlis321
1. dub 2014

Nás stály pokusy "zdarma " od pojistovny za jeden pokus v Sanusu HK 35.000,-
Ted uz na čtvrtý pokus pojištovna nepřispívá, takže v Caru CUBE v Praze 85.000,- ze svého. V sobotu se mám testnout....
prachy už nám nezbyly žádný, tak snad to napočtvrté vyjde....

rencii
5. kvě 2014

Já mám za sebou první neúspěšný pokus, kdy nedošlo ani k transferu, v Gennetu Praha. Bohužel mam chromosomální translokaci, takže mě čeká i PGD a první položka byla 10.000 CZK za sondy na genetické testy. Dále cca 3.500 CZK za léky (krátký protokol), 7.000 CZK za ICSI a 2.500 za prodlouženou kultivaci. Suma sumarum 23.000 CZK. Čert vem, že to bylo k ničemu, ale vadí mi jaký je to business s emocemi. Nic vám vyloženě nenutí, ale vždy vám krásně vylíčí jak kdejaká průlomová metoda zvýší vaší pravděpodobnost. A my přece to dítě chceme...

veronikkkaaaa
11. kvě 2014

Holky je to hrozne cist, ze musime platit tisice a tisice za vec, ktera by mela byt zadarmo! Neni to nase vina, ze nemuzeme mit deti prirozenou cestou. Kazda zena ma pravo na to stat se maminkou, at uz prirozenou cestou a nebo asistovanou reprodukci. Ja ziju v zahranici a stve me, ze s manzelem ztracime hodne draheho casu jen proto, ze musime setrit penizky na to, abychom to mohli napoprve zkusit ☹ Ach jo!

mat_ova
11. kvě 2014

My platili v lednu 22 tisíc - stimulace, ICSI, jeden mražáček.

78marcela
11. kvě 2014

My platili na první IVF 33tisíc, měli jsme prodlouženou kultivaci, ICSI, léky, mrazení. Měli jsme hodně embryí, tak teď chodíme na KET, za každý 7000 plus léky. Už jdeme na třetí KET. Pokud bych měla spočítat všechny výlohy, benzín, různé vitamíny a pod, tak už jsme někde kolem 70 tisíc.

ragi272
8. led 2015

hmm to je zajímavé dnes mi psali z pojišťovny že 3 jsou zdarma
😎

moni34
14. led 2015

Ahojky, my měli každý pokus s PGD, nejvyšší možné dávky léků, takže 1 pokus na pojišťovnu nás stál 105tisíc, KET 14 tisíc,dohromady po 2IVF na pojišťovnu, 2 KETech a jednom IVF jako samoplátci jsme na 350 tisících, zatím...stále bojujeme...

jika10
14. led 2015

Tak u nás ISCARE přd 3 lety IVF 16200,- Kč, KET 12.200,- kč (máme holčičku), další KET 7200,- Kč a čekáme na výsledek. Takže opravdu nic není zadarmo

bobina1
8. kvě 2015

Ahojky s přítelem uvažujeme o IVF,zajimají nás i ceny.Ty jsem se ovšem nikde pořádně nedočetly. Vidím že jsou různé. Můžete prosím poradit? díky

molia
26. čer 2015

Ahojky holky ... čtu a čtu a čtu pořád nějaké informace a teď jsem na jedněch stránkách asistované reprodukce četla, že IVF a IUI je hrazené pojišťovnou jen do 40_ti let věku 😒 ( zřejmě mě to čeká a minulý týden jsem oslavila 40_cítku? Je to pravda ? Díky 🙂

oldana
26. čer 2015

Sanus - IVF 16800Kč, včetně injekcí, odběru vajíček, oplodnění metodou ICSI, a zamražení 7ks embrijek 😉

luckkaa
16. zář 2015

Ahoj chtela sem se zeptat vubec tomu.nerozumim tak bych chtela poradit chodim do prahy do genetu na letny a v papiru mam napsane ze pujdu na pgs. Kolik to tam stoji? A hradi to vubec pojistovna? Prosim poradye nemam stim zkusenosti vubec zadne diky

teryf
21. bře 2017

Ahoj děvčata,jen by mě zajímalo,jak se to platí? Jestli hned a nebo to můžeš zaplatit přes účet a třeba dyl? Jdu totiž poprvé a na konzultaci. A nevím,jak to je dál,jestli mě hned vyšetří nebo budeme jen mluvit. A co manžel. Hold to neznám. Jsem strašně nervózní a bojím se. Děkuji T.

oldana
21. bře 2017

@teryf vždy jsme po jakémkoliv zákroku dostala účet a zaplatila hned buď v hotovosti nebo kartou. První schůzka je jen informativní, manžel by byl lepší kdyby u toho byl, každopádně se pak stejně čeká na menstruaci a dalšími vyšetřeními a testy. Záleží jaký máte problém.

gabcat
21. bře 2017

@teryf Ahoj, manžel u toho být nemusí, ale je samozřejmě lepší, pokud u toho je. Je to úvodní konzultace, kde se do karty zapíšou prvotní informace o obou partnerech. Na základě toho vám doporučí další postup, příp. další vyšetření.

Mně třeba na první konzultaci vyšetřili ultrazvukem. Ale nic jsem neplatila. U nás se platila až záloha před samotným procesem. A pak doplatek dle toho, co se vše dělalo. Kdybys měla další dotazy, klidně napiš i do zprávy. Pokud budu vědět, ráda poradím 😉 a neboj se, těš se 😉

teryf
26. bře 2017

Ahojky.No já jdu poprvé. A už vím,že budu platit vše. Nemám už nárok na pojistovnu. Takže ani nemluvím. A pokud se to nepovede,tak už víc dělat nemůžu. Jsem úplně na dně. Držím všem palečky. Třeba se to povede Vám. ❤

teryf
28. bře 2017

@molia Pojišťovna platí jen do 39let Píšou do 40,ale není to tak. Bude mi 40a už nemám nárok. Takže platím vše ze svého,tak tě asi nepotesim toutou odpovědí. Bohužel mi to řekli na každé klinice. Možná bys někde uspěla,ale nevím. Držím palce. 👍

janca15l
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
molia
29. bře 2017

@teryf můj příspěvek je už dost starý a já už mám 9 týdenní holčičku, IVF jsme opravdu hradili, ale vyplatilo se 🙂

veverka78
29. bře 2017

Takže já mám za sebou několikrát IUI a 3xIVF, vše před 6lety. Byla jsem v ČB a každý pokus nás vyšel asi na 20-25tis. Při posledním pokusu nám dali 3poslední zamražený embrya a povedlo se. Narodila se nám dcera-bohužel se zdravotním postižením, které bylo pravděpodobně způsobeno hormonama na udržení.😢 Nicméně dcera narozena v roce 2010 a v roce 2015 jsem zjistila, že jsem naprostou náhodou těhotná😀 Přirozeně, bez snažení a loni se nám v létě narodil zdravý syn.😀 Bylo nám řečeno, že máme na přirozené početí šanci tak 5-10%- no a je to. Takže holky-nic nevzdávat, bohužel psychika v pohodě je to nejdůležitější. A to je hooooodně težké. Teď bude toto vše absolvovat moje nej kámoška, které je už 39, takže si všechno bude hradit sama a které jsem to tak moc přála až jsem z toho otěhotněla😲😉

nyssa1
29. bře 2017

@ragi272 ono to tak úplně není. Nám doktor vysvětloval, že pojišťovna pouze přispívá nějakých 80% na ty tři pokusy a zbytek si musí rodiče doplatit.

kaculik007
3. pro 2017

Holky, byl z vás někdo v Kolíně v Pronatalu? Je to tam "drahé"? Jaký je personál a dále?

ziziwu
Autor odpověď smazal
Zobraz