Kolikátá IUI byla úspěšná?

cabalkova
29. črc 2009

Ahoj holky, kdo jste si nechali pomoct k miminku a podstoupily jste IUI, na pokolikate se to u vas povedlo? My zatim jedeme druhe kolo... 🙂

luucia
29. črc 2009

Ahojky, u nás byla úspěšná hned 1. IUI 😵 od září se chystáme na druhé kolo...kéž by to bylo zase tak rychlé 😵

milana7
29. črc 2009

luccia, kolikátý den jsi zjistila, že to vyšlo a mělas nějaké příznaky?

cabalkova
autor
29. črc 2009

No prave, ja jsem 16DPO, na testu nula a ms nikde... tak to beru, ze to nevyslo... a jedeme dal. Jak jsi na tom ty, mila...?

milana7
29. črc 2009

ja 13. DPO, netestuju, to už vydržím do zítra na kontrolu s odběrem krve 😖 ...ale jako, že bych se cítila "těhotná" se moc říct nedá, zítra dám vědět.

cabalkova
autor
29. črc 2009

Ja mam predepsanou kontrolu az na pondeli, tri tydny po IUI, divila jsem se, proc za tak dlouho, ale pan doktor to tak rozhodl, no. Testy mam vytrvale negativni, tak mi nejspis ms odehnal utrogestan, jine vysvetleni nemam. 😒

luucia
29. črc 2009

milana, mě pořád pobolívalo břicho jako na mrchu, jinak nic..nevěnovala jsem tomu pozornost a čekala, kdy se uráčí dorazit...v den, kdy měla dorazit jsem si udělala test a byla tam / ...večer, dkyž mrcha furt nikde, jsem test vytáhla z koše a byla tam náznak // 😉

cabalkova
autor
29. črc 2009

luu.... ja to mela dostat uz tak v pondeli nebo vcera a na testu stale nic... tak asi nic... nejak z toho depkuju vioc nez predchozi mesice, prece jen jsem si predstavovala, ze se to treba konecne podari...

drzim palce, aby i u druheho miminka byla hned prvni rana kapitana nabita. 🙂

luucia
29. črc 2009

cabal, a brala jsi nějaký léky při tý IUI?? ty by taky mohly posunout MS 😒 bohužel je děsně důležitá psychika, mě se po IUI fakt osvědčilo na to nemyslet...je to těžký, to je jasný...ale když jsem si po tom na to vzpomněla, tak jsem si jen řekla...nemysli na to, bud se to povedlo nebo ne, ted už to neovlivníš a uvidí se 😅 pak ty bolesti břicha, tak jsem si myslela, jasná mrcha a ono ne 😵

Jaký máš test? mě se osvědčil Mama test 😉

Moc všem držím pěsti na // 😵 všechny se dočkáme 🙂

dckami
30. črc 2009

ahoj holky,
já mám za sebou již 8 IUI, naposledy 20.7., teď baštím duphaston a čekám, co z toho bude 😕. Jsee už předem skeptická, přece jenom úspěšnost je dost nízká. Všechny IUI mám dělané v nativu, bez stimulace.
Mimo IUI mám za sebou již 3 stimulace na ivf,a le zatím bez úspěchu, poslední pokus nás čeká na podzim. 😉

dckami
11. srp 2009

Halooo, kde jste kdo??? Tak já hlásím, že ani naše poslední IUI nedopadla dobře 😢 , dostala jsem to. Ách jo. 🙄

vysocanka
11. srp 2009

tak u nas ani jedno IUI. bohužel a absolvovala jsem hned 3.

karla19
11. srp 2009

Ahojky.tak vám sem připísnu taky něco.Tak já jsem ted po IUI a Jsem v 5tt,bylo to moje 1 IUI po 3 letech snazení.
Když jsem uviděla tu druhou čárku na testu myslela jsem ze sním.Ted jen čekám jak to dopadne,HCG mam 95.
V CAR ríkali že je to OK.Ceká me UZV.

cabalkova
autor
14. srp 2009

Karli... moc gratuluju, to je super... u me tedy prvni IUI negativni, druha byla tento tyden, uvidime, ale hlavni pro me je, ze jsem v klidu a nemam ani takova ocekavani, jako posledne... proste se uvidi a stejne s tim ted uz nic neudelam. 😵

dck... to me mrzi... ach jo, proc jen nekdo ma mimi hned a nekdo ani po takovyhle zdlouhavych akcich??? Pujdete do Ivf??

jitulik24
17. srp 2009

Ahoj holky, tak mě se podařila hned dvakrát IUI. Poprvé jsem na ni šla minulý rok v září, ale bohužel jsme o zdravé miminko ve 21tt přišli a druhá tento rok v červnu, ale bohužel to bylo zamlklé těhotenství v 5tt. Pokud vše půjde dobře, tak koncem září bych šla na další IUI.

jaji26
17. srp 2009

Ahoj, taky jsem měla jít v únoru na svoje první IUI, ale už jseme nemuseli. Zjistila jsem, že jsem těhotná. Bohužel jseme o prcka ve 14tt přišli. Teď ještě čekáme na výsedky z genetiky a čeká nás vyšetření na imunoligii a pak se asi do toho znovu dáme. Ale moc nevěřím, že by se nám hned napoprvé povedlo...

bury
17. srp 2009

Tak u nás bylo úspěšně hned první IUI 🙂 Snad vše bude v pořádku a dotáhneme to až do konce 🙂

eloana
17. srp 2009

ahoj holky pridam svoji zkusenost - byla jsem 3x na iui povedla se treti ,ale skoncilo to drive nez poradne zacalo. tak hodne stesti

sisidani
17. srp 2009

Ahojky tak my máme po 3IUI zdravou holčičku, stálo nás to ale hodně úsilí a čekání. Já si myslím, že hodně záleží i na psychice, mé těhu přišlo v ten moment, kdy už jsem ho ani nečekala. Všem z vás držím moc pěstičky 😉 .

elefant22
18. srp 2009

ahojte babulky, nám tiež vyšla prvá IUI...ale nedopadlo to dobre...bola to už moja tretia zlá skúsenosť ☹ prvy krát som spontánne potratila asi v druhom mesiaci...druhý krát missed ab.....no a teraz to skončilo skôr, ako som si to stihla uvedomiť...a to som si myslela, že keď je to sledované a podporované liekmi...tak to bude lepšie... 😠 tak som si povedala, že si dám od lekárov pauzu a nechám to na prírode...a možno to vyjde...snáď 😉

maximka33
9. únor 2012

ahoj holky, poprosím o obnovu tématu... už se snažíme rok a půl a nic.. určitě půjdem na IUI, ale jsem skeptická. dost často to končí potratem..

sisidani
10. únor 2012

A na nějakém vyšetření už jsi byla?

sisidani
10. únor 2012

@maximka33 Já chtěla ještě napsát, že teď už máme druhou holčičku a to jsem nemusela ani na IUI, otěhotněla jsem přirozeně a měli jsme z toho obrovskou radost.
Držím Ti moc pěstičky 😉

maximka33
10. únor 2012

@sisidani ahoj, dělali mi hormonální profil.
holky, jak dlouho vám trvalo, než jste se dostaly k zákroku?????? dneska jsem volala do gennetu, prý objednávají až na půlku dubna. to je vždy tak dlouhá čekací lhůta?

sisidani
13. únor 2012

Mě tehdy dělali taky hormonální profil,rentgen průchodnosti vejcovodů.
Já neměla tak dlouhou čekací dobu, můj doktor se specializuje na nepoldnost, tak jsem vždycky brala hormony nebo potom injekce každý měsíc.A až po injekcích se nám 3 IUI podařila.

janii
13. únor 2012

@maximka33 To je hooodně dlouhá doba.

lucka2601
15. únor 2012

Ahoj holky mne take ceka konzultace v gennetu ale chci se zeptat,kolik financii jsi máme pripravit,ja totiz vubec nevim ani co mne ceka.1mimi nedopadlo dobre:(bylo nemocné a od tedy jenom skousime skousime a nic,byla jsem aj na laparke,vejcovody pruchodne vse je v poradku tak dr.nechape úrej to mam v hlave,ale jdu do GENNETU a uvidime,jenom by mne zajimali finance.Pokud mate skušenost pisnete.Dekuji Vam 😅

maximka33
15. únor 2012

@lucka2601 Luci,nás to teprve čeká, tak taky nic nevím. taky jsme měli jedno mimi nemocné, a od té doby se nedaří... nikdo neví proč. jak dlouho se snažíte? a můžu se zeptat, kolik ti je?

lucka2601
15. únor 2012

@maximka33 ☹ je mi to líto,je mi 25 a ☹ ☹ snažíme se od 2008 a kam jdeš ty?gennet?vše máš v pohode?mne práve říkali že teď otehotním rychleji a vidíš hrůza 😠 po prve jsme se snažili 2,5roku,ja jsem s toho už špatná,samé hormony a nic

maximka33
24. únor 2012

@lucka2601 tak my jsme v Pronatalu a vypadá to nadějně, už příští měsíc může být IUI. ty už máš dítě?

maximka33
24. únor 2012

holky, kdo jste byly do IUI, mám pár otázek:¨
1. který den cyklu se dělá inseminace?
2. kolikrát vás předtím sledovali na utz?
3. slyšela jsem, že po 4 dnech se inseminace opakuje, měly jste to taky tak?
4. píchaly jste si něco doma?
DÍKY MOC!!