Kolikátý den po ET se vám objevily na testu //?

marca22
3. říj 2011

Ahoj,jsem 5. den po ETa přemýšlím kolikátý den má smysl začít testovat. Nějak v sobě mám pocit že to opravdu vyšlo,prostě se cítím jinak než normálně před ms. Kolikátý den se vám poprvé po ET objevily //?

sarinkaropuska
14. dub 2018

5 den od trasferu test citlivost 25

absintka19
12. črc 2018

@sarinkaropuska dusik. Jak to vypada?

sarinkaropuska
12. črc 2018

@absintka19 vidíte slabou carku😉

1987katka
2. pro 2018

5.den po KET a 6.den po KET, ted uz jen doufat a verit, ze bude silit, citlivost 10

radka38
3. dub 2021

Ahojte som týždeň po et myslite že to je ÁNO alebo mám ešte počkať?

radka38
3. dub 2021
lejlunka
22. srp 2023

Ahoj holky, jsem 12ty den po KET. Čtu Vaše názory a zkušenosti. Test jsem měla ráno negativní. Zavedly mi 5denni embryo kvality 4AA. Pan doktor říkal, že je hodně kvalitní. Je mi už třetí den na zvracení, bolí mě břicho už asi 8 dní. Prsa taky citlivá. Jen ten test je negativní. Na krev jdu až ve čtvrtek. Snažíme se o miminko 9 let. Už mame jednu holčičku, která byla pocata přirozeně. Tenkrát když jsem byla těhotná, tak jsem si dělala hodně testu a všechny byly negativní. Po 3 týdnech jsem zašla ke svému gynekologovi a ten podle ultrazvuku zjistil, že už je dcerka 3mm velká. A že je opravdu divný, že jsem to nedostala, i po této návštěvě jsem si udělala test, negativní. Myslíte, že ještě mám tentokrát ejakulace šanci. Beru estrogen, medrol, stacyl, amelgen, clexan. Sliznice byla v den transferu perfektní. 7 den jsem měla jednou narůžovělé, nic jiného....vim, že mj neporadíte, ale jsem nervózní. Moc si to s manželem přejeme...