Kolikátý den po ET se vám objevily na testu //?

marca22
3. říj 2011

Ahoj,jsem 5. den po ETa přemýšlím kolikátý den má smysl začít testovat. Nějak v sobě mám pocit že to opravdu vyšlo,prostě se cítím jinak než normálně před ms. Kolikátý den se vám poprvé po ET objevily //?

zvalentova
3. říj 2011

ahoj, u prvního jsem poctivě test zkusila až 14 den, stejně byl negativní. Teď při druhém IVF to bylo 11 den (jen duch) a 12 den plnohodnotné dvě // 😉

rosny
3. říj 2011

tak to jeste vajicko ani nestihlo doputovat do delohy.... nejdriv tak 11.den, ale doporucuje se 14.den; vim, ze je to dlouhy 😒 ver, ze ted jeste nic citit nemuzes

mufinka26
3. říj 2011

u mě se ukázal krásný duch 7.den po ET Akorád to pak skončilo biochemickým, jinak už se klidně můžeš cítit jinak 😀 záleží na tom jak stará jsou embrijka 😀

luucia
3. říj 2011

Já měla 7.den od KET slabounké // 😉 a pak už sílily a sílily 😉

crca
3. říj 2011

Měla jsem úplně to samé co Luucia 😀

lussi
3. říj 2011

já testovala 11. den večer (zavedli mi osmibuněčné embrouše) a byly už tlustice, ale čekali jsme dvojčátka 😉 Hodně štěstí!

j.cien
3. říj 2011

testila jsem uz5.den 😀 ,meli jsme ET po prodlouzene kulitvaci 5dnu po OPU...takze 5.den na testiku byl duch a pak jen silil a silil v poradne tlustice 😵 😵
A co se tyce pocitu...tak ja mela od druheho dne po ET silenou chut,ale silenou!!!na alkohol a na sex 🙂)samozrejme nic z toho neprobehlo...🙂)takze drzim palce!

ivarei
4. říj 2011

Myslím, že 5. nebo 6. den (dvojčátka). Hodně štěstí přeju 😉

katy2
4. říj 2011

Po 1.IVF na 7.den po ET a boli dvojicky (jedno to neskor vzdalo) a po 2.IVF na 6.den po ET - to pisem kedy boli krasne viditelne... testovala som vzdy uz od 5.dna 😉
@rosny - pri IVF nema co vajicko putovat 🙂 Tam sa vklada rovno do maternice a nie vajicko ale krasne embryjko, deliace sa....

myskyva
4. říj 2011

při prvnim těhotenství to bylo 8den po KET s 5denním embriem,druhé těhotenství 7den po ET a 11den po Opu. V obouch případech byly vidět zřetelné // 🙂

jaka17
31. kvě 2013

U mne ne tak brzo, až tak 11 den po ET pětidenní blastocysty byl patrný slaboučký dušík po limitu, pak sílil a snad se dočkáme vytouženého míma.HCG jsem přitom měla 15 den z krve přes 500..takže nevěšte hlavu a testujte ...držím všem palce.Ukázky testů na profilu

aaajeto
31. kvě 2013

7. den po ET slaaaaboulinky duch, po zaschnuti neviditelny, 9. den uz slaba carka.

majaru
13. srp 2013

Já jsem dnes 11. den po ET, první IVF. A ráno jsem testovala.. Výsledek // 🙂)) Sice ta jedna je slabší, než druhá, ale jde to vidět.

karlam
13. srp 2013

ahoj, my byli na ET v pondělí ráno a už v sobotu jsem chytla hyperstimulační syndrom a na testu byla slabá čárka, která sílila a sílila....a jsou z toho již roční dvojčata 😉

barbhora
14. srp 2013

Holky, jsem 8den po ET a teď jsem si dělala test, jedna čárka ☹ ☹ mám strašnej strach, ale už začínám počítat s tím, že to nevyšlo ☹ ☹ mám zmraženo ještě jedno, kdy se prosím zavádí, když se nezdaří první pokus??

musilka
15. srp 2013

@barbhora v mém CARu tj. pronatal jsou tříměsíční rozestupy mezi transfery aby se tělo dalo zase trochu do pořádku... já jsem teď čekala 10 měsíců protože od 2. IVF se mi pořd drželi zvednuté jaterky. Takže na 2. IVF v září a na KETu v úterý a v mrazáku už pusto prázdno...
JEště vydrž pár dní do dalšího testu dít se může cokoli je to různé podle toho jak stará embrya byla 😉 U dcerky z 1. IVF to byly třídenní embrouši a 8. den po KET slabá čárka ale byly tam v tu dobu asi dvě.... 😉

jsemloupacek
22. pro 2015

6 den po ET to vypada u mne takto.

pavlina1976
28. pro 2015

Ahoj, mě se objevil druhá 9. den po Ket 🙂 . Vypadá to u tebe dobře 🙂. Ať sílí!!!!!! 😉

salenas
28. led 2016

Nejde to tu změnit na diskuzi? Já jsem třeba šestý den po transferu a nevím,jestli už ze mě vyprchal pregnyl,deset tisíc jednotek

cllowie
29. led 2016

Ahoj holky já vždy nevydržela a testovala 7 den. Naposledy jsem ještě 15 dem měla slabého ducha a nakonec sem dostala menses, prý to může dělat pregnyl.

sarka48
4. únor 2016

mozem sa spytat som 13 den po ket a tri testy negativne musim ist na krvny test ???...mam fobiu z krvi..a je to zbytocne..si myslim....aj tak ked mi vsetky testy vysli negativne...

misicka1988
4. únor 2016

sarka48 já bych být tebou počkala na MS , asi bys už ji měla teď někdy dostat ( pokud to tedy bohužel nedopadlo )... Na krevní testy jít podle mě nemusíš , také jsem po 2 IVF nebyla , protože jsem dostala MS. Teď naposledy jsem byla na KET , a jelikož testy byly pozitivní a MS nedorazila , na krvi jsem byla pro potvrzení gravidity...

sarinkaropuska
30. říj 2016

10 den co myslite holky od včerejška krvacim

sarinkaropuska
31. říj 2016

Ahoj holky vidíte nějaký rozdíl už 2 den krvácím.vlozena 2 embrya.dekuji

sarinkaropuska
31. říj 2016

Ahoj holky vidíte nějaký rozdíl už 2 den krvácím.vlozena. 2 embrya.dekuji

salenas
31. říj 2016

@sarinkaropuska měla bys testovat stejnejma testama, aby bylo dobře vidět, zda sílí nebo ne. Může se ejdnat o biochemický, odchod jednoho, nebo se taky nemusí nic dít. Kolik dní jsi po transferu, jak moc krvácíš, čistá krev ?

sarinkaropuska
31. říj 2016

Test 11den od transferu.krvacim čistá krev

sarinkaropuska
31. říj 2016

@salenas 11 den po transferu.krvacim čistou krev

salenas
31. říj 2016

@sarinkaropuska taky jsem krvácela, ale až dýl a bylo to dobrý. takže asi jen utroš a ascorutin a zavolat do centra, na ultrazvuk to je asi ještě brzy, ale pohlídat krev, jestli se zvedá hcg

sarinkaropuska
31. říj 2016

@salenas Tam jsem volala a nic tak jsem volala na gyndu a zítra se na mne podívá nemůže ultrazvukem něco udělat špatně tomu plodu