Koľko vašich embryí vydržalo až do štádia blastocysty?

wannabemama
2. čer 2013

Zaujímalo by ma, koľko (a z koľkých) embryí vydržalo do štádia blastocysty ... proste aká je asi šanca (aj keď chápem, že je to individuálne), že to čakanie na 5. deň PK nebude zbytočné ☹

terezkax
2. čer 2013

po minimální stimulaci jsem měla pouze 6 vajíček, do 5 blastocysty vydrželo 1, které se díkybohu ujalo

ratatooy
2. čer 2013

mela sem 21 vajiček,12 oplodneno,6 schpnych k zavedení,4 z toho Hatchujici blastocysty
a 1 expandovana blastocysta

bosorkajarka
2. čer 2013

Odebráno 16 vajíček z toho druhý den 12 embryjek a do stadia hatchujíci blastocysty vydrželo pět, jedno zavedeno a čtyři máme ještě v mrazáku 🙂 Držím palce ať to vyjde 😉

chateau
2. čer 2013

Po minimální stimulaci 5 vajíček, oplodněny 3, z toho jedna časná blastocysta a dvě moruly. Taky po PK.

soleilll
2. čer 2013

1. IVF: odebraná 4 vajíčka, z nich 3 oplodněny, 2 se vyvinuly až do stádia blastocysty a byly implantovány
2. IVF: odebraných 10 vajíček, z toho 8 oplodněno, 4 se vyvíjely dál, na transfer zůstala 1 blastocysta
3. IVF: odebráno 19 vajíček, všechny oplodněné, dál se vyvíjelo 11, 8 zůstalo do nejvyššího stádia blastocysty (možná i moruly), 2 implantovány a 6 u ledu
U všech absolvovaných cyklů jsme připlatili prodlouženou kultivaci. Myslím, že je to metoda, která opravdu ukáže, které embryo se vyvíjí dobře a kolik jich je. (Hatching nebyl potřeba - obaly nebyly příliš tuhé.) Držím palce.

ivarei
2. čer 2013

@wannabemama Odebrali 4, oplodnila se 2 vajíčka, obě vydržela prodlouženou kultivaci a jsou z nich A+A 😉 . Držím palce.

amabilis
3. čer 2013

Já za sebou IVF nemám, ale kamarádka... Jen tři vajíčka vhodná k odebrání, z toho pouhá dvě byla v pořádku schopná transferu, ujala se obě a jsou jim nyní dva roky 🙂 Takže to vůbec není o množství.

sakalmilion
3. čer 2013

odebráno 7 vajíček,5 schopno oplodnění,do stádia blastocysty došlo 1 a to se uchytilo 🙂

meyryen
3. čer 2013

15 odebraných vajíček, 9 se oplodnilo do 5. dne vydržela 1 blastocysta - biochemická gravidita.

anina32
3. čer 2013

My jsme měli také prodlouženou kultivaci, ale blastocystu žádnou. Ze 13 vajíček mi zavedli 2 morulky, jedna z nich oslaví už v srpnu první narozeniny😉 a 4 máme u ledu, ale to nejsou ani moruly.

simka77spain
3. čer 2013

presne tutuo otazka me uplñe zajimala, tak a co si tady ctu je uplñe super a pozitivni , vetsine to vyslo a super. jsem nadsená. a drzím pelecky. zbytecné to cekáni urcite nebude, a kazdopadne dej vedet jak jsi dopadla ty po tech 5 dnech!!! at ti muzem poblahoprat 🙂 me to ceká za 14 dni 😀

ilonkaaaaaa
15. črc 2013

Ahojte holky, jsem po transferu darovanýma vajíčkama,,,,,zavedeny 2 embrya 4.den ve stádiu moruly, prý pěkné,,,,,,otěhotněly jste někdo po morulkách?

rioko
15. črc 2013

Já jsem měla u prního IVF zavedené 2 morulky a z jedné máme 4 letého lumpíka 🙂

kuzsha
22. črc 2013

Ahojky, čeká mě transfer. Co řeším? No odebraly mě 27 vajíček(jak na velikonoce), pak 17 jich bylo ok. Nechali jsme oplodnit osm a zbytek k ledu. Dnes jsem si volala a z osmi je to šest. Potřebuju útěchu, že do čtvrtka vydrží aspoň dvě. Ikdyž je to vše ve hvězdách a na přírodě. díky

irennn
22. črc 2013

Ahojky holky, třeba vás trošku uklidním svým příběhem...stimulovala jsem kvůli nízké hmotnosti nejnižšími dávkami hormonů, byly z toho jen dvě vajíčka, hormony nezabraly jak měly, a pouze jedno vajíčko bylo vhodné k oplodnění. Vsadili sme na to jedno- dali jsme si PISCI (vybranou spermii přímo do vajíčka) a měli jsme čekat, prodloužená kultivace se pouze u jednoho nedělá....celou cestu z kliniky jsem řvala ....3.den mi dali krásné perspektivní embryjko do dělohy,jak řekla paní Dr....a my zhruba za 40dní podle ultrazvuku budeme mít naše vysněné miminko.....přeju vám hodně sil,protože sama vím,jak to bylo těžké..... 🙂

vanule
22. črc 2013

@kuzsha určitě bude všechno v pořádku! mi po stimulaci odebrali 22vajíček, oplodnilo se 12 z toho 7vydrželo prodlouženou kultivaci, 2blastocystičky mi zavedli (jedna mě hned v začátku "opustila") a dnes už máme krásnou 14ti měsíční holčičku 😉 . 5blastocyst čeká v mrazáku. Držím vše co mám, aby to dopadlo i u tebe! Hooodně štěstíčka 🙂

belzik
20. dub 2016

Ahoj holky my měli od dárky ne 8 vajicek 6 vhodných 4 oplodněna 5 den jsme měli 2 embrya jednu blastocystu a jednu častou blastocystu ode jsme jsi nechali zavést ted cekam a módním se ať vydržíme

jitulemerlin
6. lis 2017

Ahojky..Ja uz tohle tez mam za sebou me odebrali 15 vajicek,2 se oplodnili.Zavedeno 1 ve stadiu blastocyta.Ve stredu si mam udelat test a zitra jdu na krev..O miminko uz se snazime 5 let a uprime receno jsem od vcera na prasky.Tak moc bych si prala aby to klaplo..

pietrula
Autor odpověď smazal
Zobraz
pietrula
14. led 2023

@anina32 Mozem sa opytat, morula, pokial citam, by mala byt v 4. den, ty si ju mala v 5.-6. a bolo to v pohode? Mne ani len blastocystu nezamrazili na 6.den, aspon tak to vyzera podla clientskeho portalu.