Komu se nepodařilo otěhotnět v Reprofitu

lentilkal
10. čer 2011

Holky je tu vubec nekdo takovy nebo jsem jedina

pacinkadol
6. zář 2011

@daguli No ja nevim, prochazim tady ty diskuze,posledni dobou se mi asi zda nejlepsi Helios-v Brne teda. Reprofit uz stacil, pristup v pohode,ale nejak se jim nedari....A ty to teda jeste zkusis v Reprofitu?Tak uvidis, preji hodne stesti, jednou to musi vyjit 🙂

petra878
17. zář 2011

Nam v RF popletli jmeno a rodne cislo u manzi, kdyz delali spermio, tak jsme mazali co nam nohy stacily pri predstave, ze by se to melo stat u embryi 😒

daguli
18. lis 2011

Ahoj holky, tak nam se to v Reprofitu bohuzel take nepodarilo :( Mam za sebou minimalku a nativ, z obojiho jsme bohuzel nic nemeli.Nakonec jsme podstoupili normalni stimulaci, ktera to zavrsila OHSS:( Takze jsem si chvilku polezela v nemocnici:( Pred dvema tydny jsem si byla pro dve embrijka, ktera nam tam zamrazily, ale test byl bohuzel negativni:( Tak uz se mi v Reprofitu nechce zustavat, poohlidnu se asi jinde:(Nejvic me mrzi, ze za tu minimalku jsme v podstate dali stejny prachy jako za normalni cyklus, chapu to jako promarnenou sanci-jako myslim ve chvili,kdy mam pocit, ze mi strasne tikaji biologicke hodiny...je mi smutno, uz bych chtela mimi:(

kacatka
14. bře 2012

Zdravím všechny a omlouvám se o nabourání do této diskuze 😀 S přítelem se také chystáme do reprofitu, nikoho neobhajuju, je to CAR jako každý jiný, ale zase na druhou stranu znám spoustu lidí, kterým se to tam povedlo a jsou šťastni. Nicméně, vím, že co se týče CAR, tak nejlepší finančně i úspěšně bývají ty státní, bohužel mí přátelé takové zkušenosti nemají. Každý gynekolog doporučuje svůj CAR se kterým má smlouvu, to je v dnešní době normální a my ostatní máme možnost volby. Tak asi tak 😝

ninanela
14. dub 2012

Ahoj holky,dnes jsem si udělala test a II!!Mám za sebou dlouhé roky snažení s negativníma výsledkama.A dlouho jsem váhala které CAR vybrat.31.3. jsem měla KET a dneska krásný výsledek.Vím,že jěště nejsem daleko ale pozitivní test jsem nikdy neměla!Vybrala jsem dobře-REPROFIT!I když ET o vánocích nevyšel,KET o velikonocích ano 😀Hlavně věřte své intuici,že váš dr je nejlepší.Já měla takovou zkušenost s dr Koudelkou.Přeji každé z nás jen ten nejlepší konec.

1miska
19. zář 2012

Náhodou jsme narazila na tuhle diskuzi a pridam svůj nazor - podle me kazdy bude vychvalovat ten CAR kde se mu povede otehotnet, zadny z CARu neumi zazraky, takze se stane, ze to nekomu 3x v jednom nevyjde a pak v jinem se ten zazrak stane napoprve... kdyz srovnate uspesnosti jsou vsech brnenskych caru skoro stejne, jde opravdu spis o stesti, nahodu, zazrak....o to, kde se citite dobre 😎 😎 😎 V jednom brnenskem CAR jsem pracovala (jsem porodni asistentka) ale kdyz jsem pak volila kde sama resit nas problem, tak jsem sla jinam... A s tou smlouvou u registrujicich gynekologu to tak opravdu je - maji smlouvy s ruznymi CAR, ale to je tak vsude, kdyz dojdete ze mate vysoky tlak, taky vas posle ke "svemu" internistovi, s bolesti kolene ke "svemu" ortopedovi.....