Komu se podařil KET? Kolikrát jste ho absolvovaly?

patricie77
21. lis 2007

Ahoj holky, komu z vás se podařil KET (transfer zamražených embryí) a kolikrát jste ho absolvovaly? Děkuji za odpověď!!! 🙂

sanuska
5. únor 2009

Já si myslím že do ovu 😉

mondi
5. únor 2009

no a nekoukala jsi se na net? nehledalas? určitě to bude někde specifikovaný...

kalka
5. únor 2009

no.. já ho dneska nasadím... myslíte, že tak dva šálky denně?

vladka1
5. únor 2009

gabi 79: rozmrazená embryjka se už zmrazit znovu nedají.
Po rozmražení se můžou dál vyvíjet i všechny3...záleží na jejich kvalitě. Nevím, do kterého CARu chodíš a kolik Ti je let, ale pokud by Ti přežily všechny 3, tak po konzultaci s mudrem Ti všechny můžou zavést....

kontryhelový čaj zlepšuje růst sliznice...měl by se pít do transferu

kalka
5. únor 2009

vladka1
a myslíš s tím čajem, že když začnu dneska když jsme 14 DC že ještě není nic ztraceno a do pondělního UTZ by sliznice mohla povyskočit?..

hypo
5. únor 2009

ja pila kontryhel na srovnani cyklu, bohuzel nepomohl, jinak je to na vse mozne, bolestiva ms nebo kvuli cystam, tusim ze kdyz si zadas do vyhledavace kontryhelovy caj tak najdes spousty odkazu a popisku 🙂

katuska23
5. únor 2009

tak nás první ket teprve čeká,vidím to tak na březen a máme jen jednoho mrazáčka,ivf ani neproběhlo 😔 ale musím věřit že je to bojovník po mamince 😉

gabina79
5. únor 2009

Holky, díky. Napadlo mě, že rozmražené už nejdou znovu zmrazit - smůla. No, mně je třicet (za pár dní), takže by Dr. asi do tří nešel (chodím v Brně na Obilňák). Jen by to byla škoda, kdyby byly všechny tři OK 😢
Jinak kontryhel piju jednou denně a už dost dlouho a asi budu až do KET. A nikdě jsem neslyšela, že by to bylo nějak časově omezené...I když se říká všeobecně, že bylinky by se měly jen tak 14 dní a pak přestat 😅

niki2
5. únor 2009

ahojky,
jen jsem vas prelitla, ale kyselina listova neni na rust sliznice. Je to vitamin, ktery kdyz se bere cca 3 mesice pred planovanym otehotnenim a pak dal by mel eliminovat riziko vrozenych vad. Aspon tak jsem o tom presvedcena.
A vysledek KETu: mrknete se do meho profilu... Byla jsem celkove 6x na transferu, z toho 3x na KETu, pri tech uspesnych KETech mi dali vzdy jen jedno embryo.
Tak drzim palce

ili5
5. únor 2009

Ahojky, já si to popletla. Dnes jsem se dívala a brala jsem na ten růst divinu + listovku. Mám doma znova divinu, tak čekám až dojde menzes a začnu zobat. Kontryhel jsem taky pila, je fakt dobrý. Tentokrát to nechci přehánět, tak nebudu toho do sebe ládovat. Beru 3 balení Wobenzinu, mi poradil dr. na ty cysty, tak uvidíme. Jinak uvítám každou radu na úspěšný ket, děkuji 😉

ili5
9. únor 2009

Prosím, poraďte nějaký recept na úspěšný ket, děkuji. 😉