Komu se podařil KET? Kolikrát jste ho absolvovaly?

patricie77
21. lis 2007

Ahoj holky, komu z vás se podařil KET (transfer zamražených embryí) a kolikrát jste ho absolvovaly? Děkuji za odpověď!!! 🙂

melanykol
21. lis 2007

Ahoj patricie,já byla v r.2005 na 1 IVF neúspěšně,pak 2 IVF únor 2006-nic, květen KET-nic, říjen 2006 KET jsem otěhotněla a v prosinci o to přišla, duben 2007 KET-nic, říjen 2007 KET-JSEM TĚHOTNÁ A DOUFÁM,ŽE JE VŠE V POŘÁDKU A V ČERVNU 2008 PORODÍM TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO NA SVĚTĚ 😀 😀 😀
Je mi 37 let,takže to bylo celé stresové a napínavé,Tak buď hlavně v klidu a při neúspěchu hned nezoufej,na mě můžeš vidět,že to jde,jen to chce hodně trpělivosti a podpory od partnera 😀

ili5
5. led 2009

Ahojky , obnovuji toto téma, protože se také na něj chystám, tada už byla, ale kvůli cystě zrušeno, tak mám obavy. Napište jak jste na tom vy.

sanuska
5. led 2009

Na co jen koukám, že zakladatelka je těhu a "odpovídající" Melany maminou, tak to je báječné 😵 😀

Mě čeká KETík během ledna možná začátek února. Uvidíme. Hlavně už aby to bylo.
Jo a taky si myslím, že tohle téma admin zavře, protože jede diskuse plnou parou - KET - 😉

Ili a kolikátej podstupuješ?

ili5
5. led 2009

První, mám 4 zmražené.

ili5
5. led 2009

jsem byla v Ostavě, nebyla spokojená, tak si je převezla do FA Olomouc. Stimulovala listovkou a šla koncem listopadu na UZ, tam zjistil dr. cystu, tak zrušil stimulaci a nasadil na 2 měsíce antikoncepci a píchl mi Agolutin, pak si mám zas nasadit listovku a jak nebudu mít cystu tak 15 den mám přijet na ultrazvuk. Tak tak. 😒

zuzka11
5. led 2009

Ahoj holky! Já se chystám na 1.KET - z 2 .IVF, z 1.nic nebylo a i teď mám jenom jednoho mrazáčka....tak doufám, že se sem ještě někdo přidá a dodá nám optimismus, že KET vyjde!!!!!

sanuska
5. led 2009

Tak já jsem taky na začátku 2. IVF. Při prvním i při druhém OPU se mi rozjel OHSS, tak museli ET zrušit a podstoupila jsem 4 KETy v prvním IVF a teď mě čeká 1. KET z 2.IVF.... Jinak jsem měla při 1. i 2. OPU 21 folíků, a teď z toho 17 vajuch zralých a u "ledu" máme 15 dětiček 😉 😅

Zuzo a už víš kdy na KETík půjdeš? Já čekám teprve na mrchu... 😠

Ili jak jako stimulovala listovkou??? Co to je? 😅 😕

ili5
5. led 2009

No stimulovat, je to na růst sliznice. Po 17 dnech jsem šla na ultrazvuk a tam zjistili cystu, tak to zrušili zavedení a znova, jak teda nebude cysta. Jsem z toho nesvá. ☹

zuzka11
6. led 2009

Já taky čekám na MS, tak snad ještě v lednu.........To jich máš tolik????A za kolik dní ti je zamrazili??? Myslím tím kolikabuněčné byly - víš??

sanuska
6. led 2009

Čuves holky

Ili tak nevím asi jsem pravá blondýna 😅 Takže normálně zobeš lisstovku - kklasickou - a po té ti narůstá sliznice jo?!
Já mám PCO, takže mě naroste peřina max po hormonech 😠 Ale tak asi tu listovku zkusím 🙂

Zuzi no jo mám jich dost, minule jsem měla místo 15 dětiček 12 a bylo mi to taky k prdu.... akorát jednou z toho bylo biochemické těhu...
Mrazili mi je postupně. Přesnsě kollika buněčné nevím, ale budou různě, protože jsem chtěla původně zavést ty kompaktující embroušky tak těch pár asi bude nejstarších, ale přesně to fakt nevím. Jen jsem pak při hospitalizace komunikovala s embryologem přes tel a to není ono. Ale vyspovídám ho příště 😉

Já jsem dneska 41DC, ale večer jsem už trošku pociťovala břicho, tak snad dorazí mrška co nejdřív...

artep26
6. led 2009

Ahoj holky,
přeji vám moc štěstí, aby vám to dopadlo.
2. KET při 1. IVF se nám vydařil a zatím se vyvíjí vše dobře.
ET u mě nebyl kvůli OHSS, pak mi zavedli 1 vajíčko - neg. a při druhém KETu 2. vajíčka - a ta se uchytila, dnes jsem 11tt. Sliznice mi taky neroste a mám anovulku a PCO u jednovo vaječníku. Takže jsem zobala listovku a pila kontryhelový čaj. Sliznice nebyla nic moc, tak jsem brala Estrofem a ten opravdu pomohl, před 2. KETem jsem měla 12 mm a to byl asi taky důvod úspěchu, při 1. KETu jsem měla jen jen asi 7 mm.
Moc vám přeji aby to vyšlo 🙂 🙂 🙂 Držím palce 🙂 🙂 🙂

sanuska
6. led 2009

Arti pááánečku to to letí už 11tt 🙂 No snad tě budem co nejdřív následovat... 😵

artep26
6. led 2009

Sanu čusík 😀 😀 😀
no jasná pasta 🙂 🙂 🙂 uvidíš že se vše podaří a taky budete za chvíli 11 tt 😵
Moooooooooooc vám to holky přeju, vím co to je za nervíky, ale stojí to za to a každá se určitě dočkáte 😉 😉

zuzka11
6. led 2009

Tak Artep díky, dodáváš nám naději!!!! A chytili se obě, to je paráda!!! Já má "u ledu" jenom jedno 😒 bojím se, jestli se vůbec rozmrazí......Artep kolika buněčná jsi je měla ty???

vladka1
7. led 2009

Ahoj holky, chci Vám poslat trochu optimismu 😉
IVFko se všema nadstandardama jako je ICSI,AH,prodloužená kultivace...bylo neúspěšné 😒
1KET jsem brala jen jako pokus, protože nám bylo řečeno, že úspěšnost v našem případě je kolem 15%...no a zadařilo se...tak nezoufejte a KET neberte jen jako "horší variantu s nižší úspěšností"....
hodně štěstíčka 🙂

ili5
4. únor 2009

Ahojky holky, dlouho jsem tady nebyla, nebo ta cysta....Čekám teď na menzes a budu brát něco na stimulaci. Poradíte mi co ještě brát na úspěch a hlavně aby se mi zas nevytvořila cysta? Jinak ty zmrzlinky nechám zničit, už nemám na to dojíždět do Olomouce, když je stejně 15% úspěšnost. Ty cysty mě zničí, mám je od 17 let, zrovna ve Fakultce to nedělají přes cysty, jinak se to běžně dělá. Mám dceru 15 let a taky cysty a v popho. Poraďte prosím.

pilnice13
4. únor 2009

Ahoj vespolek,já jsem po 1 IVF,bohužel neúspěšném a nezůstalo mi ani nic nea zamrazení,velmi mi to vadilo,že to mohlo být rychlejší a nemusela sem zase čekat jestli bude vše v pohodě,tak třeba příště se poštěstí!!!!

dorra
4. únor 2009

Ili, nenič je! Tady je hodně holek, co otěhotněly z KET. Já mám cysty odjakživa, v 16 mi vzali vaječníky, jako ženská funguju jen díky antikoncepci a peřina mi bez megadávek hormonů neroste. Piju kontryhel a maliník a už jsem jednou 2 měsíce těhotná byla. Dr. tvrdí, že důležité je, abych otěhotněla, a proto děláme, co uzná za vhodné. Věříme mu absolutně. Vždy mě uklidní, že cysty jsou banalita, že se dají odsát.

vladimuraz
4. únor 2009

Holky, jen pro povzbuzení :
1. IVF nic
1. KET mimoděložní
2. KET těhotenství, takže s KET 100% úspěšnost, i když poprvé to nebylo úplně ono 😒 . Hodně štěstí, V.

dorra
5. únor 2009

Taky tu mám dojem, že když se těm zmrzlinkám podaří roztát a žít, tak už snad přežijou všechno.

myskyva
5. únor 2009

i já přidám něco pro povzbuzení
1.IVF nic
1.KET biochemické těhu
2.KET(jeden poslední mrazáček) snad to dotáhne až do finále

Pokud přežijou rozmrazení tak je tam ta úspěšnost celkem veliká,jenom neztrácet naději 😉

gabina79
5. únor 2009

Ahojte holky, já půjdu v dubnu taky na KET. Po 1.IVF jsem kvůli MA musela na revizi a teď máme 5 mražáčků. Chtěla jsem se zeptat - nevíte jak to funguje pokud rozmrazí 3, které jsou spolu zmražené, a všechny to rozmražení přežijí (nebo je to spíš nepravděpodobné, že všechny tři vydrží??), jestli se dá jedno zpátky zmrazit nebo co s ním udělají, když dávají jen 2?
Jinak teda hledím, jaká je úspěšnost - doteď jsem to brala tak, že půjdu na KET, jen abych nezahálela do dalšího IVF. Tak teď se mi trochu vrací víra. Díky!!! 😀

dorra
5. únor 2009

Myslím, že je snad mrazí odděleně,ne?

gabina79
5. únor 2009

No, mně řekli, že jsou zmraženy po třech a po dvou - dvě váry.... 😨

kapunka
5. únor 2009

myskya - jaký jsi mela po KET příznaky..když se to povedlo..dík 🙂

sanuska
5. únor 2009

Gabi je to tak jak říkáš mražený jsou po dvou po třech.... Mě rozmrazovali taky jenou tři a to jedno se prý špatně vyvíjelo.... jestli nekecali 😀 Ale to asi neee, bohužel víc neporadím 😅

mondi
5. únor 2009

Ahojky, já jsem po druhém KETu první skončil po 7tt těhu -HCG po 14 dnech od oplodnění bylo 41.
Teď po druhém KET jsem měla po 14 dnech hcg 526. u obou případů jsem měla 2 embrijka

kalka
5. únor 2009

Ahojky holčiny🙂 tak jak si vás čtu, tak mám víc a víc lepší náladičku🙂 tak teda přidám zatím svoje zkušenosti:

1.IVF - ET nebroběhl OHSS- OPU- 41 folikulů.. z toho 26 vajíček zralých.. všech 26 se oplodnilo, ale přežilo jich 19.. takže máme 19 mrazáčků..

1. KET- následující cyklus neproběhl.. cyklus bez ovulace
2. KET- vypadal slibně.. jeden folík rostl jak o závos a vypado to na ukázkovou ovulaci.. bohužel prasknul předčasně, takže opět nic
3. KET- právě jsme v jeho středu... dnes jsme 14 DC a folík jeden tam je, ale není moc velký.. takže v pondělí další UTZ a uvidíme, ale podle DR. to vypadá, že nedozraje.. takže předběžně jsme dohodnutý, že na další cyklus bych stimulovala, aby KETík mohl proběhnout...

Holky co ten Kontryhelový čaj???.. někdo ho vychvaluje nekdo na něj nedá dopustit.. nemluvila jste tu některá o tom s Dr. ???

mondi
5. únor 2009

ten kontr. čaj je vhodný jen po určitou dobu, ale nevím bohužel jestli je to v době ovu nebo jak...

kalka
5. únor 2009

mondi -- no právě.. zajímalo by mě v jaký době by bylo dobrý se jím prolejvat..