Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

mufy
4. únor 2008

Tak to je škoda holky, mohla jsem si hokoupit sama.Tak teď mi nezbyde, než počkat do pátku a to se rozhodne,jestli KET bude nebo ne. 😒

imca
4. únor 2008

mufy, třeba se sliznice ještě do toho pátku vzpamatuje .-).
Mikulko, já jsem dneska 33. den (a poslední rok jsem mívala cyklus díky utrogestanu v průměru tak 26. denní). Sestřička mi ale řekla, že po KETu se stává, že se mrška opozdí... takže se tím asi moc řídit nedá, bohužel...
Jojo, napínavé to je... chtěla jsem se učit anglinu, ale vůbec se na to nesoustředím. Jsem jako na trní - takovou trému jsem neměla ani před maturou či státnicema - ale to je asi tím, že tam jsem mohla výsledek ovlivnit, ale tady je to v rukou přírody ... Asi si pustím nějaký zajímavý filmík, které mi pomůže tý zbývající dvě hodiny do hodiny "H" přežít ve zdraví .-)))

mikulka
4. únor 2008

Teda, to jsi mě nepotěšila, že po KETíku se může MS opozdit 😢 A čím to, že se mpže opozdit? Snad si mě nenajde vůbec! Neboj, myslím, že to budeš mít dobré 😉 Jsi dlouho po termínu a ještě jsi měla slabou čárku. 😉 Ale chápu, že ty nervy jsou strašné.

mimco
autor
4. únor 2008

Ahoj Imčo,
testovala jsem hodně brzy, první testy byly 9-tý den po KETu. Vím, že je to brzy, ale když jsem byla těhu v létě, taky jsem testovala 9-tý den. Dneska jsem testovala znova a čárka je silnější. Teď jen doufáme, že se nic zlého nestane, ani se mi na to nechce myslet. Jsme moc zvědaví, jestli máme v bříšku obě miminka. To by bylo radosti. Babičky pořád brečí po vnoučátku a teď by měly rovnou dvě.

chiwule
4. únor 2008

mimo, mikulko, imco, vypadá to s váma hodně nadějně 😉 držím všem palečky... 😎

elvie
4. únor 2008

Zdravím všechny, na koníkovi jsem dlouho nebyla, chtěla jsem na chvilku vypnout, ale moc se mi to nedařilo 😅 . Zdravím mufy, já jsem byla taky dneska u Dostála na UTZ a jsem na tom stejně jako ty. Pokud nebude sliznice aspoň 8mm KET se přesouvá na další termín, čert aby to vzal. Zvýšili mi dávky léků - taky beru Divine, Divigel, prednison. Na další UZV mám jít v pondělí 11. 2., tak uvidíme, jsem z toho pěkně nervozní. Držím ti palce ať sliznice do pátku doroste a vše je OK.

Mufy v kolik jsi byla na UZV? Dneska tam byla pořádně plno, taktak jsem stihla vlak.

Gratuluju všem novým těhulkám a ostátním držím palce. Buďte silné holky.

Nečetla jsem náhodou některá knížku Na cestě za dítětem od Hany Konečné? Nevíte jestli se dá ještě sehnat a jestli vůbec shojí zato.

oskarka
4. únor 2008

Ahoj elvie, tu knížku jsem si s chutí přečetla (byla mi doporučena) - je pěkně napsaná. Fakt se mi moc líbila. Koupila jsme jí u nás v Praze v Levných knihách.

elvie
4. únor 2008

Mufy, nemáš náhodou dneska růžový svetřík a nejsi ostříhaná? 😀

imca
4. únor 2008

ahojky, tak je mi to líto, ale nesu sem negativní zprávu - zůstávám mezi snažilkami, miminko se nekoná 😢 .
Všem Vám moc děkuju, že jste mi pomohly přečkat to 14 denní čekání a držím moc palečky, aby tu byly samé těhulky (já si toho "černého petra" vytáhla za vás 😉 )
Hodně štěstí ...
Třeba to za nějaký měsíc znovu zkusím ... teď na to nemám nervy...
Držte se, KETky!!!

oskarka
4. únor 2008

Imco, moc mne to mrzi, udelej si v nasledujicich dnech neco pro radost a buď silná.

tereza26
4. únor 2008

Imco me je to tak lito ☹ Ale najdi za cas silu zase bojovat a urcite to vyjde, musi, moc si to zaslouzis.

mufy
4. únor 2008

Imco to je mi teda moc líto.Vypadalo to tak nadějně. ☹

Elvie i já tě moc zdravím.Dlouho jsi tu nebyla. Já tam dneska byla jako první,měla jsem bílý svetr, ryfle a černé dlouhé vlasy.Takže jsi stejně na tom jako já? A kolikátý jsi byla den cyklu? Já 16 den. A už jsem nervózní jak to v pátek dopadne,protože na ten KET čekám už 4 měsíce.Kolik jsi měla sliznici?

mikulka
4. únor 2008

imco, to snad ne, to jsem vůbec nečekala ☹ Vždyť to opravdu vypadalo tak dobře. MS nepřišla, slabá čárka byla, příznaky taky. Ach jo. Teď to nevidím dobře ani u sebe, když jsme na tom celou dobu byly podobně. Asi je divné, že pak už najednou zmizely příznaky. Tobě i mně. 😒
Tak se drž a snad bude příští KET lepší zpráva.
Prosím tě, a co teď? Máš vysadit léky? Říkali něco na to, že se MS zpozdila o tolik? Ach jo! ☹

elvie
4. únor 2008

Mufy, když jsem tady četla, že jsi byla dneska na UZV hned jsem si vybavovala všechny holky, které jsem tam dneska viděla a jediná černovláska, kterou jsem tam viděla měla růžový svetr, ale rozhodně nebyla jako první 😀 , už jsem si říkala, že bych byla tak slepá a nepoznala tě? Takže nejsem blbá, prostě jsme se minuly, to je škoda.

Jo, jo jsme na to stejně. Dneska jsem 17 den cyklu. A musím říct, že nervozita se mnou pořádně lomcuje. Myslela jsem si, že mi dneska řeknou termín, kdy se to všechno odehraje a jejich závěr mě teda hodně překvapil, s tím jsem nepočítala. Já jsem vlastně měla nepodařené IVF v říjnu a pak jsme si řekli, že si dáme pauzu a po novém roce do toho znovu vlítnem, ale takhle jsem si to vůbec nepředstavovala. Sliznici jsem měla 7mm a chtějí alespoň 8mm, jinak se to přesune na další cyklus a zvýší dávky léků.

A proč tobě nějak neupraví léky nebo je nenahradí jiným, když nezabírají? Podle mě je to jenom zbytečné mrhání časem a člověk je z toho potom jenom ještě víc psychicky rozhozený?

Imco, je mi moc líto, že to tak dopadlo. Drž se a hlavu vzhůru. Já vím, že je to těžké.

mufy
4. únor 2008

Aha Elvie tak to jsme se musely minout. Já šla na řadu něco před půl devátou. Byla jsem jako první.A moc dlouho jsem tam nebyla. Tys vypadala jak?

Jinak to se máš,že máš aspoň 7 mm a taky se divím,že ti řekli,že máš přijít až v pondělí.Není to zase moc pozdě???

No a mě už dávky zvýšili,já beru Divinu 9 prášků denně a gel si mažu 2 co 4 hodiny. Teď mi ty prášky zvýšil na 12 denně. To je pálka,co?

No nic já si vás dočtu až večer, teď už musím valit. Mějte se. 🙂

mikulka
4. únor 2008

mufy, nechápu, proč ty léky bereš, když ti přece sliznice rostla dobře i bez nich, ne? Nakonec je to s nimi ještě horší! 😠 Snad do pá bude sliznice jako víno. 🙂

Holky, u sebe už moc nevěřím, měly jsme to s imcou tak podobné. A dva dny jsem navíc bez příznaků, ach jo.

oskarka
4. únor 2008

mikulko, ahoj, ještě se nevzdávej, ve čtvrtek se dozvíš pravdu!

elvie
4. únor 2008

Já jsem měla tmavě modré ryfle, oranžovobílou bundu a oranžovočervenobílý prohovaný rolák. Mám teď světle hnědé mikádo. Přišla jsem kolem půl deváté, takže jsme se asi fakt minuly.

Myslela jsem si, že mám vysoké dávky léků, ale když vidím ty tvoje, tak to jsem ještě žabař. Já mám Divine 3x2tablety, Divine gel co 6 hodin 2 gely a prednison 1/2-0-1. Nevím, ale takové velké dávky léků už se mi zdají hodně šílené, dávají těm naším tělům teda pořádně zabrat. Jak se snášíš? Nemáš po takovém množství léků, nějaké vedlejší účinky nebo problémy?

No já jsem si říkala, že si mě pozvou tak za 2 až 3 dny, ale taky jsem koukala na to datum, ještě jsem se Dostála ptala, jestli až 11. 2 a on to potvrdil, tak doufám, že ví, co dělá a že se necpu těmi léky zbytečně.

mikulka
4. únor 2008

oskarko, ráda tě vidím, děkuji za podporu. Pěkně odpočívěj, ať se embryjka dobře zavrtávají 😉 🙂

oskarka
4. únor 2008

To víš, že odpočívám, klidový režim jak má být🙂. Dneska jsem se zase byla projít a koupila pár drobností. A je mi dobře, no, jsem teprve na začátku čekání...

mikulka
4. únor 2008

Holky, četla jsem na neplodnosti.cz, že u KETu bývá zpoždění MS až o 10 dní! To mě nepotěšilo. A nechápu, proč to tak je, v čem je to jiné, než ET, kdy se to prý nezpožďuje?

sanuska
4. únor 2008

Holky a kde to čtete resp Mikulko, já se tam nikam nikdy nemůžu pořádně vyznat ani dostat 😅

Jo a jste tady někdo koho čeká KET tak zhruba za 14 dní? 😅

mikulka
4. únor 2008

Je to na www.neplodnost.cz a pak nahoře jdeš na Diskusní forum a tam byl dotaz, zda KET pozdí MS.

sanuska
4. únor 2008

Mikul děkuju juknu na to 😉

imca
4. únor 2008

ahojky, tak už jsem se z nejhoršího vybrečela a už jsem zase tady u Vás ...
Mikulko, nesmíš to brát tak, že když se to u mě nepovedlo, u Tebe to taky nevyjde - to je hloupost... Já mám pocit, že jsem všecky ty "příznaky" měla z těch hormonů, protože dneska v poledne a teď navečer jsem si už estrofem a utrouš nebrala a cítím se zcela normálně (teda až na tu psychickou prázdnotu - ale fyzicky jsem ok) ... Takže neházej flintu do žita, slib mi to - a v tu středu to dobře dopadne, uvidíš - přece tu nemůže být tolik smolařů 😉
Já tomu, když jsem začínala se stimulací, nevěřila, že to vyjde hned napoprvý ... sice v pátek a v sobotu jsem tak nějak věřit začínala, ale jak je vidět, bylo to předčasné...
No, a k té mršce - sestřička mi ráno při odběru říkala, že u KETu se mrška opožďuje, o kolik, to neříkala... zítra si jdu zrušit kontrolku, tak se zkusím na některé věci zeptat... třeba jak je možné, že jsem měla v krvi 13 jednotek hCG - co to vlastně znamená.... Myslela jsem, že tam bude buď nějaké číslo potvrzují těhu, nebo nula... Takhle mi to připadá, jako by se embryjko(a) nejdřív chytla, ale nakonec i to rozmyslela a ta 13 je nějaký "zbytkáč" asi.... Fakt to nechápu. No, každopádně teď už je to stejně jedno...
Tak se tu holky držte a nepropadejte panice, spoustě holek to při KETu vyšlo 🙂 Mně to třeba vyjde při tom příštím... jen nevím, kdy na něj získám odvahu...
Tak papa

sanuska
4. únor 2008

Já teda nevím jak ty, ale já se za boha nikdy nemůžu zaregistrovat, asi to je znamení, že nemám nikam lézt 😀
Zrovna tam jedna holčina psala o jedu babě ze Sanusu a přesně vím o kterou jde, tak jsem jí chtěla odepsat, ale bohužel mě tam asi nechtěj... 😠 😎

slunickooo
4. únor 2008

tak já tam napíšu za tebe Sanuso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jdu na to mrknout 😀

sanuska
4. únor 2008

Sluni, tak tam napiš, že víme dvě o tý babě a že pozdravuju 😀 😀

slunickooo
4. únor 2008

jj už jsem písla 😀 😀

sanuska
4. únor 2008

Jdu si to přečíst 😉