Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

oskarka
13. únor 2008

Mikulka nejspíš čeká na potvrrzení lékařem, tedy ozve se asi po ultrazvuku - a to by mělo být tento pátek. Doufám, že jí to vyšlo!!!!

oskarka
13. únor 2008

ahááá, nejdřív mi to psalo, že se odpověď neodeslala a teď jsou tam obě, já se z toho koníka zblázním

sany79
13. únor 2008

Jojo,někdy to blbne 🙂
U nás, když je test pozitivní,tak se volá do Caru a oni pak objednají za dalších 14 dní na ultazvuk.Krev berou jen když vyšel test negativně.
Moc se těším na pozitivní zprávičku od Mikulky!!!

oskarka
13. únor 2008

u nás se dělá test z moči, je-li pozitivní, za týden na ultrazvuk, a to bude mít Mikulka tento pátek a já budu testovat... Kéž by to vyšlo.

sany79
13. únor 2008

Musí,musí,musí!!!! čím se to víc blíží je to horší,co? Vy chodíte s Mikulku do stejného Caru?

oskarka
13. únor 2008

Ano, chodíme obě do Pronatalu v Praze.

sany79
13. únor 2008

Oskarko, ty jsi měla ET? A kdy? Mikulka na tom byla myslím stejně jako já. Nebyl u ní kvůli OHSS.

oskarka
13. únor 2008

jojo, na ET jsem byla 14.září 2007, TT 1.10. byl negativní

mikulka
14. únor 2008

Ahoj holčiny! 🙂 Je to v pořádku. Jsem těhule 😀 Chytlo se jedno embryjko a vypadá dobře, tluče mu srdíčko. 😉 Moc se mi ulevilo. Holky, já byla tak nervózní!

oskarko, na tebe jsem zvědavá, a mačkám pěstičky. Ostatním taky! sany, tobě taky.
Mějte se moc hezky a já sem občas juknu, jen možná nebudu tolik přispívat. 😉
Holky, držte se!

oskarka
14. únor 2008

Ahoj mikulko, SUPER, KONEČNĚ SES TU OBJEVILA.
Bylas dneska v Pronatalu, jo? Já myslela, že půjdeš zítra... GRATULUJI!!!

mikulka
14. únor 2008

byla jsem dneska na UZ 🙂

oskarka
14. únor 2008

pokud zítra uvidím dvě čárky (doufám, že ano), tak se mám objednat na příští pátek na UTZ, to jsem tedy zvědavá.

slunickooo
14. únor 2008

Mikulko - moc gratuluju, můžuse zeptat prosím???? Ty jsi po neuspěšném ET a ted ti dopadl KET? Nám právě ET nevyšel a chystám se na KET . Ještě jednou moc gratuluju 🙂

oskarka
14. únor 2008

Mikulko, ještě pověz, jak spočítali stáří miminka? V kolikátém týdnu jsi?

mikulka
14. únor 2008

Počítá se to od poslední MS. Tedy v den MS jsi ve 4 týdnu a tak dále. 😉

sany79
14. únor 2008

Mikulko, skvělý, skvělý, skvělý!!!!Moc ti gratuluji a mám fakt ohromnou radost!!!
To ti věřím,že jsi byla hodně nervózní.Máš už nějaké další těhu příznaky? 🙂 A který den po KET sis vlastně dělala test? zkoušela jsi jich víc?

sany79
14. únor 2008

Oskarko, zítra napiš jak jsi dopadla,budu ti držet pěsti!!!! Tfuj,tfuj,tfuj. Určitě to vyjde, uvidíš!!!!

oskarka
14. únor 2008

ahoj sany, to víš, že zítra napíšu, co bylo na testu.

oskarka
15. únor 2008

Ahoj holky, konečně jsem u PC. Testik je POZITIVNÍÍÍÍÍÍ🙂.
Máme ohromnou radost a doufáme, že ultrazvuk příští pátek potvrdí správné těhotenství. Jsme velmi zvědavi, kolik miminek je uvnitř. Všem přeji kráááásnýýýý den.

mufy
15. únor 2008

Oskarko tak moc blahopřeji. Třeba to budou dvojčátka. 😀

imca
15. únor 2008

Mikulko, Oskarko 🙂) udělaly jste mi takovou radost 🙂. Vrátily jste mi naději, že i při KETu se to může povést 🙂). Moc držím palečky, aby se vše vyvíjelo tím správným směrem 🙂
HuRÁ HURÁ HURÁ, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 🙂
A vy ostatní, co jste ještě ve fázi čekání, to koukejte OKOUKAT, ať jste taky těhulky 🙂

oskarka
15. únor 2008

Diky za blahoprani, ale klidnejsi budu az po ultrazvuku... I kdyz dnes jsem stastna jak blecha...

sany79
15. únor 2008

Oskarko, mám velkou radost!!!!Moc,moc,moc, gratuluji!!!! Doufám,že vás úspěšné budu následovat.Teď se začíná nějak víc dařit.

mikulka
15. únor 2008

oskarko, hurááááááááááááááá, to je krásná zpráva, povedlo se, juchuuuuuu 😀 Tiše gratuluji. 😉

oskarka
15. únor 2008

ahoj mikulko! už se taky těším na ultrazvuk a doufám, že bude vše v pořádku... příští pátek v 9.15h tam mám být

smay
15. únor 2008

ahojda holky 😉
oskarko a mikulko mooooc gggrrrraaaatttuuullluuuujjjuuuuu 😀
holky chci se zeptat dneska jsem si zaváděla Utroš a zjistila jsem, že už mám změklý čípek 😖 bolí mě záda, břicho a začala jsem dost špinit, tak jsem udělala test a byl negativní ☹ to už se asi blíží mrcha co?????

slunickooo
15. únor 2008

Smay, já to taky poznala podle čípku že se nepovedlo ☹ , ani ne na tom změknutí, žekla bych že byl měkkčí pořád, ale hlavně se začal zkracovat - a to jsem věděla, že je zle 😠

mimco
autor
15. únor 2008

Ahoj holky,
hlásím se po delší odmlce.
Dneska jsem 3 týdny po KETu. Všechno je v pořádku a doufám, že to tak zůstane. Měla jsem totiž nejaké potíže, začala jsem špinit a bolelo mě břicho. Hrozně mě to vyděsilo tak jsem dneska raději navštívila svou lékařku. Teda jela sem tam skoro s pláčem, jako, že je po všem. No a udělala mi UTZ a já jsem poprvé uviděla ten náš zázrak. Podle PM jsem v 6tt, to je teda fofr. Příští pátek jedem na kontrolu do caru, tak snad bude všechno O.K. a budeme mít srdíčko.
Mám hrozný strach se z toho radovat, že to zase nevyjde, ale zase si říkám, že co se má stát se stane, tak proč se stresovat.
Mějte se hezky a dobrou noc.

oskarka
15. únor 2008

Mimco, ahoj. To je super, ze jsi Ty i ten zazrak v poradku🙂. Preji Ti, aby vse pokracovalo tak jak ma. pa (dnes jsem mela pozitivni test, jsem 16tý den po KET, pristi tyden jdu do CAR na ultrazvuk - snad bude vse OK).

ili5
16. únor 2008

Holky moc gratuluji,Mimco to je super,dlouho jses neozvala,měla jsem strach.Tak to je supeeeeer,pak dej vědět kolik jich bude,2 nebo 1?držte se papa 🙂