Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

mimco
autor
16. únor 2008

Ahoj Ili,
podle UTZ je jedno. Hlavně aby bylo silné.

ili5
16. únor 2008

Mimco to bude ok a co bereš za léky?Hlavně odpočívej,papa 🙂

mimco
autor
17. únor 2008

Ahoj ILi,
v IP máš poštu, promiň trochu opožděně.
Beru pořád 1 divinu a 2 utorgestany. Jen mi zvedli dávku na 4x denně. Dneska je mi poprvé nějak šoufl, jsem furt unavená a sním co vidím.
Kéž by to vyšlo, měli bychom krásné bříškaté léto 😵

elvie
18. únor 2008

Oskarko, moooooooc gratuluju 😀 , to je úžasná zpráva. Kolik sis nechala zavést embryjek - 2 nebo 3. Jámám pořád dilema 😅 , zítra máme jít na KET a já pořád váhám, jednou jsem rozhodnutá tak a pak zase naopak.

mufy
18. únor 2008

Elvie pak napiš,jak jsi dopadla a jak se rozmrazila embryjka.

oskarka
18. únor 2008

Ahoj elvie, nám ze 6 sněhuláčků "přežily" rozmrazení a dobře se vyvíjely jen 2, a ty jsem si nechala zavést. Doufám, že páteční ultrazvuk potvrdí správné těhotenství a řekne nám kolik mimi je tam. Už zase jsem nervozni.

elvie
18. únor 2008

Takže zítra mám dorazit do CAR v 9.00 hodin ráno na KET, ale nic bližšího nevím 😠 , protože jsem mluvila jen se setřičkou, embryoložka nemohla k telefonu, tak jenom volala na sestru, že mám přijet zítra na 9.00 hodin. Jsem strašně nervozní, ani nevím kolik se jich podařilo rozmrazit 😖 . Držte mi pěsti a já se pak ozvu, jak jsem dopadla. Doufám, že se zařadím do klubu k oskarce, mikulce, atd.

oskarka
18. únor 2008

Ahoj elvie, hlavní je, že můžeš jít na KET. U nás v CAR také do telefonu neříkají jak to dopadlo, o stavu a počtu embryjek jsme se dozvěděli vždy těsně před transferem při pohovoru s embryoložkou. Držím ti pěsti!!!!

kika312
18. únor 2008

Ahojte dievcata!!!! Ja som 6.den po KET.Som strasne nervozna ako to dopadne.Ja som mala 14 zmrzlinky. Rozmrazili mi 6. a 2. z nich prezili,ktore mi vlozili a dufam ,ze aspon jedno tam bude 9.mesiacov.Ostali mi este8.zmrazene.Oskarka to je super!!!!Mala si ine pocity ako po ET?Mna trochu pichaju vajecniky,ale len obcas.

oskarka
18. únor 2008

ahoj kika, nenervuj se, bud v pohode, snaz se myslet pozitivne (ja se snazila🙂) a uvidis za par dni. Tos mela tedy hodne zmrzlinek a spousta Ti jich jeste zbyla, ale uz snad nebudou potreba...
trochu jine pocity jsem mela - jinak mne bolelo v podbirsku a dloubalo v prsou. doufam, ze v patek na ultrazvuku bude vse v poradku.

kika312
18. únor 2008

Dakujem za utechu.Ja mam ine pocity ako predtym.Prsia ma boleli vtedy,teraz nic necitim.Ty sa teda mas .

oskarka
18. únor 2008

a jak se cítíš Ty, kika? ale na nějaké závěry je u Tebe ještě brzy, ne? 6tý den je úplný začátek, kdy si máš dělat test nebo jak to chodí ve Tvém CAR?

kika312
18. únor 2008

Mam prist o 14.dni na krv.Nemam si robit test.A neviem ci testnem,asi nie.Citim sa uplne inak ako poET.Vtedy ma bolelo brucho a prsia strasne.Ale to asi z tej stimulky.Teraz mi nic nie je.Zo zaciatku ma boleli vajecniky,ale uz je to lepsie obcas len trosku pichne.Prsia necitim,ale keby som bola tehu tak je to aj tak asi skoro.

mufy
19. únor 2008

Elvie tak držíme všechno co máme,aby vybraly ty nejlepší.Pak nám napiš,jak to probíhalo a jak byla stará embryjka.

sanuska
20. únor 2008

Ahoj holky můžu se k vám definitivně přidat? 😅

1)A rovnou mám dotázek, brala jste nebo berete některá Estrofem? Jak jste se po něm cítili??? Já jsem pořád k ničemu, unavená, bolej mě nohy.... 😅

2) A druhý dotaz, před KET jdu na první UTZ 13DC není to pozdě? Dr mi říkala, že mám dorazit 10-12DC.... Nerada bych něco prošvihla.... 😔

sanuska
20. únor 2008

Jdu něco dělat, nejdýl odpolko juknu, tak zatím čauky 😎

mikulka
20. únor 2008

Ahoj holčiny, jsem napjatá, co oskarko, kolik jí najdou v bříšku embryjek. 😉

mufy
20. únor 2008

Sanusko já taky brala estrofem ve formě prášků Divina.Bolely mě po něm hrozně prsa,jinak asi nic.
Jinak já na UTZ měla vždycky dorazit až 15. - 17.den. Takže určitě nic neprošvihneš. Jinak já ten Ket budu dělat v přirozeném cyklu a taky jdu 13.DC. 😉

slunickooo
20. únor 2008

ahojík holky,

jsem po IVF - nevyšlo, tak se taky chystám na KET, zítra budu 10 DC a jdu na UTZ.... snad b udu OK a bude moct proběhnout...

Mikulko, ted nějak nevím, ty jsi myslím po uspěšným KET vid? A čekáš teda kolik miminek????

Mufy - tak ty jdeš do KET taky bez léků???

mikulka
20. únor 2008

sluničko, čekám jedno miminko 😉 A je to po KETu 🙂

oskarka
20. únor 2008

Ahoj holky,
mikulko, jak se Ti dari, maminko? ja jsem tak zvedava, co se v patek s manzelem dozvime🙂.

slunickooo
20. únor 2008

Mikulko - a neříkal ti mudr, nějaký možný důvod, proč se ET nepovedl? a KET vyšel??? to mě furt vrtá hlavou 😀

mufy
20. únor 2008

Slunickoo já jsem brala už po 3tí léky na KET,ale sliznice nerostla jak měla, v přirozeném cyklu to bylo lepší,proto mi dr. řekl, že tentokrát to uděláme v přirozeném cyklu, tak doufám,že se to už konečně povede a sliznice bude dobrá.Navíc bych si chtěla vyzkoušet,jaké to je, když jsou embryjka v bříšku.Nám se ET nevydařil, vůbec k němu nedošlo.Embryjka se přestala vyvíjet, tak se bojím,že by se nevyvíjely ani v bříšku. ☹

slunickooo
20. únor 2008

Mufy - takže tohle je jakoby tvůj první transfer,??? Teda bude?????? No já jsem zvědavá co zítra.... kdy ty jdeš na UTZ a kolik máte mražáčků? My 5

mufy
21. únor 2008

Slunickoo my máme zamražená 4 embryjka,zamražovali je hned na druhý den po odběru.
Jinak by to byl můj první přenos,tak bych byla ráda,kdyby se to povedlo.
Na UTZ jdu 3.3. to mi zrovna začíná 14denní dovolená.Tak už se moc těším,jak si odpočinu.Jen kéž by se to dobře rozmrazilo. 😒

slunickooo
21. únor 2008

Tak Mufy já budu mít KET prý v uterý, snad mražáčci přežijou 😉

mufy
21. únor 2008

slunicko určitě přežijou.V úterý na tebe budeme myslet. 🙂

slunickooo
21. únor 2008

Děkuju Mufy, taky budu držet palečky 😉

oskarka
21. únor 2008

ahoj slunickooo, zdravim Te i na teto nasi diskusi a preji hodne stesti!!!!

slunickooo
21. únor 2008

děkuju Oskarko 😉