Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

mikulka
21. únor 2008

oskarko, zítra na tebe bduu myslet, ať je pěkný UZ 🙂 😉

slunickooo
21. únor 2008

mikulko - jak se cítíš? 😉

mikulka
21. únor 2008

no, začaly mi nevonosti, ale není to nijak hrozné. Jen občas je mi nevolno, musím častěji jíst. Jenže mám nechuť k jídlu, tak se nutím. Když nejím víc jak dvě hodiny, začne mi být špatně.

mikulka
21. únor 2008

a co ty, sluníčko, kdy tě vlastně čeká KETík?

slunickooo
21. únor 2008

snad bude v uterý, snad se nám nějaký embryjka budou dále dobře vyvíjet - nezbývá nic jiného než doufat, mikulko, ty jsi na sobě nějak pozorovala jiné změny při KETu? Jako jiné než při neuspěšném ET,??

mareka
21. únor 2008

ahoj holky,
tak mě čeká 1. KET s jedním embryjkem ale máme ještě dvě kdyby náhodou 😒
Takže do poloviny března to budu mít za sebou .
Komu vyšel 1.KET??????????????
dkuji 🙂

mikulka
21. únor 2008

sluníčko, tak to už je brzy, úterý je tu za chvilku. 🙂 😉
Teď to bylo jiné, změny jsem vnímala, ale snažila si je nepřipouštět, nevěřila jsem, že by se mohlo povést. Ale většina holek nic necítila, nejdříve od dne, kdy měla dorazit MS. Já byla spavější, přestalo mi chutnat kafe a občas mi bylo divně od žaludku, ale to jen lehce. Ale jak říkám, někdo necítí vůbec nic do 6. týdne 😉

oskarka
21. únor 2008

Ahoj mikulko, ráda Tě vidím, jsi tu ještě?

slunickooo
21. únor 2008

Mareko - proč jedno???? chtěli jstejen jedno????

Mikulko - dík za info.... je mi jasný, že to má každý jiný, jen jsem chtěla vědět, jestli jsi pozorovala že to je jiný.. ale zase to může být jiný že nejsi po stimulaci vid.. pak si vyber 😀

murasek
21. únor 2008

mikulko, moc ti to preju 😉

slunickooo
21. únor 2008

Murasku ahoj, jak ti je??? Jak se máš?

mikulka
22. únor 2008

oskarko, minuly jsme se, čekám na tebe, jak jsi dopadla na UZ.

oskarka
22. únor 2008

Ahoj holky, napíši sem to samé co do diskuse na IVF.

Dneska to v Pronatalu šlo hrozně pomalu - dostali jsme se do ordinace s 2 hod zpožděním, ale pak nás ten vztek přešel, když jsme viděli na obrazovce tlouci srdíčko našeho miminka🙂. Nádhera!!!
Prý je vše v pořádku, jsme v 6tt+1,předali mne k mému gynekologovi, kam mám jít za 14dní na kontrolu.

mikulka
22. únor 2008

oskarko, napjatě jsem na tebe čekala! 😉
Huráááááááááááááááááá, to je krása! 😀 Gratuluju, kočko! 😉
My tam před týdnem taky čekali dvě hoďky, ale pak to ale stálo za to. Takže čekáte jedno? Je to krása to srdíčko, viď? Já jsem také v 6tt.

mikulka
22. únor 2008

oskarko, 6 tt+1, nevíš, jak se to počítá? Já myslela, že když je pátek, tedy pátý den v týdnu, počítá se to jako 5, tedy 6+5, ale asi ne?

oskarka
22. únor 2008

počítá se to, mikulko, přesně ode dne poslední menstruace, a to je dnes 6tý týden a 1den🙂
Mám z toho ohromou radost, teď aby šlo vše tak jak má.

mikulka
22. únor 2008

Aha. Takže od poslední MS, tu jsem měla před 6 týdny v neděli, takže proto jsem vždy ve čt 4. den, tedy +4.
Ano, také si říkám, aby šlo teď vše, jak má a hlavně abych děťátko donosila. Ale zase ci říkám, když embryjko zvládlo rozmrazení i zahnízdění, musí být silné.

oskarka
22. únor 2008

No, vidíš, jak jsme ty počty pěkně zvládly🙂. Mikulko, taky pokračuješ v užívání léků?

slunickooo
22. únor 2008

Holky tak si myslíte, kdyžž embryjko přřežžije to rozmrazení, žže pak KET můůžže vyjít????? Ach jo.... ET nevyššel, tak se něějak bojím doufat ☹

oskarka
22. únor 2008

slunickooo, hlavu vzhuru - nam s mikulkou to zatim vychazi tak jak ma, tak tomu ver!!!

imca
22. únor 2008

ahojky holky, momentálně sem nepíšu, ale občas nakukuju, jak je na tom mikulka a oskarka.. Holky, moc moc gratuluju a držím palečky, aby ti Vaši bojovníčci byli silní, zdraví , krásně rostli a vše probíhalo bez komplikací 🙂

mikulka
22. únor 2008

oskarko, ano, pokračuji v braní léků, Prednison mám využívat celý a zatím 2x denně zavádím taky Utrogestan. A na Uz jsem měla také Lazaroskou. sluníčko, no, naděje je. 😉
Zdravím taky imču 😉

slunickooo
22. únor 2008

holky přři KETu jste taky brali teda PrednisoN????

mikulka
22. únor 2008

Ano, také, tedy až od dne, kdy byl udělaný KET.

oskarka
22. únor 2008

slunickooo, jj, je to tak jak píše mikulka - beru stejné léky ve stejné dávce (Utrogestan 2x2, Prednison 1x1/2) od KETu. Konečně jsem doma, půjdu se natáhnout a udělat si pohodlí.

mareka
22. únor 2008

Ahoj holky,
gratuluji, komu to vyšlo ket na poprvé???
Jinak doktor řekl že dá jedno embryo a pokud by se nevyvíjelo dobře takže se stačí rozmrazit ty poslední dvě které máme a že ty už by měli být v pořádku že by se aspon jedno mělo chytit 😉
Ale říkal že když budeme chtít dvě tak že nebude proti že záleží na nas ale tohle mi přijde lepší varianty co mi nabídl 😒
Tak pište komu to vyšlo ten 1.KET 🙂 abych byla pozitivně připravena a naladěna 😀

oskarka
22. únor 2008

ahoj mareko, přeji Ti hezký večer. Mně a mikulce vyšel 1.KET (obě máme potvrzenou srdeční akci jednoho miminka).

mimco
autor
23. únor 2008

Ahoj Marenko,
m čekáme po Ketu jedno miminko, srdíčko bylo ještě slabounké, tak máme další kontrolu příští týden. Nechci to zakřiknout, ale zatím je všechno v nejlepším pořádku.

slunickooo
24. únor 2008

Holky vy se tak máte, moc vám grtuluju

Mě fatk nejde do hlavy, proč mi říkal, že ted Prednison už brát nemusím ☹ ☹

mikulka
24. únor 2008

sluníčko, ale po KETu ho zase brát budeš, ne?