Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

slunickooo
24. únor 2008

právě že ne, dal mi jen Utrogestan, ten mám zavádět ode dneška ... Na Prednison jsem se ptala, a prý při KET není potřeba ☹

tereza26
24. únor 2008

Ahoj holky, dlouho jsem nenapsala, protoze nemam dobre zpravy...prisla jsem o to miminko, je to uz vic nez tyden...tak ted uz je to za mnou, snazim se na to nemyslet a do dalsiho pokusu od znovu jdu az na podzim, nebo v zime, ted si dame oddych. Tem co se to povedlo gratuluji a davejte na sebe a mimiska pozor 🙂 Papa

slunickooo
24. únor 2008

Terezko - sice tvůj příběh neznám, ale je mi tro strašně líto, ach jo - když už máme tak velký problém otěhotnět a pak se to povede, tak už by to sakra mělo vyjít ☹ ☹

oskarka
24. únor 2008

ahoj holky, venku bylo nadherne, a tak jsme dnes vyrazili s manželem na výlet do Kutné Hory - super den.
terezko, moc mne mrzi, co se stalo☹ a drzim palce na dalsi pokus.

a jak se mate Vy, ostatni? Mikulko, jak se citis?

mikulka
24. únor 2008

Ahoj oskarko, no, mám odpor k jídlu, třeba nemůžu vůbec žádné mléčné výrobky, dokonce mi stačí jít do ledničky a když je tam vidím, dávím. A nemohu pít vodu, ani balenou, ani z vodovodu. Což je dost problém, piju čaj bez kofeinu, ale toho nemohu vypít moc. Snad to nevadí, že holt teď nebudu pít a jíst mléčné výrobky. Od dneška se nemohu ani podívat na pečivo. Takové základní potraviny a já je nemohu. Jak ale nahradit pečivo, to teda nevím. A co ty?
Oskarko, prosím tě, neptala ses na ten sexík, jestli se může?

oskarka
24. únor 2008

mikulko, ahoj, také se do jídla spíše nutím než že ho chci, ale averzi zatím vůči ničemu nemám... možná to ještě přijde... jo, manžel se dr. Lazarovské ptal, neboj neboj, není zakázán🙂.

oskarka
24. únor 2008

a ještě jsem chtěla říci, že jsem si na přání holek z diskuse a ostatních kamarádek založila album🙂.

slunickooo
25. únor 2008

Tak holky - zítra se k vám ofici. přidám - jdem na transfer 2 embryjek 😉

oskarka
25. únor 2008

ahoj slunickoooo, moc drzim palce na zitrek!

mareka
1. bře 2008

Ahoj holky,
moc děkuji aspon že se někomu vydařilo 1. ket aspon si budu doufat taky.
Jinak mi řekl že při 1.KETU mi zavedou jen jedno embryjko kvůli tomu aby když ho rozmrazí a nevyvíjelo by se dobře tak že mám ještě dvě zamražené tak že by byla šance mít ty dvě.
Ale já ted rozmýšlím zda 1. či 2 embryjka, řekl mi že to je jeho řešení ale že pokud se rozhodneme pro dvě že proti tomu nic nebude mít tak jsem na vážkách .
Předem děkuji za rady budu za ně vděčná at se vám daří 🙂

slunickooo
1. bře 2008

Mareko - my měli dávku 3 embryjek (máme ještě 2) a jedno nám zaniklo., takže jsme dali zavést obě.... dneska jsem 4 den po KET, tak se dobře rozmyslete, přeju at vám, to vyjde 😉

elvie
2. bře 2008

Ahoj, zdravím všechny. 19.2. jsem byla na KET, rozmrazili nám 3 embryjka a z toho 2 přežily a tak mi je zavedli. Jsem strašně nervozní, zítra jdu na krevní testy na HCG, ale mám strašný strach. Celou dobu jsem byla v pohodě, ale v pátek na mě přišla nějaká depka a už to jelo, teď nedokážu myslet na nic jiného a prostě se jenom nervuju a bojím.
Mikulko a oskarko to jsou nádherné zprávy. Držte se a dávejte na sebe a miminka pozor.

slunickooo
2. bře 2008

ahoj Elvie

tak to jsi byla na KETu přřesněě týden přřede mnou, i s těěma embryjkama to máme stejněě, taky jsme měěli 3 a zůstali nám dvěě. pocituješš na soběě neco,?? N ěěco jiného nežž po ET??? ET se vám teda nevydařřil?

elvie
2. bře 2008

Ahoj slunickooo, to je fajn, že se tady dneska našla nějaká zpřízněná duše 😉 . Já jsem celou dobu neměla přístup na net, jsem na nemocenské a doma net zatím nemáme.

Pobolívá mě v podbříšku a mám citlivější prsa. Já nevím, jestli to něco znamená nebo ne. Celkově se cítím unavená, pořád bych jenom spala. Nevím, jestli jsou to příznaky něčeho pěkného nebo ne, bojím se zklamání, tak jako při ET, bylo to dost nepříjemné. Nejprve mi těhotenství potvrdili a za další dva týdny řekli bohužel a doplnili to možností mimoděložního těhotenství. Takže ...

A co ty, jak se cítíš? Jsi v klidu, odpočíváš a manžel se o tebe stará?

oskarka
2. bře 2008

ahoj elvie, tak to Ti držím palce na zítřejší krevní testování!!!!
Jak je možné, že Ti při ET těhotenství potvrdili a pak za dva týdny řekli bohužel??? Ultrazvuk hned neukázal, že to není v pořádku?

slunickooo
2. bře 2008

no já se necítím nijak zvlášštěě, něěkdy měě chvilku tlaččí břřicho, něěkdy píchá a pálí v prsou, ted momentálněě řřešším hnusněě v puse 😀 😀 😀 , já ET taky věěřřila a to břřicho jsem cítila víc a prsa bolely uplněě ššíleněě - ale asi to bylo hormonama, ted beru je nUtroušš, KET mám v přřir. cyklu bez stimulace....

to mi je líto, žže jsi se nejdřříve těěššila žže to dopadlo a pak ti to vyvrátili.... snad to ted vyjde vid

slunickooo
3. bře 2008

ELVIE - čekám na zprávičku... 😉

oskarka
3. bře 2008

ahoj slunickooo, taky nakukuju a cekam na Elvie. Elvie, ozvi se nam....

a co Ty, slun?

slunickooo
3. bře 2008

Oskarko - znáš mě, pořád mám pocit, že to zase nevyšlo

mareka
3. bře 2008

elvie : čekáme jsme napnutí na dobrou zprávičku
🙂

slunickooo
4. bře 2008

Elvie - kdepak jsi?

mufy
4. bře 2008

Elvie taky jsem na tebe zvědavá,jak jsi dopadla. 🙂

oskarka
4. bře 2008

Ahoj mufy, jakpak to vypadá s Tebou? Kdy půjdeš na KET? Narostla Ti dobře sliznice?

elvie
5. bře 2008

Tak konečně jsem se dostala k emailu a všechny vás moc zdravím.

Krevní testy dopadly moooooc dobře 😉 , hodnota HCG byla 451, takže se řadím mezi těhulky, ale nechci to zakřiknou vzhledem k mé předchozí zkušenosti. Jsem šťastná jak blecha 😀 , jen aby to tak zůstalo. Na ultrazvukovou kontrolu jdu 13. 3.

Terezko, je mi moc líto, co tě potkalo, drž se. A co ty Mufy, jak to vypadá s tebou?

oskarka
5. bře 2008

No, elvie, taková hezká zpráva, a Ty nás tu tak napínáš🙂.
Držím palečky!!

slunickooo
5. bře 2008

Elvie - ježiš to je supr, a to jsi měla první KET?? Jéžiš já ti tak závidím, můžeš mi napstat, jestli jsi měla nějaký příznaky?? Jestli jsis to jako myslela že to vyšlo? D9k

oskarka
5. bře 2008

ahoj slunickooo, pekny den Ti preji!

slunickooo
5. bře 2008

ahoj Oskarko... teda Elvie se má

oskarka
5. bře 2008

Ty se taky za pár dní budeš mít!!! kdy to bude? Příští týden?

slunickooo
5. bře 2008

Oskarko - já fakt zase nějak vím, jako minule, že to nedopadlo ☹ ☹ , nevím proč takový vniřní pocit prostě si myslím, kdyby to dopadlo, že bych to nějak poznala.... jinak na krev jedu 11,3,