Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

mareka
5. bře 2008

Elvie gratuluju a drž se a bud opatrná
Jinak sluničko já jdu taky 11. března ale na kontrolu a tam my konečně řeknou kdy by mohl být 1KET .
Elvie to jsi byla na 1.KETU?
Jsem tk ráda že se zadařilo a jsem zvědavá na sebe jak to zvládnu na jednu stranu s těšim a na druhou se bojim že to nevyjde a budu muset do tý šílený práce 😒

slunickooo
5. bře 2008

Ahoj Mareko,

jdeš na KET??? přeju moc moc stestíčka aby ti vyšel.. 😉

mufy
5. bře 2008

Elvie tak to ti moc gratuluji. 🙂 Je to super zprávička.

Jinak se mnou to vpadá takto, v pondělí byla sliznice 6mm,folík 17x16 mm, dneska byla další kontrola, sliznice 8mm, folík 20x19mm no a v pátek mám dojít na další UTZ a když dojde k ovulaci, tak proběhne i KET, počítám,že rozmrazovat by se to mohlo v sobotu nebo neděli a zavádět v pondělí nebo úterý,tak na mě holky myslete.Papa jdu se dovolenkovat.

mareka
5. bře 2008

ahoj mufy držim palce
slunickoo jdu na KET a už se nemůžu dočkat těšim se jak malé dítě 😀
11. března se mi podívá jak se mi vyvíjí a zhruba řekne den kdy a moc moc se těšim aby to bylo 😀 protože do práce nejdu naštvali mě tak na ně prdim 😀 a jsem vysmátá ted protože se v klidu připravuji na mimmi snad mi vyjde 😉 😒

slunickooo
6. bře 2008

Mareko ¨- tak 11, března je pro nás obě velké datum, já jdu zase na krev na HCG - držím ti palečky

mareka
6. bře 2008

slunicko tak držim palečky ty to máš už za sebou ten KET ale já před sebou , začínám se hodně těšit ale na druhou stranu se bojim, co ti dělali při tom Ketu? ☹

slunickooo
6. bře 2008

Mareko - no to samý jako při ET 😀 😀 😀 , kolik jste si dali při ETzavést embryjek taky2, a ted dáte kolik?

mareka
6. bře 2008

no já sem byla na iSCI +IUI , tam mi odejmuli vajíčka nechali je oplodnit manžovýmii spermíky , po týdnu mi je zavedli nezadařilo se, a ted jdu na KET poprvé ale vůbec doktor mi nic neříkal o ET? nevim fakt nevim ☹
Jinak poprvé mi zavedli 2embrya ted mi budou dávat 1 embryo a ještě 2 máme zamražené , záleží jak budou embryatka vypadat až je rozmrazí 😒

mufy
9. bře 2008

Ahojky holky, tak mi mimoušky rozmrazili,ale bohužel jsou pomalí ve vývoji, takže zítra mám zase jen zavolat a uvidí se,jestli nějak pokročily ve vývoji. No byla bych moc ráda,ale spíš to vypadá,že to neklapne. ☹

Všem holkám co chystají na KET přšju,aby se to podařilo a neměly takové komploikace jako já. 😉

oskarka
9. bře 2008

Ahoj mufy, to mne mrzí, že nastávají komplikace, ale třeba se probudí a ve vývoji pokročí... Držím Ti palečky!

slunickooo
9. bře 2008

Ahoj mufy, uvidíš ještě, třeba to dobře dopadne,... držím palečky moc 😉

sanuska
9. bře 2008

Holky je tady teď někdo komu KET vyšel??? 😖 😕

mareka
11. bře 2008

Ahoj holky,
nesu taky špatnou zprávu měla jsem mít ted ten KET a dnes jsem byla na kontrole a řekl mi že nemám skoro žádný occyty , takže na ket to vypadá až další měsíc s hormonální léčbou ale je mi to divné že vše u mě bylo v pořádku a ted je problém, nechápu to . Je mi hropzně mám tam jít v pátek ještě aůle říkal že to vypadá že to bude a ten další cyklus ☹ furt jen řvu

mareka
21. bře 2008

co se děje , že ttu nejste ?? a dlouho?? 😒

slunickooo
22. bře 2008

Mareko, ahojík

ono to tu nějak ustalo, všichni píšem na IVF nebo IVF leden unor,, tak se tam k nám přidej 😉

karamellkka
20. led 2009

Ahoj holky, chystáme se na KET do Uniky v Brně letos na podzim. Vůec nevím co to obnáší-můžete poradit?

dacar
10. čer 2009

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Byla jsem teď v úterý na OPU. S manželem to mělo být naše první IVF. Oba jsme naprosto zdraví, všechny testy negativní. Neúspěch přikládám stresu z manželova podnikání. Když jsem se po OPU probrala z narkozy, v ruce infuze. Pak mi doktor sdělil, že jsem měla 53 folikulů, z toho 31 vajíček. Pokud vzniknou embryjka, budou se muset všechna zamrazit, protože v tomto cyklu nesmím otěhotnět ☹ Naštěstí zatím žádné problémy hyperstimul. syndromu nemám, jen mne trochu pobolívá podbřišek. Jsme z toho oba rozčarovaní, protože k zamražení mělo dojít jen pro stýčka příhodu. Absolvovala jste některá ET v podobné situaci? Bylo nám doporučeno počkat 2-3měsíce.

pribik
4. říj 2009

Ahoj holky, příští měsíc jdu na KET, asi. Jste tady některá, kt. se ten první KET povedl? Jak to celé vlastně probíhá?
Díky za info,

vwxyz
14. led 2010

Ahojky holky, pročetla jsem tady pár příspěvků a nedá mi to abych napsala jak probíhala těhotenství u mě. I já jsem si vytrpěla 2potraty než jsem se dostala na kliniku Unica-je výborná, byla jsem zde moc spokojená.
Poprvé jsem šla na IVF v roce 2004, doktor mi moc šancí nedával,ale vyšlo to hned na první pokus a narodil se mi syn. Na druhý pokus v roce 2007 jsem podstoupila KET,byli mi zavedeny 2embrya a i přes počáteční krvácení asi v 5.týdnu jsem porodila zdravá dvojčata až ve 39.týdnu.
jinak normálně mám naprosto šílený hormonální profil a bez léků vůbec nemám menzes. To uvádím jen proto, že moje paní doktorka vůbec nevěřila že se mi povede otěhotnět a děti donosit.
Tak to jen pro dodání odvahy, že vše může dopadnout dobře.
Všem vám držím palce.
Daniela

mikat1
18. led 2010

ahoj holky, omlouvám se vám, že sám sem lezu.... jsem dnes 5.den po KET a ráno mi to nedalo a udělala jsem testík (2x) a na obou byly úplně slouboučký stín druhé čárky.... Je možné, aby to tam bylo už vidět a nebo je to rozmazaná barva, někde jsem četla, že na testě může druhá čárka být pouhou rozmazanou barvou...

radysek
30. bře 2010

Ahojky holky, taky mi to nedalo, abych se k Vám připojila. Já jsem byla na prvním KEtu 15.1.2010 a úspěšně - dokonce můžu říct, že pro mě byl KET příjemnější jak IVF a víc jsem mu věřila - byla jsem bez té stimulace víc v pohodě. Pokud jsou kvalitní sněhuláčci, tak si myslím, že je veliká šance. Já jsem teď ve 14 tt a sněhuláček je v pořádku apěkně roste, tak přeji všem úspěch.
Mikat1 já jsem měla také test slabě pozitivní již 5 den, tak máš v podstatě vyhráno. Já pak šestý den začala krvácet a to celých pět dní . byl to nedostatek progesteronu. Po injekci se krvácení zastavilo a teď je vše v pořádku. Tak taky hodně štěstí!

martulle
30. zář 2010

Ahojky holky,taky se k vám připojím.5.3 jsme podstupovali první ket a vyšel.Sice mě zaváděli dva mražáčky a jeden ve 12týdnu odešel,ale přesto se jeden bojovníček drží a za chvilku tu bude snámi.A jak píše radysek,taky jsem byla při ketu víc v pohodě.Jinak všem holčinám co to podstupují přeji aby se zadařilo

petapal
16. kvě 2011

ahojky holky ja jsem dneska 3den ms a od druheho dne si lepim naplasti estrahexal 100 13den jedu na ultrazvuk tak jsem moc zvedava kdy mi pak zavedou nase posledni dva mrazačky doufam,že to dopadne už dobre .

mikulka
4. čer 2011

Ahoj všem, narazila jsem na tuto diskusi, do které jsem přispívala, když jsem poprvé otěhotněla. Tak jsem si pěkně zavzpomínala. 😉

@petapal Tobě držím palce, jak jsi na tom?

petapal
5. čer 2011

@mikulka ahojky ja jedu na vloženi dvou v utery ted ve 12,15 h už se moc tesim. od patku vkladam utrogestan trikrat dennne a lepim naplasti dvakrat tydne. Je to posledni pokus pro nas protože už do toho jinak nepůjdem jak to nevyjde.

mikulka
7. čer 2011

@petapal Ahoj, myslím na tebe 🙂 Kolik emrbyjek máš v sobě?

petapal
9. čer 2011

@mikulka ahojky dali mi dve minule jsem mela taky dve po transferu ,ale toto j muj prvni ket z rozmrazenych jedno ma byt A a druhe torchu horši ty jo je to dva dny a ja si neprijdu vůbec tehotne holky jak jste kdy asi začli pocitovat boleni prsou atd. jinak odpoledne v den ketu jsem mela malounko krev jestli mi treba dr. zavadila o nejakou cevku jak mi to zavadela nebo jeslti to udelali miminka když se kzavrtavali večer už to bylo ok. ted si lepim dvakrat v tydnu naplasti a trikrat denne dve kuličky utrogestanu vkladam.

mikulka
9. čer 2011

Ahoj, přijď sem, je to aktuálnějíš téme:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ket/

sarinkaropuska
24. říj 2017

Holky dnes jsem musela na injekci na vyvolání ms myslíte že můžu jít na ket u když je ms vyvolaná?

lilien282
21. led 2022

Dobrý den,

je tu ještě někdo kdo by mi řekl, jak dopadl? já mám po 6 neúspěšných IUI , byla jsem na IVF a skončilo to 7 tt kdy se plod přestal vyvíjet... je prosím nějaká šance, že vyjde KET???? nenašli nám s přítele, žádný problém, proč nemůžeme otěhotnět jsme naprosto v pořádku..., ale nechápu proč to nejde :( myslíte že když se první IVF chytlo že je šance i u KET? máme 3 mrazáčky snad budou ok...