Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

chiwule
3. únor 2008

ahoj Mikul a Imco, jakpak je? Nakukuju odjinud, myslím na vás jak se daří? Doufám, že dobře a že žádná mrška nedorazila ani jedné z vás ...

imca
3. únor 2008

ahojky, moc Vám děkuji za pozitivní názory 🙂
Venku je opravdu nádherně - zrovna jsem přišla z vycházky a jsem z toho sluníčka a modré oblohy optimisticky naladěná 🙂.
Mufy, teď ani nevím, v jaké jsi fázi ...už jsi před KETem a UZ má ukázat, že můžeš jít do toho? 🙂
Oskarka, to lenošení je prima, viď? .-) Aspoň těch pár dní teda ... mně už to teď nedá a pořád mám tendence něco dělat... ale snad to nijak nepřeháním ... a po zítřku uvidím, zda to k něčemu bylo 🙂
Prima neděli! 🙂 A běžte se projít, provětrat, je tam opravdu hezky 😵

mikulka
3. únor 2008

imco, to je dobrý, že máš ten denci něco dělat, aspoň se odreaguješ, a jak ti je?

mikulka
3. únor 2008

imco, tebe bolí prsa pořád, nebo jsi taky měla den, kdy tě nebolely? Mně teda nebolely nijak moc, a spíš jsem měla citlivé bradavky, ale dnes fakt ani ťuk, tak se bojím, aby se tělo nechystalo na MS 😢

imca
3. únor 2008

mikulko, mě prsa nebolí vůbec, jen občas mám takové citlivější bradavky, občas, když ležím, tak si uvědím, že prsa mám .-), ale bolest to žádná není - myslím, že to máme obě stejné .-). Já když chvíli nic necítím, tak začnu propadat panice, jsem asi už z toho čekání narušená 😅 . Ale nyní mě trošku pobolívá v podbříšku - jen tak nepatrně, jinak jsem absolutně fit 🙂. Co Ty, nebudeš testovat?

imca
3. únor 2008

mikulko, až teď jsem si všimla, že píšeš o té bolesti bříška - to, jak to popisuješ, to je přesně to, co jsem včera cítila já ... a bylo dost intenzívní - ale když jsem ležela tak ok a ráno už to bylo pryč... ale občas mě tam (na pravé straně) trošičku píchne.. doufám, že to není cysta, ale že se třeba nějak přetváří či roztahuje děloha 😕 .
Kdy Ty jsi to byla na tom KETu? My to máme nějak časově hodně podobné, viď? Včetně těch příznaků 😀

mikulka
3. únor 2008

imco, já byla na KETu 20., tedy asi o den dříve, než ty? Dnes jsem 14. den.
Mně břicho bolí na té pravé straně spíš když něco dělám a malinko se namáhám, nebo někdy při chůzi (dnes na procházce třeba 🙂 ), v klidu ani ne. A taky mě tam občas píchne. Ale teď mě navíc trochu začalo bolet v podbřišku, což mě opět vyděsilo. 😕
Taky to tak mám, že když něco chvíli necítím, propadnu panice a špatné náladě. Jsou to nervy.
S testováním nevím, chtěla bych vydržet do toho 7., kdy to doporučovali v našem centru. Ale to víš, bojím se, aby mě do té doby nepřekvapila MS 😕 Snad ne. Jo a prsa mě dnes nebolí, ani je nemám citlivá, divné.

imca
3. únor 2008

nojo, mikulko, tak to jsi o den napřed 🙂
Mně opět rozbolelo břicho, teda spíš podbřišek - na pravé straně - bolí mě, když se trošku namáhám (při chůzi trošku, ale teď jsem zase malinko kmitala v kuchyni a tak to rozbolelo, asi že jsem se trošku natahovala a tak)... Takže mě to opět nepatrně vylekalo a raději jsem si šla na chviličku lehnout. Přemýšlela jsem, co mě v tom místě může pobolívat, ale myslím, že krom dělohy tak nízko není vůbec nic.. to jsem z toho jelen! .-) 😕

mikulka
3. únor 2008

Na straně to spíš vypadá na vaječníky, ne? Mně to právě taky bolí a vypadá to tak, že něco dělám, dělám, dělám, začne to bolet, bolest se zvětší a tak si jdu rafši lehnout, povolí to naštěstí dost rychle, tak zase vstanu. nevím ale, co by to mohlo být.
ty jdeš zítra na krev, takže konečně už budeš vědět s jistotou, co? 😉 🙂

ili5
3. únor 2008

Ahoj holky,omlouvám se,že vám tady vstupuji,ale čtu vás poctivě všechny a chybí mi tady Mimco.Byla na 1.ket 25.1. a měla testovat tento víkend.Naposledy jsem ji četla na 13 straně,tak Mimco napiš jak pokračuješ a jestli je vše ok.Jinak holky jsou to muka to čekání,že?Já se těším až já půjdu,asi v dubnu na ket,ale mám moc strach z toho zklamání,nejsem v tom moc silna!Holky,co my si musíme v tom životě vytrpět!!!

mikulka
3. únor 2008

Ještě jsem si vzpomněla, že vpravo je děložní úpon, třeba bolí ten. Jenže já si pořád říkám, kolikrát jsem měla nějaké příznaky a nic z toho nebylo.
ili, ahoj, ano, jsou to nervy.

mikulka
3. únor 2008

A teď večer mám pocit, že mě bolí břicho (když sedím) spíš jako na MS. 😒 😕

imca
3. únor 2008

mikulko, mně to bolí spíš dole, vaječníky jsou myslím výš (i když já se v té anatomii fakt nevyznám .-)). Mám to úplně stejné jako ty - když něco dělám, tak mě to rozbolí, pak to poleví, když se uvedu do klidu. Jestli je to ten děložní úpon, tak to by snad mohlo být dobré znamení .-). My jsme ale spekulátorky, viď? .-) Pořád na sobě něco pozorujeme a snažíme si to vyložit - hlavně aby ten výklad byl správný 🙂.
JOjo, zítra odpolko už budu vědět ... Nejhorší je, že už jsem se nějak vnitřně ztotožnila s myšlenkou, že by to mohlo vyjít a teď se moc bojím, jak to přežiju, jestliže to nedopadne.. Je fakt, že jsem ani nečekala, že by se to povedlo hned při prvním KETu, ale teď doufám, doufám, moc doufám ... nechci to čekání zažívat znovu. Jsou to fakt nervy, to máš ili pravdu...
NOjo, Mimco nějak nepíše, tak snad se brzo ozve!
Mikulka, mě spíš tlačí žaludek, břicho teď necítím ...

imca
3. únor 2008

jdu si zalézt do pelíšku - tak dobrou noc 🙂

mikulka
3. únor 2008

To máš pravdu, vaječníky jsou výš, mně to taky bolí spíš dole až někdy do třísla. Neboj, sdoufám, že budeš mít zítra šťastný den 🙂 papa

oskarka
3. únor 2008

Přeji Vám všem dobrou noc a imce zítra tu nejhezčí zprávu🙂.
Dnes jsem byla venku, bylo opravdu nádherně a zašli jsme si i s mými rodiči a sestrou na dobrý oběd do nedaleké nekuřácké a výborné pizzerie.

mimco
autor
3. únor 2008

Ahoj holky,
neudržela jsem svou zvědavost a testovala jsem, celkem jsem si dělala 3 testy, no a všechny byly pozitivní!!! Čárka sice slabá, ale není se co divit, bylo to ještě celkem brzy. Taky se objevily až po delší době, něž jsou uvedené 3 minuty. Ve středu jedeme na krev, tak nám to snad potvrdí. Mám ohromnou radost, ale zárověň šílený strach, aby to zase neskončilo špatně. Čeká nás ještě moc dlouhá cesta do cíle.

oskarka
3. únor 2008

Ahoj mimco, to jsou skvělé zprávy. Zrovna se tu o Tobě psalo🙂.

imca
4. únor 2008

ahojky KETky 🙂
na dnešek se mi pořád zdály sny o testování - výsledky se v těch snech střídaly, tak jsem přemýšlela, zda nemám ještě teď ránu prubnout testík... ale nakonec jsem to neudělala. Pár dní jsem opravdu začala věřit tomu, že to vyjde, ale teď už je ve mně zase malá dušička - připadám si úplně fit, není mi špatně, ani slabo... tak nevím ...
Oskarka, to je prima, že jste si vyšli na obídek 🙂. Člověk nemůže pořád ležet či sedět doma .-).
Mimco, tak to je nádherná zprávička 🙂. Takže čárečky na třech testech? To vypadá hodně dobře 🙂. Vím, je to jen začátek, ale přesto je to krásné 🙂. Můžu vědět, kolikátý den po KETu jsi testovala? A zda máš nějaké "příznaky"? .-)
No nic, tak já za chviličku vyrazím na odběr a pak se budu do odpoledne nervovat, ale současně ještě pořád budu mít naději ... 😕 😅

mufy
4. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem přijela z nemocnice z UTZ.No zase mám sliznici nízkou.Já se na to fakt už vykašlu.Takže mám přijít v pátek a jestli nedosáhne aspoň 8 mm tak se toposune do příštího měsíce na normální cyklus bez pčášků.Nějak na ně špatně reaguji a sliznice neroste. No bude to mít v pátek stejný scénář jako před 3 měsíci,kdy jsem tam šla taky za 5 dní a sliznice byla ještě nižší. Ach jo.Je mi toto zapotřebí....?Jsem smutná.
Už 4 měsíce čekám na blbej KET a pořád nic.

Mimco gratuluji k pozitivním testíkům. 🙂

oskarka
4. únor 2008

Ahoj mufy, to mne mrzi. Jak je to mozne? Ty leky beres na sliznici, a ona presto neroste? A zkousela jsi ten doporucovany kontyhelovy caj? Zkus ho ted jeste nasadit, treba do toho patku pomuze.
Imco, tfuj tfuj tfuj, myslim na Tebe.

sanuska
4. únor 2008

Ahoj Mufy, tak já jsem na tom podobně... 😠
Půl roku v CAR a kde nic tu nic, KET se mi odložil taky kvůli nízké sliznici, a dr mi po půl roce přišla na PCO....Tak včera jsem dobrala Duphaston a od 5DC mám začít brát Estrofem na sliznici - ten brala i Imča...

imca
4. únor 2008

ahojky mufy, zkus se poptat svého dr. na ten Estrofem - já mívala sliznici tak 3mm a po Estrofemu mi narosla na 8,5mm (to bylo 14.DC). Třeba by Ti taky mohl pomoci. Brala ho i kamarádka, co prodělala endometriozu a měla darovaná vajíčka a jí slizinice také narostla - dneska čeká dvojčátka 🙂. Tak to zkus. Ty už něco na tu sliznici bereš? A ten kontryhel je taky asi dobrý 🙂

sanuska
4. únor 2008

No Imi tak coooo? V kolik????????

mufy
4. únor 2008

A co je to ten Estrofem? Dá se to koupit i normálně v lékárně? Já jinak na to beru Divinu a Divigel,ale nějak na to špatně reaguji.V normálním cyklu jsem měla sliznici ještě větší než při práškách.To je fakt pech.KOntryhel piju,ale nějak nezabírá.Už fakt nevím,abych to do pátku nějak stihla.Nechci čekat další měsíc.

sanuska
4. únor 2008

Mufy ten Estrofem jsou normálka hormony, který ti předepíše jedině dr... 😒
Takže ty čekáš, jestli povyskočí sliznice a pak se rozhodne o KET jestli se posune nebo ne?
To je děs co, já bych pokaždý do toho nejradši praštila. To jak se nic neděje mě ubíjí nejvíc... 😝

mikulka
4. únor 2008

Ahoj holčiny, mimco, mooooc gratuluji, super 🙂 😉

Mufy, stejně nechápu, proč tě cpou léky, když jsi zdravá a bez léků jsi měla sliznici ok! 😠 To je síla. Hodně pij ten kontryhel a snad do pá sliznice doroste.

imco, mně od včera taky už nějak nic není, až na občasnou bolest břicha, však víš, jak jsem hysterčila. Snad je to v pořádku 😕 Bojím, bojím.

imca
4. únor 2008

Sanusko, až po druhé hodině - pak dám hnedka vědět....
Mufy, ten estrofem jsou hormony, které Ti musí předepsat doktor - jsou jen na předpis. Dle příbalového letáku docela svinstvo, ale na tu sliznici to opravdu pomahá - a jak jsem dneska zjistila, tak se baští i po potvrzení těhu (to m říkala dneska sestřička).
Mikulko, taky se bojím - ale já už budu brzo vědět. Ty jdeš na krev ve středu? nebo budeš ve středu testovat?

Holky, ještě mě napadlo, u těch testů - proč se vlastně doporučuje dělat test z ranní moči? Ono asi má dost velký vliv i to, kolik tekutin se vypije, že jo? Mám pocit, že jsem někde četla, že když je moč hodně naředěná, tak se pak HCG určí těžko a test ho ani nemusí zaznamenat - aspoň tedy v počátcích těhotenství ... No, já si ten test dělala sice ráno, ale je fakt, že já před každým spaním vypiju tak litr čaje... no, nic, nechám toho analyzování ... to víte, už mi z toho fakt hrabe! 😕 😅

sanuska
4. únor 2008

Imčo je to jak píšeš. Ale před testováním, by se nemělo pít tak dvě hoďky - tři..... Jinak se to tak moc asi neovlivní....
Jo jo po druhé hodině, už jsem to někde vyčetla... 😉

mikulka
4. únor 2008

imco, tak to by vysvětlovalo tu slabou čárku, jestli jsi před spaním hodně pila. 😉
Já mám dnes zlomový den, protože 30. DC to většinou dostávám, tak mám zase nervy. 😕 Ještě mě trochu začala bolet hlava, tak se bojím.
U nás v CAR se na krev nechodí, máme si udělat test 7.
Tak ty už budeš ve dvě vědět? Uf, to je napínavé teda 🙂