Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

oskarka
30. led 2008

ahoj holky,
tak jsem zpět, transfery začaly až po půl jedné, a to jsme tam museli být už před půl 12tou. po hodince ležení jsem si dala malé občerstvení a jeli jsme s manželem taxikem domu.
mám v sobě dvě embryjka, tak věřím, že budou silná a uhnízdí se.

a jak se máte vy?

murasek
30. led 2008

oskarko, tfuj tfuj

mikulka
30. led 2008

oskarko, přeji štěstí, ať se uhnízdí!

mikulka
30. led 2008

jj, dala jsem novou fotku 🙂
carodejnice, hm, tak jestli to tak je, nezbývá než se s tím srovnat a těšit se na další pokus. Ale vím, že ej to těžké.

imca
30. led 2008

ahojky holčičky, měla jsem tu kamarádku s půlroční holčičkou, tak jsem si říkala, kéž bych taky měla takovou 🙂
Carodejnice, tak to mě moc mrzí ... nevím, co napsat na útěchu... vím, že testy někdy nereagují, tak lépe počkat na krev, z té je vše zřejmé a jasné...
Mikulka, máš moc hezkou fotečku 🙂 Hlava mě nebolí, ale trošku se mi motá a pořád mi je jakoby slabo - dopolčo je to většinou ok, ale kolem poledního to na mě sedne ...
Kamarádka mi přinesla medovník, pak jsme zbodly pár jednohubek a mně je z toho trošku šoufl... ale nechci si dělat plané naděje, že jsou to těhupříznaky.. nerada bych něco zakřikla!
Mrška zatím nic ... ale to taky nic neříká....
Oskarka, moc Ti držím palečky, aby ti embrouškové byli pořádní bojovníčci, co nebudou chtít tvé bříško opustit dřív, než za 9 měsíců 🙂

mikulka
30. led 2008

Ahoj imco, tak si představ, že mně je taky slabo, máme to podobné. Právě jsem si říkala, že je to asi tím, že jsem pořád doma. Šla jsem si něco koupit jen o ulici dál a byla jsem vyřízená, moc moc unavená až vysílená. Tak jsem si právě říkala, že asi je to tím, že se mi neokysličuje mozek, jak jsem jen doma, a že bych měla denně chodit na delší procházky. Kdo ví. 😕

imca
30. led 2008

mikulko, asi na tom něco bude - já prostě nejsem zvyklá být celý den zavřená a lenošit - a myslím, že i počasí tomu dost nahrává. Já teda chodím ven 2x denně vždycky tak na 15 minut (venčím pejska), na víc nemám sílu a ani se mi moc nechce.... I teď když tu sedím na gauči a koukám na monitor, tak se mi motá šiška, je to takové zvláštní...

mikulka
30. led 2008

To je zvláštní 😉 Tak se necháme překvapit. 🙂

imca
30. led 2008

miki, snad budeme překvapeny mile .-) Já si raději namlouvám, že to těhupříznaky nejsou, že to je těmi hormony atd.... ale kapička naděje ve mně je 🙂
Jdu si lehnout - nějak mě to sezení u notebooku zmohlo..
zatím papa

carodejnice
30. led 2008

Holky, můžete mi to vysvětlit? Jsem 14 dní po KET a dneska těhu test negativní. Ale na druhou stranu mám dneska od měsíčků už 33 den (teď jsem si to spočítala). Vím, že jsem to vždycky měla nepravidelný, ale chytám se každý naděje.

sany79
30. led 2008

Carodejnice,neboj je tam ještě velká naděje. U nás v Caru se chodí den po testu ráno na krev a ten den hned řeknou jak to je.Četla jsem spoustu případů, kdy byl test negativní a nebo začaly špinit a nakonec těhu byly. Takže se teď ještě nenervuj, ať si neuškodíš,co kdyby........ 😉
Ty jsi 14 dni po KET já mám předepsaný si dělat test až 17 den. Takže zítra nebo pozítří ještě určitě testni nebo zavolej do Caru,co a jak.

mikulka
30. led 2008

carodejnoce, uU nás v CAR doporučují dělat test nejdříve 17 dní od KET. Tak bys asi měla jít na krev.
Já byla teď venku znovu, a najednou nic, žádná únava. imco, také si hned odůvodním, jakmile se objeví něco jako by těhu příznak, že je to něčím jiným. Bojím se zklamání. Ty máš velkou naději, když jsi už 28 DC!

oskarka
30. led 2008

Ahoj holky,tedy povim Vam dneska jsem silene unavena, to jsem posledne nebyla... Prospala jsem ted skoro cele odpoledne od prijezdu domu.

Carodejnice, prala bych Ti, aby ses dockala pozitivniho krevniho testu, ale na zaklade sve zkusenosti z minula, kdy MS nedorazila, byla jsem 36. den cyklu a přesto 17. den od ET test negativní, bych tomu asi moc neverila... Ale uvidime, az krev ukaze jak jsi na tom.

Mikulko, peknou fotku sis dala🙂. Myslim na Tebe.

imca
31. led 2008

ahojky holky 🙂
Carodejnice, ještě bych neházela flintu do žita - a zašla bych zítra na krev - ta Ti poví, co a jak ... na testy bych nespoléhala ... S těmi měsíčky to může být tak, že jsou třeba posunuté, či nějak zaražené hormony, kdo ví... ale moc bych Ti přála, aby to znamenalo a zítra se potvrdilo, že je to tím, že jsi těhulka (i když zatím bez 2. čárky na testu)...
Já jsem na krev objednaná přesně 14 dní po KETu - zda si mám testovat mi ani neříkali, ale naopak mi říkali, že kdybych v mezidobí dostala mršku, že stejně mám na tu krev jít... prostě z krve je to už zřejmé.... Možná taky záleží, kolikátý den cyklu se na KET jde - podle toho se pak určuje termín pro testování....
U mě ten odběr krve bude vlastně jakoby 33. DC (pokud tedy mrška mezitím nedorazí)...
Ale i za normálního stavu se většinou čeká ještě tak týden po vynechání mršky ... takže nějaká ta naděje tady pořád je! 🙂

Mrška zatím nikde ... takže jsem za pomyslným 28. DC .. ale vím, že to neznamená vůbec nic...
POkud se mluví o tzv. Ranní nevolnosti, tak tu já vůbec nepociťuju, spíš je mi slabo a špatně k večeru - včera jsem byla úplně vyřízená - manža měl kupodivu chuť se mnou hrát scrabblíky, ale mě to totálně zmohlo (i když jsem vyhrávala .-)), totálně jsem odpadla...
Nicméně ráno a dopoledne jsem většinou docela fit 🙂 Spíš až odpolko to na mě padá ....

oskarka
31. led 2008

Ahoj a hezký den všem!

Imco, drim pesti, aby to dobre dopadlo a mrcha uz nedorazila🙂.

mufy
31. led 2008

Mikulko myslíme na tebe celej babinec. 🙂

Snad se k vám přidám už příští týden.V pondělí jdu na UTZ a když bude vše OK tak by se měla embryjka rozmrazit.Ale jestli nějaké vydrží, to nevím.

Holky hodně štěstí. 🙂

carodejnice
31. led 2008

Tak holky, veškerý moje malinkatý naděje splaskly jak bublina. Ráno jsme byla na krvi a před chvílí mi řekli výsledek - negativní. Takže jsem zase úplně na začátku s nervama v kýblu ☹
Nicméně doufám, že budu tady mezi vámi ta vyjímka a ostatním to dobře dopadne!

oskarka
31. led 2008

To mne mrzi, carodejnice, ale neboj na vsechny z nas miminko ceka..., alespon ja v to verim.

imca
31. led 2008

ahojky carodejnice, tak to mě moc mrzí.... opravdu... já se taky moc bojím toho, že když to nevyjde, budu z toho totálně na nervy... ☹ ... máš ještě nějaké mražáčky?

Oskarka, děkuju - kéž by to dopadlo... jsem z toho jako na trní... to čekání je fakt na palici!
Mufy, tak držím palečky, aby UZ dopadl dobře a embroušci mohli z mrazu do teplého bříška 🙂. Hlavně ať to rozmražení ve zdraví přežijí a jsou silní a bojovní 🙂

carodejnice
31. led 2008

Imco, ještě máme dva nebo tři, nevím přesně, mražený. A pak ještě jeden poslední celý cyklus. Teď si rozhodně dám pauzu, odjedu na delší dobu pryč, provětrám hlavu a pak se do toho znovu pustím. Ale je těžký věřít v úspěch, když mě provázely samé katastrofy ☹
S tou zpožděnou menstruací mi říkala sestra, že se zpožduje těma práškama, co do sebe cpeme. A měla pravdu, protože ani v krvi nemám ani malinko hcg ☹

murasek
31. led 2008

to je mi lito carodejnice, dej tomu cas, zase se vzchopime a pujdeme dal.

mikulka
31. led 2008

Ahoj holčiny, carodejnice ☹ Mrzí mě to.
Mufy, budu ti držet palce, ať to vyjde, aŤ se mrazáčci rozmrazí v pohodě.

mikulka
31. led 2008

imco, tak to vypadá nadějně 😉 . Mně včera nějak bolelo břicho, jako by vaječník či co, tak nevím. A už jsem víc a víc na nervy, jsem 26. DC, tak se bojím, aby nedorazila MS. 😕 Už mi to zkrátka leze na mozek 😕 🙂

imca
31. led 2008

ahojky holky,
mikulko, já se dneska někde dočetla, že když beru ten estrofem, že možná i příchod mršky blokuje .. takže to že nepřišla, nic neznamená... fakt nevím. I kamarád, co dělá v HK nemocnici na gynekologii mi potvrdil, že mi může být slabo a špatně z těch hormonů .... ale taky mě považoval za blázna, když jsem si postěžovala, že nemám těhu příznaky... prý co bych chtěla tak brzo .-)).
Dneska jsem si koupila TT 2v1 za 40 Kč, takže nějaký obyč ... ale i ten snad umí ukázat //, bude-li mít důvod. Budu testovat v neděli ráno - to budou nervy!!!! Asi mě sejme infarkt! .-)))

Mně břicho tlačí každý večer a během dne mi v něm občas píchne - v podbříšku na levé či pravé straně - jako by to byly vaječníky.... Vždycky se toho leknu, ale hned je to pryč...

tereza26
31. led 2008

Ahoj holky,
uz par tydnu sleduji tuto diskuzi, protoze se me zrovna tyka. 19.1. jsem prodelala svuj prvni KET, predtim nebyl ani ET, protoze se mi behem stimulace udelala tromboza v leve noze, tak jsme museli pockat. Jelikoz vim, ze u KET je pravdepodobnost nizsi, nez u ET, ani jsem nedoufala v uspech. Vcera jsem si z nedockavosti udelala test a byla jsem prekvapena, kdyz se po chvili objevila tenka druha carka. Tak jsem si udelala dnes test jine znacky a byl opet pozitivni. Na krev a ultrazvuk jdu az pristi patek, myslim, ze par testu jeste padne 🙂
Z deviti zamrazenych emryek jich to prezilo 6 a z toho 3 se vyvijely tak, jak se jim to v CARu libilo, tak mi proste dali vsechny 3. Jen doufam, ze nebudu mit trojcata, to by byl sok. Ted beru Utros 2-2-2, uz tri dny me boli prsa, ale jinak nez pred ms a obcas me pichne na prave strane.
Po triletem snazeni o miminko mi to vsechno pripada tak nejak neskutecne. Vim, ze neni zdaleka vyhrano, ze se muze jeste vyskytnout spousta neprijemnych veci, ale ty dva testy mi davaji alespon malou nadeji.
Preji vam holcicky hodne uspechu, budeme si navzajem drzet palce, aby to bylo dobre. 😉

mikulka
31. led 2008

terezko, krásná zpráva! Hodně štěstí, a gratuluji 🙂 😉

imco, já se právě dnes zase znepokojila, že to, že mi bylo asi dvakrát, třikrát nevolno, může být klíďo z Utroše. A hlavně jsem se dnes podívala na děl. čípek a je spíš měkkčí a otevřenější. A to značí příchod MS. V těho by snad měl být čípek uzavřený? No je to protě na palici.

Jinak, ty co už odrodily, třeba moje ségra, se taky divily, co blbnu, že bych hledala příznaky tak brzy! Prý něco ucítím, že se děje nejdříve tři týdny od MS, která nedorazí! No, kéž by to tak fakt bylo. 😕

mikulka
31. led 2008

terezko, tak to jsem zvědavá, jestli budeš mít dvojčátka 🙂

tereza26
1. únor 2008

Dekuji Mikulko, taky ti drzim palce 🙂 No dvojcata by byly v pohode, aspon bych uz mela pokoj, ale trojcata, to by byl mazec 🙂 Ale ja budu rada, kdyz se mnou bude chtit byt aspon jedno a zustane se mnou tech devet mesicu 😉

oskarka
1. únor 2008

ahoj terezko, to je nádherná zpráva, gratuluji!!!
Všem nám tu přeji samé takovéto pěkné zprávy a krásné ráno.

imca
1. únor 2008

ahojky holčičky,
terezko, to je ale krásná zprávička. To jsi na tom vlastně stejně jako já 🙂. Tedy myslím s tím KETem - já byla také 19.1. a byl to můj první transfer (ET nebyl kvůli OHSS)... tak že by to byl šťastný den na "dělání miminek", když Ti testíky vyšly // 🙂. Já už bych to asi taky mohla prubnout, ale bojím se... do té neděle to zkusím vydržet 🙂 Moc Ti gratuluji a věřím, že i HCG ukáže, že se mají miminka dobře 🙂. Kamarádka, co jí zaváděli 3 embroušky, dneska čeká dvojčátka, takže máš velikou šanci na úspěch 🙂.
Mikulka, já vlastně ani nevím, kde bych ten děložní čípek měla hledat a už vůbec nevím, jak má vlastně vypadat ... Takže v tomto Ti neporadím...Já, když si teĎ zavádím utrouš, tak už většinou žádné změny nepozoruju ... Ty ano?