Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

tereza26
1. únor 2008

Oskarko dekuji, take ti moc preji, aby to vyslo.
Imco taky dekuji, ja jsem si taky chtela delat test az tak nejdriv dneska, jenze to bych je nesmela mit doma, jsem nedockava. Kdyby se tam druha carka neobjevila, tak jsem si rikala, ze jsem testovala brzy a tim jsem se uklidnovala 🙂
Muzu se zeptat, jak se citite? Me tlaci cely podbrisek, v pravo, v levo, uprostred, v noci jsem se budila, nemohla jsem spat. Prsa mam citlivy jako nikdy predtim. Tak nevim.

mikulka
1. únor 2008

imco, právě že už cca dva dny mi připadá, že to mám dole zase normální 😕 Nevím proč a co to znamená, ale už tam není ten tvrdý větší hrbol. Nebo, není tak velký. Také mě trochu bolí hlava, jako by před MS. Jsou to teda nervy. Jsem dnes 12. den po KET, a málem jsem se neudržela a testovala, ale ak nakonec ne. Bojím se, že zase uvidím jednu čárku jako už tolikrát.
imco, a jak se cítíš?

terezko, trojčata to nebudou, ale dvojčátka možná ano 😀

mikulka
1. únor 2008

imco, a na co vlastně bereš ten druhý lék, ten E... něco?

imca
1. únor 2008

Terezko, myslím, že máš ty nej příznaky pro těhu 🙂
Já nic takového bohužel necítím .. bříško mě maličko tlačívá večer, ale nic hrozného to není a sem tam mě píchne jakoby na místě levého či pravého vaječníku. Prsa občas ucítím taky večer, ale nic zásadního to není... prostě normálka - a dneska mám navíc pocit, jako bych byla úplně fit. A spím poměrně dobře - sice se občas probudím, většinou kouknu, kde je pejsek a zase hned usnu .... ale ráno se budím poměrně brzo (ale to je asi i tím, že manža chodí venčit pejska, tak mě ten hluk probere)... Takže u mě asi nic zajímavého.. U Tebe to bude, Terezko, to pravé těhotenské .-)
Mikulka, mně to tam taky připadá taková normální - hrbol zmizel... kde je vlasntě umístěný ten děložní čípek??? TEda jestli se to dá takhle slovy vůbec popsat .-). Obrázek by byl asi výstižnější, že jo? 😅
Já se té jedné čárky taky hrozně moc bojím... ale zase si říkám, že do toho pondělka mám pořád naději - protože i když test nic neukáže, pořád se můžu uklidňoat, že je ještě brzo, že je toho HCG málo ...
Beru Estrofem, 3x denně jednu tabletku, a to už od začátku cyklu - měla jsem totiž anovulační cyklus, tak hlavně na růst sliznice - dodává do těla estrogeny ... a možná že brzí příchod mršky, nevím... Nikde se mi nepodařilo o tom najít nějaké podrobnější info... ale dle příbalového letáku je to dost veliké svinstvo.. no, prostě jako každý hormon....

Můžu se Vás holčičky ještě zeptat na takovou delikátní věc?
Nemáte někdy, když jdete čůrat, pocit, že Vám poněkud více zapáchá moč? NEmůže to být těmi hormony? Já si toho občas všimnu, většinou ráno, tak nevím, co si o tom myslet. Ale mám pocit, že se něco takového objevilo už tenkrát, když jsem stimulovala.. pak to zmizlo a teď je to tu zpátky.... tak nevím

tereza26
1. únor 2008

Imco,
vsimla jsem si, ze tu dost casto pisete, ze se bojite prichodu mrsky. Me rekl doktror hned po vlozeni emrii ze se mam dostavit za tri tydny na krev a ultrazvuk, protoze mrsku nedostanu, Utros to brzdi. A mel pravdu, takze timhle se ridit nelze, spis cekaji, ze si kazdy udela test a bude uz dopredu tak trochu vedet.
S tou moci nevim, nemuze to byt tim Utrosem, dost to tece a je toho vsude plno...... 😀

mikulka
1. únor 2008

imco, já se dnes cítím také úplně fit, je to zajímavé, jak to máme podobné.
Ten čípek je vidět, když si dáš dolu zrcátko a jako se rozkročíš. No a v pochvě, kousek pod pysky, je takový jako výčnělek, vypadá to jako vršek žaludu (ha, teda toho plodu, ne toho mužského 😀 ). Já v něm mám malou dirku. Dnes jsem se teda nedívala a dívat se už radši nebudu.
S tou močí nevím, to se mi moc nezdá, že by byla cítit. 😕

mikulka
1. únor 2008

terezko, aha, s tou MS. Tak ani podle toho se to možná nepozná. I když já ji po ET dostala normálně, bez zpoždění.

tereza26
1. únor 2008

Jo, rikas to presne. Ale kolik Utrose jsi brala po ET? Nebylo to jen 1-1-1 ? Ja kdyz jsem sla na KET, tak tam se mnou lezely dve holky, ktere sly na ET. A ty mely brat 1-1-1. A tem doktor rekl, kdyz za 14 dni dostanete mesicky, tak pockejte, az vam skonci a pak prijdte, pokud je nedostanete, tak to vypada nadejne a taky prijdte. A jenom me rekl, co rekl, ze to pozname az z krve a ultrazvuku.

imca
1. únor 2008

Terezko, tak to děkuji za informaci - s tím utrogestanem je mi to divné, protože já ho užívala skoro rok na to, aby mi fungoval cyklus a vždy jsem ho měla od 17. DC a mrška se většinou dostavila tak 26. či 27. den, a to jsem ten utroš ještě jedla ... tak jsem z toho jelen! A mám pocit, že některým holkám i mrška přišla, přestože jedly po ET či KETu utrouš... teda kdo se v tom má vyznat! .-) A i sestřička v sanusu mi říkala, že na krev mám přijít i kdybych krvácela a přitom ví, že do sebe cpu hormony.... je to celé zamotané 😅
myslím, že po utrouši ta moč cítit není - ikdyž máš pravdu, že mám teď větší spotřebu slipovek .-) Je to tam jak na klouzačce 😅 😉
Jojo, mikulko, tak mi přijde, že jsme na tom nějak stejně 🙂. Snad budeme mít obě i ty // 🙂
Díky za popis, jak najít děložní čípek 😀. Je to vyčerpávající - půjdu "na exkurzi" .-), i když nevím, zda něco uvidím a poznám - někdy lépe nevědět a nevidět 😀

mikulka
1. únor 2008

No po ET jsem brala stejně jako teď 2-0-2 Utroše.

tereza26
1. únor 2008

Hm, tak nevim, ja beru 2-2-2 a takhle mi to rekli, takze opravdu nevim. V kazdym CARu koukam davaji jine davkovani, to je zajimave.

imca
1. únor 2008

tak "exkurze" mi k ničemu nebyla .-))) děložní čípek jsem nenašla 😅 ... ale stejně by mi nic neprozradil 🙂

imca
1. únor 2008

já mám taky 2-2-2 To je ale spotřeba kuliček 😀

mikulka
1. únor 2008

imco, pokud jsi ho ennašla, třeba je vysoko a není vidět, což by bylo dobré 😉 Oni se jako musí roztáhnout pysky a čípek je mezi nimi, asi v půlce pochvy. 🙂
Já beru Utroš dvakrát denně 2 tab.

tereza26
1. únor 2008

Jo, kulicky a prazdny platicka litaj jak o zavod 😀

imca
1. únor 2008

tojo, manža utrouši říká "venušiny" kuličky a směje se mi, jakou mám spotřebu .. prý když nemůže být sexík, tak si aspoň užiju jinak 😀
Aha, mikulko, tak já tak daleko nepátrala .-) Nechám to být - nemusím vidět všecko 😅

mikulka
1. únor 2008

Tak holčiny, pojedu do Mac donaldu na oběd, mám už dlouho chuť na hamburger! 😉 Škoda, že je velku tak hnusně.

imca
1. únor 2008

tak hambáč bych si teda dala taky ! 🙂 Já půjdu ven až odpolko... asi uvařím šunkafleky 🙂.
Tak si pochutnej!!! papa

imca
1. únor 2008

tak jedna holčina, co byla po ET a ládovala do sebe taky 3x denně 2 utrouše, dostala měsíčky před předpokládaným termínem a jiná, co ho brala po IUI, tak taky ... ale možná je tu u KETu opravdu jiné - těžko říci .-)))

tereza26
1. únor 2008

No to je zmatek nad zmatek 😀 Uvidime, nechame se prekvapit, kazdopadne pokud mrska nedorazi, tak je to vzdy dobre znameni, ne? 🙂

imca
1. únor 2008

teri, snad jo 🙂. Já jsem dneska 2 dny "po limitu" .-). Máš pravdu, necháme se překvapit ... ale myslím, že u Tebe už je to tutovka 🙂)
Zatím papa, jdu si ohřát obídek - pořádný steak z vepřového 😀

mikulka
1. únor 2008

já si právě myslím, že Utroš nikterak nebrání příchodu MS.
U terezky je to jasné, tak je pozitivní test 🙂 A kdy jdeš na UZ?
imco, u tebe je také velká naděje 😉

mikulka
1. únor 2008

Mně v mekáči teď chutná Big tasty, mňam. I když dnes jsem si to moc neužila, byla strašný ledový vítr, bolelo mě divně břicho a vůbec mi bylo podivně. Takže dneska jsem ráda zase doma.

mikulka
1. únor 2008

Na letáku Utroše je napsáno, že právě někdy zkracuje cykly, tak neboooooj, imco, je to nadějné 😉 🙂

imca
1. únor 2008

mikulko, tak doufám, že sis pochutnala 🙂. Já docela jo, ale teď jsem si dala další dvě kuličky utrouše už mi moc dobře není... od tří mám vycházky, tak půjdu na malou čumendu do blízkého obchodu - koupit nějaké košíčky na potraviny do špajsky a pak vyzvednu u našich pejska - vzali si ho na zahradu 🙂. Venku je fakt divně, ale projít se musím... nemůžu tu celý den sedět zavřená, že jo...
Zatím papa 🙂 až tohle všecko skončí, napíšeme diplomku na téma "Utrogestan při ET či KET" .-)))))

mikulka
1. únor 2008

Jo 😀

oskarka
1. únor 2008

ahoj holky, tak mikulka si davala do nosanku u Maca, jo?
Ja jsem zatim zavrena doma, polehavam, posedavam, ctu si, pisi nejake veci do prace, atd... Proste kliiiidek. Za chvili za mnou prijde segra, byla chudak u zubare, tak doufam, ze to tam prezila. Moc rada ji uvidim.

mikulka
1. únor 2008

Ahoj oskarko, to je správné, buď hezky v klidu, ať se embryjka dobře zavrtají 🙂 😉

oskarka
1. únor 2008

mikulko, po jak dlouhe dobe od transferu jsi sla na prochazku a delala nejakou domaci cinnost?

tereza26
1. únor 2008

Mikulko,
na UTZ a krev jdu az pristi tyden, zitra je to teprve 14 dni od transferu.
Oskarka se boji pohnout 🙂 Ja jsem nelezela vubec, nechtelo se mi, ale nic namahaveho take nedelam, bezne veci.