Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

oskarka
1. únor 2008

to ne, terezko, nebojim se pohnout, to vis, ze se hybu, ale nechodim ven - jsem zatim doma. Posledne v zari jsem delala vsechno normalne, skoro vubec jsem nelezela,tak jsem si rekla, ze ted to zkusim polehavat a byt vice v klidu...

tereza26
1. únor 2008

Je to lepsi, byt v klidu, doufam, ze ti to tentokrat vyjde, musi 🙂

mikulka
1. únor 2008

oskarko, já byla doma 4 či 5 dní. Pak už jsem šla na procházku, a už jsem i víc doma dělala, vařila složitější jídlo a tak. Teda ale jako neležela jsem jak prkno nikdy. Ani ty první 3 dny. Ale ani jsem se nenamáhala. Vlastně jsem spíš seděla, dívala se na tv, četla. Myla jsem nádobí, něco malého uvařila. žádná námaha, ale ani ležení.
Od druhého týdne dělám vše normálně, vytírám apod. Akorát se snažím nechodit moc mezi lidi kvůli chřipkám.

Tak mi jedna holčina psala, že čípek nejde normálně vidět 😕 , jde spíš nahmatat vzadu v pochvě. Tak to jsem asi viděla bůh ví co možná.
Mně dnes dost bolí břicho, jako by na straně, hlavně vpravo, až do třísla.

sany79
1. únor 2008

Mikulka s Imcou vypadají moooc nadějně 🙂 Holky vy se tak máte,že už budete testovat. Teď už můžete dělat vlastně cokoliv,už se nemusíte tolik hlídat jako první dny.Teď už to asi nijak ovlivnit nejde. Jen vědět,jak to bude, co? 🙂
Já ještě 3 služby v práci a pak už dovolenou, za týden už budu mít po transferu.
Jinak jak beru tu Divinu, tak si připadám dole někdy dost "mokrá" ,tak jestli je to dobře? Měla jste to některá?
Imča bude v neděli testovat,tak budu moc moc držet pěsti!!! Já si budu v neděli píchat Pregnyl.

imca
1. únor 2008

Oskarka, já se chovala po KETu podobně jako mikulka - tři dny jsem se snažila ležet (ale celý den to stejně vydržet nejde - nejlíp mi to šlo v noci, když jsem spala .-)))), a pak takový normální provoz - ale nic těžkého jsem nezvedala ani nedělala. 6. den jsem byla s manžou v obchoďáku, na chvilku u našich, přijímala jsem návštěvy, sem tam procházka s pejskem - prostě pohodička... Teďka už se moc nešetřím - říkám si, že pokud se embryjka uhnízdila, tak jsou uhnízděná a já si holt musím na sebe dávat pozor, ale víc dělat nemůžu...
Mikulka,tak se tím čípkem nebudeme trápit, no ne? Hlavně že tam někde je a snad už se i připravuje na uzavření dělohy .-))
Mně dneska nic není, až na to obvyklé trochu špatně (ale to je tím utroušem), trochu mě tlačí bříško a teď trošku cítím i prsa (pobolívají mě bradavky), ale jen tak nenápadně ...
Sany, to čekání je fakt dlouhé, i když naštěstí nudu jsem za těch necelých 14 dní ještě nepotkala .-).
Uvažuji i o tom, že bych ten TT zkusila už zítra - bude takové krásné datum 2.2.2008, tak to by bylo, aby tam ty // nebyly .. to snad ani není možné! Tak uvidím, jak na tom ránu budu psychicky .-)). A když tam bud jen jedna čárka, tak se ještě pořád můžu uklidňovat, že je brzo, nebo že to není moc kvalitní test .-)
Pokud ta Divina je něco jako utouš, tak je ta "skluzavka" normoš .-)

sany79
1. únor 2008

Imco,teď už by tam určitě něco být vidět mělo 😉 Hezký datum to je, ten můj Ket bude 8.2.2008,tak si taky říkám,že je to pěkný datum. Když si vzpomenu,že jsem měla punkci 13.8. a dopadlo to hyperstimulákem,tak teď by se mohlo štěstí usmát.
Když mi dokotr řekl který dne bude OPU, myslím toho 13.,tak jsem ze srandy, řekla "to nejdu",jako že to nedopadne dobře. A on to jako srandu nepochopil a řekl mi,ať si to teda vytahám sama..... No fakt blbá reakce.

imca
1. únor 2008

Sany, tak to asi neměl smysl pro humor..... že by nějaký suchar? .-)
TEď jsem si i spočítala, že to bude u mě 12. den po KETu, tak to je další dvojka.. tak do toho asi půjdu 😀

sany79
1. únor 2008

Imco, všechny dvojky nasvědčují to zkusit 😉 Určitě si můžeš ještě říct,že je ještě brzo, máš míň citlivé testy a hlavně rozhodne v pondělí ta krev. Nebo se tady budeš s námi se všemi mooooc radovat. 🙂

oskarka
1. únor 2008

ahoj holky, vyprovodila jsem segru, bylo to fajn, ze prisla a jsem zase zde.
Imco, klidne to zitra zkus a testni. Drzim pesti!!!
Nejak na mne skocil hlad, tak bych mela si neco pripravit k veceri, manzel psal, ze uz se konecne vydal na cestu z prace, mohli bychom spolu poveceret.

imca
1. únor 2008

oskarka,to jsme na tom podobně - manža už mi taky volal, že je na cestě domů - čekám, kdy zarachotí klíč v zámku 🙂
Tak já to zítra asi prubnu, uvidím, jak se mi budou klepat ruce .-)
Já už vařím, ale asi to bude spíš až zítra na obídek - manža už takhle pozdě jíst nechce.... tak aspoň bude zítra dopoledne klid 🙂

oskarka
1. únor 2008

imco, co dobreho jsi varila, hod mi neco pro inspiraci na vikend. nakonec z meho vareni nebylo nic, manzel pripravil testoviny po prichodu domu, rikal at se setrim a nic nepripravuji🙂.

imca
1. únor 2008

oskarka, já taky nevařila nic světoborného - dělala jsem zapečená kolínka - něco jako šunkafleky 🙂
Už se chystám do hajen...
Tak dobrou noc, holčičky, ať se miminkům u nás líbí .-)
Papa

oskarka
1. únor 2008

dobrou noc, imco, a zitra nam napis jaks dopadla!!!!

mikulka
1. únor 2008

imco, ať to zítra dobře dopadne 😉 dobrou noc, kočiny.

imca
2. únor 2008

ahojky holčičky, abych Vás dlouho nenapínala... špatně se mi na dnešek spalo, protože jsem se bála toho testu - ještě když jsem ráno mířila do koupelny, tak jsem si říkala, že nevím, zda budu mít odvahu ho z té krabičky vytáhnout... nakonec jsem to teda udělala a dopadlo to tak, že nic .... teda během těch 3 minut, co má test reagovat, po čárce ani památky ... tak mě to, jak se dá předpokládat, docela rozhodilo... Nicméně test jsem nevyhodila, ale dala do skříňky a po cca deseti minutách jsem se šla na něj znovu podívat ... a ona se tam mezitím objevila - taková hrozně slaboučká čárečka ... tak nevím, zda je to dobré znamení...???
Ten test byl fakt levný, tak si říkám, že ta citlivost je asi horší a že je fakt ještě brzo... tak nějaká ta naděje tam pořád ještě je .-)
Můžu mít asi přihlouplý dotaz: objeví se čárečka pokaždé (třeba i o dost později)? Myslím, i když v moči žádné HCG není...?

tereza26
2. únor 2008

Ahojky Imco,
ja si myslim, ze je to dobre, kdyz se tam objevila, sice po limitu, ale je tam. Na internetu psali, ze valna vetsina zen, ktere se carka objevi az po limitu, je tehotna. Kdy zkusis dalsi?

sany79
2. únor 2008

Ahojky Imco, reaguju asi jako první, sedím v práci u PC. Chtěla jsem ti říct,že není všechno ztracený!!!!!To jak píšeš,že se ti po delší době slabá ukázala,to je dobré znamení.Je to ješě strašně krátká doba a někde jsem četla stejný případ a mysím,že byla těhu!!!! Tak hodně síly už netestuj a nech to na tu krev.

imca
2. únor 2008

Holčičky, děkuju za info a trošičku té naděje - to víte, "tonoucí se stébla chytá" .-)).
Chtěla jsem testovat i zítra, ale asi se na to vykašlu. V pondělí jdu na krev, takže to už brzo budu vědět jistě....
Krásnou sobotu a Sany, Tobě ať ta služba v práci rychle uteče ! Papa 😵

mufy
2. únor 2008

Imco taky jsem chtěla vědět jak dopadneš.I když se ti objevila čárka po limitu, tak to vypadá moc nadějně.Bylo by to super. Ono se ti to bude jen a jen zesilovat.Tak kdyby jsi tesovala v to pondělí, tak si myslím,že čárka už bude vidět pěkně. 😉

Mikulko a co ty?Jak to s tebou vypadá?

mikulka
2. únor 2008

imco, to vypadá nadějně. Stává se to často. Já v minulosti testovala a nikdy, ani po limitu, ne žádná čárka neukázala! Ty jsi dnes 12. den od KETu, tak to je dost brzy. Jak stará embrya máš v sobě?

Já jsem dnes nějak unavená, a trochu mě bolí břicho jako na MS, tak se moc bojím. Dnes jsem 28. DC. MS dostávám teď po IVF, kdy mi to prodloužilo cykly 29.-30 DC. Včera mi bylo večer trochu nevolno, ale to samozřejmě může být z hormonů. Teď budu asi v napětí, zda MS dorazí, nebo ne, Doufámm, že ne.
Ahoj mufy 🙂 😉

imca
2. únor 2008

ahojky holčičky, teď jsme s manžou přeorganizovávali kuchyň a docela mě to unavilo, tak odpočívám před obídkem 🙂.
Děkuju, za tu naději, kterou mi dáváte - taky si říkám, že je na to testování asi brzo... v Sanusu testovat prý nedoporučují a proto rovnou zvou po 14 dnech na krev - tak zítra na testování kašlu - z krve to bude jasné a konečně budu vědět, zda jsem se nešetřila zbytečně 🙂
No, mně právě taky v minulosti čárka nenaběhla ani po delší době, ale zase teď jsem tak přehormonovaná a těžko říct, co se všecko v těle děje ... takže se na to neupínám a beru to tak, že pondělí rozhodne 🙂
Mikulko, to bohužel nevím, jak stará ta embryjka byla, nikdo mi to neřekl.. ale ať už to dopadne jakkoli, tak se na to embryologa asi zeptám.
Milulko, věřím, že tentokrát už si Tě mrška nenajde .-).

mikulka
2. únor 2008

imco, ale ta čárka by se mohla udělat maximálně z Pregnylu, jestli ti ho píchali (ale myslím, že nepíchali?), jinak nebereme žádné hormony, ve kterých by bylo hcg. Ale také bych to být tebou nechala až na tu krev. 😉
Já mám uvařeno - vepřové, knedlík, špenátek, a jsem nějak unavená. Tady je počasí, jednou zataženo, pak sluníčko.

oskarka
2. únor 2008

Ahoj imco, u kazde z nas to funguje jinak, takze u Tebe je asi ten 12ty den jeste moc brzy, uvidis z krve, to je jistota. Preji vsem hezke poledne a dobrou chut k obedu. Ja jsem dneska nejaka pomalejsi, a tak jsem az ted vylezla z postylky, cetla jsem si, vzala a zavedla vsechny mozne leky, debatili jsme s manzelem, zkratka pohodicka a klidek (az na ten randal za okny, ale snad uz to ti pitomi remeslnici dodelaji a bude pokoj - uz si ani nedovedu predstavit, jaky bude vyhled z okna az tam nebude to leseni).

mufy
2. únor 2008

Mikulko tak třeba se to povedlo i u tebe. Mě když píchali Pregnyl, tak jsem vždy měla druhou slabou čárku asi tak 10 - 12 den, možná to bylo i 13 den.Takže ten Pregnyl to zkresluje.Ať se zbytečně neradujete jako já.Ale pokud Vám Pregnyl nepíchají,tak je to určitě těhu. 🙂

Jo a s tím čípkem jsem ti chtěla říct, že pouhým okem ho nemůžeš vidět.Je daleko v pochvě a můžeš si ho jen nahmatat. 🙂

mikulka
2. únor 2008

Díky za vysvětlení s tím čípkem! Bůh ví, co jsem teda viděla, měla jsme pocit, že to vypadá jak čípek. Chvilku jsem se vyděsila, že ho mám moc dole, a že mně vidět je 😕 , ale to je asi blbost.

majmuna
2. únor 2008

Ahoj Mikul 😉 Porad na tebe kocko myslim...palecky uz mam na placicku tak snad tentokrat.... 😉

imca
3. únor 2008

ahojky holky 🙂
mikulko, mufy, mně pregnyl opravdu nepíchali, neměla jsem ovulku, tak by to asi ztácelo smysl... takže ta čárka možná znamenala něco pozitivního .-), ale neupínám se na to!
Dneska už jsem netestovala, však do zítřka už to vydržím.
Včera odpolko jsem ještě trošku něco dělala v kuchyni, pak jsme byli venku s pejskem a na nákupu a z něj jsem přišla už dost utahaná a taky mě při chůzi začalo pobolívat v podbřišku, nejdřív napravo, později večer i nalevo. Hlavně při chůzi, jinak při sezení a ležení ok. Ale byla to taková zvláštní bolest, ne tlak, ale spíš jakoby tah. Prostě jako by se mi tam něco natahovalo... 😕 😖 . Fakt divný. Dost mě to vyděsilo, protože mě napadlo, zda jsem to s tou prací v kuchyni nepřehnala (párkrát jsem vylezla na židli, když jsem dávala nádobí do skříněk, ale nic těžkého jsem netahala a pohybovala jsem se jak ve zpomaleném filmu.. tak snad jsem něco nezvorala! Nákup jsem taky nenesla já, ale manža...).
Co myslíte? Neměla jste některá něco podobného?
Teď ráno už je to ok, už to nebolí... tak si říkám, že to asi bylo "únavou materiálu" .-)).

mufy
3. únor 2008

Imco tak to fakt vypadá na těhu. Pokud ti nepíchali Pregnyl a měla jsi tam čárečku, tak to už něco značí. Však uvidíš zítra.Ale určitě nám napíšeš pozitivní zprávičku.

Já jdu konečně zítra na UTZ, tak doufám,že všechno bude v pořádku a ten KETík proběhne.

oskarka
3. únor 2008

Krásné ráno milé KETholky,
to je dnes nádherně, že? Tedy alespoň u nás v Praze slunečno a jasno, asi se půjdu projít - vždyť jsem od středečního odpoledne, co jsem se vrátila z transferu pořád jen doma....
Imco, držím palečky, aby krev zítra ukázala, že jsi těhotná!!!!
Mufy, Ty sis také už prošla spoustou nepříjemností, tak věřím, že ke KETu dojde a dobře dopadne.

mikulka
3. únor 2008

Ahoj holčiny.
imco, mně včera právě dost bolelo břicho, na stranách, nejvíce na pravé. Byla to divná bolest, trochu jako pálení, i tahání, ale i tlak, neumím to popsat, ale také mě to děsilo. Ještě dnes mě to bolelo, když jsem ráno ležela na pravé straně. Říkala jsem si, jestli se mi tam snad neudělala cysta.
Jinak mně dnes nějak přestaly bolet prsa, tak jsem zase nervozní ☹
Zato včera mi bylo nevolno a taky jsem byla hodně zesláblá. A lup, dnes už nic. Takže tomu nerozumím a bojím se.

imco,když ti doteď nedorazila MS a byla slaboučká čárka, myslím, že je to jasné 🙂 😉