Komu vyšel KET napoprvé?

mimco
8. pro 2007

Ahoj holky,
najde se některá, které vyšel napoprvé KET. Čeká mě to koncem ledna a mám šílené nervy. Po 1 IVF jsem v létě potratila.
Děkuji.

mikulka
5. únor 2008

oskarko, cítila jsem se jinak, než u ET, ale to v ne zmizelo. Asi od 8. dne mi bylo občas nevolno a byla jsem hodně unavená. Zkus si to tady přečíst o pár stránek blíž.

imco, tak to vypadá, že ti ms přijde, což je dobře, aspoň se tělo hezky vyčistí.

oskarka
5. únor 2008

díky mikulko za odpověď, já jsem taky unavená (to jsem při ET tolik jako ted nebyla, ale těžko říci zda je to dobře nebo špatně), večeře manželovi chutnala, tak jsem spokojená

mikulka
5. únor 2008

oskarko, já myslím, že únava je dobře 🙂 😉 Tak vida, večeře chutnala, jsi šikulka 😉 Kolikátý den od KETu vlastně jsi?

oskarka
5. únor 2008

mikulko, dnes je to šestý den, takže cesta ještě daleká

murasek
5. únor 2008

holkY, MOC NA VAS MYSLIM, DRZTE SE!!!!!!!!!!!

imca
6. únor 2008

Mikulko, Oskarko, držím palečky !! Myslím, že ta únava je dobrým znamením 🙂
Jinak mršule pořád nikde ... ani náznak. Tak jsem zvědavá, kdy mě přepadne! 😖 Asi si ji pěkně vychutnám, potvoru jednu! 😅

carodejnice
6. únor 2008

Mě přišla ta hnusná mršule za 2 dny po negativním testu a vlastně vysazení prášků. A byla to teda síla 😒

imca
6. únor 2008

carodejnice, já mršuli taky čekám každým dnem, i když zatím necítím nic, co by její příchod ohlašovalo.. ale předpokládám, že to asi nebude taková "pohoda" jako za normálního stavu!

imca
6. únor 2008

tady je dneska nějak mrtvo... kdepak všecky jste? 🙂
carodejnice, nevzpomeneš si, zda jsi neměla před tím, než přišla mrška, takový nafouklý podbríšek? Já mám na břiše takový jakoby schod (to jsem nikdy neměla) ... 😕 .

oskarka
6. únor 2008

ahoj imco, koukám, že mrška si dává na čas, viď? No, snad brzy doputuje, abys mohla co nejdříve na další pokus, pokud se na něj cítíš.
Já jsem dlouho spala, pořád bych teď spala, pak jsem se trošku nasnídala, no a teď jsem si ohřála trochu rizota k obědu a vybírám si fotky z našich výletů a dovolených, abych si je nechala udělat v papírové podobě do alba.

mikulka
6. únor 2008

Ahoj holčiny, já mám dnes ukrutnou bolest hlavy, doufám, že je to z počasí a ne předzvěst MS.
imco, já mám "schod" na břiše už od KETu 😕

imca
6. únor 2008

Oskarka, to je hezká zábava 🙂. Já se k tomu taky chystala, ale nakonec jsem se k tomu nedostala (málo času *hihi*). Tak ať vybereš nějaké hezké obrázky 🙂 Jojo, po mršuli ani vidu, ani slechu. Jinak já si chci dát minimálně jeden cyklus pohov, takže mi až tak nezáleží na tom, kdy vlastně přijde 😅
Mikulko, já právě myslela, že se toho "schodu" po vysazení prášků zbavím a ono nic... že by to byl špíček? 😀 A ta bolest hlavy, to bude asi počasím - taky mě docela pobolívá šiška! Řekla bych, že se dost houpe tlak .. tady (v Pardubicích) chvilku svítí sluníčko, pak se úplně zatáhne, zaprší a zase sluníčko a tak pořád dokola...

oskarka
6. únor 2008

Ahoj imco, jojo, je to bezvadna zabava, mam to rochnani se ve fotografiich moc rada, jen musim vzdycky najiit ten spravny okamzik a dost casu, protoze vybrat z tech tisicu fotek nekolik desitek do alb neni jednoduche. Ale ted je na to ten spravny cas a ja nikam nespecham, takze si vyber vychutnavam.

A jak se Vam dari, holky, kdepak vsechny jste?

sany79
7. únor 2008

Mikulko,dneska je tvůj velký den,co? Tak držím moc palce!!!! a dej nám hned zprávičku.

oskarka
7. únor 2008

Ahoj sany, také Mikulku vyhlížím🙂. A jak se máš Ty?

sany79
7. únor 2008

Oskarko, já jsme dneska strašně napnutá a nervozní. Zítra mám KET a dneska mi mají volat z embryologie jak jsou na tom mrazáčci. Takže se bojím,bojím.....
A co ty? kolikátý už jsi den? a odpočíváš nebo děláš všechno normálně? Já vydržím odpočívat maximálně tak 3 dny.

oskarka
7. únor 2008

Sany, držím palečky ať se od embryologů dozvíš radostnou zprávu, že můžeš přijít. Kolik máš sněhuláčků?
Neboj, neboj.
Já jsem dneska 8. den od KET a každým dnem dělám více činností, ty první tři dny jsem ale dodržovala doporučovaný klidový režim, a tak jsem hodně polehávala, četla si, posedávala a nedělala nic, pak jsem začala chodit na malé procházky, no a teď už třeba vařím, myji nádobí, ale neluxuju, nevytírám (to dělá manžel).

oskarka
7. únor 2008

sany, a odkud jsi, že embryologové zavolají Tobě - my museli volat embryologům a oni nám jen řeknou, zda transfer ano (ne) a v kolik (další podrobnosti se dozvíme až v CAR těsně před transferem)

sany79
7. únor 2008

Mám 2 dávky po 4 embryjkách. Takže kdyby nedopadla prní várka,tak budou muset vytáhnout tu drouhou 😒
Já od zítra do neděle budu taky spíš ležet. Pak se budu víc šetřit,ale něco jako luxování a vytírání,to ani náhodou.Ale
12.den od KET už půjdu do práce a na noční.Nic těžkého nedělám,tak snad tím nic nepokazím.
Ani nevím co mě při KET přesně čeká, je to můj první transfér. U nás na klinice se prý leží max 15 minut. To se mi zdá málo. A pak žádný klidový režim nedoporučují,dělat prý vše normálně.
Oskarko a jaké léky teď bereš?

imca
7. únor 2008

Ahojky,
taky jsem na Mikulku zvědavá! Moc jí držím palečky, aby byly // 🙂
Sany, neboj se, určitě pro Tebe budou nachystaní pěkní bojovníčci 🙂.
Oskarko, já taky první týden víc lenošila, ale ten druhý už jsem fungovala normálněji, i když nějaké těžké práce jsem nedělala - uvidíš, klapne to 🙂 Mně taky embryolog volal - ale vychrlil to na mě tak rychle, že jsem jen zaregistrovala čas - hodinu, kdy mám na KET přijít.... a pak na mě ještě něco vychril těsně před KETem, ale to jsem taky moc nevnímala.. musím se na všecko doptat zpětně, až budu na "dýchánku" se svým doktůrkem .-)
jo, jinak mršule pořád nepřišla - tak nevím, co to má znamenat..
A jen tak pro zajímavost - včera jsem dělala test s tím těhotenským testem, zda se tam objeví po zaschnutí čárečka, i když v těle hCG není, a neobjevila! Takže ten test funguje a ta moje druhá slabá čárka znamenala, že jsem v tu sobotu ještě v sobě nějaký ten život měla ... Jedna holčina mi totiž tady na koníku psala, že to některé testy dělají, že ukáží čárku pokaždé, když zaschnou, ale zrovna u toho, který jsem měla, to neplatí .. To jen tak pro zajímavost 🙂 Aby jste věřily případně i slaboučcé čárečce, co se ukáže po limitu 🙂

oskarka
7. únor 2008

sany, my jsme měli zmraženo 6 embryjek (2 dávky po třech) a dvě se vyvíjeli správně, a ty mám teď v sobě. To víš, že jo, na domácí práce (tedy ty náročnější) zapomeň na pár dní.
Také se chystám do práce, v pondělí bych šla, to budu taky 12.den - pracuji v kanceláři, a tak doufám, že tam na mne nečeká nějaká hrůza a že to budu zvládat v pohodě a bez stresu.
U nás v Pronatalu (Praha) klidový režim doporučují ty první tři dny. Po transferu jsme hodinu ležely na pokoji a pak hurá dou. Beru Prednison (půlku ráno) a zavádím 2x2 tablety Utrogestanu.

sany79
7. únor 2008

Imco,tak to urcitě chvíli embryjka žily.A pka už to začalo odeznívat.
Ta mršule si ale dáváv načas,co?Ale co, určitě přijde.Ani bych se tomu tolik nedivila,po tolika davkách hormonů,co dosebe musíme cpát.To já bych měla určitě taky velký zpoždění jak se znám.Asi to bude chtít Imi mit přichystané zásoby Ibalginu,asi bude silnějíš.
Já se musím jít nadopovat ranní lékovéou snídaní. Ráno beru 5 prášků....fůůůj.
A pak se dám do věření,budu vařit na 2 dny a ještě chci udělat Tiramissu - moc nám chutná.

oskarka
7. únor 2008

Ahoj Imco, rada Te vidim. Zajímavý test testu🙂.

sany79
7. únor 2008

Oskarko,tak to nebereš skoro nic. Já musím brát 3x1Divinu,Prednison,Kys.listovou,Euthyrox,Siofor a 1x denně injekci Agolutinu.

oskarka
7. únor 2008

jo, na Letrox jsem zapomněla - ten beru už od malička, takže ho beru jako svou součást a ne jako něco jiného. A ještě si dávám kyselinu listovou a Hořčík (ten nám byl doporučen v Pronatalu), ale to neberu jako léky, ale doplňky🙂. Takže toho vlastně mám taky dost.

mufy
7. únor 2008

Holky mám dobrou zprávu od Mikulky. Teď mi psala ( a můžu vám to říct ),že testík vypadá nadějně ale že se teď bude chvilku držet v ústraní, než jí to potvrdí v nemocnici.Bojí se o tom mluvit,aby to nezakřikla. Takže super zpráva, další těhulka na cestě. 😀 Tak jí moc přejme,aby všechno dobře dopadlo. 🙂

oskarka
7. únor 2008

Děkujeme mufy za zpravu, to mam radost🙂.

sany79
7. únor 2008

Super,taky mám velkou radost. První dobrá zpráva dneska, hezky to začíná 🙂

chiwule
7. únor 2008

Mikul, držím pěsti pro štěstí!

imca
7. únor 2008

teda holky, vy jste ale "feťačky" .-))) I když já byla na tom stejně 😀. Teď, když jsem všecko vysadila, tak mám pocit, že mi něco chybí 😅. Asi si naordinuju aspoň Gynex, ale to musím počkat na tu mrchu-mršuli 😠
Mufy, tak to je báječná zprávička - mačkám Mikulce palečky, aby se i z kve těhu potvrdilo 🙂))